Nejlepší výkony

Sezónní výkony

Dlouhodobé a sezónní výkony jsou počítány pouze z certifikovaných závodů.

# čas jméno oddíl datum závod
1. 00:30:12 Zemaník Jakub (1995) SSK Vítkovice 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
2. 00:30:34 Zajíc Martin (2000) VSK Univerzita Brno 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
3. 00:30:44 Homoláč Jiří (1990) VSK Univerzita Brno 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
3. 00:30:44 Chwistek Lukáš (1997) SSK Vítkovice 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
4. 00:30:52 Šinágl Viktor (1997) PSK Olymp Praha, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
5. 00:31:02 Sergij Szewczenko (1996) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
6. 00:31:04 Marčík Vladimír (1995) Univerzitní sportovní klub Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
7. 00:31:11 Pavlišta Vít (1985) AC Slovan Liberec, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
8. 00:31:14 Janoušek Milan (1991) Sokol Kolín 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
9. 00:31:29 Sádlo Dominik (1995) SK Nové Město nad Metují 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
10. 00:31:30 Splítek Karel (1989) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
11. 00:31:39 Kubričan Pavel (1983) PSK Olymp Praha 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
12. 00:31:41 Splítek Karel (1989) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
12. 00:31:41 Szymanik Adam (1996) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
13. 00:31:44 Chour Ondřej (1987) AC Česká Lípa 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
14. 00:31:48 Pechek Petr (1983) Kerteam 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
15. 00:31:52 Plný David (1993) Běžecký klub Náchod 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
16. 00:31:58 Mika Tomáš (1987) Etriatlon Team 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
17. 00:32:08 Gemperli Elias (1995) OSŽ Švýcarsko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
18. 00:32:09 Hübl Radek (1988) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
19. 00:32:10 Novák Vojtěch (2002) J+V team 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
20. 00:32:12 Janoušek Milan (1991) TJ Sokol Kolín-atletika 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
21. 00:32:19 Vejmelka Daniel (1986) (Praha) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
22. 00:32:21 Kovář Jáchym (1996) TJ Dukla Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
23. 00:32:26 Miler Jiří (1975) AC Mladá Boleslav 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
24. 00:32:30 Kováč Michal (1991) Run for Fun 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
25. 00:32:36 Petr Jiří (1979) DIADORA 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
26. 00:32:38 Krýsl Lukáš (1999) Atletika Klatovy 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
27. 00:32:39 Studnička Ondřej (2002) TJ Šumperk, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
28. 00:32:43 Ručka Martin (2000) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
29. 00:32:44 Mika Tomáš (1987) Univerzitní sportovní klub Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
30. 00:32:50 Kučera Lukáš (1981) VSK Univerzita Brno 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
31. 00:32:51 Novák Vojtěch (2002) SK Sporting Příbram, Z.S. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
32. 00:32:53 Vebr Patrik (1998) Vencl tým Ústí nad Orlicí 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
33. 00:32:55 Majoroš Michal (1986) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
34. 00:32:56 Hujsa Matus (1991) Nasa atletika Bratislava 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
35. 00:32:57 Krýsl Lukáš (1999) Atletika Klatovy 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
36. 00:32:59 Zima Matěj (1998) TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
37. 00:33:01 Novák Josef (1997) Horní Čermná 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
38. 00:33:03 Růža Daniel (2002) VSK Univerzita Brno 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
39. 00:33:04 Muras Petr (1989) BSC TEAM 6 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
40. 00:33:10 Štěpáník Pavel (1992) AK ŠKODA PLZEŇ 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
41. 00:33:12 Krejčíř Jakub (2004) ŠSK Újezd nad Lesy 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
42. 00:33:13 Chlupáč Dominik (1993) VSK Univerzita Brno 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
43. 00:33:14 Carpentier Philippe (2002) AK ŠKODA Plzeň 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
44. 00:33:21 Vejmelka Daniel (1986) TJ Jablonné nad Orlicí 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
45. 00:33:24 Stewartová Moira (1995) Spartak Praha 4 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
45. 00:33:24 Vošvrda Sebastián (1996) AC Mladá Boleslav z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
46. 00:33:29 Šinka Ladislav (1997) Chebští fofři 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
47. 00:33:33 Smetana Jakub (1996) SALOMON/SUUNTO 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
48. 00:33:35 Blahodir Yuriy (1981) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
49. 00:33:37 Štefko Róbert (1968) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
50. 00:33:38 Blažek Jaroslav (1993) Havlíčkova Borová 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
51. 00:33:41 Švadlenka Jan (1986) Lawi sport 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
52. 00:33:42 Šeděnka Michal (1987) Fénix sport Blansko 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
53. 00:33:43 Šneberger Jan (1985) AC Falcon Rokycany z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
54. 00:33:50 Krišica Marek (2002) TJ TŽ Třinec 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
55. 00:33:51 Steiner Tomáš (1986) AK Drnovice 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
56. 00:33:55 Minařík Petr (1976) AK Zlín 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
57. 00:33:56 Wohl Pavel (1997) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
58. 00:33:58 Kohout Ondřej (2001) TJ Chyšky,z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
59. 00:34:01 Mihalov Adam (1992) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
60. 00:34:02 Gdula Lukáš (1991) Hvězda Pardubice z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
61. 00:34:03 Procházka Michal (1982) SABZO 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
62. 00:34:05 Mach Janis (2002) TJ Dukla Praha 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
63. 00:34:11 Blažek Jaroslav (1993) TJ ČZU Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
64. 00:34:13 Zadák Karel (1978) 2BWINNER TEAM 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
65. 00:34:17 Miko Aleš (1984) SSK Vítkovice 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
66. 00:34:20 Procházka Josef (1971) ASK DĚČÍN 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
67. 00:34:36 Pastor Patrik (2001) SSK Vítkovice, z.s. 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
67. 00:34:36 Pelouch Leoš (1975) SK CHOTĚBOŘ 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
68. 00:34:37 Hrochová Tereza (1996) AK ŠKODA Plzeň 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
69. 00:34:42 Šimek Jakub (1998) V12 team 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
70. 00:34:43 Schoval František (1988) KNIGHT FRANK ELITE RUNNERS 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
70. 00:34:43 Steiner Tomáš (1986) vyškov 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
71. 00:34:44 Kocur Lukáš (1977) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
71. 00:34:44 Šandera Michal (1976) AC Rumburk 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
72. 00:34:46 Ristovský Jan (2000) TJ Šumperk, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
73. 00:34:50 Kaláb David (1987) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
74. 00:34:51 Brejška Ivan (2003) T. J. Sokol České Budějovice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
75. 00:34:54 Olšanský Martin (1999) SC Radotín 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
76. 00:34:56 Kynický Lukáš (1997) Fitness Freedom 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
77. 00:34:59 Otevřel Vít (1988) Salomon-Run 23. 5. 2021 Májový běh
77. 00:34:59 Lhota Zbyšek (1984) Huť 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
