Výsledky a hodnocení závodů

Běh údolím Orlice, 6. 10. 2019

« Detail závodu

Statistika hodnocení běhu

0 / 5
( hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)

Doporučení od běžců

Doporučeno 0⨉
Nedoporučeno 0⨉

    Ohodnoťte závod

    Vyberte:

    300


    300


    300

    Doporučil(a) byste tento závod svým blízkým?

    AnoNe



    Výsledky ke stažení

    9 km

    # Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
    1Jakub StrouhalMJunioři + muži A200100:32:42
    2Radek HejlMMuži B197200:34:05
    3Martin VacekMMuži C196900:34:29
    4Lukáš AdamecMJunioři + muži A198700:35:07
    5Antonín MalatekMMuži B197700:35:31
    6Lukáš KovářMJunioři + muži A200100:36:18
    7Jarslav EhlMJunioři + muži A198100:36:20
    8Bonifác BoháčMJunioři + muži A200100:36:45
    9Marek ŽákMMuži B197600:36:46
    10Tomáš KynclMMuži B197400:37:11
    11Michal KubištaMJunioři + muži A199000:37:20
    12Martin BurešMMuži B197400:37:23
    13Roman BuriánekMMuži C196500:38:01
    14Zdeněk KristejnMMuži B197900:38:40
    15Roman SedláčekMMuži C196400:39:09
    16Patrik HolubářMJunioři + muži A200000:39:57
    17Michal ŠebekMJunioři + muži A198400:40:20
    18Jiří VacekMMuži B197700:40:23
    19Václav HebrMMuži B197400:40:36
    20Petr ŠimekMMuži B197700:41:03
    21Vlastimil SobotkaMJunioři + muži A199900:41:39
    22Libor MusilMMuži B197000:41:50
    23Radek NěmecMMuži B197700:42:27
    24Tomáš KoubaMJunioři + muži A198000:43:39
    25Petr AndršMJunioři + muži A198400:43:45
    26Tomáš StrouhalMMuži B197400:43:46
    27Martin HájekMJunioři + muži A200100:43:48
    28Petr FenclMMuži C196900:44:53
    29Karel MarethMMuži B197100:45:30
    30Petr BorekMMuži B197000:47:59
    31Zdeněk SvobodaMMuži B197500:49:28
    32Petr NádheraMMuži C196700:50:49
    33Václav JedličkaMMuži C196100:51:33
    34Jiří NádheraMJunioři + muži A199300:55:41

    6 km

    # Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
    1Benjamín VrbovskýMDorostenci200200:20:48
    2Kryštof HorníkMDorostenci200300:21:58
    3Marta Fenclovᎎeny B197600:22:55
    4František HebrMDorostenci200300:25:27
    5Jan MoravecMDorostenci200200:25:39
    6Anna StrouhalováŽJuniorky + ženy A200100:26:38
    7Ladislav DostálMMuži D195600:26:50
    8Vítězslav ŠolcMMuži D195700:27:09
    9Sylva Fabovᎎeny B197900:27:10
    10Lukáš PavlíkMDorostenci200300:28:03
    11Pavel RábMMuži D195200:28:32
    12Oto KubištaMMuži D195300:28:38
    13Alena Marethovᎎeny C197200:29:33
    14Eva Sklenářovᎎeny B198100:29:36
    15Pavel TrejtnarMMuži D195800:30:04
    16Anna Kovářovᎎeny B197500:30:16
    17Ludmila Hájkovᎎeny B197500:30:53
    18Anna PoslušnáŽJuniorky + ženy A198800:31:13
    19Eva Jiráskovᎎeny D196400:31:20
    20Martina RábováŽJuniorky + ženy A199200:32:16
    21Zdeněk HlaváčekMMuži D195400:32:40
    22Luděk GrätzMMuži D195800:33:01
    23Lenka Sejkorovᎎeny D196300:33:50
    24Lenka SontákováŽJuniorky + ženy A199100:34:08
    25Marcela Koubovᎎeny B198000:35:06
    26Zuzana JedličkováŽJuniorky + ženy A199300:36:19
    27Miroslav KrumerMMuži D194900:37:19
    28Přemysl NovotnýMMuži D195900:37:30
    29Miroslav PecháčekMMuži D194800:39:05
    30Miroslava Nechvílovᎎeny D196000:42:29
    31Milan AndršMMuži D195800:45:22
    32Hana Nádherovᎎeny C196800:49:53

     Všechny ročníky