Nejlepší výkony

Sezónní výkony

Dlouhodobé a sezónní výkony jsou počítány pouze z certifikovaných závodů.

#časjménooddíldatumzávod
1.00:30:12Zemaník Jakub (1995)SSK Vítkovice6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
2.00:30:34Zajíc Martin (2000)VSK Univerzita Brno26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
3.00:30:44Chwistek Lukáš (1997)SSK Vítkovice6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
3.00:30:44Homoláč Jiří (1990)VSK Univerzita Brno28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
4.00:30:52Šinágl Viktor (1997)PSK Olymp Praha, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
5.00:31:02Sergij Szewczenko (1996)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
6.00:31:04Marčík Vladimír (1995)Univerzitní sportovní klub Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
7.00:31:11Pavlišta Vít (1985)AC Slovan Liberec, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
8.00:31:14Janoušek Milan (1991)Sokol Kolín28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
9.00:31:29Sádlo Dominik (1995)SK Nové Město nad Metují26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
10.00:31:30Splítek Karel (1989)17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
11.00:31:39Kubričan Pavel (1983)PSK Olymp Praha28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
12.00:31:41Splítek Karel (1989)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
12.00:31:41Szymanik Adam (1996)17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
13.00:31:44Chour Ondřej (1987)AC Česká Lípa28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
14.00:31:48Pechek Petr (1983)Kerteam28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
15.00:31:52Plný David (1993)Běžecký klub Náchod28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
16.00:31:58Mika Tomáš (1987)Etriatlon Team28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
17.00:32:08Gemperli Elias (1995)OSŽ Švýcarsko26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
18.00:32:09Hübl Radek (1988)TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
19.00:32:10Novák Vojtěch (2002)J+V team28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
20.00:32:12Janoušek Milan (1991)TJ Sokol Kolín-atletika26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
21.00:32:19Vejmelka Daniel (1986)(Praha)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
22.00:32:21Kovář Jáchym (1996)TJ Dukla Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
23.00:32:26Miler Jiří (1975)AC Mladá Boleslav28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
24.00:32:30Kováč Michal (1991)Run for Fun29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
25.00:32:36Petr Jiří (1979)DIADORA29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
26.00:32:38Krýsl Lukáš (1999)Atletika Klatovy6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
27.00:32:39Studnička Ondřej (2002)TJ Šumperk, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
28.00:32:43Ručka Martin (2000)17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
29.00:32:44Mika Tomáš (1987)Univerzitní sportovní klub Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
30.00:32:50Kučera Lukáš (1981)VSK Univerzita Brno29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
31.00:32:51Novák Vojtěch (2002)SK Sporting Příbram, Z.S.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
32.00:32:53Vebr Patrik (1998)Vencl tým Ústí nad Orlicí26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
33.00:32:55Majoroš Michal (1986)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
34.00:32:56Hujsa Matus (1991)Nasa atletika Bratislava29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
35.00:32:57Krýsl Lukáš (1999)Atletika Klatovy26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
36.00:32:59Zima Matěj (1998)TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
37.00:33:01Novák Josef (1997)Horní Čermná26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
38.00:33:03Růža Daniel (2002)VSK Univerzita Brno26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
39.00:33:04Muras Petr (1989)BSC TEAM 628. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
40.00:33:10Štěpáník Pavel (1992)AK ŠKODA PLZEŇ29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
41.00:33:12Krejčíř Jakub (2004)ŠSK Újezd nad Lesy6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
42.00:33:13Chlupáč Dominik (1993)VSK Univerzita Brno26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
43.00:33:14Carpentier Philippe (2002)AK ŠKODA Plzeň26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
44.00:33:21Vejmelka Daniel (1986)TJ Jablonné nad Orlicí26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
45.00:33:24Stewartová Moira (1995)Spartak Praha 426. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
45.00:33:24Vošvrda Sebastián (1996)AC Mladá Boleslav z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
46.00:33:29Šinka Ladislav (1997)Chebští fofři6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
47.00:33:33Smetana Jakub (1996)SALOMON/SUUNTO29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
48.00:33:35Blahodir Yuriy (1981)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
49.00:33:37Štefko Róbert (1968)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
50.00:33:38Blažek Jaroslav (1993)Havlíčkova Borová6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
51.00:33:41Švadlenka Jan (1986)Lawi sport26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
52.00:33:42Šeděnka Michal (1987)Fénix sport Blansko17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
53.00:33:43Šneberger Jan (1985)AC Falcon Rokycany z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
54.00:33:50Krišica Marek (2002)TJ TŽ Třinec26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
55.00:33:51Steiner Tomáš (1986)AK Drnovice29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
56.00:33:55Minařík Petr (1976)AK Zlín28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
57.00:33:56Wohl Pavel (1997)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
58.00:33:58Kohout Ondřej (2001)TJ Chyšky,z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
59.00:34:01Mihalov Adam (1992)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
60.00:34:02Gdula Lukáš (1991)Hvězda Pardubice z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
61.00:34:03Procházka Michal (1982)SABZO28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
62.00:34:05Mach Janis (2002)TJ Dukla Praha28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
63.00:34:11Blažek Jaroslav (1993)TJ ČZU Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
64.00:34:13Zadák Karel (1978)2BWINNER TEAM26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
65.00:34:17Miko Aleš (1984)SSK Vítkovice17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
66.00:34:20Procházka Josef (1971)ASK DĚČÍN28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
67.00:34:36Pelouch Leoš (1975)SK CHOTĚBOŘ28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
67.00:34:36Pastor Patrik (2001)SSK Vítkovice, z.s.17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
68.00:34:37Hrochová Tereza (1996)AK ŠKODA Plzeň26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
69.00:34:42Šimek Jakub (1998)V12 team6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
70.00:34:43Schoval František (1988)KNIGHT FRANK ELITE RUNNERS6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
70.00:34:43Steiner Tomáš (1986)vyškov26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
71.00:34:44Kocur Lukáš (1977)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
71.00:34:44Šandera Michal (1976)AC Rumburk6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
72.00:34:46Ristovský Jan (2000)TJ Šumperk, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
73.00:34:50Kaláb David (1987)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
74.00:34:51Brejška Ivan (2003)T. J. Sokol České Budějovice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
75.00:34:54Olšanský Martin (1999)SC Radotín26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
76.00:34:56Kynický Lukáš (1997)Fitness Freedom29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
77.00:34:59Otevřel Vít (1988)Salomon-Run23. 5. 2021Májový běh
77.00:34:59Lhota Zbyšek (1984)Huť6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
78.00:35:02Vokrouhlík Michal (1983)Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
79.00:35:03Nemczenko Maryna (1995)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
79.00:35:03Pozdenkov Michael (1994)Brno29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
80.00:35:08Berenguer Santiago (1994)LaFoia.com-Onil6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
81.00:35:10Veigertová Gabriela (2000)SK Slavia Jičín28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
82.00:35:11Bukovjan Filip (1990)KESBUK29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
83.00:35:16Skalička Jan (2000)SK Sporting Příbram26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
84.00:35:17Nezveda David (1998)Svojkovice28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
85.00:35:19Procházka Michal (1982)Univerzitní sportovní klub Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
85.00:35:19Aujezdský Jaroslav (1974)Štefko Running Team28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
86.00:35:20Slatinský Lukáš (1983)HERE TO WIN26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
86.00:35:20Blaha Tomáš (1976)AK ASICS Kroměříž29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
86.00:35:20Halberštát Jan (1998)PSK Olymp Praha, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
87.00:35:22Zahradník Vojtěch (1997)BK Varnsdorf28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
88.00:35:25Doležal Vít (1998)AC TJ Jičín26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
89.00:35:26Macurová Barbora (1999)2BWINNER TEAM29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
89.00:35:26Kačena Štěpán (1984)KPMG28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
90.00:35:28Vojáček Jakub (1995)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
91.00:35:34Benbenek Jan (1988)17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
92.00:35:37Kužel Lukáš (1983)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
93.00:35:38Kocián Aleš (1982)Rožnov p. R.17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
94.00:35:42Zahraj Krystian (1988)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
94.00:35:42Kvapulinský Martin (1983)Havířov17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
95.00:35:43Videcký Jan (1985)AC Mladá Boleslav z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
96.00:35:44Novotná Tereza (1992)AK Olymp Brno, spolek26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
97.00:35:46Bílek David (2003)TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
98.00:35:49Pokorný Jan (1988)TJ Stodůlky Praha, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
99.00:35:51Kočíb Jan (1979)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
99.00:35:51Píšek Jaroslav (1990)Boršov n. Vltavou6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
100.00:35:54Kučera Petr (1990)Spartak Praha 426. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
100.00:35:54Honzíček Michal (1988)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
101.00:35:56Hartig David (1973)Petřvald17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
101.00:35:56Patúc Jakub (1986)TJ VTŽ Chomutov, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
101.00:35:56Nezveda David (1998)TJ Spartak Třebíč, spolek26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
102.00:35:58Novák Aleš (1998)ASK Slavia Praha6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
103.00:35:59Čáp Ondřej (1974)SK Dobruška z.s.17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