78. 00:35:02 Vokrouhlík Michal (1983) Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
79. 00:35:03 Pozdenkov Michael (1994) Brno 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
79. 00:35:03 Nemczenko Maryna (1995) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
80. 00:35:08 Berenguer Santiago (1994) LaFoia.com-Onil 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
81. 00:35:10 Veigertová Gabriela (2000) SK Slavia Jičín 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
82. 00:35:11 Bukovjan Filip (1990) KESBUK 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
83. 00:35:16 Skalička Jan (2000) SK Sporting Příbram 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
84. 00:35:17 Nezveda David (1998) Svojkovice 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
85. 00:35:19 Procházka Michal (1982) Univerzitní sportovní klub Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
85. 00:35:19 Aujezdský Jaroslav (1974) Štefko Running Team 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
86. 00:35:20 Slatinský Lukáš (1983) HERE TO WIN 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
86. 00:35:20 Blaha Tomáš (1976) AK ASICS Kroměříž 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
86. 00:35:20 Halberštát Jan (1998) PSK Olymp Praha, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
87. 00:35:22 Zahradník Vojtěch (1997) BK Varnsdorf 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
88. 00:35:25 Doležal Vít (1998) AC TJ Jičín 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
89. 00:35:26 Macurová Barbora (1999) 2BWINNER TEAM 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
89. 00:35:26 Kačena Štěpán (1984) KPMG 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
90. 00:35:28 Vojáček Jakub (1995) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
91. 00:35:34 Benbenek Jan (1988) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
92. 00:35:37 Kužel Lukáš (1983) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
93. 00:35:38 Kocián Aleš (1982) Rožnov p. R. 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
94. 00:35:42 Zahraj Krystian (1988) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
94. 00:35:42 Kvapulinský Martin (1983) Havířov 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
95. 00:35:43 Videcký Jan (1985) AC Mladá Boleslav z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
96. 00:35:44 Novotná Tereza (1992) AK Olymp Brno, spolek 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
97. 00:35:46 Bílek David (2003) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
98. 00:35:49 Pokorný Jan (1988) TJ Stodůlky Praha, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
99. 00:35:51 Kočíb Jan (1979) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
99. 00:35:51 Píšek Jaroslav (1990) Boršov n. Vltavou 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
100. 00:35:54 Honzíček Michal (1988) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
100. 00:35:54 Kučera Petr (1990) Spartak Praha 4 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
101. 00:35:56 Patúc Jakub (1986) TJ VTŽ Chomutov, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
101. 00:35:56 Hartig David (1973) Petřvald 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
101. 00:35:56 Nezveda David (1998) TJ Spartak Třebíč, spolek 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
102. 00:35:58 Novák Aleš (1998) ASK Slavia Praha 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
103. 00:35:59 Čáp Ondřej (1974) SK Dobruška z.s. 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
104. 00:36:01 Procházka Pavel (1979) AK Sokolov 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
105. 00:36:03 Foltan Gabriel (1988) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
106. 00:36:06 Vrbenský Jakub (1995) Kutná Hora 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
106. 00:36:06 Pastorová Petra (1977) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
107. 00:36:08 Macurová Barbora (1999) 2BWINNER TEAM 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
108. 00:36:09 Žajdlík Pavel (1988) :) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
109. 00:36:13 Bukovjan Filip (1990) KESBUK 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
109. 00:36:13 Kratochvílová Kriegelová Kateřina (1984) ASK Elna Počerady 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
109. 00:36:13 Muzikář Martin (1987) Praha 10 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
110. 00:36:14 Pavelka Jan (1982) 2BWINNER TEAM 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
110. 00:36:14 Němec Ondřej (2002) AC Moravská Slavia Brno, spolek 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
111. 00:36:15 Filip Daniel (1982) MK Seitl Ostrava / CK Frenštát p. R. 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
112. 00:36:16 Pavelková Hana (2000) AK Most 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
113. 00:36:19 Rožek Jan (1987) CSG Tri Team 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
113. 00:36:19 Krabec Jakub (2002) AC TJ Jičín 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
114. 00:36:21 Štros David (2000) Univerzitní sportovní klub Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
115. 00:36:23 Bližňák Vojtěch (1983) TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
116. 00:36:24 Hejl Tomáš (1983) Jičín 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
116. 00:36:24 Rada Jan (1969) Sportisimo 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
117. 00:36:26 Žanda Adam (1991) TJ Šumperk, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
118. 00:36:27 Friček Jan (1980) GE HEALTH AHEAD 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
119. 00:36:29 Herel Luboš (1971) Lesk Kolín 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
120. 00:36:30 Kadyrov Zhanbulat (1973) A-team 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
120. 00:36:30 Koch Jakub (2000) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
120. 00:36:30 Pavlíčková Renata (1996) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
120. 00:36:30 Kratochvílová Kriege Kateřina (1984) ASK ELNA Počerady 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
121. 00:36:31 Ježek Přemysl (1982) AC Slovan Liberec 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
121. 00:36:31 Eremka Libor (1988) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
122. 00:36:33 Hoffman Martin (1984) Triatlet Karlovy Vary 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
123. 00:36:34 Žežulka Martin (1995) TJ Stodůlky Praha, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
124. 00:36:36 Váňa Karel (1975) AC Čáslav z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
125. 00:36:37 Dobiáš Ondřej (1997) Kopřivnice 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
126. 00:36:39 Spilka Marek (2001) Slezan FM 23. 5. 2021 Májový běh
127. 00:36:42 Sumpich Jakub (1978) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
128. 00:36:44 Tretera Marek (1980) AC Sportguides Rožnov p.R. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
129. 00:36:46 Holubec Jakub (2002) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
130. 00:36:49 Bradáč Jiří (1982) MPSV 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
131. 00:36:50 Vladyka Jan (1992) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
132. 00:36:51 Sedněv Radek (1992) TRIATLET Karlovy Vary z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
132. 00:36:51 Dubják Petr (1970) Jiskra Zruč n.S. 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
132. 00:36:51 Hladík Václav (1993) Provodín 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
133. 00:36:52 Gdula Tomáš (1997) Hvězda SKP Pardubice 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
133. 00:36:52 Hochman Zdeněk (1985) SK ICA 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
133. 00:36:52 Tatýrek Roman (1994) Praha 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
134. 00:36:53 Biolek Martin (1973) Ostrava 23. 5. 2021 Májový běh
134. 00:36:53 Kabelka Jiří (1977) TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
135. 00:36:54 Červenka Jiří (1986) Zlín 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
135. 00:36:54 Koláčková Adéla (2001) AK Olymp Brno, spolek 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
135. 00:36:54 Hostička Jan (1979) Dejvice 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
