13. 5. 2023 | Desítka z Jasének | 10 km | 00:45:33 | Ostrava | 15. | 3. |
7. 5. 2023 | Prague International Marathon, MČR v maratonu mužů a žen | 42,195 km | 03:50:06 | | 1959. | . |
1. 5. 2023 | Májový běh okolo rybníka Nezmaru | 11 km | 00:50:44 | Ostrava | 32. | . |
23. 4. 2023 | Veřovská desítka | 10 km | 00:44:07 | neuvedeno | 41. | 7. |
16. 4. 2023 | Bolatická dvacítka | 20 km | 01:36:10 | Ostrava | 31. | . |
11. 4. 2023 | Jakubův lesní běh Důlňákem | 7,8 km | 00:33:25 | Ostrava | 41. | . |
8. 4. 2023 | Hasičský velikonoční čtvrtmaraton Jilešovicemi | 8,5 km | 00:37:06 | Opava | 33. | 6. |
12. 3. 2023 | Kobeřická dvacítka | 20 km | 01:35:20 | Ostrava | 54. | 19. |
4. 3. 2023 | Ludgeřovická patnáctka | 15 km | 01:12:00 | Ostrava | 74. | 12. |
18. 2. 2023 | Memoriál Františka Ohery | 21,097 km | 01:44:50 | Ostrava | 26. | 23. |
19. 6. 2022 | Letní Kopečkova | 12,8 km | 01:04:13 | Ostrava | 17. | . |
21. 5. 2022 | Štramberská desítka | 10 km | 00:50:00 | Ostrava | 48. | . |
12. 4. 2022 | Jakubův lesní běh Důlňákem | 7,8 km | 00:33:22 | Ostrava | 39. | . |
26. 3. 2022 | První Havířovský maraton | 10,55 km | 00:48:32 | Ostrava | 19. | 6. |
13. 3. 2022 | Kobeřická dvacítka | 20 km | 01:43:40 | Ostrava | 48. | 9. |
5. 3. 2022 | Ludgeřovická patnáctka | 15 km | 01:14:22 | Ostrava | 91. | . |
19. 2. 2022 | Memoriál Františka Ohery | 21,097 km | 01:48:40 | Ostrava | 30. | . |
19. 6. 2021 | Jäklácká hodinovka | 0 km | 00:00:00 | Ostrava | 1. | . |
16. 6. 2021 | Slezanská desítka | 10 km | 00:47:47 | Ostrava | 32. | 7. |
5. 6. 2021 | Jilešovický prásk | 15 km | 01:17:25 | Ostrava | 12. | 2. |
28. 5. 2021 | Běh okolo Ostré Hůrky | 8,8 km | 00:43:10 | Ostrava | 19. | 4. |
22. 5. 2021 | Ludgeřovická patnáctka | 15 km | 01:13:16 | Ostrava | 84. | 9. |
10. 10. 2020 | Rybský trhák | 7 km | 00:30:42 | Ostrava | 20. | . |
19. 9. 2020 | Běh rodným krajem Emila Zátopka | 22,3 km | 01:45:29 | Ostrava | 59. | . |
28. 8. 2020 | Palkovice-Kubánkov, Memoriál Antonína Řezníčka | 16 km | 01:27:46 | Ostrava | 32. | 7. |
23. 6. 2020 | Jakubův lesní běh Důlňákem | 7,8 km | 00:32:08 | Ostrava | 40. | . |
8. 3. 2020 | Kobeřická dvacítka | 20 km | 01:39:15 | Ostrava | 77. | 14. |
29. 2. 2020 | Ludgeřovická patnáctka | 15 km | 01:14:57 | | 91. | . |
28. 10. 2019 | Porubský čtvrtmaraton | 10,542 km | 00:43:33 | | 36. | 6. |
12. 10. 2019 | Rybský trhák | 7 km | 00:30:37 | Ostrava | 17. | 3. |
28. 9. 2019 | Podzimní RUNdál | 5,1 km | 00:20:53 | | 31. | 8. |
7. 9. 2019 | Hrabovský půlmaraton | 10,548 km | 00:47:07 | | 8. | . |
16. 6. 2019 | Běh zámeckým parkem | 8,7 km | 00:36:31 | Ostrava | 27. | 4. |
2. 6. 2019 | Běh mezi náměstími | 4,7 km | 00:19:25 | Ostrava | 26. | 6. |
8. 5. 2019 | Běh osvobození Ostravy | 14 km | 01:00:12 | Ostrava | 23. | 5. |
25. 4. 2019 | Kateřinský běh Hrabovou | 5 km | 00:20:49 | | 23. | 5. |
6. 10. 2018 | Zlatý podzim | 10 km | 00:43:26 | Ostrava | 46. | 7. |
9. 9. 2018 | Raškovický čtvrtmaratón | 10,55 km | 00:49:58 | Ostrava | 31. | 8. |
17. 4. 2018 | Jakubův lesní běh Důlňákem | 7,8 km | 00:35:56 | Ostrava | 62. | 17. |
21. 6. 2017 | T-Mobile Olympijský běh Ostrava – Zlatý závod | 10 km | 00:50:04 | | 32. | 9. |
11. 6. 2017 | Běh zámeckým parkem | 8,7 km | 00:38:38 | Ostrava | 72. | 24. |
4. 6. 2017 | Běh mezi náměstími | 4,7 km | 00:21:19 | Ostrava | 68. | 8. |
27. 5. 2017 | Hlučínský půlmaraton | 9 km | 00:42:09 | Ostrava | 9. | 2. |
17. 5. 2017 | Jäklácká hodinovka | 0 km | 00:00:00 | | 9. | 5. |
8. 5. 2017 | Běh osvobození | 15 km | 01:08:32 | Ostrava | 48. | 13. |
28. 5. 2016 | Hlučínský půlmaraton | 21,097 km | 02:02:39 | Ostrava | 63. | 15. |
8. 5. 2016 | Běh osvobození | 15 km | 01:02:47 | Ostrava | 28. | 10. |