Nejlepší výkony

Načítám...

Zdeněk Hochman (1985)

datum závod vzdálenost čas oddíl umístění umístění v kategorii
12. 3. 2022 Zubr Grymovská desítka 10 km 00:36:16 7. .
21. 8. 2021 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:26:52 Orel Blučina / SK I.CA 12. 4.
7. 8. 2021 Vnorovská desítka 10 km 00:38:49 18. .
3. 7. 2021 Lulečská šestka - memoriál Mgr. Lenky Hoferové 6 km 00:22:35 5. .
19. 6. 2021 Běh Moravským Pískem 6 km 00:22:11 8. .
12. 6. 2021 Běh Drahanskou vrchovinou - memoriál Zdeňka Müllera 7,8 km 00:29:51 2. .
29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton 10 km 00:36:52 SK I.CA / Orel Blučina 16. 12.
3. 10. 2020 Běh Pístovickou riviérou 8,2 km 00:33:58 SK ICA / Orel Blučina 4. .
13. 9. 2020 Běh na Petřínskou rozhlednu 3,25 km 00:15:23 Orel Blučina 3. 3.
22. 8. 2020 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:27:09 Orel Blučina / SK I.CA 18. 8.
8. 8. 2020 Vnorovská desítka 10 km 00:37:10 Orel Blučina 18. 14.
25. 7. 2020 Běh okolo rybníka Chobot 5,3 km 00:19:51 Orel Blučina 4. 2.
18. 7. 2020 Běh kolem Vyškova - Vyškovská 12 12 km 00:45:27 Orel Blučina 7. 6.
11. 7. 2020 Nemojská devítka - memoriál Ing. Miloslava Gábra 9 km 00:34:34 Orel Blučina 6. 4.
4. 7. 2020 Lulečská šestka - memoriál Mgr. Lenky Hoferové 6 km 00:22:49 Orel Blučina 8. 5.
7. 3. 2020 Modřický pohár 10 km 00:34:58 Orel Blučina 17. 16.
8. 2. 2020 Malá cena Zlobice 7,3 km 00:27:36 12. .
18. 1. 2020 Radostická nerezová desítka 10,5 km 00:39:46 Orel Blučina 11. 9.
14. 12. 2019 Vranovský žleb 9,8 km 00:35:21 Orel Blučina 19. 15.
28. 10. 2019 Sokolský běh 9,3 km 00:37:03 Orel Brlučina 8. 6.
19. 10. 2019 Krumlovský běh 10,9 km 00:39:43 Orel Blučina 5. 4.
5. 10. 2019 Běh Pístovickou riviérou 8,2 km 00:33:50 SK ICA / Orel Blučina 2. .
28. 9. 2019 Svatováclavský běh Blažovicemi 10 km 00:36:04 Orel Blučina 12. 9.
22. 9. 2019 Burčáková šestka 6 km 00:21:38 Orel Blučina 11. 9.
15. 9. 2019 Běh na Petřínskou rozhlednu 3,25 km 00:15:48 Orel Blučina 6. 5.
11. 9. 2019 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:22:02 13. 10.
7. 9. 2019 Strážný nahoru a dolů 11,25 km 00:49:25 Orel Blučina 6. 4.
30. 8. 2019 Alejemi v Kněžicích 9,3 km 00:35:50 Blučina Orel 8. 7.
24. 8. 2019 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:25:56 SK ICA / Orel Blučina 11. 8.
10. 8. 2019 Vnorovská desítka 10 km 00:37:43 Orel Blučina / SK ICA 23. 16.
20. 7. 2019 Běh kolem Vyškova - Vyškovská 12 12 km 00:45:20 Orel Blučina / SK ICA 3. 3.
13. 7. 2019 Nemojská devítka 9 km 00:34:34 Orel Blučina 6. 4.
29. 6. 2019 Lulečská šestka 6 km 00:22:50 Orel Blučina 7. 5.
2. 6. 2019 Běh kolem Mohyly míru 13,3 km 00:52:09 Orel Blučina 7. 5.
1. 6. 2019 Běh dobroučským krajem 10,3 km 00:46:38 Orel Blučina 13. 6.