136. 00:36:55 Kotlíková Petra (1982) TJ Slavoj BANES Pacov 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
136. 00:36:55 Mocek Tomáš (1979) AC Pardubice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
137. 00:36:57 Zámiš Jaroslav (1994) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
137. 00:36:57 Dočkálek Michal (1992) ATLETIKA Rýmařov z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
138. 00:36:58 Chmielarz Sebastian (1987) OSŽ Polsko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
139. 00:36:59 Kala Jiří (1987) SC Radotín Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
140. 00:37:00 Korolev Aleksandr (1990) Praha 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
141. 00:37:01 Rudolecký Roman (1988) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
142. 00:37:03 Rada Jakub (2000) TJ Stodůlky Praha, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
143. 00:37:05 Česal Martin (1988) Atletika Litvínov, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
143. 00:37:05 Bureš Martin (1989) TJ Sokol Kbely Praha 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
143. 00:37:05 Kocur Lukáš (1977) AC Moravská Slavia Brno, spolek 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
144. 00:37:08 Semrád Ladislav (1967) Čáslav 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
145. 00:37:11 Kouba Martin (1992) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
146. 00:37:14 Tall Pavel (1969) ČNB 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
146. 00:37:14 Boháč Bonifác (2001) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
146. 00:37:14 Zajíček Adam (2003) Atletika Poruba z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
147. 00:37:16 Klimeš Petr (1980) SDH TŘÍSOV 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
148. 00:37:18 Němec Jan (1973) Kolín 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
149. 00:37:19 Stýblová Bára (1999) A. C. TEPO Kladno 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
149. 00:37:19 Veigertová Gabriela (2000) AC TJ Jičín 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
150. 00:37:21 Kamínková Petra (1973) adidas Boost team 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
150. 00:37:21 Herda Jan (1983) SKP Nymburk 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
151. 00:37:22 Valenta Karel (1974) Běžecký kroužek Varnsdorf 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
152. 00:37:26 Pytlik Pavel (1975) Havířov 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
152. 00:37:26 Bárta Ondřej (1990) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
153. 00:37:27 Fořt Martin (1968) Eleven Runn Team 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
154. 00:37:28 Moraveček Jan (2001) Zeleneč 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
155. 00:37:29 Valová Silvie (2001) VSK Univerzita Brno 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
156. 00:37:30 Langr Milan (1981) Praha 4 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
157. 00:37:31 Sedláček Jan (1978) TJ Sušice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
158. 00:37:33 Moreno David (2000) ŠK Run Fór Fun 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
159. 00:37:35 Kovář Lukáš (2001) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
160. 00:37:36 Vašíček Ondřej (1987) BK Olbramice 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
161. 00:37:39 Zámiš Lukáš (1986) Běžecký klub České spořitelny 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
162. 00:37:43 Ulbrich Pavel (1974) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
162. 00:37:43 Koubková Lenka (1984) Spartak Praha 4 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
163. 00:37:46 Zdvihal Tomáš (1986) Lipnoman 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
163. 00:37:46 Máša Jan (2003) TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
163. 00:37:46 Hušák Jan (1978) SC Radotín 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
163. 00:37:46 Mirvaldová Klára (1993) SportRaces 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
164. 00:37:47 Chadim Václav (1980) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
164. 00:37:47 Kopča Lukáš (1990) TJ Baník Stříbro, spolek 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
164. 00:37:47 Vanický Jan (1994) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
164. 00:37:47 Janoušková Klára (1988) Spartak Praha 4 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
165. 00:37:48 Tylšová Alena (2002) PSK Olymp Praha, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
165. 00:37:48 Kačírek Jiří (1974) Buštěhrad 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
166. 00:37:49 Kostecký Jan (1991) TJ Šumperk, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
166. 00:37:49 Raška Daniel (1996) TJ Slezan FM 23. 5. 2021 Májový běh
166. 00:37:49 Hvězda Roman (1977) ELI LASER TEAM 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
167. 00:37:52 Jánošík Rudolf (1971) Vlašim 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
168. 00:37:53 Coufalová Jana (1997) Hammer OCR Team 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
168. 00:37:53 Burda Tomáš (1983) Celtic THK 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
169. 00:37:54 Dubják Petr (1970) Jiskra Zruč nad Sázavou 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
169. 00:37:54 Brázda Richard (1975) 2BWINNER TEAM 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
170. 00:37:55 Hamáček Vladimír (1985) Ac Mladá Boleslav 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
171. 00:37:56 Březina Radomír (1967) Ostrava 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
171. 00:37:56 Kašparová Kateřina (1986) Kladno 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
171. 00:37:56 Svoboda Roman (2002) ASK Dipoli z.s. 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
172. 00:37:59 Trnka Pavel (1980) HO Sherpa Climb 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
172. 00:37:59 Prager Karel (1994) TJ Sokol Sojovice 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
172. 00:37:59 Šindelek Vladan (1967) Pržno 23. 5. 2021 Májový běh
173. 00:38:07 Kolátor Matyáš (1999) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
173. 00:38:07 Klíma Martin (1982) Kolín 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
174. 00:38:08 Matoušek Pavel (1978) 2BWINNER TEAM 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
174. 00:38:08 Herel Luboš (1971) TJ Sokol Kolín-atletika 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
175. 00:38:10 Van Damme Dimitri (1979) OSŽ Belgie 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
175. 00:38:10 Vavrečka Martin (1991) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
176. 00:38:11 Bern Taylor (1987) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
176. 00:38:11 Kohl Ondřej (2005) AC Praha 1890 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
177. 00:38:14 Pekařová Jana (2002) Tj Turnov 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
177. 00:38:14 Borovsky Jindrich (1982) Hradcany 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
177. 00:38:14 Szotkowski Robert (1983) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
178. 00:38:15 Večeřa Tomáš (1989) BCK Relax Olešnice 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
178. 00:38:15 Wichterle Karel (1980) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
179. 00:38:16 Seiler Lukáš (1990) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
179. 00:38:16 Kabelka Jiří (1977) TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
180. 00:38:18 Filipiová Eva (1986) TJ Šumperk, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
180. 00:38:18 Jordán Daniel (1997) Mimoň 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
181. 00:38:20 Jelínek Aleš (1967) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
182. 00:38:25 Maiwaelder Lukáš (1991) Havířov 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
183. 00:38:27 Smrčka Miloš (1954) BK Říčany 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
184. 00:38:28 Říha Pavel (1977) Frýdlant nad Ostravicí 23. 5. 2021 Májový běh
185. 00:38:30 Plevák Milan (1972) OSŽ Slovensko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
186. 00:38:35 Havelka Petr (1972) Eleven Run Team 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
187. 00:38:39 Bušek Petr (1979) (Praha - Kyje) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
187. 00:38:39 Herda Jan (1983) SKP Nymburk, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