104.00:36:01Procházka Pavel (1979)AK Sokolov26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
105.00:36:03Foltan Gabriel (1988)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
106.00:36:06Vrbenský Jakub (1995)Kutná Hora28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
106.00:36:06Pastorová Petra (1977)17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
107.00:36:08Macurová Barbora (1999)2BWINNER TEAM26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
108.00:36:09Žajdlík Pavel (1988):)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
109.00:36:13Kratochvílová Kriegelová Kateřina (1984)ASK Elna Počerady28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
109.00:36:13Muzikář Martin (1987)Praha 1026. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
109.00:36:13Bukovjan Filip (1990)KESBUK26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
110.00:36:14Němec Ondřej (2002)AC Moravská Slavia Brno, spolek26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
110.00:36:14Pavelka Jan (1982)2BWINNER TEAM26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
111.00:36:15Filip Daniel (1982)MK Seitl Ostrava / CK Frenštát p. R.17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
112.00:36:16Pavelková Hana (2000)AK Most26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
113.00:36:19Rožek Jan (1987)CSG Tri Team26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
113.00:36:19Krabec Jakub (2002)AC TJ Jičín26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
114.00:36:21Štros David (2000)Univerzitní sportovní klub Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
115.00:36:23Bližňák Vojtěch (1983)TJ Sokol Praha Královské Vinohrady26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
116.00:36:24Rada Jan (1969)Sportisimo26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
116.00:36:24Hejl Tomáš (1983)Jičín26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
117.00:36:26Žanda Adam (1991)TJ Šumperk, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
118.00:36:27Friček Jan (1980)GE HEALTH AHEAD28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
119.00:36:29Herel Luboš (1971)Lesk Kolín28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
120.00:36:30Kadyrov Zhanbulat (1973)A-team6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
120.00:36:30Koch Jakub (2000)17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
120.00:36:30Pavlíčková Renata (1996)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
120.00:36:30Kratochvílová Kriege Kateřina (1984)ASK ELNA Počerady26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
121.00:36:31Eremka Libor (1988)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
121.00:36:31Ježek Přemysl (1982)AC Slovan Liberec26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
122.00:36:33Hoffman Martin (1984)Triatlet Karlovy Vary26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
123.00:36:34Žežulka Martin (1995)TJ Stodůlky Praha, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
124.00:36:36Váňa Karel (1975)AC Čáslav z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
125.00:36:37Dobiáš Ondřej (1997)Kopřivnice6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
126.00:36:39Spilka Marek (2001)Slezan FM23. 5. 2021Májový běh
127.00:36:42Sumpich Jakub (1978)17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
128.00:36:44Tretera Marek (1980)AC Sportguides Rožnov p.R.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
129.00:36:46Holubec Jakub (2002)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
130.00:36:49Bradáč Jiří (1982)MPSV6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
131.00:36:50Vladyka Jan (1992)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
132.00:36:51Dubják Petr (1970)Jiskra Zruč n.S.6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
132.00:36:51Hladík Václav (1993)Provodín6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
132.00:36:51Sedněv Radek (1992)TRIATLET Karlovy Vary z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
133.00:36:52Gdula Tomáš (1997)Hvězda SKP Pardubice6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
133.00:36:52Tatýrek Roman (1994)Praha6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
133.00:36:52Hochman Zdeněk (1985)SK ICA29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
134.00:36:53Biolek Martin (1973)Ostrava23. 5. 2021Májový běh
134.00:36:53Kabelka Jiří (1977)TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
135.00:36:54Červenka Jiří (1986)Zlín26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
135.00:36:54Koláčková Adéla (2001)AK Olymp Brno, spolek26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
135.00:36:54Hostička Jan (1979)Dejvice28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
136.00:36:55Mocek Tomáš (1979)AC Pardubice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
136.00:36:55Kotlíková Petra (1982)TJ Slavoj BANES Pacov28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
137.00:36:57Dočkálek Michal (1992)ATLETIKA Rýmařov z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
137.00:36:57Zámiš Jaroslav (1994)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
138.00:36:58Chmielarz Sebastian (1987)OSŽ Polsko26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
139.00:36:59Kala Jiří (1987)SC Radotín Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
140.00:37:00Korolev Aleksandr (1990)Praha6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
141.00:37:01Rudolecký Roman (1988)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
142.00:37:03Rada Jakub (2000)TJ Stodůlky Praha, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
143.00:37:05Bureš Martin (1989)TJ Sokol Kbely Praha28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
143.00:37:05Kocur Lukáš (1977)AC Moravská Slavia Brno, spolek26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
143.00:37:05Česal Martin (1988)Atletika Litvínov, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
144.00:37:08Semrád Ladislav (1967)Čáslav6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
145.00:37:11Kouba Martin (1992)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
146.00:37:14Tall Pavel (1969)ČNB28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
146.00:37:14Zajíček Adam (2003)Atletika Poruba z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
146.00:37:14Boháč Bonifác (2001)TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
147.00:37:16Klimeš Petr (1980)SDH TŘÍSOV6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
148.00:37:18Němec Jan (1973)Kolín28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
149.00:37:19Stýblová Bára (1999)A. C. TEPO Kladno6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
149.00:37:19Veigertová Gabriela (2000)AC TJ Jičín26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
150.00:37:21Kamínková Petra (1973)adidas Boost team28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
150.00:37:21Herda Jan (1983)SKP Nymburk28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
151.00:37:22Valenta Karel (1974)Běžecký kroužek Varnsdorf28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
152.00:37:26Pytlik Pavel (1975)Havířov17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
152.00:37:26Bárta Ondřej (1990)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
153.00:37:27Fořt Martin (1968)Eleven Runn Team26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
154.00:37:28Moraveček Jan (2001)Zeleneč6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
155.00:37:29Valová Silvie (2001)VSK Univerzita Brno26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
156.00:37:30Langr Milan (1981)Praha 426. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
157.00:37:31Sedláček Jan (1978)TJ Sušice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
158.00:37:33Moreno David (2000)ŠK Run Fór Fun29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
159.00:37:35Kovář Lukáš (2001)TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
160.00:37:36Vašíček Ondřej (1987)BK Olbramice17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
161.00:37:39Zámiš Lukáš (1986)Běžecký klub České spořitelny28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
162.00:37:43Ulbrich Pavel (1974)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
162.00:37:43Koubková Lenka (1984)Spartak Praha 46. 11. 2021Palestra Kbelská 10
163.00:37:46Zdvihal Tomáš (1986)Lipnoman28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
163.00:37:46Máša Jan (2003)TJ Lokomotiva Beroun z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
163.00:37:46Hušák Jan (1978)SC Radotín6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
163.00:37:46Mirvaldová Klára (1993)SportRaces26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
164.00:37:47Vanický Jan (1994)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
164.00:37:47Chadim Václav (1980)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
164.00:37:47Janoušková Klára (1988)Spartak Praha 426. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
164.00:37:47Kopča Lukáš (1990)TJ Baník Stříbro, spolek26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
165.00:37:48Tylšová Alena (2002)PSK Olymp Praha, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
165.00:37:48Kačírek Jiří (1974)Buštěhrad26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
166.00:37:49Kostecký Jan (1991)TJ Šumperk, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
166.00:37:49Raška Daniel (1996)TJ Slezan FM23. 5. 2021Májový běh
166.00:37:49Hvězda Roman (1977)ELI LASER TEAM28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
167.00:37:52Jánošík Rudolf (1971)Vlašim26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
168.00:37:53Coufalová Jana (1997)Hammer OCR Team17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
168.00:37:53Burda Tomáš (1983)Celtic THK6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
169.00:37:54Dubják Petr (1970)Jiskra Zruč nad Sázavou26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
169.00:37:54Brázda Richard (1975)2BWINNER TEAM26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
170.00:37:55Hamáček Vladimír (1985)Ac Mladá Boleslav28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
171.00:37:56Březina Radomír (1967)Ostrava17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
171.00:37:56Kašparová Kateřina (1986)Kladno28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
171.00:37:56Svoboda Roman (2002)ASK Dipoli z.s.6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
172.00:37:59Trnka Pavel (1980)HO Sherpa Climb28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
172.00:37:59Prager Karel (1994)TJ Sokol Sojovice6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
172.00:37:59Šindelek Vladan (1967)Pržno23. 5. 2021Májový běh
173.00:38:07Kolátor Matyáš (1999)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
173.00:38:07Klíma Martin (1982)Kolín26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
174.00:38:08Matoušek Pavel (1978)2BWINNER TEAM26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
174.00:38:08Herel Luboš (1971)TJ Sokol Kolín-atletika26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
175.00:38:10Vavrečka Martin (1991)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
175.00:38:10Van Damme Dimitri (1979)OSŽ Belgie26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
176.00:38:11Bern Taylor (1987)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
176.00:38:11Kohl Ondřej (2005)AC Praha 189026. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
177.00:38:14Pekařová Jana (2002)Tj Turnov6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
177.00:38:14Borovsky Jindrich (1982)Hradcany6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
177.00:38:14Szotkowski Robert (1983)17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
178.00:38:15Večeřa Tomáš (1989)BCK Relax Olešnice29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