8. 5. 2019 Rohatecká desítka 10 km 00:35:46 Orel Blučina 15. 11.
1. 5. 2019 Boskovické běhy - Běh za sedmizubým hřebenem 10,4 km 00:42:02 21. .
27. 4. 2019 MirRunCup 8,136 km 00:30:14 SK ICA Orel Bučina 4. 3.
24. 4. 2019 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:22:02 13. 10.
14. 4. 2019 Náměšťská desítka 10 km 00:38:20 Orel Blučina 3. 2.
7. 4. 2019 Brněnská přehrada 10 km 00:40:35 Orel Blučina 13. 9.
6. 4. 2019 Velká Morava 10 km 00:36:30 Orel Blučina 15. 12.
30. 3. 2019 Aprílový maratón Kuřim - Podlesí 6,3 km 00:25:25 Orel Blučina - SK Ica 5. 3.
23. 3. 2019 Běh o velkopavlovickou meruňku 8 km 00:30:15 Orel Blučina 9. 7.
16. 3. 2019 Běh kolem Myslivny 10,6 km 00:42:32 Orel Blučina 20. 15.
2. 3. 2019 Zubr Grymovská desítka 10 km 00:36:34 SK Ica Orel Blučina 11. 9.
23. 2. 2019 Malá cena Zlobice 7,3 km 00:28:18 11. .
19. 1. 2019 Radostická nerezová desítka 10,5 km 00:39:56 Orel Blučina 15. 11.
12. 1. 2019 Uhřické kolečko 5,64 km 00:20:45 Orel Blučina 7. 5.
31. 12. 2018 Silvestrovský běh - Memoriál Richarda Plcha 10,25 km 00:37:30 4. .
1. 12. 2018 Mikulášský běh Okrouhlá 8,6 km 00:34:48 Orel Blučina 18. 10.
17. 11. 2018 Půlmaraton pátera Václava Kosmáka 21,097 km 01:18:40 Orel Blučina 2. .
21. 10. 2018 Indiánský běh Rajhrad 10,2 km 00:37:36 SK Ica, Rajhrad 4. 4.
20. 10. 2018 Krumlovský běh 10,9 km 00:39:43 Orel Blučina 5. 4.
13. 10. 2018 Střelický kros 4,8 km 00:18:49 Orel Blučina 1. 1.
6. 10. 2018 Běh Pístovickou riviérou 8,2 km 00:33:28 Orel Blučina 2. 1.
23. 9. 2018 Burčáková šestka 6 km 00:21:39 SK ICA / Orel Blučina 10. 7.
1. 9. 2018 Strážný nahoru a dolů 12 km 00:51:42 Orel Blučina / SK ICA 12. 8.
31. 8. 2018 Alejemi v Kněžicích 9,8 km 00:35:34 Blučina Orel 7. 4.
25. 8. 2018 Běžecký mítink Bohuňovice 12,2 km 00:46:12 SK ICA OREL Blučina 1. 1.
18. 8. 2018 Běh na Svatý Hostýn, MČR veteránů v běhu do vrchu 5 km 00:25:25 Orel Blučina / SK ICA 9. 3.
11. 8. 2018 Vnorovská desítka 10 km 00:36:37 Orel Blučina / SK ICA 17. 11.
21. 7. 2018 Běh kolem Vyškova - Vyškovská 12 12 km 00:44:49 Orel Blučina / SK ICA 3. 3.
14. 7. 2018 Nemojská devítka 9 km 00:34:48 Orel Blučina 6. 5.
28. 6. 2018 Memoriál MUDr. Vališe 4,8 km 00:17:44 Orel Blučina - SK Ica 7. 3.
9. 6. 2018 Knířovský běh 6,5 km 00:23:53 Orel Blučina 9. 6.
3. 6. 2018 Běh kolem mohyly míru 13,3 km 00:52:47 Orel Blučina 17. 10.
2. 6. 2018 Běh dobroučským krajem 10,3 km 00:46:26 Orel Blučina 9. 7.
13. 5. 2018 Hanácká kojetínská desítka 10 km 00:38:14 Orel Blučina 5. 3.
8. 5. 2018 Rohatecká desítka 10 km 00:36:09 SK ICA / Orel Blučina 12. 7.
21. 4. 2018 Jarní běh severem 5,5 km 00:20:59 5. .
14. 4. 2018 Veřovská desítka 10 km 00:36:51 Orel Blučina 9. 7.
7. 4. 2018 Velká Morava 10 km 00:37:34 Orel Blučina 25. 17.