188. 00:38:40 Synek Jiří (1974) Rohozec Amulet Team 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
189. 00:38:41 Vališ Radek (1988) Praha 13 - Stodůlky 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
190. 00:38:42 Šutera Josef (1979) ATLETIKA Polička, spolek 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
190. 00:38:42 Dolíhal Luděk (1988) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
191. 00:38:46 Kučírek Petr (1958) 23. 5. 2021 Májový běh
191. 00:38:46 Svatoň Jan (1983) AutoKrs 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
192. 00:38:47 Jíšová Barbora (1992) PERŇA SYSTÉM 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
193. 00:38:48 Kule Aleš (1984) Běžecký klub České spořitelny 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
194. 00:38:49 Dvořáček Jiří (1968) RELAX Fit TEAM 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
195. 00:38:51 Starzynski Dariusz (1974) OSŽ Polsko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
196. 00:38:53 Vitouš Pavel (1989) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
197. 00:38:54 Zelenka Jiří (2000) A. C. TEPO Kladno 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
198. 00:38:55 Fejgl Michal (1980) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
199. 00:38:57 Hartuna Zenon (1964) OSŽ Polsko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
199. 00:38:57 Frátrik Peter (1965) Appa Žilina 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
200. 00:38:58 Pekařová Jana (2002) AC Turnov, z. s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
201. 00:38:59 Vaňáč Michal (1982) Brno 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
202. 00:39:01 Knyttl Jan (1978) ASK Slavia Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
203. 00:39:03 Pardamcová Lenka (1999) T. J. Sokol České Budějovice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
204. 00:39:04 Nenutil Petr (1982) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
204. 00:39:04 Stuchlý Pavel (1990) Brozany nad Ohří 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
204. 00:39:04 Dočkálek Libor (1973) Nordic Team 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
204. 00:39:04 Strejček Jakub (1995) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
205. 00:39:05 Bauer Michal (1982) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
205. 00:39:05 Koťátko Ondřej (1991) Bakov nad Jizerou 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
206. 00:39:07 Wertheim Michal (1990) Havířov 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
206. 00:39:07 Novotná Veronika (2000) Sk sporting Příbram 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
207. 00:39:10 Haník Zdeněk (1986) Nymburské Bomby 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
207. 00:39:10 Kalousová Tereza (1998) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
207. 00:39:10 Urx Radek (1976) Třebotov 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
208. 00:39:12 Weigl Alexander (1994) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
208. 00:39:12 Tall Pavel (1969) SK ČNB Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
208. 00:39:12 Nechvíl Petr (1991) AC Choceň, spolek 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
209. 00:39:14 Šik David (1971) AC GOMANGO HOGNER 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
210. 00:39:15 Nečas Vítězslav (1978) Velenov 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
211. 00:39:16 Žáková Anita (2000) Žakyclub Pb 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
211. 00:39:16 Kolátor Matyáš (1999) MTB MEL 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
212. 00:39:17 Kříž Pavel (1986) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
213. 00:39:18 Malinský Václav (1991) NALEHKO.com 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
214. 00:39:19 Woller David (1993) TJ Stodůlky Praha, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
214. 00:39:19 Sumerling Stefan (1971) Fitnesport Sp.N. Ves 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
214. 00:39:19 Kubala Mikuláš (2004) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
215. 00:39:21 Kučírek Vojtěch (1993) TJ TŽ Třinec 23. 5. 2021 Májový běh
215. 00:39:21 Hrabal Josef (1981) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
215. 00:39:21 Helus Milan (1976) Chrást 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
216. 00:39:22 Krejčí Pavel (1981) Pečky 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
217. 00:39:23 Doležel Lukáš (1985) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
218. 00:39:24 Polan Miroslav (1968) Spartak Praha 4 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
218. 00:39:24 Chumlenova Barbora (1989) Lawi team 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
218. 00:39:24 Vondrák Zbyněk (1975) Vinařství Vondrák Mělník 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
218. 00:39:24 Mrázek Zdeněk (1992) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
219. 00:39:25 Kaleta Daniel (1982) Hrádek ve Slezsku 23. 5. 2021 Májový běh
220. 00:39:26 Šafránek Petr (1978) TJ Sokol Bavorov 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
221. 00:39:27 Pelikán Aleš (1995) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
222. 00:39:29 Hanke David (1971) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
223. 00:39:30 Černý Michal (1994) PSK Olymp Praha, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
224. 00:39:31 Toman Robert (1993) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
225. 00:39:32 Procházka Milan (1984) Univerzitní sportovní klub Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
225. 00:39:32 Kubík Ondřej (1981) TJ Maratonstav Úpice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
225. 00:39:32 Zadražil Filip (1998) TJ Bižuterie Jablonec 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
226. 00:39:34 Baxa Petr (1979) ČAH 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
227. 00:39:35 Vacek Martin (1969) OSŽ Česká republika 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
228. 00:39:36 Hrubý Josef (1992) TJ Znojmo, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
228. 00:39:36 Rudolf Lojková Romana (1994) Trailpoint 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
229. 00:39:37 Libánský Jiří (1976) Čelákovice - Sedlčánky 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
230. 00:39:39 Insausti Javier (1985) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
230. 00:39:39 Elischer Ivan (1960) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
231. 00:39:40 Šlégl Jan (1979) RunBo Team Liberec 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
232. 00:39:41 Fenclová Marta (1976) AC Pardubice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
232. 00:39:41 Sofín Luděk (1971) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
233. 00:39:42 Michna Pavel (1975) Slezan FM 23. 5. 2021 Májový běh
234. 00:39:44 Nesl Jaroslav (1964) Cykloservis Bareš 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
235. 00:39:45 Kvasnička Daniel (1978) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
235. 00:39:45 Seidl Jan (1986) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
236. 00:39:46 Novák Ondřej (1992) AC Zkolika 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
237. 00:39:47 Serafin Milan (1965) SK Aritma Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
237. 00:39:47 Teplý Ondřej (1978) HI Sport Team 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
238. 00:39:48 Kohoutová Klára (1994) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
238. 00:39:48 Černý Tomáš (1990) BĚŽECKÝ KLUB ČESKÉ SPOŘITELNY 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
238. 00:39:48 Havlíček Jan (2001) TJ Chyšky,z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
239. 00:39:51 Podaný Jiří (1990) Matuš Farkaš running team 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
239. 00:39:51 Zdvihal Lukáš (1977) Lipnoman 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
240. 00:39:53 Svíčka Tomáš (1983) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
241. 00:39:54 Mocek Karel (1988) Praha 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
242. 00:39:55 Šindelek Daniel (1965) MK Seitl Ostrava 23. 5. 2021 Májový běh
242. 00:39:55 Šilar František (1997) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
243. 00:39:56 Nekarda Ladislav (1989) Třanovičtí přespolní žraloci 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