178.00:38:15Wichterle Karel (1980)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
179.00:38:16Kabelka Jiří (1977)TJ Sokol Praha Královské Vinohrady26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
179.00:38:16Seiler Lukáš (1990)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
180.00:38:18Filipiová Eva (1986)TJ Šumperk, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
180.00:38:18Jordán Daniel (1997)Mimoň6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
181.00:38:20Jelínek Aleš (1967)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
182.00:38:25Maiwaelder Lukáš (1991)Havířov17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
183.00:38:27Smrčka Miloš (1954)BK Říčany28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
184.00:38:28Říha Pavel (1977)Frýdlant nad Ostravicí23. 5. 2021Májový běh
185.00:38:30Plevák Milan (1972)OSŽ Slovensko26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
186.00:38:35Havelka Petr (1972)Eleven Run Team28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
187.00:38:39Bušek Petr (1979)(Praha - Kyje)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
187.00:38:39Herda Jan (1983)SKP Nymburk, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
188.00:38:40Synek Jiří (1974)Rohozec Amulet Team28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
189.00:38:41Vališ Radek (1988)Praha 13 - Stodůlky26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
190.00:38:42Šutera Josef (1979)ATLETIKA Polička, spolek26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
190.00:38:42Dolíhal Luděk (1988)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
191.00:38:46Svatoň Jan (1983)AutoKrs6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
191.00:38:46Kučírek Petr (1958)23. 5. 2021Májový běh
192.00:38:47Jíšová Barbora (1992)PERŇA SYSTÉM6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
193.00:38:48Kule Aleš (1984)Běžecký klub České spořitelny28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
194.00:38:49Dvořáček Jiří (1968)RELAX Fit TEAM29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
195.00:38:51Starzynski Dariusz (1974)OSŽ Polsko26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
196.00:38:53Vitouš Pavel (1989)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
197.00:38:54Zelenka Jiří (2000)A. C. TEPO Kladno26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
198.00:38:55Fejgl Michal (1980)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
199.00:38:57Frátrik Peter (1965)Appa Žilina28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
199.00:38:57Hartuna Zenon (1964)OSŽ Polsko26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
200.00:38:58Pekařová Jana (2002)AC Turnov, z. s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
201.00:38:59Vaňáč Michal (1982)Brno26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
202.00:39:01Knyttl Jan (1978)ASK Slavia Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
203.00:39:03Pardamcová Lenka (1999)T. J. Sokol České Budějovice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
204.00:39:04Stuchlý Pavel (1990)Brozany nad Ohří6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
204.00:39:04Strejček Jakub (1995)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
204.00:39:04Dočkálek Libor (1973)Nordic Team6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
204.00:39:04Nenutil Petr (1982)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
205.00:39:05Bauer Michal (1982)17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
205.00:39:05Koťátko Ondřej (1991)Bakov nad Jizerou28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
206.00:39:07Wertheim Michal (1990)Havířov17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
206.00:39:07Novotná Veronika (2000)Sk sporting Příbram26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
207.00:39:10Haník Zdeněk (1986)Nymburské Bomby28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
207.00:39:10Kalousová Tereza (1998)TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
207.00:39:10Urx Radek (1976)Třebotov28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
208.00:39:12Tall Pavel (1969)SK ČNB Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
208.00:39:12Nechvíl Petr (1991)AC Choceň, spolek26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
208.00:39:12Weigl Alexander (1994)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
209.00:39:14Šik David (1971)AC GOMANGO HOGNER26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
210.00:39:15Nečas Vítězslav (1978)Velenov29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
211.00:39:16Žáková Anita (2000)Žakyclub Pb6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
211.00:39:16Kolátor Matyáš (1999)MTB MEL26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
212.00:39:17Kříž Pavel (1986)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
213.00:39:18Malinský Václav (1991)NALEHKO.com28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
214.00:39:19Kubala Mikuláš (2004)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
214.00:39:19Woller David (1993)TJ Stodůlky Praha, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
214.00:39:19Sumerling Stefan (1971)Fitnesport Sp.N. Ves26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
215.00:39:21Helus Milan (1976)Chrást26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
215.00:39:21Kučírek Vojtěch (1993)TJ TŽ Třinec23. 5. 2021Májový běh
215.00:39:21Hrabal Josef (1981)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
216.00:39:22Krejčí Pavel (1981)Pečky28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
217.00:39:23Doležel Lukáš (1985)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
218.00:39:24Polan Miroslav (1968)Spartak Praha 426. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
218.00:39:24Chumlenova Barbora (1989)Lawi team26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
218.00:39:24Vondrák Zbyněk (1975)Vinařství Vondrák Mělník28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
218.00:39:24Mrázek Zdeněk (1992)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
219.00:39:25Kaleta Daniel (1982)Hrádek ve Slezsku23. 5. 2021Májový běh
220.00:39:26Šafránek Petr (1978)TJ Sokol Bavorov26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
221.00:39:27Pelikán Aleš (1995)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
222.00:39:29Hanke David (1971)17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
223.00:39:30Černý Michal (1994)PSK Olymp Praha, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
224.00:39:31Toman Robert (1993)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
225.00:39:32Kubík Ondřej (1981)TJ Maratonstav Úpice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
225.00:39:32Procházka Milan (1984)Univerzitní sportovní klub Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
225.00:39:32Zadražil Filip (1998)TJ Bižuterie Jablonec6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
226.00:39:34Baxa Petr (1979)ČAH6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
227.00:39:35Vacek Martin (1969)OSŽ Česká republika26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
228.00:39:36Hrubý Josef (1992)TJ Znojmo, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
228.00:39:36Rudolf Lojková Romana (1994)Trailpoint28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
229.00:39:37Libánský Jiří (1976)Čelákovice - Sedlčánky28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
230.00:39:39Insausti Javier (1985)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
230.00:39:39Elischer Ivan (1960)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
231.00:39:40Šlégl Jan (1979)RunBo Team Liberec28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
232.00:39:41Fenclová Marta (1976)AC Pardubice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
232.00:39:41Sofín Luděk (1971)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
233.00:39:42Michna Pavel (1975)Slezan FM23. 5. 2021Májový běh
234.00:39:44Nesl Jaroslav (1964)Cykloservis Bareš6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
235.00:39:45Kvasnička Daniel (1978)SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
235.00:39:45Seidl Jan (1986)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
236.00:39:46Novák Ondřej (1992)AC Zkolika26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
237.00:39:47Teplý Ondřej (1978)HI Sport Team28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
237.00:39:47Serafin Milan (1965)SK Aritma Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
238.00:39:48Kohoutová Klára (1994)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
238.00:39:48Černý Tomáš (1990)BĚŽECKÝ KLUB ČESKÉ SPOŘITELNY29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
238.00:39:48Havlíček Jan (2001)TJ Chyšky,z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
239.00:39:51Zdvihal Lukáš (1977)Lipnoman26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
239.00:39:51Podaný Jiří (1990)Matuš Farkaš running team26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
240.00:39:53Svíčka Tomáš (1983)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
241.00:39:54Mocek Karel (1988)Praha6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
242.00:39:55Šilar František (1997)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
242.00:39:55Šindelek Daniel (1965)MK Seitl Ostrava23. 5. 2021Májový běh
243.00:39:56Nekarda Ladislav (1989)Třanovičtí přespolní žraloci17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
243.00:39:56Melč Zdeněk (1983)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
244.00:39:57Šafránková Johanka (1997)TJ LOKO Beroun6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
245.00:39:58Rada Jan (1969)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
245.00:39:58Hájíček Jiří (1974)Šenov17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
246.00:39:59Beran Petr (1971)Café Racers6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
246.00:39:59Kervitcer Jan (1978)KERTEAM26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
247.00:40:02Křížová Anežka (1999)TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
248.00:40:03Chalupa Lukáš (1984)Chalupa OCR Team28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
248.00:40:03Pergler Josef (1984)23. 5. 2021Májový běh
249.00:40:04Píša Martin (1979)Praha 86. 11. 2021Palestra Kbelská 10
249.00:40:04Škapa Marek (1971)X-AIR Ostrava23. 5. 2021Májový běh
250.00:40:05Smetana Josef (1969)Třešť Eurofoam sport29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
251.00:40:07Trux Tomáš (1991)Židovice28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
252.00:40:08Klaus Jan (1999)SK Kosmonosy6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
252.00:40:08Káš František (1991)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
253.00:40:09Halabala Pavel (1980)DHL ITS RUNNING CLUB6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
253.00:40:09Hejnyš Daniel (1977)VEXTA26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
254.00:40:10Pospíšil Pavel (1980)Benešovský běžecký klub26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
255.00:40:11Kratochvíl Pavel (1960)Atletic Třebíč17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
255.00:40:11Jerie Marek (1983)Sportovní klub MUP26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
256.00:40:12Novotný Ondřej (2010)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
256.00:40:12Zelený Zbyněk (1988)Havlíčkova Borová26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
256.00:40:12Hýbl Jiří (1967)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
257.00:40:13Barták Zdeněk (1988)BOWLING SQUASH SADSKÁ28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
257.00:40:13Prusek Martin (1983)Dr.Max17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