31. 3. 2018 Svitavská desítka 10 km 00:37:54 SK ICA/Orel Blučina 7. 3.
25. 3. 2018 Brněnská přehrada 10 km 00:41:34 Orel Blučina 21. 20.
24. 3. 2018 Aprílový maratón Kuřim - Podlesí 6,3 km 00:25:22 Orel Blučina - SK Ica 7. 4.
10. 3. 2018 Běh kolem Myslivny 10,6 km 00:44:57 Orel Blučina 28. 21.
3. 3. 2018 Zubr Grymovská 10 10 km 00:37:06 SK Ica Orel Blučina 9. 7.
24. 2. 2018 Malá cena Zlobice 7,3 km 00:29:03 Orel Blučina - SK Ica 12. 5.
27. 1. 2018 Rájecká desítka 9,6 km 00:41:38 Orel Blučina 28. 19.
20. 1. 2018 Radostická nerezová desítka 10,5 km 00:42:55 Orel Blučina 27. 16.
31. 12. 2017 Silvestrovský běh - Memoriál Richarda Plcha 10,25 km 00:43:00 6. .
26. 12. 2017 Štěpánský běh 9,4 km 00:37:34 45. .
11. 11. 2017 Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka 10,9 km 00:40:52 13. .
29. 10. 2017 Běh na Babí lom 3,8 km 00:17:06 6. .
24. 9. 2017 Burčáková šestka 6 km 00:22:04 17. .
23. 9. 2017 Cross po lyžařských tratích 9 km 00:41:02 9. .
2. 9. 2017 Strážný nahoru a dolů 12 km 00:54:51 Orel Blučina 13. 7.
1. 9. 2017 Alejemi v Kněžicích 9,3 km 00:37:38 Blučina Orel 11. 5.
26. 8. 2017 Vísecká desítka 9,1 km 00:38:33 12. .
19. 8. 2017 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:26:13 Orel Blučina 21. 10.
12. 8. 2017 Vnorovská desítka 10 km 00:39:07 Orel Blučina 32. 19.
22. 6. 2017 Memoriál MUDr. Vališe 4,8 km 00:18:12 6. .
14. 5. 2017 Běh kolem Babího lomu 8,7 km 00:33:51 Orel Blučina 3. 1.
15. 4. 2017 MirRunCup 10,28 km 00:37:53 Orel Blušina/skica 5. .
8. 4. 2017 Velká Morava 10 km 00:37:21 SK ICA / Orel Blučina 23. 16.
2. 4. 2017 Brněnská přehrada 10 km 00:40:42 19. .
1. 4. 2017 Aprílový maratón Kuřim - Podlesí 6,3 km 00:25:33 5. .
25. 3. 2017 Běh kolem Myslivny 10,6 km 00:42:00 SK ICA / Orel Blučina 21. 17.
4. 3. 2017 Modřický pohár 10 km 00:37:09 SK ICA / Orel Blučina 35. 21.
11. 2. 2017 Rájecká desítka 9,6 km 00:41:20 SK ICA / Orel Blučina 24. 20.
21. 1. 2017 Radostická nerezová desítka 10,5 km 00:42:34 SK ICA / Orel Blučina 20. 16.
17. 11. 2016 Běh o pohár Jehnic 10 km 00:41:10 SK ICA / Orel Blučina 30. 23.
7. 5. 2016 Letohradská pětka 5 km 00:20:03 Orel Blučina 19. 9.
16. 4. 2016 Veřovská desítka 10 km 00:37:07 Orel Blučina 16. 10.
9. 4. 2016 Velká Morava 10 km 00:38:23 SK ICA / Orel Blučina 28. 17.
6. 2. 2016 Rájecká desítka 9,6 km 00:41:17 SK ICA / Orel Blučina 41. 29.
23. 1. 2016 Radostická nerezová desítka 10,55 km 00:42:34 SK ICA / Orel Blučina 32. 25.
28. 9. 2015 Svatováclavský běh 11,25 km 00:44:29 SK ICA 27. 31.
7. 6. 2015 Běh kolem mohyly míru 12,3 km 00:50:26 SK ICA Orel Bučina 27. 14.
2. 5. 2015 Letohradská pětka 5 km 00:19:25 Orel Blučina 19. 10.
18. 4. 2015 Velká Morava 10 km 00:39:32 SK ICA 49. 25.

provozovatel

partneři českého běžeckého klubu