Nejlepší výkony

Načítám...

Tomáš Uxa (1965)

datum závod vzdálenost čas oddíl umístění umístění v kategorii
14. 7. 2021 Halda 5,5 km 00:30:32 TJ Sokol Unhošť B 90. 16.
10. 7. 2021 Libečovská 14 14 km 01:27:20 TJ Sokol Unhošť B 51. 13.
6. 7. 2021 Lochovice - Plešivec 5,53 km 00:42:02 URT Beroun 148. .
26. 6. 2021 Běh okolo Vraní skály 10 km 00:49:30 Muži do 59 let 59. .
20. 6. 2021 Ivčin kopeček 3,4 km 00:25:23 URT Beroun 55. .
13. 6. 2021 Chaloupecký kros 7,38 km 00:39:58 Triatlon Beroun 57. 10.
13. 6. 2021 Jinecký kros 5,7 km 00:31:41 URT Beroun 75. .
5. 6. 2021 Jinecký kros - PŘESUNUTO NA 13.6. 5,7 km 00:33:26 Triatlon Beroun 69. 9.
23. 5. 2021 Brdská 12 12 km 01:03:24 URT Beroun 62. 7.
15. 5. 2021 Penzion Cup 8 km 00:45:23 URT Beroun 89. .
22. 4. 2021 Jardův kopec 2,09 km 00:13:11 URT Beroun 63. 12.
29. 1. 2021 Svatojánský běh - virtuální 7,5 km 00:40:01 TJ Sokol Unhošť 34. 8.
3. 10. 2020 Běh města Příbrami 10 km 00:53:09 Triatlon Beroun 88. 16.
6. 9. 2020 Dobříšská osmička - Běh města Dobříše 8 km 00:41:28 TT Loko Beroun 65. .
30. 8. 2020 Karlštejnská devítka 9 km 00:48:44 TJ Sokol Unhošť 75. .
22. 8. 2020 Běh krajem J. J. Ryby 9 km 00:49:31 53. .
15. 8. 2020 Mníšecký Wolfs Race 6 km 00:33:26 TT Beroun 56. .
5. 8. 2020 Rozdělovský čtvrtmaratón 10,548 km 00:54:14 TJ Sokol Unhošť B 62. 11.
1. 8. 2020 Mšecká sedmička 7 km 00:38:06 URT Beroun 41. 11.
18. 7. 2020 Jarní kros okolo Dračí studánky 6 km 00:31:46 TJ Sokol Unhošť B 71. 16.
15. 7. 2020 Halda 5,5 km 00:30:53 TJ Sokol Unhošť B 75. 13.
11. 7. 2020 Libečovská 14 14,2 km 01:21:28 TJ Sokol Unhošť B 60. 10.
6. 7. 2020 Lochovice - Plešivec 5,53 km 00:40:54 Triatlon Beroun 160. 22.
24. 6. 2020 Cross Rösslera-Ořovského 5,5 km 00:35:58 T.J.Sokol Unhošť 54. .
14. 6. 2020 Chaloupecký kros 7,38 km 00:40:58 URT Beroun 69. .
13. 6. 2020 Memoriál Huberta Šuláka 4,4 km 00:24:50 Sokol Unhoš? 47. 9.
10. 6. 2020 Běh na Velký vrch 2,8 km 00:19:04 T.J.Sokol Unhošť 69. .
7. 6. 2020 Ivčin kopeček 3,4 km 00:25:10 URT Beroun 16. 54.
6. 6. 2020 Těškovský okruh 7,3 km 00:37:13 TJ Sokol Unhošť B 48. 12.
24. 5. 2020 Brdská 12 12 km 01:05:04 URT Beroun 85. .
23. 5. 2020 Žehrovický Kalspotkros 6,2 km 00:33:09 TJ Sokol Unhošť B 50. 13.
16. 5. 2020 Běh Lapákem 10 km 00:50:32 TJ Sokol Unhošť B 83. 15.
2. 5. 2020 Kačický lesní běh !!! VIRTUÁLNÍ !!! 6 km 00:29:31 TJ Sokol Unhošť 60. .
6. 3. 2020 Narozeninová pětka 5 km 00:24:19 TJ Sokol Unhošť B 14. 72.