258.00:40:15Krásný Jan (1993)no miles no smiles29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
258.00:40:15Tůma Adam (1998)BETRI26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
259.00:40:16Gantner Jan (1989)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
259.00:40:16Vendl Zdenek (1981)Poděbrady28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
259.00:40:16Michálek Jiří (1980)Havířov17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
260.00:40:20Mládek Jiří (1988)USK Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
261.00:40:21Knowles Edward (1982)Old Town Running26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
262.00:40:22Víšek Pavel (1992)Český běžecký klub, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
262.00:40:22Hořavka Jan (1974)Havířov17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
263.00:40:23Jokel Lubomír (1964)Atlet Šestajovice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
264.00:40:25Fiala Ondřej (1982)OSŽ Česká republika26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
265.00:40:27Gomez Miguel (1984)Echecadioe6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
265.00:40:27Reyes Acebes (1994)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
266.00:40:28Žanda Jan (1999)SK Chotěboř28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
266.00:40:28Šťastný Šimon (1990)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
266.00:40:28Dius Václav (1960)Ústí nad Labem28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
267.00:40:32Jindrák Robert (1967)Praha926. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
268.00:40:33Kadlec Jiří (1981)Running school!26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
269.00:40:34Trávniček Rostislav (1968)Pepa Team FM23. 5. 2021Májový běh
269.00:40:34Marek Martin (1974)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
270.00:40:35Vondra Vojtěch (1998)TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
270.00:40:35Zdvihal Tomáš (1986)Lipnoman26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
271.00:40:37Šedová Tereza (2003)TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
272.00:40:38Horňová Adriana (2000)ACT Lerak29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
272.00:40:38Holaj Pavel (1980)Praha28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
273.00:40:39Semrádová Adélka (1994)AC Čáslav6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
273.00:40:39Matěj Kryštof (1992)no miles no smiles29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
274.00:40:41Pelikán Karel (1979)Benešovský běžecký klub28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
275.00:40:43Slívová Anna (2005)Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
276.00:40:44Kynclová Zuzana (1982)Velké Popovice28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
277.00:40:45Dvořáček Michal (1993)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
278.00:40:46Lukinykh Ilya (1990)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
278.00:40:46Mališ Pavel (1978)FM23. 5. 2021Májový běh
279.00:40:47Kupr Jaroslav (1980)Lezci.com26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
280.00:40:48Duda Martin (1972)OSŽ Rakousko26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
280.00:40:48Krátký Martin (1979)Praha Kamýk28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
281.00:40:50Polák Tomáš (1976)Běžecký kroužek Varnsdorf28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
281.00:40:50Vavříková Petra (1990)Praha6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
282.00:40:51Bartál Lubomír (1951)Běžecký klub Hodonín17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
282.00:40:51Jalovecký Michal (1977)TÝM MOTEJLEK.COM6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
283.00:40:54Russ Roman (1967)OSŽ Polsko26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
284.00:40:55Luňák Miroslav (1984)17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
284.00:40:55Machart Filip (1986)Praha 226. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
285.00:40:59Klimešová Jana (1970)OSK Praha28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
286.00:41:00Mašín Zdeněk (1984)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
286.00:41:00Šimonová Elen (1982)17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
287.00:41:02Budin Dušan (1971)17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
287.00:41:02Kočka Matúš (1984)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
288.00:41:03Šrámek Jiří (1986)Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
289.00:41:04Novotný Ondřej (1997)TJ Chyšky,z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
290.00:41:05Jorníček Petr (1965)Ostrava17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
291.00:41:06Faltýnek Petr (1987)Hradešín6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
291.00:41:06Fisenko Ondřej (1992)TJ Slovan Frýdlant, spolek26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
292.00:41:09Pirk Adam (2001)Spartak Praha 426. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
292.00:41:09Verlinden Jef (1993)OSŽ Belgie26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
293.00:41:10Chadim Stanislav (1991)Otrokovice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
294.00:41:11Chmátal Martin (1974)Stefko running team29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
294.00:41:11Ocelák Martin (1979)Mettler Toledo26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
295.00:41:12Toth Václav (1972)Kynšperk nad Ohří26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
295.00:41:12Oberguggenberger Christian (1985)OSŽ Rakousko26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
296.00:41:13Menšík Ondřej (1989)Boskovice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
296.00:41:13Urx Radek (1976)Třebotov26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
297.00:41:14Novák Martin (1979)Frýdečtí tatíci23. 5. 2021Májový běh
298.00:41:16Šilar František (1997)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
299.00:41:17Šmerda Jaromír (1979)Vojenské Lesy26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
300.00:41:18Šnebergerová Lucie (1983)Falcon Rokycany26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
301.00:41:19Král Richard (1989)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
301.00:41:19Polz Roman (1963)BRS Team SH26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
301.00:41:19Kuk Petr (1981)Praha 9 - Újezd nad Lesy26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
302.00:41:20Vidim Tomáš (1971)Praha-Újezd28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
302.00:41:20Capek Martin (1984)Čadecka6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
303.00:41:21Kráčalík František (1998)SK Újezd26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
304.00:41:22Kubišta Martin (1983)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
304.00:41:22Votava Jan (1991)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
304.00:41:22Kuniss Gary (1980)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
305.00:41:24Štěpánková Barbora (1990)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
305.00:41:24Stančo Ladislav (1977)NULL28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
306.00:41:25Mrázková Natálie (2000)AK Olymp Brno, spolek26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
307.00:41:27Kašpařík Tomáš (1975)OSŽ Česká republika26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
308.00:41:29Koller Daniel (1990)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
309.00:41:31Bidlo Petr (1975)Havířov17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
309.00:41:31Ningerová Klára (2003)TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
310.00:41:32Boffo Eugenia (1992)Old Town Running26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
310.00:41:32Sýkorová Radka (1982)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
310.00:41:32Polan Michal (1981)KC Kutná Hora28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
310.00:41:32Siebeltová Veronika (1996)TJ Slezan Frýdek-Místek26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
310.00:41:32Ishchuk Daria (1994)Štefko Running Team29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
310.00:41:32Píša Martin (1979)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
311.00:41:34Janko Dalibor (1979)VZS Ostrava17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
312.00:41:35Van Ouytsel Pascal (1970)OSŽ Belgie26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
313.00:41:37Vávrů Ivana (1988)TJ VTŽ Chomutov26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
313.00:41:37Michopulu Nelly (2003)Nelly17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
314.00:41:38Veselý Petr (1982)RopCzeSki Roprachtice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
314.00:41:38Hodboď Miroslav (1974)SAZKA TÝM28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
315.00:41:41Ginzel Petr (1972)Cyklo Vape6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
316.00:41:42Zelenka Petr (1968)Roprachtice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
316.00:41:42Raindl Pavel (1981)Hranické běhny28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
316.00:41:42Chadim Václav (1980)Haka Racing Team26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
316.00:41:42Ujvary Ján (1987)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
316.00:41:42Michl Pavel (1989)Kanoistika Poděbrady28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
317.00:41:43Černý Jiří (1978)25A28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
317.00:41:43Eliášová Míša (1991)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
318.00:41:44Kračman Filip (1979)Praha 126. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
318.00:41:44Kosmák Václav (1983)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
319.00:41:46Hájek Petr (1996)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
319.00:41:46Marek Martin (1974)Running Team Nepolisy26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
319.00:41:46Preisler Michal (1971)LIAZ Jablonec26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
319.00:41:46Hach Lukáš (1984)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
319.00:41:46Hrnčárek Martin (1976)Pomalé šípy Kopřivnice17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
320.00:41:47Dvořan Stanislav (1983)Author Xterra team6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
320.00:41:47Zelený Zbyněk (1988)HAVLÍČKOVA BOROVÁ6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
320.00:41:47Čapek Lubomír (1974)OSŽ Česká republika26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
321.00:41:49Marek Martin (1981)TJ SOKOL TICHÁ6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
322.00:41:50Rambousek Jan (1976)Joachym MTB26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
323.00:41:51De Mesel Filip (1988)OSŽ Belgie26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
323.00:41:51Procházka Tomáš (1979)SABZO28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
324.00:41:52Bielik Ondřej (1987)Vlašim26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
324.00:41:52Polan Michal (1981)KC Kutná hora-czexxx.army26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
325.00:41:54Franěk Vladimír (1959)No stress runners26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
325.00:41:54Teplá Jana (1982)Joskatel28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
326.00:41:55Soukup Matěj (1991)MS28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
327.00:41:56Názlerová Barbora (2002)AC Moravská Slavia Brno26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
328.00:41:57Klásek Jan (1997)Adidas Runners Prague6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
329.00:41:58Podolák Karel (1974)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