243. 00:39:56 Melč Zdeněk (1983) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
244. 00:39:57 Šafránková Johanka (1997) TJ LOKO Beroun 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
245. 00:39:58 Rada Jan (1969) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
245. 00:39:58 Hájíček Jiří (1974) Šenov 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
246. 00:39:59 Beran Petr (1971) Café Racers 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
246. 00:39:59 Kervitcer Jan (1978) KERTEAM 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
247. 00:40:02 Křížová Anežka (1999) TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
248. 00:40:03 Chalupa Lukáš (1984) Chalupa OCR Team 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
248. 00:40:03 Pergler Josef (1984) 23. 5. 2021 Májový běh
249. 00:40:04 Škapa Marek (1971) X-AIR Ostrava 23. 5. 2021 Májový běh
249. 00:40:04 Píša Martin (1979) Praha 8 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
250. 00:40:05 Smetana Josef (1969) Třešť Eurofoam sport 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
251. 00:40:07 Trux Tomáš (1991) Židovice 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
252. 00:40:08 Klaus Jan (1999) SK Kosmonosy 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
252. 00:40:08 Káš František (1991) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
253. 00:40:09 Halabala Pavel (1980) DHL ITS RUNNING CLUB 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
253. 00:40:09 Hejnyš Daniel (1977) VEXTA 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
254. 00:40:10 Pospíšil Pavel (1980) Benešovský běžecký klub 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
255. 00:40:11 Kratochvíl Pavel (1960) Atletic Třebíč 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
255. 00:40:11 Jerie Marek (1983) Sportovní klub MUP 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
256. 00:40:12 Zelený Zbyněk (1988) Havlíčkova Borová 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
256. 00:40:12 Novotný Ondřej (2010) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
256. 00:40:12 Hýbl Jiří (1967) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
257. 00:40:13 Prusek Martin (1983) Dr.Max 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
257. 00:40:13 Barták Zdeněk (1988) BOWLING SQUASH SADSKÁ 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
258. 00:40:15 Krásný Jan (1993) no miles no smiles 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
258. 00:40:15 Tůma Adam (1998) BETRI 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
259. 00:40:16 Gantner Jan (1989) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
259. 00:40:16 Vendl Zdenek (1981) Poděbrady 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
259. 00:40:16 Michálek Jiří (1980) Havířov 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
260. 00:40:20 Mládek Jiří (1988) USK Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
261. 00:40:21 Knowles Edward (1982) Old Town Running 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
262. 00:40:22 Hořavka Jan (1974) Havířov 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
262. 00:40:22 Víšek Pavel (1992) Český běžecký klub, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
263. 00:40:23 Jokel Lubomír (1964) Atlet Šestajovice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
264. 00:40:25 Fiala Ondřej (1982) OSŽ Česká republika 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
265. 00:40:27 Gomez Miguel (1984) Echecadioe 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
265. 00:40:27 Reyes Acebes (1994) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
266. 00:40:28 Žanda Jan (1999) SK Chotěboř 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
266. 00:40:28 Šťastný Šimon (1990) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
266. 00:40:28 Dius Václav (1960) Ústí nad Labem 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
267. 00:40:32 Jindrák Robert (1967) Praha9 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
268. 00:40:33 Kadlec Jiří (1981) Running school! 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
269. 00:40:34 Trávniček Rostislav (1968) Pepa Team FM 23. 5. 2021 Májový běh
269. 00:40:34 Marek Martin (1974) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
270. 00:40:35 Vondra Vojtěch (1998) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
270. 00:40:35 Zdvihal Tomáš (1986) Lipnoman 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
271. 00:40:37 Šedová Tereza (2003) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
272. 00:40:38 Holaj Pavel (1980) Praha 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
272. 00:40:38 Horňová Adriana (2000) ACT Lerak 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
273. 00:40:39 Matěj Kryštof (1992) no miles no smiles 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
273. 00:40:39 Semrádová Adélka (1994) AC Čáslav 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
274. 00:40:41 Pelikán Karel (1979) Benešovský běžecký klub 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
275. 00:40:43 Slívová Anna (2005) Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
276. 00:40:44 Kynclová Zuzana (1982) Velké Popovice 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
277. 00:40:45 Dvořáček Michal (1993) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
278. 00:40:46 Lukinykh Ilya (1990) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
278. 00:40:46 Mališ Pavel (1978) FM 23. 5. 2021 Májový běh
279. 00:40:47 Kupr Jaroslav (1980) Lezci.com 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
280. 00:40:48 Krátký Martin (1979) Praha Kamýk 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
280. 00:40:48 Duda Martin (1972) OSŽ Rakousko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
281. 00:40:50 Polák Tomáš (1976) Běžecký kroužek Varnsdorf 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
281. 00:40:50 Vavříková Petra (1990) Praha 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
282. 00:40:51 Bartál Lubomír (1951) Běžecký klub Hodonín 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
282. 00:40:51 Jalovecký Michal (1977) TÝM MOTEJLEK.COM 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
283. 00:40:54 Russ Roman (1967) OSŽ Polsko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
284. 00:40:55 Luňák Miroslav (1984) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
284. 00:40:55 Machart Filip (1986) Praha 2 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
285. 00:40:59 Klimešová Jana (1970) OSK Praha 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
286. 00:41:00 Mašín Zdeněk (1984) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
286. 00:41:00 Šimonová Elen (1982) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
287. 00:41:02 Kočka Matúš (1984) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
287. 00:41:02 Budin Dušan (1971) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
288. 00:41:03 Šrámek Jiří (1986) Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
289. 00:41:04 Novotný Ondřej (1997) TJ Chyšky,z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
290. 00:41:05 Jorníček Petr (1965) Ostrava 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
291. 00:41:06 Faltýnek Petr (1987) Hradešín 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
291. 00:41:06 Fisenko Ondřej (1992) TJ Slovan Frýdlant, spolek 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
292. 00:41:09 Pirk Adam (2001) Spartak Praha 4 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
292. 00:41:09 Verlinden Jef (1993) OSŽ Belgie 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
293. 00:41:10 Chadim Stanislav (1991) Otrokovice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
294. 00:41:11 Ocelák Martin (1979) Mettler Toledo 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
294. 00:41:11 Chmátal Martin (1974) Stefko running team 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
295. 00:41:12 Oberguggenberger Christian (1985) OSŽ Rakousko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
295. 00:41:12 Toth Václav (1972) Kynšperk nad Ohří 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
296. 00:41:13 Menšík Ondřej (1989) Boskovice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
296. 00:41:13 Urx Radek (1976) Třebotov 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
297. 00:41:14 Novák Martin (1979) Frýdečtí tatíci 23. 5. 2021 Májový běh
