Výsledky a hodnocení závodů

Hodinovka na dráze , 21. 6. 2020

« Detail závodu

Statistika hodnocení běhu

0 / 5
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)

Doporučení od běžců

Doporučeno 0⨉
Nedoporučeno 0⨉

Ohodnoťte závod

Vyberte:

300


300


300

Doporučil(a) byste tento závod svým blízkým?

AnoNe



Výsledky ke stažení

0 km

# Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
1Josef SoukupM198700:00:00
1Tereza ChlupováŽ199100:00:00
2Martin PekařM199100:00:00
2Jana TučkováŽ198200:00:00
3Václav BauerM197800:00:00
3Pavla StulíkováŽ198300:00:00
4Jan BlahaM197100:00:00
4Ludmila DokulilováŽ196200:00:00
5Petr MacekM197900:00:00
5Lucie PleštilováŽ198800:00:00
6Lukáš RokosM198700:00:00
6Alena SmažíkováŽ197300:00:00
7Petr KlimešM198000:00:00
7Dana AdámkováŽ198000:00:00
8Jan MüglM198800:00:00
8Miroslava UhlířováŽ197000:00:00
9Petr ŠafránekM197800:00:00
9Jana NehonskáŽ198000:00:00
10Petr MrázM199300:00:00
10Olga LebedováŽ198100:00:00
11Jan GregorM197900:00:00
11Veronika VášováŽ199500:00:00
12Pavel MatoušM198900:00:00
12Lenka BrothánkováŽ197300:00:00
13Zdeněk NehonskýM198000:00:00
13Klára FenclováŽ199400:00:00
14Josef BartyzalM198400:00:00
14Václava ZodererováŽ196100:00:00
15Jaroslav ZámišM199400:00:00
15Dana VorlováŽ196200:00:00
16Pavel KrálM197800:00:00
16Radka ArdamicováŽ198100:00:00
17Tomáš ChalupaM198900:00:00
17Johanka PokornáŽ201000:00:00
18Martin GyürüsiM198500:00:00
19Pavel KopáčekM198400:00:00
20Ondřej ProfantM199900:00:00
21Tomáš DavidM198400:00:00
22David PolitzerM199700:00:00
23Petr BuchlovskýM197100:00:00
24Pavel SkalkaM197000:00:00
25Vladimír ProfantM197000:00:00
26František SýkoraM196300:00:00
27Marek FenclM199100:00:00
28Martin ŠteflíčekM197500:00:00
29Stanislav FialaM198000:00:00
30Václav KřížM196400:00:00
31Jiří DivišM197500:00:00
32Tomáš MusilM198800:00:00
33David VyskočilM200500:00:00
34Ladislav StejskalM197700:00:00
35Karel JuráňM197400:00:00
36Pavel VyskočilM197600:00:00
37Pavel NovotnýM196700:00:00
38Andreas NeubertM196900:00:00
39Pavel LachaM196900:00:00
40Jan VaněkM197700:00:00
41Ivan RokosM195900:00:00
42Ladislav OlšjakM195900:00:00
43Richard HanžlM196700:00:00
44Vladimír ZrnoM195300:00:00
45Miroslav JamrikM195700:00:00
46Antonín BrothánekM197200:00:00
47Jan ŠímaM197000:00:00
48Kamil ŠtěpánM197300:00:00
49Dániel SomogyiM197900:00:00
50Michal PinlM196800:00:00
51Zdeněk DoležálekM195500:00:00
52Luděk KohoutM196500:00:00
53Jaromír MikešM197600:00:00
54Václav BinderM195600:00:00
55Roman PechM196200:00:00
56Václav SvobodaM194900:00:00
57David ArdamicaM200100:00:00
58Pavel PechekM198300:00:00
59Stanislav SemrádM195200:00:00
60Františe ZákosteleckýM195500:00:00
61Petr PokornýM197400:00:00
62Ladislav PillarM195200:00:00
63Petr FerebauerM197200:00:00
64Jan VorelM196000:00:00
65Petr ChlupM196300:00:00
66Karel BoháčM194700:00:00
67Václav ŠejblM194400:00:00
68Jan VocilkaM199300:00:00
69Zdeněk KopeckýM193700:00:00
70Petr PokornýM200700:00:00
71Martin FukaM197800:00:00
72Martin GazdaM196800:00:00

 Všechny ročníky