329.00:41:58Hejrová Gabriela (1982)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
329.00:41:58Stehlík Martin (1980)RBZ PRAHA26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
330.00:42:00Schönfelder Vladimír (1973)sk slatina26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
330.00:42:00Kopáček Pavel (1984)Bežerovice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
330.00:42:00Adam Mikuláš (1998)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
330.00:42:00Luxa Michal (1990)Běžci Chomutov6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
331.00:42:01Urbánek Jiří (1976)OSŽ Česká republika26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
331.00:42:01Pivarči Ján (1992)Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
332.00:42:03Dršťák Tomáš (1985)Havířov17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
332.00:42:03Koranda František (1993)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
333.00:42:05Tykva Lukáš (1977)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
334.00:42:06Jeníček Antonín (1975)ROTUNDA TEAM28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
335.00:42:07Luňáčková Michaela (1984)Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
336.00:42:08Veverka Jan (1978)Praha 96. 11. 2021Palestra Kbelská 10
337.00:42:09Marta Massimo (1973)OSŽ Švýcarsko26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
338.00:42:11Novotný Michal (1977)Dolní Počernice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
338.00:42:11Didov Daniel (1972)SENTIENT S.R.O.6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
338.00:42:11Tarana Jan Adam (1999)MattoniFreerun FM23. 5. 2021Májový běh
339.00:42:12Pšenica Július (1967)Malenovice23. 5. 2021Májový běh
339.00:42:12Ťahanová Viktorie (2004)Slezan FM23. 5. 2021Májový běh
340.00:42:13Bystřičanová Barbora (2006)TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.23. 5. 2021Májový běh
341.00:42:14Kaleta René (1970)17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
342.00:42:15Barták Zdeněk (1988)Bowling Squash Sadská26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
342.00:42:15Hanzelín Petr (1990)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
343.00:42:17Novotný Pavel (1967)OSŽ Česká republika26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
343.00:42:17Kogelbauer Johannes (1988)OSŽ Rakousko26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
344.00:42:19Suchánek Petr (1972)AC Obora Hvězda26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
345.00:42:20Havel Michal (1983)TJ Sokol Jesenice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
346.00:42:23Bureš Martin (1974)OSŽ Česká republika26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
346.00:42:23Hrubý Richard (1986)FbC Spartak Žebrák6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
347.00:42:24Hrubý Michal (1975)D(e)rave trenky6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
348.00:42:25Herbst Lubo (1979)HerbsticiRun26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
348.00:42:25Morav Pavel (1972)Zlej sen26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
349.00:42:26Rys Jiří (1964)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
349.00:42:26Lambert Miloš (1969)Bříství26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
350.00:42:27Marková Kristýna (1984)HO Požitkáři6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
351.00:42:28Chovanec Petr (1973)SAK Ložiska Karviná23. 5. 2021Májový běh
352.00:42:29Křížek Martin (1972)MAFRA26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
352.00:42:29Hák Michal (1975)T. J. Sokol Studenec26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
352.00:42:29Dubjáková Kateřina (1999)Jiskra Zruč n. S.29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
353.00:42:31Menšík Jiří (1986)...o prsa28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
353.00:42:31Teplý Ondřej (1978)Hisport Team26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
353.00:42:31Kroužilová Iva (1977)Poděbrady28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
353.00:42:31Olšovská Viktorie (2004)AC Praha 189026. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
353.00:42:31Semsej Matej (1982)Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
354.00:42:34Zeman David (1990)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
355.00:42:36Němec Jakub (1993)GC Star Litoměřice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
355.00:42:36Zaremba Jan (1981)Havířov17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
356.00:42:39Martinec Jindřich (1961)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
357.00:42:40Kratochvíl Martin (1984)Ratenice28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
358.00:42:42Vojta Pavel (1975)Žižkovský tygři26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
359.00:42:43Přibyl Aleš (1989)Neratovice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
359.00:42:43Kvasnička Daniel (1985)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
360.00:42:45Russo Tommaso (1991)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
360.00:42:45Singr Martin (1987)SKP Nymburk28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
360.00:42:45Pařízek Jan (1980)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
360.00:42:45Ningerová Klára (2003)Slezan FM23. 5. 2021Májový běh
361.00:42:47Marušák Matej (1994)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
362.00:42:48Prchal Pavel (1959)GP Kolín28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
363.00:42:50Křížová Michaela (1988)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
364.00:42:51Tikovský Marcel (1974)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
364.00:42:51Macháček Marek (1976)Triatlet Karlovy Vary26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
365.00:42:52Jensen Lars Hjorth (1967)OSŽ Dánsko26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
366.00:42:54Šlechtová Ester (1986)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
366.00:42:54Sklenář Jan (1976)Řevnice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
367.00:42:55Bartál Lubomír (1951)BK Hodonín29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
367.00:42:55Suchánek Tomáš (2003)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
368.00:42:56Šubík Štěpán (1995)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
368.00:42:56Anderen Frank Hartung (1968)OSŽ Dánsko26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
368.00:42:56Parihuzič Dušan (1977)Živé Sokolovsko26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
369.00:42:58Čermáková Pavla (1979)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
369.00:42:58Bönisch Radek (1977)Sokol Říčany26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
369.00:42:58Bartošová Veronika (2002)ASK Mazurská6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
370.00:42:59Hora Jan (1971)Aktuář Hořovice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
370.00:42:59Janková Magda (1980)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
371.00:43:01Legerská Hana (1985)SSK Vítkovice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
371.00:43:01Rohlík David (1998)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
372.00:43:02Černušák Štěpán (1985)Kladiváři26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
373.00:43:03Klementová Růženka (1982)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
373.00:43:03Hrabal Josef (1981)Praha 926. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
373.00:43:03Pozníček Libor (1988)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
373.00:43:03Trlica Radek (1991)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
374.00:43:04Strouhal Jan (1979)Žižkovská Unie Chlastačů26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
374.00:43:04Matyášová Jana (1965)Dolní Dobrouč28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
374.00:43:04Pavliš David (1995)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
374.00:43:04Šimonovská Eva (1979)2BWINNER TEAM26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
375.00:43:05Radová Barbora (1967)Báječné ženy v běhu6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
375.00:43:05Grygera Tomáš (1984)Shinda running28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
376.00:43:06Vinš Pavel (1989)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
377.00:43:07Müllerová Soňa (1989)TJ Baník Stříbro, spolek26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
377.00:43:07Horáková Ladislava (1999)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
378.00:43:09Čadan Petr (1985)Havířov17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
379.00:43:11Berky Jiří (1962)Havlíčkův Brod SDH Termesivy28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
379.00:43:11Švancara Ondřej (1988)Brno29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
379.00:43:11Švejdar Slávek (1971)TRIATLET K. Vary6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
379.00:43:11Klusák Petr (1977)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
380.00:43:12Černovský Jiří (1974)Kutná Hora26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
381.00:43:13Šimr Jan (2001)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
381.00:43:13Burian Martin (1975)Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
381.00:43:13Kubišta Martin (1983)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
382.00:43:14Vrablík Vojtěch (2002)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
382.00:43:14Jindra Michal (1980)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
382.00:43:14Andersen Paul S. (1964)OSŽ Dánsko26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
383.00:43:15Nádvorník Miroslav (1981)OSŽ Česká republika26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
384.00:43:17Kujach Agnieszka (1990)OSŽ Polsko26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
385.00:43:18Michník Jiří (1978)17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
385.00:43:18Veselý Martin (1979)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
386.00:43:19Prokop Štěpán (1987)Lulánci26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
386.00:43:19Štěpánová Zdeňka (1992)Praha 328. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
387.00:43:20Borůvka František (1977)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
387.00:43:20Šubrt Marek (1975)Praha 326. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
388.00:43:21Vávrová Markéta (1985)Rolníci ČZU28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
388.00:43:21Knápek Lubomír (1959)LK Šumperk26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
388.00:43:21Anton Michal (1987)Pekass28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
389.00:43:22Kára Vladimír (1962)AC PATŘÍN28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
389.00:43:22Okrouhlik Michal (1987)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
390.00:43:24Kujíček Tomáš (1975)Bežecky klub Spořice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
390.00:43:24Vidim Kryštof (2000)AC Trepky28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
391.00:43:25Regner Tomáš (1975)Biatlon Ruprechtice6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
392.00:43:26Turrell-Croft Thomas (1979)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
392.00:43:26Vašíčková Natálie (1994)Štefko Running Team26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
392.00:43:26Andrle David (1988)Praha 36. 11. 2021Palestra Kbelská 10
392.00:43:26Harapesova Anna (1996)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
392.00:43:26Batók Miroslav (1960)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
392.00:43:26Křivánek Petr (1980)Pelhřimov26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
393.00:43:27Slowioczek Roman (1959)MK Seitl Ostrava23. 5. 2021Májový běh
394.00:43:28Pařízek Michal (1984)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