298. 00:41:16 Šilar František (1997) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
299. 00:41:17 Šmerda Jaromír (1979) Vojenské Lesy 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
300. 00:41:18 Šnebergerová Lucie (1983) Falcon Rokycany 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
301. 00:41:19 Kuk Petr (1981) Praha 9 - Újezd nad Lesy 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
301. 00:41:19 Král Richard (1989) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
301. 00:41:19 Polz Roman (1963) BRS Team SH 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
302. 00:41:20 Capek Martin (1984) Čadecka 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
302. 00:41:20 Vidim Tomáš (1971) Praha-Újezd 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
303. 00:41:21 Kráčalík František (1998) SK Újezd 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
304. 00:41:22 Kubišta Martin (1983) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
304. 00:41:22 Votava Jan (1991) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
304. 00:41:22 Kuniss Gary (1980) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
305. 00:41:24 Štěpánková Barbora (1990) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
305. 00:41:24 Stančo Ladislav (1977) NULL 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
306. 00:41:25 Mrázková Natálie (2000) AK Olymp Brno, spolek 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
307. 00:41:27 Kašpařík Tomáš (1975) OSŽ Česká republika 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
308. 00:41:29 Koller Daniel (1990) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
309. 00:41:31 Bidlo Petr (1975) Havířov 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
309. 00:41:31 Ningerová Klára (2003) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
310. 00:41:32 Sýkorová Radka (1982) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
310. 00:41:32 Siebeltová Veronika (1996) TJ Slezan Frýdek-Místek 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
310. 00:41:32 Boffo Eugenia (1992) Old Town Running 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
310. 00:41:32 Polan Michal (1981) KC Kutná Hora 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
310. 00:41:32 Ishchuk Daria (1994) Štefko Running Team 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
310. 00:41:32 Píša Martin (1979) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
311. 00:41:34 Janko Dalibor (1979) VZS Ostrava 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
312. 00:41:35 Van Ouytsel Pascal (1970) OSŽ Belgie 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
313. 00:41:37 Vávrů Ivana (1988) TJ VTŽ Chomutov 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
313. 00:41:37 Michopulu Nelly (2003) Nelly 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
314. 00:41:38 Veselý Petr (1982) RopCzeSki Roprachtice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
314. 00:41:38 Hodboď Miroslav (1974) SAZKA TÝM 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
315. 00:41:41 Ginzel Petr (1972) Cyklo Vape 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
316. 00:41:42 Raindl Pavel (1981) Hranické běhny 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
316. 00:41:42 Chadim Václav (1980) Haka Racing Team 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
316. 00:41:42 Zelenka Petr (1968) Roprachtice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
316. 00:41:42 Michl Pavel (1989) Kanoistika Poděbrady 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
316. 00:41:42 Ujvary Ján (1987) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
317. 00:41:43 Černý Jiří (1978) 25A 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
317. 00:41:43 Eliášová Míša (1991) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
318. 00:41:44 Kosmák Václav (1983) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
318. 00:41:44 Kračman Filip (1979) Praha 1 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
319. 00:41:46 Hájek Petr (1996) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
319. 00:41:46 Marek Martin (1974) Running Team Nepolisy 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
319. 00:41:46 Hach Lukáš (1984) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
319. 00:41:46 Hrnčárek Martin (1976) Pomalé šípy Kopřivnice 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
319. 00:41:46 Preisler Michal (1971) LIAZ Jablonec 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
320. 00:41:47 Dvořan Stanislav (1983) Author Xterra team 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
320. 00:41:47 Zelený Zbyněk (1988) HAVLÍČKOVA BOROVÁ 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
320. 00:41:47 Čapek Lubomír (1974) OSŽ Česká republika 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
321. 00:41:49 Marek Martin (1981) TJ SOKOL TICHÁ 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
322. 00:41:50 Rambousek Jan (1976) Joachym MTB 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
323. 00:41:51 De Mesel Filip (1988) OSŽ Belgie 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
323. 00:41:51 Procházka Tomáš (1979) SABZO 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
324. 00:41:52 Polan Michal (1981) KC Kutná hora-czexxx.army 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
324. 00:41:52 Bielik Ondřej (1987) Vlašim 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
325. 00:41:54 Franěk Vladimír (1959) No stress runners 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
325. 00:41:54 Teplá Jana (1982) Joskatel 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
326. 00:41:55 Soukup Matěj (1991) MS 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
327. 00:41:56 Názlerová Barbora (2002) AC Moravská Slavia Brno 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
328. 00:41:57 Klásek Jan (1997) Adidas Runners Prague 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
329. 00:41:58 Podolák Karel (1974) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
329. 00:41:58 Hejrová Gabriela (1982) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
329. 00:41:58 Stehlík Martin (1980) RBZ PRAHA 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
330. 00:42:00 Schönfelder Vladimír (1973) sk slatina 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
330. 00:42:00 Kopáček Pavel (1984) Bežerovice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
330. 00:42:00 Adam Mikuláš (1998) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
330. 00:42:00 Luxa Michal (1990) Běžci Chomutov 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
331. 00:42:01 Urbánek Jiří (1976) OSŽ Česká republika 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
331. 00:42:01 Pivarči Ján (1992) Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
332. 00:42:03 Koranda František (1993) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
332. 00:42:03 Dršťák Tomáš (1985) Havířov 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
333. 00:42:05 Tykva Lukáš (1977) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
334. 00:42:06 Jeníček Antonín (1975) ROTUNDA TEAM 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
335. 00:42:07 Luňáčková Michaela (1984) Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
336. 00:42:08 Veverka Jan (1978) Praha 9 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
337. 00:42:09 Marta Massimo (1973) OSŽ Švýcarsko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
338. 00:42:11 Tarana Jan Adam (1999) MattoniFreerun FM 23. 5. 2021 Májový běh
338. 00:42:11 Novotný Michal (1977) Dolní Počernice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
338. 00:42:11 Didov Daniel (1972) SENTIENT S.R.O. 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
339. 00:42:12 Pšenica Július (1967) Malenovice 23. 5. 2021 Májový běh
339. 00:42:12 Ťahanová Viktorie (2004) Slezan FM 23. 5. 2021 Májový běh
340. 00:42:13 Bystřičanová Barbora (2006) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23. 5. 2021 Májový běh
341. 00:42:14 Kaleta René (1970) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
342. 00:42:15 Barták Zdeněk (1988) Bowling Squash Sadská 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
342. 00:42:15 Hanzelín Petr (1990) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
343. 00:42:17 Kogelbauer Johannes (1988) OSŽ Rakousko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
343. 00:42:17 Novotný Pavel (1967) OSŽ Česká republika 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