22. 2. 2020 Jarní běh Dražovkou - S čelovkou Dražovkou 6 km 00:33:46 Triatlon Beroun 83. 8.
1. 2. 2020 Svatojánský běh 7,5 km 00:38:25 TJ Sokol Unhošť B 98. 16.
18. 1. 2020 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7,5 km 00:36:11 Triatlon Beroun 95. 16.
11. 1. 2020 Běh Partyzánskou stezkou 9,95 km 00:47:24 TT Loko Beroun 114. 20.
4. 1. 2020 Zimní běh Iva Domanského 6 km 00:29:14 TJ Sokol Unhošť 111. 21.
7. 12. 2019 Čertovská 5 5,7 km 00:27:42 T.J.Sokol Unhošť 110. 18.
30. 11. 2019 Slánské běhy 12 km 00:58:39 Sokol Unhošť B 46. 9.
23. 11. 2019 Tochovický kros Podrejžím - Memoriál Ing. Jaroslava Malého 7 km 00:36:46 Triatlon Beroun 65. 11.
16. 11. 2019 Svatojánská 20 17,8 km 01:38:24 Triatlon Beroun 103. 17.
9. 11. 2019 Podzimní běh Dražovkou 7,2 km 00:39:10 Triatlon Beroun 73. 13.
2. 11. 2019 Malá křivoklátská 6 km 00:37:44 Triatlon Beroun 78. 6.
12. 10. 2019 Běh Bohutínem 7,6 km 00:38:27 TT Loko Beroun 46. 6.
6. 10. 2019 Zichovecká 12 12,5 km 00:59:56 TJ Sokol Unhošť B . 11.
28. 9. 2019 Běh Neumannovou stezkou 9,6 km 00:47:58 T.J.Sokol Unhošť 59. 8.
7. 9. 2019 Běh Kovohutěmi 12 km 01:03:54 TT Loko Beroun 81. 9.
24. 8. 2019 Běh krajem J. J. Ryby 9 km 00:49:53 Triatlon Beroun 47. 8.
7. 8. 2019 Rozdělovský čtvrtmaratón 10,548 km 00:54:20 TJ Sokol Unhošť B 79. 18.
3. 8. 2019 Mšecká sedmička 7 km 00:37:37 TJ Sokol Unhošť B 59. 14.
17. 7. 2019 Halda 5,5 km 00:29:42 TJ Sokol Unhošť B 88. 11.
13. 7. 2019 Libečovská 14 14,2 km 01:19:09 TJ Sokol Unhošť B 55. 13.
9. 7. 2019 Dvě kola při zdi 4,1 km 00:20:58 Triatlon Beroun 27. 1.
7. 7. 2019 Lochovice - Plešivec 5,53 km 00:38:30 Lokomotiva Beroun 135. 21.
6. 7. 2019 Třtická punčocha 8,8 km 00:42:31 URT Beroun 39. 8.
22. 6. 2019 Chaloupecký kros 7 km 00:39:56 Triatlon Beroun 27. 7.
19. 6. 2019 T-Mobile Olympijský běh 5 km 00:27:39 27. .
15. 6. 2019 Chýňská pětka 5 km 00:25:01 45. .
12. 6. 2019 1. horský běh na Kladensku - Běh na Velký vrch 2,8 km 00:19:11 T.J. Sokol Unhošť 71. 15.
2. 6. 2019 Dobývání Dívčích hradů 2 km 00:12:26 Lokomotiva Beroun 53. 11.
25. 5. 2019 Tuháčkův běh 8,2 km 00:42:50 Triatlon Beroun 53. 7.
18. 5. 2019 Žehrovický Kalspotkros 6,2 km 00:32:50 TJ Sokol Unhošť 50. 10.
11. 5. 2019 Běh Lapákem 10 km 00:48:14 TJ Sokol Unhošť 66. 13.
4. 5. 2019 Kačický lesní běh 5 km 00:28:40 URT Beroun 57. .
1. 5. 2019 Memoriál Huberta Šuláka 4,6 km 00:22:48 TJ Sokol Unhošť B 56. 9.
21. 4. 2019 Rožmitál - Březnice 10 km 00:48:41 Triatlon Beroun 174. 15.
6. 4. 2019 Jarní kros okolo Dračí studánky 6 km 00:30:32 TJ Sokol Unhošť B 80. 16.