394.00:43:28Stavinohová Adéla (1998)Zlín29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
394.00:43:28Matouš Zdeněk (1962)Drat26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
395.00:43:29Zámostný Pavel (1970)iThinkBeer6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
395.00:43:29Mondelaers Steven (1982)OSŽ Belgie26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
395.00:43:29Sládeček David (1978)Běžecký klub České spořitelny26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
396.00:43:30Richter Ondřej (1988)Metropolitní univerzita Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
397.00:43:32Stepanov Alexey (1980)Veeam Running6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
397.00:43:32Jakoubek Aleš (1974)Mělník26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
398.00:43:33Handlíř Jan (1978)ASK Děčín26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
398.00:43:33Vítů Jan (2004)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
398.00:43:33Broža Vojtěch (1985)Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
399.00:43:34Mihaescu Serban (1980)Legio Patria Nostra26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
399.00:43:34Jirovský Jan (1973)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
400.00:43:35Novák Marcel (1994)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
401.00:43:36Ondruš Petr (1972)VELKÉ PŘÍLEPY28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
401.00:43:36Sobotka Kamil (1977)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
401.00:43:36Odvárka Leoš (1988)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
401.00:43:36Novák Jan (2002)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
401.00:43:36Veverka Jan (1978)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
402.00:43:37Kuchárik Ján (1966)OSŽ Slovensko26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
402.00:43:37Potančok Petr (1994)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
403.00:43:38Demele Lukáš (1997)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
403.00:43:38Verešová Nikola (1999)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
403.00:43:38Stehlík Jan (1989)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
404.00:43:39Verešová Aneta (1999)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
405.00:43:40Dršťák Vlastimil (1970)Havířov17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
405.00:43:40Brož Marek (1986)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
405.00:43:40Bařinka Martin (1969)Zlín26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
406.00:43:43Moravcová Koleta (2001)Horní Kruty29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
406.00:43:43Mizerová Michala (1995)Praha / Mnichovo Hradiště6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
407.00:43:44Daneš Martin (1985)Rozběháme Břeclav29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
408.00:43:45Varvařovský Petr (1970)Lékařský triklub Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
409.00:43:46König René (1973)Staříč23. 5. 2021Májový běh
410.00:43:47Cooper Paul (1972)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
410.00:43:47Dušek Pavel (1960)Slavoj Stará Boleslav6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
411.00:43:48Musil Ladislav (1967)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
411.00:43:48Matthews Doug (1964)Terronska UTD6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
411.00:43:48Výborný Michal (1983)Veslaři Nymburk28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
412.00:43:50Stoklasa Ondřej (1987)Opava6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
412.00:43:50Zeman Petr (1971)TT Astra Benešov26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
413.00:43:51Steiger Marek (1985)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
413.00:43:51Dryák Jan (1972)Praha 926. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
413.00:43:51Němeček Petr (1981)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
413.00:43:51Šafránková Johanka (1997)LOKO Beroun26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
414.00:43:52Štanda Kamil (1975)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
415.00:43:53Pirk Tomáš (1973)Lékařský triklub Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
416.00:43:54Vit Jiri (1979)Tonda Sport Prušánky28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
417.00:43:55Šmehlík Ondřej (1977)OSŽ Česká republika26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
418.00:43:56Buzický Vladimír (1971)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
418.00:43:56Vavrova Veronika (1998)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
418.00:43:56Bebek Pavel (1976)FM23. 5. 2021Májový běh
419.00:43:57Hruška Petr (1980)Vojkovice23. 5. 2021Májový běh
420.00:43:58Barna Martin (1982)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
420.00:43:58Nenadál Jaroslav (1958)VETERÁN VK28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
421.00:43:59Šilarová Michaela (2002)TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
421.00:43:59Kujíček Michal (1979)Spořice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
421.00:43:59Eichler Ivo (1961)USK PRAHA6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
422.00:44:00Masorsič Jiří (1963)Střížák26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
423.00:44:01Bartošová Veronika (2002)SK Jeseniova26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
423.00:44:01Kroužilová Iva (1977)TJ Sokol Kolín-atletika26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
424.00:44:02Kos Pavel (1975)Praha 926. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
424.00:44:02Jelínek Tomáš (1998)Praha 626. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
425.00:44:03Fílová Jana (1975)BK Běkodo26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
426.00:44:04Januška Ivan (1958)Šanov29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
426.00:44:04Funda Radek (1974)25A28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
426.00:44:04Pořický Jiří (1971)Odolena Voda26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
427.00:44:05Skřeček Jiří (1974)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
427.00:44:05Auer Johannes (1990)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
427.00:44:05Culliver Robert (2002)SC Radotín atletika26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
428.00:44:07Teplanová Radka (1991)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
429.00:44:08Mach František (1950)Ski klub Jablonec nad Nisou28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
429.00:44:08Holubec Marek (1974)Tro-ski Praha6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
429.00:44:08Burget Petr (1976)LMI26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
430.00:44:09Adamcová Andrea (1973)Vlašim26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
430.00:44:09Vavřich František (1961)Vokurky26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
431.00:44:11Pospíšil Antonín (1960)TJ Tlučná26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
432.00:44:12Čermák Lukáš (1993)PSK Olymp Praha6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
432.00:44:12Ďurica Jiří (1980)Havířov17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
432.00:44:12Kučák Tomáš (1987)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
433.00:44:13Okrouhlík Michal (1987)újezd.net6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
434.00:44:14Křikava Rostislav (1972)17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
435.00:44:15Najdková Ivana (1985)Racing Olešná23. 5. 2021Májový běh
435.00:44:15Pokorný Michal (1986)Kolín28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
436.00:44:16Milesová Iva (1977)PSK Olymp Praha, z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
437.00:44:17Švagr Lukáš (1993)Běžecký klub České spořitelny6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
438.00:44:19Herbst Jarmilka (1974)Herbstici Run26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
438.00:44:19Jeníček Antonín (1975)ROTUNDA TEAM26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
439.00:44:21Karnet Roman (1981)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
439.00:44:21Kovalovský Michal (1998)Běchovičtí běžci26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
440.00:44:22Matys Tadeáš (1992)Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
440.00:44:22Šimůnek Jakub (1988)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
441.00:44:23Kára Vladimír (1962)AC-PATŘÍN26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
441.00:44:23Kazmar Ondrej (1979)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
442.00:44:24Štěpánek Mirko (1972)Praha6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
443.00:44:25Vrabec Jiří (1961)OSŽ Česká republika26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
443.00:44:25Staněk Oldřich (1982)HZS Kolín6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
444.00:44:26Zemanová Jitka (1973)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
445.00:44:27Pavlík Martin (1978)Praha 426. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
445.00:44:27Talaváňa Jan (1995)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
445.00:44:27ONDRYÁŠ PETR (1980)TJ LIGA 100 OLOMOUC28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
446.00:44:29Didova Iva (1974)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
446.00:44:29Tománek Stanislav (1954)TJ Nová Včelnice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
446.00:44:29Vltavský Petr (1978)Laky Team26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
447.00:44:32Jeník Martin (1971)Nymburk26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
447.00:44:32Malý Martin (1985)Malyšáci team28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
447.00:44:32Adamec Jiří (1968)ŽÁDNÝ28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
448.00:44:33Svoboda Daniel (1993)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
448.00:44:33Bednář Zbyněk (1973)TIŠNOV26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
448.00:44:33Bartoníček Petr (1981)Sokol Dolní Počernice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
449.00:44:34Hodan Tomas (1980)Mlejn Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
449.00:44:34Čížek Martin (1976)Klokan přiletí v dubnu26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
449.00:44:34Koupílek Jiří (1966)Kolovraty28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
450.00:44:35Kincl Jan (1971)Vepřovky26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
451.00:44:36A. Sváťa (1988)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
451.00:44:36Hnát Miroslav (1971)OSŽ Česká republika26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
452.00:44:37Líbal Martin (1978)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
452.00:44:37Honka Petr (1971)Hck26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
453.00:44:38Dolejš Rudolf (1958)JIKO Čácha Sušice6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
453.00:44:38Hampl Martin (1989)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
454.00:44:39Šťovíček Martin (1974)SK Babice28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
454.00:44:39Křížová Libuše (2004)TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
454.00:44:39Ashmarin Anton (1989)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
455.00:44:40Erik Nykl (1975)žádný klub6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
455.00:44:40Kec Jan (1990)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
455.00:44:40Fenyk Pavel (1965)SK BABICE28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
456.00:44:41Rousek Jiří (1985)Run for Lupus6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
456.00:44:41Herrmann Jiří (1980)Praha 106. 11. 2021Palestra Kbelská 10
