11. 11. 2023 | GP vytrvalců Kamenného Újezda | 6,5 km | 00:22:33 | | 2. | . |
28. 10. 2023 | Sokolský běh republiky - České Budějovice | 6 km | 00:20:32 | | 2. | . |
26. 8. 2023 | Běh kolem středu Evropy | 8 km | 00:26:47 | #týmKleť | 2. | . |
20. 8. 2023 | ČT Lipenský půlmaraton a desítka | 21 km | 01:16:19 | | 1. | . |
12. 8. 2023 | Reuter Run Boršov nad Vltavou | 12 km | 00:46:16 | #týmKleť | 1. | . |
22. 7. 2023 | Běh okolo rybníka Chobot | 5 km | 00:17:54 | | 2. | . |
17. 6. 2023 | Mattoni 1/2Maraton Olomouc | 21,098 km | 01:15:18 | | 29. | . |
27. 5. 2023 | Pivoňův běh | 21 km | 01:24:45 | #týmKleť | 1. | . |
20. 5. 2023 | Jarní ŠUTR | 54 km | 04:39:53 | kleť | 1. | . |
21. 1. 2023 | Zimní běh na Blaník | 24,171 km | 01:45:56 | | 5. | . |
30. 12. 2022 | KleKluLi | 27,5 km | 02:00:13 | | 4. | . |
15. 10. 2022 | Compressport Třeboňský půlmaraton a maraton | 42,195 km | 02:48:28 | | 6. | . |
8. 10. 2022 | Běh kolem Hejtmanu | 10 km | 00:35:45 | | 5. | . |
17. 7. 2021 | Budějovické běhy T2 | 21,098 km | 01:22:38 | Tým KLeť | 4. | 2. |
10. 10. 2020 | Běh kolem Hejtmanu | 10 km | 00:37:26 | - | 5. | . |
5. 9. 2020 | GP vytrvalců Kamenný Újezd - Velešín | 10 km | 00:39:06 | Kleť - Chlum u Křemže | 14. | . |
15. 8. 2020 | Reuter Run Boršov nad Vltavou | 12 km | 00:50:43 | Kleť | 8. | . |
17. 7. 2020 | Běh o Neplachovský Hrneček | 10 km | 00:37:31 | Kleť | 4. | 1. |
21. 6. 2020 | Hodinovka na dráze | 0 km | 00:00:00 | | 3. | . |
30. 5. 2020 | BĚŽECKÉ ZÁVODY v rámci XXXIX r. G-P | 4,2 km | 00:14:52 | Kleť- Chlum u Křem. | 5. | . |
7. 3. 2020 | Vožický vytrvalostní běh | 14 km | 00:57:17 | Kleť | 3. | 1. |
25. 1. 2020 | Budějovický T1 maraton | 42,195 km | 02:57:46 | Kleť | 4. | 3. |
26. 12. 2019 | Štěpánský běh | 10 km | 00:37:57 | Kleť | 14. | 3. |
17. 11. 2019 | Krosová 12° - Memoriál Marka Voráčka | 12 km | 00:51:46 | Kleť | 8. | 1. |
9. 11. 2019 | 1/2 maraton Kardašova Řečice | 21,097 km | 01:22:31 | Kleť | 15. | 3. |
5. 10. 2019 | Vyhlídkový běh kolem Černé | 18,6 km | 01:16:11 | Chlum u Křemže | 2. | 1. |
7. 9. 2019 | Běh kolem Světa | 11,7 km | 00:43:51 | Kleť | 4. | 1. |
10. 8. 2019 | Reuter Run Boršov nad Vltavou | 12 km | 00:49:31 | Kleť | 5. | 2. |
3. 8. 2019 | Zlatá stezka | 15 km | 00:55:43 | Kleť | 5. | 2. |
8. 6. 2019 | Běh na Kohout a zpět | 10 km | 00:38:48 | Kleť | 2. | 2. |
17. 4. 2019 | Hodinovka na dráze | 0 km | 00:00:00 | Kleť | 6. | . |
16. 3. 2019 | GP vytrvalců Kamenného Újezda | 12,5 km | 00:47:27 | Kleťák-Chlum u Křemže | 5. | 2. |
26. 12. 2018 | Štěpánský běh | 10 km | 00:36:40 | Kleť | 7. | 2. |
1. 12. 2018 | Mikulášský běh Čimelice | 4,4 km | 00:15:00 | Kleť | 1. | 1. |
13. 10. 2018 | Běh kolem Hejtmanu | 10 km | 00:36:11 | Kleť | 4. | 1. |
18. 8. 2018 | Kilpi Trail Running Cup - Lipenský půlmaraton | 21 km | 01:35:02 | Kleť | 1. | 1. |
4. 8. 2018 | Zlatá stezka | 15 km | 00:56:10 | Kleť | 16. | 2. |
23. 6. 2018 | Jindřichohradecký půlmaraton | 21,097 km | 01:22:05 | Kleť | 9. | 3. |
9. 6. 2018 | Běh na Kohout a zpět | 10 km | 00:38:39 | Kleť | 4. | 3. |
19. 5. 2018 | Běh na Kleť | 6,3 km | 00:33:52 | Kleť | 3. | 2. |
8. 4. 2018 | Horský maraton | 32 km | 02:50:12 | Kleť | 6. | 6. |
17. 3. 2018 | GP vytrvalců Kamenného Újezda | 15 km | 00:57:38 | Kleťák - Chlum u Kř. | 3. | 1. |
20. 1. 2018 | Budějovický T1 maraton | 42,195 km | 02:58:34 | Kleť | 8. | 4. |
7. 10. 2017 | Vyhlídkový běh kolem Černé | 18,6 km | 01:17:13 | Kleť | 3. | . |
19. 8. 2017 | Kilpi Trail Running Cup - Lipenský půlmaraton | 21 km | 01:42:00 | Klet | 6. | 4. |
15. 4. 2017 | Běh na Kleť | 6,3 km | 00:34:35 | Cyklo Power Team Chlum | 3. | . |
19. 3. 2016 | GP vytrvalců Kamenného Újezda | 15 km | 01:00:11 | Cyklo Team | 13. | 11. |