Výsledky a hodnocení závodů

Běh 17. listopadu, 17. 11. 2021

« Detail závodu

Statistika hodnocení běhu

5 / 5
(1 hodnocení)
(1 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)

Doporučení od běžců

Doporučeno 0⨉
Nedoporučeno 0⨉

    Ohodnoťte závod

    Vyberte:

    300


    300


    300

    Doporučil(a) byste tento závod svým blízkým?

    AnoNe



    Výsledky ke stažení

    11,9 km

    # Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
    1Janů JanM199300:41:32
    2Čmelík MartinM200100:42:04
    3Šíbl RadoslavM198000:43:00
    4Kučera PetrM197500:43:20
    5Svoboda MarekM199500:46:11
    6Klimecký RadimM198400:46:33
    7Ryšavý VojtěchM199400:47:03
    8Brdíčko MatějM198100:48:44
    9Beňa MarekM197600:48:45
    10Kučera VladimírM197300:48:48
    11Kašpařík TomášM197500:48:49
    12Pazdera MiroslavM197200:49:05
    13Kouba JáchymM200400:49:13
    14Kadala MartinM200100:49:31
    15Vrba IvoM198000:49:36
    16Zaoral JiříM196900:49:42
    17Lorenc MartinM197500:49:46
    18Procházka RomanM198900:50:23
    19Baláž RomanM196500:50:30
    20Velech PetrM198500:50:49
    21Matějík PetrM196400:50:56
    22Kopřiva JaroslavM198400:51:04
    23Přikryl MichalM198500:51:08
    24Vašinová PetraŽ199000:51:31
    25Kamínková PetraŽ197300:51:31
    26Frydrych MartinM198300:52:06
    27Jadrný PetrM197500:52:07
    28Haluzík MarekM197400:52:21
    29Škarabela MichalM197400:52:23
    30Špičáková JitkaŽ198700:52:54
    31Němčák MartinM200400:52:59
    32Langhammerová AnežkaŽ199400:53:04
    33Jakeš JiříM197700:53:06
    34Zatloukal MarekM196500:53:09
    35Klákurka VáclavM198300:53:34
    36Neradil SvatoplukM198000:53:35
    37Adámek OldřichM196600:53:56
    38Kadala JanM200400:54:12
    39Krejčí TomášM198600:54:20
    40Punge PetrM196700:54:25
    41Koláček AlešM197600:56:17
    42Ondrušik KateřinaŽ198300:56:17
    43Doseděl EmilM196100:56:31
    44Čechmánková OlgaŽ198100:57:13
    45Bosák MartinM197900:57:56
    46Smutná EsterŽ198000:57:56
    47Jordanov DavidM197900:58:06
    48Lejsek JaroslavM195300:58:18
    49Slezáček TomášM197600:58:39
    50Tvarůžka TomášM197200:58:43
    51Lorencová LindaŽ197600:58:57
    52Karlík VojtěchM200500:59:10
    53Úlehlová KláraŽ198200:59:13
    54Barbořák BohušM195900:59:39
    55Dostálová AdélaŽ200301:00:06
    56Šnoplová IvaŽ199401:00:33
    57Groš ŠtefanM196101:00:45
    58Podešva PavelM194901:01:03
    59Brtníček PetrM196801:01:56
    60Hynštová MarieŽ195701:02:52
    61Čižmar PetrM194901:03:07
    62Martinek JardaM196901:03:43
    63Tovaryšová HanaŽ196101:04:29
    64Čermák KarelM197501:04:36
    65Písková LudmilaŽ196601:05:06
    66Písek TomášM195901:05:40
    67Machálková JarmilaŽ197601:06:26
    68Procházka JiříM195201:06:52
    69Dedek VlastimilM195201:07:04
    70Stržínek KarelM196401:07:36
    71Konečný JaroslavM197301:07:53
    72Podmolík VáclavM196401:09:46
    73Skupieň JosefM195701:09:58
    74Podmolíková LucieŽ198801:10:38
    75Konečná MartaŽ197401:10:58
    76Vodičková IvanaŽ198101:12:06
    77Vaněk JaromírM194801:12:08
    78Dostál PavelM197401:13:25
    79Solařová EvaŽ197001:13:40
    80Vodička JanM194501:14:10
    81Morávek JiříM194701:15:37
    82Nečesaná MarkétaŽ197301:16:00
    83Coufal JanM195401:21:39
    84Soukupová PetraŽ199301:25:57
    85Kunc JosefM196001:54:55

     Všechny ročníky