456.00:44:41Polanský Michal (1974)Praha 826. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
457.00:44:42Burian Petr (1979)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
457.00:44:42Kaleta Radomír (1992)Bystřice17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
458.00:44:43Migdau Jan (1987)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
459.00:44:44Kučera Pavel (1986)MTF26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
460.00:44:45Balážová Sabina (1993)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
461.00:44:46Strnadová Hana (1982)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
462.00:44:47Navrátil Marek (1993)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
463.00:44:49Hofman Jan (1982)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
463.00:44:49Merta Jonáš (1987)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
463.00:44:49Pfoff Jan (1980)Kanoistika Poděbrady28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
463.00:44:49Procházka Tomáš (1979)SABZO26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
463.00:44:49Levý Martin (1987)RunCzech6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
464.00:44:50Žižka Ondřej (1986)Běžecký Klub České Spořitelny26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
464.00:44:50Paleček Bohumil (1957)Louňovice28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
465.00:44:51Štoudek Zdeněk (1982)Praha6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
465.00:44:51Stavinohová Adéla (1998)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
466.00:44:53Kubišta Petr (1965)SOKOL KOLÍN28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
466.00:44:53Kačer Ctibor (1982)Borci od soutoku6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
466.00:44:53Pavlíček Michal (1979)Svépravice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
467.00:44:54Mizerová Michala (1995)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
468.00:44:55Zámostný Pavel (1970)iThinkBeer26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
468.00:44:55Odnoha David (1974)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
468.00:44:55Budáčová Simona (1972)Benátky nad Jizeou26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
469.00:44:56Pur Václav (1955)Šumperk26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
469.00:44:56Žert Jakub (1989)SPK Cerhenice28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
469.00:44:56Herda Pavel (1976)Xixao17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
470.00:44:57Pospíšil Marek (1986)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
471.00:44:58Pavel Janyš (1976)Praha28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
472.00:44:59Dostál Tomáš (1981)CK VCP26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
472.00:44:59Bláha Jan (1974)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
472.00:44:59Sítora Vojtěch (1994)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
473.00:45:01Matějka Josef (1973)Praha 928. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
473.00:45:01Bouška Patrik (2001)TJ Chyšky,z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
474.00:45:02Šlechta Petr (1975)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
474.00:45:02Vlachová_hutová Eliška (1988)2B Winner Team29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
475.00:45:06Jorníček Petr (1965)MK SEITL Ostrava23. 5. 2021Májový běh
476.00:45:08Pokorná Eva (1987)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
477.00:45:09Horáková Jana (1971)KPA26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
478.00:45:10Hergesell Jiří (1971)Vračkovice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
478.00:45:10Jahoda Michal (1987)Brno26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
479.00:45:11Janek Petr (1969)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
480.00:45:14Bednář Radek (1994)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
480.00:45:14Hába Jan (1980)Joskatel Team26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
481.00:45:15Majkus Dominik (2000)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
481.00:45:15Jirovský Jan (1973)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
481.00:45:15Srstka Luboš (1972)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
482.00:45:16Venhuda Jan (1983)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
483.00:45:17Kolínek František (1956)AK Perná29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
483.00:45:17Švorc Ondřej (1985)HC BÍLÝ ÚJEZD6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
484.00:45:18Třísková Katarína (1971)Praha6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
485.00:45:19Strnadová Lucie (1984)Profesionální svině6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
486.00:45:20Burešová Hana (1986)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
487.00:45:21Čapek Josef (1987)Písková Lhota28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
488.00:45:22Johan Marek (1978)Trutnov26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
489.00:45:23Vítů Libor (1974)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
490.00:45:24Pachtová Iva (1970)MK SEITL Ostrava23. 5. 2021Májový běh
490.00:45:24Hemelsoet Lara (1996)OSŽ Belgie26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
491.00:45:25Grygar David (1974)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
492.00:45:26Štěpánková Eva (1981)Praha6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
492.00:45:26Böhm Petr (1983)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
493.00:45:27Roučka Štěpán (1984)Dolní Počernice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
494.00:45:29Vejrosta Petr (2003)SK Penštejn Nedvědice6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
495.00:45:30Poživilová Barbora (2000)Run4fun26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
495.00:45:30Prochazka David (1971)Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
496.00:45:32Dvorská Žofie (1990)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
497.00:45:34Sicard Olivier (1983)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
498.00:45:35Steiger Marek (1985)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
498.00:45:35Filip Martin (1976)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
498.00:45:35Šilhavý Pavel (1973)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
499.00:45:36Suchý Miroslav (1974)Forrest Gump28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
499.00:45:36Bálik Štefan (1983)Jičíněves28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
500.00:45:37Bartek Zoran (1983)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
500.00:45:37Hejtíková Gabriela (1981)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
500.00:45:37Čapka František (1968)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
501.00:45:39Koren Ales (1984)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
502.00:45:40Šiman Eduard (1965)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
502.00:45:40Nykl Matěj (1997)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
503.00:45:41Laur Zbyněk (1962)Praha 626. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
504.00:45:42Zavřelová Barbora (1992)Zavři Němčice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
505.00:45:44Mika Milan (1970)TJ Jiskra Otrokovice6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
506.00:45:45Třešňák Jiří (1978)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
506.00:45:45Tůma Petr (1970)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
507.00:45:46Samek Kamil (1978)Kostelní Hlavno26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
508.00:45:47Vavrich Tomas (1991)Vokurka26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
508.00:45:47Mrázová Kristina (1996)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
509.00:45:48Pichrt Lukáš (1989)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
510.00:45:49Velek David (1998)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
511.00:45:50Vildová Jana (1979)TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
512.00:45:51Bureš Jan (1978)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
513.00:45:52Hrabák Petr (1983)Slowrunners Skvrnany26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
513.00:45:52Martínek Pavel (1969)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
514.00:45:53Sedláček Tomáš (1992)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
514.00:45:53Frič Ivo (1966)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
515.00:45:55Bulis Petr (1974)CkB Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
515.00:45:55Marek David (1979)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
515.00:45:55Teplá Jana (1979)Úvaly28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
516.00:45:56Dušek Rostislav (1971)DATALINE28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
516.00:45:56Mirovsky Ondrej (1980)Rychlici6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
516.00:45:56Král Zdeněk (1968)VELKÉ PŘÍLEPY28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
516.00:45:56Svátek Lubomír (1958)Praha6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
517.00:45:57Hanzl Radko (1961)V LUKÁCH6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
518.00:45:58Černoch Jakub (1977)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
519.00:45:59Hruška Vít (1969)Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
520.00:46:00Jandus Milan (1988)My dva <326. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
521.00:46:01Spudilová Michala (1979)Běžecký klub České spořitelny26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
521.00:46:01Stezka Radim (1987)Tradeshow26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
522.00:46:02Brožek Radmil (1954)OSŽ Česká republika26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
522.00:46:02Scholtz Daniel (1993)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
522.00:46:02Sjarhej Smatryčenka (1900)1. 1. 2021Novoroční ACSPORT.CZ půlmaraton | desítka
522.00:46:02Váňa Aleš (1979)Rudná26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
522.00:46:02Olmr Miloš (1970)Poděbrady28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
523.00:46:03Pondělíček Michal (1995)Hořovice28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
524.00:46:04Hájková Eliška (1982)AC Čimelice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
525.00:46:05Rosendal Kasper (1971)OSŽ Dánsko26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
525.00:46:05Dryák Jan (1972)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
526.00:46:06Vimr Michal (1974)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
526.00:46:06Maleček Petr (1972)TJ Sokol Suchdol28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
527.00:46:07Stoklasa Ondřej (1987)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
528.00:46:08Babica Milan (1981)Vsetín28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
529.00:46:09Mach František (1950)ski klub Jablonec nad Nisou26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
529.00:46:09Vecka Michal (1981)Báječné ženy v běhu6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
530.00:46:10Graf Hermie (1975)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
530.00:46:10Kučera Michal (1989)Havířov17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
531.00:46:11Havel Jan (1986)Pavel Havel Team26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
531.00:46:11Marek Ondřej (1977)Continental Brandýs nad Labem6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
532.00:46:13Teplý Ondřej (1981)Joskatel Kolín28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
533.00:46:14Vavrečka Luděk (1966)Vratimov17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
