Výsledky závodů

Klamošský lesní kros, 17. 8. 2019

« Detail závodu

Oblíbenost

55 %

Podrobné hodnocení

Organizační záležitosti
66 %
Zdravotní služba
100 %
Vydávání čísel
100 %
Značení tratě
66 %
Změřená trať
0 %
Občerstvení
100 %
Výsledky závodu
100 %
Propozice
86 %
Dostatek pořadatelů a dobrovolníků
93 %
Dostatek WC
86 %
Šatny a úschova zavazadel
86 %
Dostatek občerstvení
93 %
Program pro děti
93 %
Atraktivita tratě
100 %
Výše startovného vzhledem k benefitům
100 %
Výsledky ke stažení

10 km

# Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
1Jakub ExnerMA198300:39:56
2Vlastimil FleglMA198600:44:47
3Bořek JančíkMC196400:45:01
4Milan HofmanMA199600:45:09
5Marta FenclováŽH197600:45:15
6František BuřilMC196600:45:17
7Tomáš KynclMB197400:45:17
8Václav OžanaMC196400:46:33
9Michal KrtičkaMB197300:46:56
10Lukáš HamralMA199400:47:36
11Petr DoubekMB197700:47:45
12Tomáš HellerMA198100:48:26
13Dagmar FišerováŽH197500:49:41
14Lucie KrejčováŽG198500:49:41
15Lumír KoutníkMC196700:50:03
16Jan CzaganMB197100:50:07
17Anna KrátkáŽCh196900:50:13
18Drahomir KoudelkaMB197100:50:17
19Jitka KábrtováŽH197100:50:34
20Miroslav PullmanMD195000:50:43
21Kristýna MervartováŽG199100:50:52
22Daniel KaplanMB197700:50:57
23Josef ČížMB197100:51:35
24Antonín ZemanMC196100:53:03
25Jana HorákováŽH197100:53:04
26Miroslav ŠulcMC196800:53:01
27Michal HákMB197500:53:12
28David HorvátMB197300:53:13
29Vladimír VacardaMD195900:53:14
30Josef NečasMD195800:53:17
31Josef VantaMC196200:53:26
32Petr DoležalMA198300:53:39
33Jan HavlínMC196600:54:00
34Vítězslav ŠolcMD195700:54:01
35Lucie BouchalováŽG198000:55:14
36Pavel ŠpryňarMA199000:55:35
37Eduard FreyMD195800:55:47
38Noel NeyrinckMB197000:55:57
39Jiří JavůrekME194800:56:46
40Jiří NovotnýMB197100:58:00
41Matěj KleplMB197800:58:08
42Šárka HamplováŽG198400:58:31
43Jan RyznerMD195900:58:31
44Vratislav StaněkMA198100:59:05
45Petr KluzákMC196100:59:11
46Zdeňka JonášováŽCh196400:59:56
47Andrej MindžákMD195401:00:22
48Jaroslav KunrtMB197501:00:48
49Markéta HerčíkováŽH197801:01:41
50Josef MetelkaME194401:02:37
51Zdeněk PetržílekMD195501:03:08
52Zuzana HavlíkováŽG198101:04:01
53Miloslav BajerMD195501:04:36
54Leoš HorákMC196401:05:11
55Jaroslav HákME194601:08:47
56Lenka Doubek BrennerováŽG198301:09:03
57Petra MackováŽG198301:10:50
58Jiří JeřábekMB197401:11:37
59Jan ŠvorcMC196301:11:45
60Josef KrátkýMC196501:12:51
61Eva FriebelováŽCh196201:13:57
62Jan TučnýME194701:17:50
63Stanislav DoležalMF193801:20:02
64Jiří SoukupMF192703:22:27

5 km

# Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
1Michal MajorošMA198600:18:24
2Vlastimil FleglMA198600:19:28
3Tomáš MocekMB197900:19:05
4Mojmír SvobodaMC196600:21:25
5Daniel KaplanMB197700:22:02
6Marcel JordanovMB197400:22:29
7Vladimír VeselýMB197100:22:48
8Blanka PaulůŽI195400:23:04
9Jakub NovákMA198300:23:28
10Petr FenclMC196900:23:32
11Jan HavlínMC196600:23:39
12Martina MajorošováŽG198400:24:17
13Vítězslav ŠolcMD195700:24:24
14Aleš KajzrlikMA198100:26:00
15Josef UrbanMD195600:26:58
16Jitka RybenskáŽH197500:27:00
17Pavel MachačkaMB197700:27:17
18Marie ExnerováŽG198700:27:03
19Kamil KynclMB197800:27:47
20Markéta NeyrinckŽH197000:27:51
21Tereza PuchernováŽG190400:28:23
22Jaroslav ŠpičákMC196100:28:28
23Kamila MalínskáŽG199200:28:32
24Dušan JiráskoMB197300:28:41
25Pavel Ml. HladíkMA198800:28:56
26Jan Ml. CzaganMA199300:29:12
27Anita VeseláŽCh196500:29:56
28Lucie KajzrlíkováŽG198300:30:54
29Pavel HladíkMC196800:31:23
30Tomáš BarešMA198600:32:41
31Barbora BémováŽG199300:33:13
32Pavlína HladíkováŽH197000:33:13
33Marek LedvinaMA198200:43:42

 Všechny ročníky