344. 00:42:19 Suchánek Petr (1972) AC Obora Hvězda 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
345. 00:42:20 Havel Michal (1983) TJ Sokol Jesenice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
346. 00:42:23 Bureš Martin (1974) OSŽ Česká republika 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
346. 00:42:23 Hrubý Richard (1986) FbC Spartak Žebrák 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
347. 00:42:24 Hrubý Michal (1975) D(e)rave trenky 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
348. 00:42:25 Herbst Lubo (1979) HerbsticiRun 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
348. 00:42:25 Morav Pavel (1972) Zlej sen 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
349. 00:42:26 Lambert Miloš (1969) Bříství 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
349. 00:42:26 Rys Jiří (1964) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
350. 00:42:27 Marková Kristýna (1984) HO Požitkáři 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
351. 00:42:28 Chovanec Petr (1973) SAK Ložiska Karviná 23. 5. 2021 Májový běh
352. 00:42:29 Hák Michal (1975) T. J. Sokol Studenec 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
352. 00:42:29 Dubjáková Kateřina (1999) Jiskra Zruč n. S. 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
352. 00:42:29 Křížek Martin (1972) MAFRA 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
353. 00:42:31 Semsej Matej (1982) Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
353. 00:42:31 Olšovská Viktorie (2004) AC Praha 1890 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
353. 00:42:31 Teplý Ondřej (1978) Hisport Team 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
353. 00:42:31 Menšík Jiří (1986) ...o prsa 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
353. 00:42:31 Kroužilová Iva (1977) Poděbrady 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
354. 00:42:34 Zeman David (1990) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
355. 00:42:36 Zaremba Jan (1981) Havířov 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
355. 00:42:36 Němec Jakub (1993) GC Star Litoměřice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
356. 00:42:39 Martinec Jindřich (1961) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
357. 00:42:40 Kratochvíl Martin (1984) Ratenice 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
358. 00:42:42 Vojta Pavel (1975) Žižkovský tygři 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
359. 00:42:43 Přibyl Aleš (1989) Neratovice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
359. 00:42:43 Kvasnička Daniel (1985) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
360. 00:42:45 Ningerová Klára (2003) Slezan FM 23. 5. 2021 Májový běh
360. 00:42:45 Russo Tommaso (1991) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
360. 00:42:45 Singr Martin (1987) SKP Nymburk 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
360. 00:42:45 Pařízek Jan (1980) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
361. 00:42:47 Marušák Matej (1994) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
362. 00:42:48 Prchal Pavel (1959) GP Kolín 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
363. 00:42:50 Křížová Michaela (1988) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
364. 00:42:51 Tikovský Marcel (1974) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
364. 00:42:51 Macháček Marek (1976) Triatlet Karlovy Vary 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
365. 00:42:52 Jensen Lars Hjorth (1967) OSŽ Dánsko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
366. 00:42:54 Šlechtová Ester (1986) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
366. 00:42:54 Sklenář Jan (1976) Řevnice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
367. 00:42:55 Bartál Lubomír (1951) BK Hodonín 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
367. 00:42:55 Suchánek Tomáš (2003) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
368. 00:42:56 Parihuzič Dušan (1977) Živé Sokolovsko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
368. 00:42:56 Šubík Štěpán (1995) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
368. 00:42:56 Anderen Frank Hartung (1968) OSŽ Dánsko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
369. 00:42:58 Čermáková Pavla (1979) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
369. 00:42:58 Bönisch Radek (1977) Sokol Říčany 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
369. 00:42:58 Bartošová Veronika (2002) ASK Mazurská 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
370. 00:42:59 Janková Magda (1980) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
370. 00:42:59 Hora Jan (1971) Aktuář Hořovice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
371. 00:43:01 Legerská Hana (1985) SSK Vítkovice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
371. 00:43:01 Rohlík David (1998) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
372. 00:43:02 Černušák Štěpán (1985) Kladiváři 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
373. 00:43:03 Trlica Radek (1991) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
373. 00:43:03 Klementová Růženka (1982) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
373. 00:43:03 Hrabal Josef (1981) Praha 9 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
373. 00:43:03 Pozníček Libor (1988) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
374. 00:43:04 Pavliš David (1995) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
374. 00:43:04 Strouhal Jan (1979) Žižkovská Unie Chlastačů 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
374. 00:43:04 Matyášová Jana (1965) Dolní Dobrouč 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
374. 00:43:04 Šimonovská Eva (1979) 2BWINNER TEAM 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
375. 00:43:05 Radová Barbora (1967) Báječné ženy v běhu 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
375. 00:43:05 Grygera Tomáš (1984) Shinda running 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
376. 00:43:06 Vinš Pavel (1989) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
377. 00:43:07 Müllerová Soňa (1989) TJ Baník Stříbro, spolek 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
377. 00:43:07 Horáková Ladislava (1999) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
378. 00:43:09 Čadan Petr (1985) Havířov 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
379. 00:43:11 Klusák Petr (1977) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
379. 00:43:11 Berky Jiří (1962) Havlíčkův Brod SDH Termesivy 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
379. 00:43:11 Švancara Ondřej (1988) Brno 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
379. 00:43:11 Švejdar Slávek (1971) TRIATLET K. Vary 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
380. 00:43:12 Černovský Jiří (1974) Kutná Hora 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
381. 00:43:13 Šimr Jan (2001) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
381. 00:43:13 Burian Martin (1975) Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
381. 00:43:13 Kubišta Martin (1983) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
382. 00:43:14 Andersen Paul S. (1964) OSŽ Dánsko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
382. 00:43:14 Vrablík Vojtěch (2002) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
382. 00:43:14 Jindra Michal (1980) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
383. 00:43:15 Nádvorník Miroslav (1981) OSŽ Česká republika 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
384. 00:43:17 Kujach Agnieszka (1990) OSŽ Polsko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
385. 00:43:18 Michník Jiří (1978) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
385. 00:43:18 Veselý Martin (1979) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
386. 00:43:19 Prokop Štěpán (1987) Lulánci 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
386. 00:43:19 Štěpánová Zdeňka (1992) Praha 3 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
387. 00:43:20 Borůvka František (1977) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
387. 00:43:20 Šubrt Marek (1975) Praha 3 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
388. 00:43:21 Vávrová Markéta (1985) Rolníci ČZU 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
388. 00:43:21 Anton Michal (1987) Pekass 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