30. 3. 2019 Jarní maratón a půlmaratón v Unhošti 21,097 km 01:52:17 TJ Sokol Unhošť "B" 56. 8.
23. 3. 2019 Cross Rösslera-Ořovského 5,5 km 00:32:11 T.J.Sokol Unhošť 73. 14.
16. 3. 2019 Josefský běh v Cerhovicích 7 km 00:41:24 Triatlon Beroun 73. 10.
9. 3. 2019 Těškovský okruh 7,3 km 00:37:04 TJ Sokol Unhošť 59. 16.
2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10 10 km 00:49:26 Triatlon Beroun 587. 51.
2. 2. 2019 Svatojánský běh 7,5 km 00:37:04 TJ Sokol Unhošť B 74. 13.
19. 1. 2019 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7,56 km 00:38:18 URT Beroun 59. 15.
12. 1. 2019 Běh Partyzánskou stezkou 9,95 km 00:50:27 URT Beroun 93. 19.
5. 1. 2019 Zimní běh Iva Domanského 6 km 00:30:18 TJ Sokol Unhošť B 108. 19.
1. 12. 2018 Čertovská 5 5,7 km 00:28:10 TT Beroun 93. 15.
10. 11. 2018 Podzimní běh Dražovkou 7,2 km 00:38:50 URT Beroun 66. 11.
28. 9. 2018 Běh Neumannovou stezkou 9,6 km 00:47:30 TT Beroun 73. 7.
8. 9. 2018 Unhošťský duatlon 19 km 00:47:20 TT Beroun 23. 3.
28. 8. 2018 Běh na Červenou horu 3,71 km 00:26:04 URT Beroun 59. 13.
18. 8. 2018 Okolo Štěchovického pokladu 2,93 km 00:20:20 URT Beroun 56. 13.
26. 7. 2018 Běh za Sliveneckou saní 2,54 km 00:15:49 URT Beroun 71. 13.
18. 7. 2018 Halda 5,5 km 00:30:04 URT Beroun 73. 10.
14. 7. 2018 Libečovská 14 14,2 km 01:21:43 URT Beroun 50. 10.
8. 7. 2018 Lochovice - Plešivec 5,53 km 00:39:46 URT Beroun 133. 18.
24. 6. 2018 Jarov - Károv 3 km 00:19:01 URT Beroun 59. 17.
20. 6. 2018 T-Mobile Olympijský běh 5 km 00:26:50 23. .
16. 6. 2018 Chýňská pětka 5 km 00:24:24 URT Beroun 44. 6.
13. 6. 2018 1. horský běh na Kladensku - Běh na Velký vrch 2,8 km 00:18:40 TT Beroun 63. 9.
5. 5. 2018 Vrané - Zvole 3 km 00:18:34 URT Beroun 49. 15.
24. 4. 2018 Jardův kopec 2,09 km 00:13:04 URT Beroun 75. .
14. 4. 2018 Novostrašecký běh 6 km 00:29:45 URT Beroun 81. 11.
31. 3. 2018 Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (4) 5 km 00:23:37 15. 2.
25. 3. 2018 Davle - Nová Březová 4,05 km 00:25:53 URT Beroun 48. 11.
24. 3. 2018 Cross Rösslera-Ořovského 5,5 km 00:32:27 TT Beroun 47. 8.
17. 3. 2018 Jarní maratón a půlmaratón v Unhošti 21,097 km 01:51:32 Triatlon Beroun 27. 3.
10. 3. 2018 Těškovský okruh 7,3 km 00:37:22 URT Beroun 48. 9.
3. 3. 2018 Palestra Kbelská 10 10 km 00:48:45 Triatlon Beroun 447. 48.
24. 2. 2018 Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (3) 5 km 00:23:52 18. 4.
20. 1. 2018 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7,56 km 00:38:00 URT Beroun 40. 9.
6. 1. 2018 Zimní běh Iva Domanského 6,1 km 00:29:22 URT Beroun 90. 19.
2. 12. 2017 Čertovská 5 5,7 km 00:27:27 TT Beroun 110. .
25. 11. 2017 Svatojánská 20 17,8 km 01:30:17 URT Beroun 117. .
19. 11. 2017 Vodácký přespolní běh v Ďáblickém háji 5 km 00:27:18 URT Beroun 80. .