534.00:46:15Lebeda Jaroslav (1970)Benešovský běžecký klub26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
534.00:46:15Hudeček Tomáš (1969)Obrador17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
535.00:46:16Císař Michal (1988)Tým "NA PLNÝ PLYN" (Pražská plynárenská)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
536.00:46:17Burian Petr (1979)Praha 9 - Kbely26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
536.00:46:17Platoš Radek (1979)OOP FM23. 5. 2021Májový běh
537.00:46:18Malý Martin (1985)Kladiváři26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
537.00:46:18Skalická Dita (1975)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
538.00:46:20Hrudník Pavel (1981)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
538.00:46:20Machač Vojtěch (1976)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
538.00:46:20Tatek Tomáš (1979)JMB26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
539.00:46:21Horák Radek (1985)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
539.00:46:21Hrdina Karel (1976)Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
539.00:46:21Randák Ondřej (1967)TO Sprint26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
540.00:46:22Mueller Jiri (1967)LVL Limbach 200026. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
540.00:46:22Beneš Radek (1970)Praha 1826. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
540.00:46:22Bezděk Miroslav (1979)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
541.00:46:23Stehlíková Barbora (1983)Stehlíci26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
541.00:46:23Karnet Roman (1981)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
542.00:46:24Chrpa Pavel (1977)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
542.00:46:24Sedlecký Adam (2005)ADASTRA Sokol Veltěž6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
542.00:46:24Formanová Nikola (1989)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
543.00:46:26Turek Vojtěch (1981)SCE26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
543.00:46:26Novák Lubomír (1977)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
543.00:46:26Jindra Štěpán (1961)Yentac Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
544.00:46:27Kantor Roman (1977)Kbely6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
545.00:46:28Dubiela Halina (1962)OSŽ Polsko26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
545.00:46:28Mareš Michael (1984)Dercsenyiho gang26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
546.00:46:29Novotný Vojtěch (2002)Kanoistika Poděbrady28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
546.00:46:29Popelková Markéta (1984)Rudná6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
547.00:46:30Peřichová Karolína (1977)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
547.00:46:30Valent Ferdinand (1981)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
547.00:46:30Didova Iva (1974)Běžec+ Team26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
548.00:46:31Hrdina Jan (1979)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
548.00:46:31Medvec Jaroslav (1973)Tým "NA PLNÝ PLYN" (Pražská plynárenská)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
549.00:46:32Vinař Daniel (1972)Praha 4 - Záběhlice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
550.00:46:33Kohout Zdeněk (1981)Plánice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
550.00:46:33Vladyka Jiří (1963)AC Praha 189026. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
551.00:46:34Válková Erika (1991)Café Bajer Pardubice26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
551.00:46:34Rulíšek Lubomír (1972)VSK Přírodní vědy Praha6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
551.00:46:34Borovička Jiří (1970)FK Újezd nad Lesy26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
552.00:46:35Kusý Bohumír (1958)BK SŠTZ Nový Jičín26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
553.00:46:36Jiroušková Hana (1972)Znosim26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
554.00:46:37Zdařil Lukáš (1978)Sportovní klub MUP26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
555.00:46:38Maťátko Daniel (1986)Boat Club DC26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
556.00:46:40Staněk Oldřich Tomáš (1982)GP Kolín/ Hasiči Kolín26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
556.00:46:40Valášek Petr (1992)Praha 1326. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
556.00:46:40Tuček Pavel (1974)Praha 326. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
556.00:46:40Stejskal Tomáš (1992)TJ Sokol Žižkov26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
557.00:46:41Beneš Miroslav (1973)ČMK28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
557.00:46:41Sako Luboš (1986)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
557.00:46:41Kučera Zdeněk (1978)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
558.00:46:42Sedlecký Radek (1976)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
558.00:46:42Davídková Petra (1979)Praha 926. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
559.00:46:43Pěkný Jan (1986)Louňovice pod Blaníkem26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
559.00:46:43Boruvka Frantisek (1977)Mattoni free run Letná26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
560.00:46:44Grasl Karel (1971)Postoloprty26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
560.00:46:44Skalinová Kamila (1974)Kostelec n.Č.lesy6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
561.00:46:45Bohdan Poc (2006)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
562.00:46:47Langpaul Jan (1978)CETIN26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
562.00:46:47Smetáček Martin (1979)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
563.00:46:48Zubo Daniel (1969)OSŽ Slovensko26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
563.00:46:48Cmíral Martin (1973)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
563.00:46:48Müller Richard (1992)Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
564.00:46:49Vladyka Jan (1958)AC Praha 189026. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
564.00:46:49Zach Petr (1971)PARTA26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
564.00:46:49Trojková Darina (1985)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
565.00:46:50Svátek Lubomír (1958)Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
565.00:46:50Staveník Petr (1988)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
566.00:46:51Šlais Václav (1982)ČBK26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
567.00:46:52Lukeš Miroslav (1975)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
568.00:46:53Philip Jan (1972)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
568.00:46:53Přibyl Tomáš (1960)Gapp System Kolofix MTB racing team6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
568.00:46:53Dušek Rostislav (1971)DataLine26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
569.00:46:54Šulc Jaroslav (1974)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
570.00:46:56Lipenský Petr (1986)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
570.00:46:56Mrazik Marek (1989)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
570.00:46:56Pachtová Iva (1970)Ostrava17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
570.00:46:56Ernst Tomáš (1973)TJ TŽ Třinec23. 5. 2021Májový běh
570.00:46:56Novotná Andrea (1978)Poříčany28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
570.00:46:56Kučera Petr (1986)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
571.00:46:57Pazderová Renata (1971)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
571.00:46:57Hildprandtová Simona (2001)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
571.00:46:57Mráček Ondřej (1990)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
572.00:46:58Řehoř Michal (1974)Komerční banka26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
572.00:46:58Špacír Ladislav (1955)TJ Lokomotiva Břeclav26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
573.00:46:59Zuppello Eleonora (1972)OSŽ Švýcarsko26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
574.00:47:00Horák Luděk (1970)Turbo Chotěboř26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
575.00:47:01Houdek Vojtěch (1996)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
575.00:47:01Trnková Hana (1979)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
576.00:47:02Blažek Petr (1980)Mizuno Czech28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
576.00:47:02Scharfen Vojtěch (1987)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
577.00:47:03Kysilka Vratislav (1978)Kolín28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
577.00:47:03Fataciunová Jana (1990)KS IKEM26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
577.00:47:03Cechel Radovan (1966)Capreman17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
578.00:47:04Brachtlová Iveta (1987)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
578.00:47:04Černovský Radek (1982)Kutná Hora26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
578.00:47:04Krůžela Stanislav (1984)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
578.00:47:04Jindra Jiří (1973)BŽB6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
579.00:47:05Avignon Didier (1971)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
579.00:47:05Huječek Adam (1989)Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
580.00:47:06Jiránek Václav (1980)buggymoje.cz26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
580.00:47:06Oczadla Karolína (2003)17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
580.00:47:06Píchal Tomáš (1960)Růžďka26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
581.00:47:07Vacula Richard (1975)Rotunda Team26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
582.00:47:08Činátl Pavel (1979)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
583.00:47:09Novák Vojtěch (2001)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
584.00:47:10Kesner Radek (1970)Kolín28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
584.00:47:10Venhuda Lukáš (1985)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
585.00:47:11Tite Barbora (1988)28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
585.00:47:11Kučera Jan (1993)Havířov17. 10. 2021Heimstaden Havířovská desítka
586.00:47:12Juřena Petr (1989)29. 5. 2021Česko-rakouský maraton
586.00:47:12Guerrero David (1978)6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
586.00:47:12Pauer Martin (1979)Campanarii Pragenses Sancti Viti26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
587.00:47:13Kubala František (1973)Komerční banka26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
588.00:47:15Dvořáková Renáta (1971)Znosim26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
588.00:47:15Losík Leonard (2006)AK Olomouc26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
589.00:47:16Bayerová Lenka (1968)TJ Sokol Unhošť6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
590.00:47:17Němeček Michal (1970)Praha26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
590.00:47:17Hudák Martin (1978)Chrášťany26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
590.00:47:17Regnerová Jana (1973)Biatlon Liberec6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
591.00:47:21Žalud Ladislav (1972)Dobrovice28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
591.00:47:21Slovák Tomáš (1969)Traged Team6. 11. 2021Palestra Kbelská 10
591.00:47:21Máchová Markéta (1977)BĚŽECKÝ SPOLEK HUKVALDY23. 5. 2021Májový běh
592.00:47:22Chvátal Vladimír (1967)Úvaly28. 10. 2021Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
592.00:47:22Sedlák Martin (1968)26. 9. 2021Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
593.00:47:23Trávníčková Ludmila (1973)Pepa Team Frýdek Místek23. 5. 2021Májový běh

pozn: zobrazujeme prvních 1000 záznamů

provozovatel

partneři českého běžeckého klubu