Výsledky a hodnocení závodů

Běh Choceňskými sady, 12. 5. 2019

« Detail závodu

Statistika hodnocení běhu

0 / 5
( hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)

Doporučení od běžců

Doporučeno 0⨉
Nedoporučeno 0⨉

    Ohodnoťte závod

    Vyberte:

    300


    300


    300

    Doporučil(a) byste tento závod svým blízkým?

    AnoNe



    Výsledky na webu

    3 km

    # Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
    2Michal VacekMM34200400:11:40
    3Monika VebrováŽZ3K197900:12:18
    4Martin HejzlarMM5200200:12:44
    5Stanislav MarholdMM34200400:12:50
    6Jaroslav BoháčMM34198500:12:57
    7Kristýna BoháčováŽZ3K198700:13:49
    8Eliška FrydrychováŽZ3K200100:14:00
    9Veronika HofmanováŽZ3K197800:14:01
    10Jiří ZemanMM35197100:14:26
    11Tereza ŠedováŽZ3K199400:14:41
    12Jana ŠigutováŽZ3K197600:15:43
    13Radka FrydrychováŽZ3K197400:15:45
    14Eliška StodolováŽZ3K198300:15:46

    15 km

    # Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
    2Radek HüblMMA198800:50:33
    3Radek HejlMMB197200:54:53
    4Josef ŠuteraMMB197900:56:56
    5Tomáš LorencMMA198600:57:10
    6Jan RoháčekMMA198200:58:34
    7Ondřej KozákMMA198800:59:34
    8Roman BuriánekMMC196500:59:37
    9Pavel DvořákMMB197501:00:27
    10František MařáčekMMC196501:01:49
    11Miroslav RautenkrancMMC196401:02:31
    12Michal BenešMMA198301:03:24
    13Radek SlavíkMMC196601:03:28
    14Martin BurešMMB197401:04:15
    15Marian MoravecMMB197101:04:36
    16Michal KlimentMMB197801:04:59
    17Patrik HolubářMMA200001:05:06
    18Miroslav VopršálekMMB197101:05:15
    19Pavel PrchalMMD195901:05:19
    20Jiří VacekMMB197701:05:31
    21Matěj ŘemínekMMA198601:06:06
    22František SládekMMA198301:06:55
    22Radka FaltusováŽZC197201:06:55
    24Roman PůlpánMMC196501:07:43
    25Miroslav PullmanMMD195001:08:02
    26Anna KrátkáŽZC196901:08:06
    27Vítězslav ŠolcMMD195701:08:17
    28Vlastimil DrdaMMA198301:08:45
    29Vladimír BřízaMMD195101:09:03
    30Kateřina HubkováŽZB198401:09:57
    31Lenka BayerováŽZC196801:10:58
    32Josef TomášMMC196701:11:16
    33Vlastimil SobotkaMMA199901:11:24
    34Hana NimshausováŽZB198101:12:12
    35Pavel KnytlMMC196801:13:53
    36Tomáš ŠlajsMMC196001:14:05
    37Petr MarholdMMB197801:14:30
    38Lada OndrováŽZC197301:15:27
    39Stanislav LantaMMC196301:15:41
    40Petr BorekMMB197001:18:53
    40Miroslav ŠvecMMD195201:18:53
    42Johana ŠigutováŽZA199901:19:28
    43Luděk GrätzMMD195801:20:01
    44Veronika PeterkováŽZB198401:20:28
    45Zdeňka JonášováŽZD196401:23:38
    46Pavel SemrádMMC196601:23:48
    47Petr SojmaMMB197301:27:09
    48Jitka ŠtanglerováŽZB197701:28:19
    49Pavel KokštejnMMB197701:31:29
    50Josef ŠponarMME194701:38:49
    51Jiří SoukupMME192703:15:09

     Všechny ročníky