4. 11. 2017 Malá křivoklátská 6 km 00:33:21 URT Beroun 9. .
28. 10. 2017 Králodvorský čtverec 10,4 km 00:49:58 URT Beroun 22. 4.
22. 10. 2017 Z Dobřichovic na Šraňk 3,7 km 00:27:02 URT Beroun 46. 5.
14. 10. 2017 Běh o únětickou 10° 7 km 00:36:04 URT Beroun 114. 9.
28. 9. 2017 Běh Neumannovou stezkou 9,6 km 00:48:13 TT Beroun 91. 10.
9. 9. 2017 Listonošův krpál 2,88 km 00:19:08 URT Beroun 36. 11.
20. 8. 2017 Okolo Štěchovického pokladu 2,93 km 00:20:36 URT Beroun 45. 9.
10. 8. 2017 Běh na Červenou horu 3,71 km 00:28:42 URT Beroun 56. 18.
25. 7. 2017 Běh za Sliveneckou saní 2,54 km 00:16:03 URT Beroun 70. 16.
19. 7. 2017 Tobiášův běh Kazín - Cukrák 2,78 km 00:20:05 URT Beroun 62. 15.
15. 7. 2017 Hvězdonice - Ondřejov 5,75 km 00:37:10 URT Beroun 59. 14.
11. 7. 2017 Dvě kola při zdi 8 km 00:41:59 URT Beroun 127. 9.
6. 7. 2017 Lochovice - Plešivec 5,6 km 00:39:30 URT Beroun 86. 17.
14. 6. 2017 Běh na Velký vrch 2,8 km 00:18:46 TT Beroun 62. 10.
11. 6. 2017 Chýňská pětka 5 km 00:24:02 TT Beroun 32. 5.
20. 5. 2017 Žehrovický Kalspotkros 6,2 km 00:32:16 URT Beroun 55. 13.
14. 5. 2017 Běh Lapákem 10 km 00:50:08 URT Beroun 91. 18.
1. 5. 2017 Memoriál Huberta Šuláka 4,4 km 00:23:24 URT Beroun 66. 13.
15. 4. 2017 Novostrašecký běh 6 km 00:27:52 NRT Beroun 83. 14.
8. 4. 2017 Jarní kros Okolo Dračí studánky 6 km 00:29:19 URT Beroun 75. 11.
25. 3. 2017 Cross Rösslera-Ořovského 5,5 km 00:31:08 TT Beroun 12. .
18. 3. 2017 Jarní maratón a půlmaratón v Unhošti 21,097 km 01:48:43 Triatlon Beroun 39. 6.
4. 3. 2017 PALESTRA Kbelská 10 10 km 00:48:43 Triatlon Beroun 449. 49.
7. 1. 2017 Běh Partyzánskou stezkou 9,95 km 00:49:31 URT Beroun 65. 9.
28. 8. 2016 Eleven Karlštejnská devítka 9 km 00:47:33 URT Beroun 57. 7.
9. 4. 2016 Jarní maratón a půlmaratón v Unhošti 42,195 km 04:02:39 TT Beroun 46. 5.
19. 3. 2016 Cross Rösslera-Ořovského 5,5 km 00:31:00 TT Beroun 56. 9.
5. 3. 2016 PALESTRA KBELSKÁ 10 10 km 00:46:25 URT Beroun 437. 42.
16. 1. 2016 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 6,925 km 00:33:26 Triatlon beroun 43. 6.
28. 11. 2015 Čertovská 5 5,7 km 00:25:59 TT Beroun 14. 14.
21. 11. 2015 Svatojánská dvacítka 17,8 km 01:24:32 URT Beroun 114. 15.
3. 10. 2015 Nučická stezka 6,1 km 00:26:21 TT Beroun 36. 2.
28. 9. 2015 Běh Neumannovou stezkou 9,6 km 00:45:24 TT Beroun 50. 10.
1. 5. 2015 Memoriál Huberta Šuláka 4,4 km 00:21:32 TT Beroun 46. 9.
28. 3. 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha 21,098 km 01:39:58 TRIATLON BEROUN 1204. 64.
2. 3. 2013 Palestra Kbelská 10 10 km 00:45:02 URT Beroun 323. 81.

provozovatel

partneři českého běžeckého klubu