Výsledky a hodnocení závodů

Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka, 22. 6. 2019

« Detail závodu

Statistika hodnocení běhu

0 / 5
( hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)

Doporučení od běžců

Doporučeno 0⨉
Nedoporučeno 0⨉

Ohodnoťte závod

Vyberte:

300


300


300

Doporučil(a) byste tento závod svým blízkým?

AnoNe



Výsledky na webu

9,5 km

# Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
1Přemysl JežekMMA198200:41:13
2Ondřej HorákMMB197500:41:42
3Tomáš KřivohlávekMMA199500:42:24
4Pavel DvořákMMA198200:43:10
5Radek HejlMMB197200:43:59
6Lukáš AdamecMMA198700:45:49
7Bořek JančíkMMC196400:45:57
8Jiří ŽákMMB197100:46:15
9Dominik ŠmardaMMA199500:46:47
10František FajfrMMB197200:47:09
11Hana Švestková StružkováŽZB198300:47:45
12Daniel KaletaMMA198200:47:50
13Jakub NovotnýMMA198800:48:27
14Martin BurešMMB197400:49:16
15Jan HavelkaMMB197900:49:21
16Roman BuriánekMMC196500:50:03
17Pavel VeselýMMC196600:50:34
18Václav OžanaMMC196400:50:42
19Vladimír VacardaMMD195900:50:55
20Jiří MaříkMMB197200:51:01
21Dagmar FišerováŽZB197500:51:26
22Tomáš KučeraMMB197600:51:29
23Tomáš KrejsaMMB197700:51:52
24Jana MatyášováŽZC196500:52:01
24Jan ChaloupkaMMA199000:52:01
26Jan DvořáčekMMB197900:52:20
27Tereza KalousováŽZA199800:52:40
28Pavel FrankMMC196800:52:46
29Lenka DuškováŽZB198000:53:04
30Oldřich ŠmídaMME194800:53:10
31Petr ŠvorčíkMMB197600:53:27
32Silvio ClemenzMMB197900:53:39
33Miroslav KrupičkaMMD195300:54:20
34Arnošt MuckMMD195900:54:38
35Radka FaltusováŽZC197200:54:50
36Jakub HolovskýMMA198600:55:00
37Kristina BělouškováŽZA198900:55:04
38František PechekMMD195300:55:27
39Pavel TichýMMC196300:56:02
40David KubešMMB197500:56:05
41Vojta DostálekMMJ200200:56:08
42Pavel LiškaMMC196300:56:21
43Sylva FabováŽZB197900:56:22
44Miroslav FistrMMC196800:56:49
45Miroslav MrklovskýMMB197200:56:59
46David FišerMMA198000:57:35
47Marie DelingerováŽZB197600:57:39
48Jan HrubanMMC196600:57:45
49Petr SimonMMB197200:57:51
50Zdeněk JandejsekMMC196100:58:15
51Miroslav VopršálekMMB197100:58:34
52Jakub NovákMMJ200100:58:54
53Markéta ČernáŽZC197000:58:55
54Vítězslav ŠolcMMD195700:59:00
55Michal KarlíkMMC196400:59:23
56Jiří PořickýMMB197100:59:52
57Luděk NovotnýMMC196200:59:59
58Eva KlampflováŽZD196401:01:36
59Jiří JavůrekMME194801:01:56
60Ivan BelobradMMC196601:02:20
61Petr NádheraMMC196701:03:58
62Radek GronychMMC196701:04:18
63Marie PštrossováŽZD195901:07:01
64Jiří KubasaMMB197701:07:08
65Leona KubasováŽZJ200401:07:37
66Heimo ClemenzMMD195901:08:18
67Radmila JarešováŽZB197601:09:24
68Luděk GrätzMMD195801:14:07
69Jiří StrejčekMMA198301:14:32
70Josef ŠponarMME194701:16:54
71Karel KaletaMME194301:18:34
72Přemysl NovotnýMMD195901:19:20
73Petr ZezulkaMMD195701:20:06
74Miroslav PecháčekMME194801:20:40
75Jiří SedlákMMD195801:22:06
75Lenka ŽitníkováŽZB197801:22:06
77Sylva NovákováŽZC196601:26:41
78Miroslava NechvílováŽZD196001:30:01
79Hana NádherováŽZC196801:51:08

 Všechny ročníky