Výsledky a hodnocení závodů

GP vytrvalců Kamenný Újezd - Velešín, 5. 9. 2020

« Detail závodu

Statistika hodnocení běhu

0 / 5
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)

Doporučení od běžců

Doporučeno 1⨉
Nedoporučeno 0⨉

Ohodnoťte závod

Vyberte:

300


300


300

Doporučil(a) byste tento závod svým blízkým?

AnoNe



Výsledky ke stažení

10 km

# Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
1Jan KreisingerM198400:34:27
2Josef HavlíčekM199400:34:58
3Martin PekařM199100:35:27
4Michal JarolímM198900:36:00
5Jan BlahaM197100:36:53
6Jan MüglM198900:36:58
7Jan GregorM197900:37:27
8Petr MarekM197900:37:37
9Josef BartyzalM198400:37:58
10Jakub MalíkM199100:38:01
11Pavel MatoušM198900:38:06
12Jaroslav ZámišM199400:38:12
13Petr MrázM199300:38:38
14Václav BauerM197800:39:06
15Tomáš LomskýM198400:39:08
16Tomáš ChalupaM198900:39:45
17Martin VondrášekM198200:40:12
18František SýkoraM196300:40:13
19Vít MalíkM196900:40:14
20Veronika ŠindelářováŽ198800:40:16
21Pavel SkalkaM197000:40:30
22Vladimír ProfantM197000:41:01
23Martin GyürüsiM198500:41:02
24Michal KorábikM198200:41:23
25Andreas NeubertŽ196900:41:35
26Kateřina ZemanováŽ199400:42:03
27Ladislav StejskalM197700:42:04
28Tador MurvinM198600:42:06
29Marek KurfiřtM197500:42:09
30David HouskaM197300:42:35
31Ladislav StejskalM200100:43:36
32Tereza ChlupováŽ199100:43:48
33Jan PetrouM196400:44:01
34Milan NovozamskýM198400:44:02
35David ArdamicaM200100:44:15
36Petr BílekM197500:44:16
37Richard HanžlM196700:45:33
38Ladislav OlšjakM195900:45:35
39Jana TučkováŽ200200:45:52
40Nikola FilkováŽ199000:46:01
41Pavel PavlasM198300:46:04
42Miroslav KadlecM197600:46:05
43Vladimír ZrnoM195300:46:37
44Pavel StejskalM197400:46:42
45Karel VoráčekM196200:46:55
46Michal PinlM196800:47:18
47Dániel SomogyiM197900:47:32
48Zdeněk DoležálekM195500:47:39
49Rostislav MikšlM197200:47:57
50Martin JakubecM197500:48:11
51Jan ŠtindlM197900:48:32
52Miroslav ŠimekM196600:49:01
53Ludmila DokulilováŽ196200:50:01
54Miroslav FűhrerM196400:50:02
55Helena KristkováŽ197500:50:16
56Václav SvobodaM194900:50:26
57Dominika FenclováŽ199300:50:27
58Šárka AlešováŽ197700:50:45
59Václav BinderM195600:51:37
60Veronika VášováŽ199500:51:57
61Alena SmažíkováŽ197300:52:38
62Pavel MikešM196500:53:01
63Božena HronováŽ195400:53:51
64Václava ZodererováŽ196100:53:57
65Zdenek JašarovM195700:54:03
66Eva WeisováŽ198600:54:25
67Libor ZdeněkM196600:54:39
68Eliška CaisováŽ197400:55:25
69Ladislav PillarM195200:55:57
70David ŠlencM201000:58:15
71Michaela ŠlencováŽ198400:58:25
72Simona ZlochováŽ199000:58:25
73Josef KopřivaM195200:58:25
74Karel BoháčM194700:58:30
75Michaela ŽákováŽ197700:59:36
76Emanuel AlešM197600:59:51
77David ArdamicaM197601:01:12
78Radka ArdamicováŽ198101:01:12
79Zdeněk KopeckýM193701:04:01
80Petr ChlupM196301:05:57
81Ženeta ŽákováŽ200201:11:32
82Lubomír ŠoustarM194101:13:19

 Všechny ročníky