28. 10. 2023 | Týnišťská desítka | 10 km | 00:43:48 | Vencl tým Ústí n.O. | 51. | . |
28. 10. 2023 | Sokolský běh republiky - Vysoké Mýto | 10 km | 00:46:34 | | 10. | . |
17. 11. 2021 | Běh 17. listopadu | 6 km | 00:24:31 | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 25. | . |
28. 10. 2021 | Týnišťská desítka | 10 km | 00:38:45 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 36. | . |
6. 8. 2021 | Svinnský ISCAREX kros | 5,4 km | 00:24:52 | | 24. | . |
20. 6. 2021 | Širokodolský kros | 7 km | 00:34:24 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 9. | 2. |
19. 6. 2021 | Běh na Kozlovský kopec | 5,2 km | 00:24:17 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 20. | 1. |
7. 8. 2020 | Svinnský ISCAREX kros | 5,4 km | 00:23:34 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 15. | 1. |
1. 3. 2020 | Velká Pardubická cross country | 4,8 km | 00:22:40 | Vencl Tým ÚO | 5. | . |
4. 1. 2020 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 2 km | 00:14:53 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 58. | 3. |
14. 12. 2019 | Vánoční běh okolo Zlatého pásku | 5,2 km | 00:22:56 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 44. | 3. |
9. 11. 2019 | Perníková devítka | 9 km | 00:43:28 | Vencl team ÚO | 43. | 6. |
28. 10. 2019 | Týnišťská desítka | 10 km | 00:43:07 | Vencl Tým Ústí n.O. | 86. | 6. |
30. 8. 2019 | 3. Zemská míle | 1,609 km | 00:05:54 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 12. | 1. |
9. 8. 2019 | Svinnský ISCAREX kros | 5,4 km | 00:26:40 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 39. | 4. |
14. 6. 2019 | 2. Zemská míle | 0,85 km | 00:05:46 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 3. | 1. |
12. 6. 2019 | Memoriál Václava Čevony | 3 km | 00:12:03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. | 11. | . |
26. 4. 2019 | Běh na Rozálku | 0,9 km | 00:03:56 | Sruby | 52. | 2. |
12. 4. 2019 | 1. Zemská míle | 1,609 km | 00:06:06 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 21. | 2. |
30. 3. 2019 | MČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň | 3 km | 00:12:17 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. | 127. | 73. |
17. 3. 2019 | Běh za břehem | 7,055 km | 00:30:18 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 55. | . |
5. 1. 2019 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 2 km | 00:15:57 | Cykloklub Bendl Vysoké Mýto | 48. | 4. |
31. 12. 2018 | Silvestrovský běh okolo Dlouhoňovic | 6 km | 00:26:50 | Cykloklub Bendl Vysoké Mýto | 33. | 1. |
10. 11. 2018 | Perníková devítka | 9 km | 00:44:05 | Cykluklub Bendl Vysoké Mýto | 40. | 10. |
31. 7. 2018 | Rock Machine Hradecký pohár | 8 km | 00:47:09 | Cyklo Bendl | 58. | 2. |
12. 6. 2018 | Rock Machine Hradecký pohár | 8 km | 00:46:08 | Cyklo Bendl | 61. | 2. |
15. 5. 2018 | Rock Machine Hradecký pohár | 8 km | 00:47:47 | Cyklo Bendl | 19. | 2. |
27. 4. 2018 | Běh na Rozálku | 0,9 km | 00:03:56 | Sruby | 51. | 2. |
16. 9. 2017 | Králický Lískovec | 5 km | 00:21:58 | | 7. | . |
3. 9. 2017 | Sázava - Lázek | 7,9 km | 00:48:14 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 7. | 2. |
2. 9. 2017 | Strážný nahoru a dolů | 7,25 km | 00:40:45 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 2. | 2. |