Výsledky a hodnocení závodů

Běh okolo Vraní skály, 26. 6. 2021

« Detail závodu

Statistika hodnocení běhu

0 / 5
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)

Doporučení od běžců

Doporučeno 0⨉
Nedoporučeno 0⨉

    Ohodnoťte závod

    Vyberte:

    300


    300


    300

    Doporučil(a) byste tento závod svým blízkým?

    AnoNe



    Výsledky ke stažení

    10 km

    # Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
    1Pavel KubričanMPSK Olymp Praha198300:32:12
    2Roman BudilMPK Vytrvalci199700:32:22
    3Daniel KupidlovskýMStodůlky197600:33:52
    4Martin ŠkrlantMRozběháme Hořovicko197900:34:11
    5Richard ŠimurdaMStřela Žebrák197100:34:12
    6Josef RendlMtj packa praha197600:35:20
    7Tomáš BurianMVišňová199800:35:33
    8Tomáš MilerMNelahozeves199100:35:45
    9Martin ČernýMPlzeň199100:36:01
    10Jiří RosolMLoko Beroun197400:36:16
    11Kateřina Kratochvílová KriegelováŽASK Elna Počerady198400:36:29
    12Jaroslav DražanMTriatlon team Příbram198100:36:32
    13Michal DražanMŽárovka Vranovice198100:36:50
    14Ondřej FraněkMPražská kavárna199000:36:54
    15Lukáš PerglerMKomárov199200:36:58
    16Ervin BeshirMSK Zdice196700:37:54
    17Evgeniia ZhgirŽRunwithEva198100:38:51
    18Lukáš NovákMAC Saké Kateřinky198200:38:52
    19Martin VotavaMKrálův Dvůr197100:39:04
    20Jakub KašparM199300:39:11
    21Ivan RabochMČernín196600:39:29
    22Martin PavlíkMNarysov197800:41:37
    23Alexandr PavlišenMDrtič Bezděkov196900:41:50
    24Michal FlachsMZličín198700:41:51
    25Andrea FrantováŽLidl198500:42:02
    26Petr NademlejnskýMZdice197800:42:12
    27Svatava ŘechkováŽOxygen Příbram196700:42:23
    28Jaroslav ŠafaříkM200000:42:29
    29Josef VitásekMBuková195800:42:35
    30Ivana KubínováŽWheelabrator198000:42:41
    31Jiří TurekMChaloupky196200:42:43
    32Anna PerglerováŽStřela Žebrák200000:42:47
    33Martin ČermákMWheelabrator197600:43:02
    34Zbyněk MachMTriKlub Příbram197000:43:10
    35Vladimír HodačMKrálův Dvůr197600:43:12
    36Karel BělohlávekMSparta Podluhy198100:43:16
    37Ewelina DziegielewskaŽPraha198500:43:19
    38Roman ČípMbefit pb197000:43:40
    39Štěpán MatulaMOlympia Kladno197000:43:56
    40Aleš NovákMObčov197600:44:04
    41Jiří FortelkaM198200:44:04
    42Karel VajsM199200:44:20
    43Rudolf DolejšMJK Sušice195800:44:31
    44Vratislav VacekMSokol Nečín197600:45:05
    45Jan ProkopMTJ Lokomotiva Černín200000:45:10
    46Michal KašparMU Šmídů team Černín199000:45:17
    47Josef HršelMSK Mníšecký Expres197600:45:26
    48Petra StibalováŽBroumy197600:46:03
    49Jan KutnohorskýMBojov197400:46:22
    50Lucie KafkováŽZdice198200:46:40
    51Ivana RosolováŽRossi team197400:46:58
    52Michal MaříkMPraha197500:46:59
    53Petra MatějkováŽKomárov199300:47:06
    54Jan KoubíkMBike hero197600:47:12
    55Karla MališováŽSabzo196000:47:16
    56Vladimíra KramářováŽDobříš198600:48:32
    57Roman KohoutM196900:49:00
    58Petr ButzkeMFit klub Padák Příbram195900:49:11
    59Tomáš UxaMURT Beroun196500:49:30
    60Jaroslav SmělýMBeroun196200:50:03
    61Jiřina KaiserovaŽMP Hořovice197600:50:09
    62Anett UxováŽ200000:50:18
    63Iva JandurováŽ198500:50:22
    64Jana ŠebováŽHorizont KD197300:50:54
    65Antonín JežekMTJ Roztoky u Křivoklátu194900:51:14
    66Vanda FunkováŽPříbram199900:51:21
    67Jana RůžičkováŽČernín196900:51:29
    68Stanislava HartmanováŽVorvani Příbram195800:52:31
    69Jan SvobodaMPivovar Zlosyn194300:52:54
    70Lukáš VotavaMKrálův Dvůr200900:53:21
    71Martina PertlováŽBeroun197400:53:40
    72Petr WernerMLiga 100 Praha195100:55:26
    73Denisa ŽížalováŽBeroun197900:55:43
    74Michal BurešMDobříš198700:56:48
    75Dana SvobodováŽPivovar Zlosyn195200:57:15
    76Soňa RybáčkováŽBeroun196300:59:30
    77Josef LeitnerMPříbram196901:06:27
    78Kateřina BeránkováŽ199401:10:50
    79Jaroslava BeránkováŽ196201:10:50
    80Jana KašparováŽRoztoky194701:14:26
    81Josef KněžourekM193801:35:53

     Všechny ročníky