388. 00:43:21 Knápek Lubomír (1959) LK Šumperk 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
389. 00:43:22 Kára Vladimír (1962) AC PATŘÍN 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
389. 00:43:22 Okrouhlik Michal (1987) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
390. 00:43:24 Kujíček Tomáš (1975) Bežecky klub Spořice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
390. 00:43:24 Vidim Kryštof (2000) AC Trepky 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
391. 00:43:25 Regner Tomáš (1975) Biatlon Ruprechtice 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
392. 00:43:26 Batók Miroslav (1960) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
392. 00:43:26 Křivánek Petr (1980) Pelhřimov 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
392. 00:43:26 Turrell-Croft Thomas (1979) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
392. 00:43:26 Vašíčková Natálie (1994) Štefko Running Team 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
392. 00:43:26 Andrle David (1988) Praha 3 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
392. 00:43:26 Harapesova Anna (1996) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
393. 00:43:27 Slowioczek Roman (1959) MK Seitl Ostrava 23. 5. 2021 Májový běh
394. 00:43:28 Matouš Zdeněk (1962) Drat 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
394. 00:43:28 Pařízek Michal (1984) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
394. 00:43:28 Stavinohová Adéla (1998) Zlín 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
395. 00:43:29 Zámostný Pavel (1970) iThinkBeer 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
395. 00:43:29 Mondelaers Steven (1982) OSŽ Belgie 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
395. 00:43:29 Sládeček David (1978) Běžecký klub České spořitelny 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
396. 00:43:30 Richter Ondřej (1988) Metropolitní univerzita Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
397. 00:43:32 Jakoubek Aleš (1974) Mělník 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
397. 00:43:32 Stepanov Alexey (1980) Veeam Running 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
398. 00:43:33 Broža Vojtěch (1985) Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
398. 00:43:33 Handlíř Jan (1978) ASK Děčín 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
398. 00:43:33 Vítů Jan (2004) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
399. 00:43:34 Mihaescu Serban (1980) Legio Patria Nostra 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
399. 00:43:34 Jirovský Jan (1973) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
400. 00:43:35 Novák Marcel (1994) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
401. 00:43:36 Sobotka Kamil (1977) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
401. 00:43:36 Veverka Jan (1978) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
401. 00:43:36 Ondruš Petr (1972) VELKÉ PŘÍLEPY 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
401. 00:43:36 Novák Jan (2002) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
401. 00:43:36 Odvárka Leoš (1988) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
402. 00:43:37 Potančok Petr (1994) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
402. 00:43:37 Kuchárik Ján (1966) OSŽ Slovensko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
403. 00:43:38 Stehlík Jan (1989) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
403. 00:43:38 Demele Lukáš (1997) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
403. 00:43:38 Verešová Nikola (1999) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
404. 00:43:39 Verešová Aneta (1999) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
405. 00:43:40 Bařinka Martin (1969) Zlín 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
405. 00:43:40 Dršťák Vlastimil (1970) Havířov 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
405. 00:43:40 Brož Marek (1986) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
406. 00:43:43 Mizerová Michala (1995) Praha / Mnichovo Hradiště 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
406. 00:43:43 Moravcová Koleta (2001) Horní Kruty 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
407. 00:43:44 Daneš Martin (1985) Rozběháme Břeclav 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
408. 00:43:45 Varvařovský Petr (1970) Lékařský triklub Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
409. 00:43:46 König René (1973) Staříč 23. 5. 2021 Májový běh
410. 00:43:47 Cooper Paul (1972) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
410. 00:43:47 Dušek Pavel (1960) Slavoj Stará Boleslav 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
411. 00:43:48 Musil Ladislav (1967) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
411. 00:43:48 Matthews Doug (1964) Terronska UTD 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
411. 00:43:48 Výborný Michal (1983) Veslaři Nymburk 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
412. 00:43:50 Stoklasa Ondřej (1987) Opava 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
412. 00:43:50 Zeman Petr (1971) TT Astra Benešov 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
413. 00:43:51 Steiger Marek (1985) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
413. 00:43:51 Šafránková Johanka (1997) LOKO Beroun 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
413. 00:43:51 Němeček Petr (1981) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
413. 00:43:51 Dryák Jan (1972) Praha 9 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
414. 00:43:52 Štanda Kamil (1975) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
415. 00:43:53 Pirk Tomáš (1973) Lékařský triklub Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
416. 00:43:54 Vit Jiri (1979) Tonda Sport Prušánky 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
417. 00:43:55 Šmehlík Ondřej (1977) OSŽ Česká republika 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
418. 00:43:56 Vavrova Veronika (1998) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
418. 00:43:56 Bebek Pavel (1976) FM 23. 5. 2021 Májový běh
418. 00:43:56 Buzický Vladimír (1971) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
419. 00:43:57 Hruška Petr (1980) Vojkovice 23. 5. 2021 Májový běh
420. 00:43:58 Barna Martin (1982) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
420. 00:43:58 Nenadál Jaroslav (1958) VETERÁN VK 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
421. 00:43:59 Šilarová Michaela (2002) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
421. 00:43:59 Kujíček Michal (1979) Spořice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
421. 00:43:59 Eichler Ivo (1961) USK PRAHA 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
422. 00:44:00 Masorsič Jiří (1963) Střížák 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
423. 00:44:01 Bartošová Veronika (2002) SK Jeseniova 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
423. 00:44:01 Kroužilová Iva (1977) TJ Sokol Kolín-atletika 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
424. 00:44:02 Kos Pavel (1975) Praha 9 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
424. 00:44:02 Jelínek Tomáš (1998) Praha 6 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
425. 00:44:03 Fílová Jana (1975) BK Běkodo 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
426. 00:44:04 Pořický Jiří (1971) Odolena Voda 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
426. 00:44:04 Januška Ivan (1958) Šanov 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
426. 00:44:04 Funda Radek (1974) 25A 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
427. 00:44:05 Skřeček Jiří (1974) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
427. 00:44:05 Auer Johannes (1990) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
427. 00:44:05 Culliver Robert (2002) SC Radotín atletika 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
428. 00:44:07 Teplanová Radka (1991) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
429. 00:44:08 Mach František (1950) Ski klub Jablonec nad Nisou 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
429. 00:44:08 Burget Petr (1976) LMI 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
429. 00:44:08 Holubec Marek (1974) Tro-ski Praha 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
430. 00:44:09 Adamcová Andrea (1973) Vlašim 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
430. 00:44:09 Vavřich František (1961) Vokurky 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
431. 00:44:11 Pospíšil Antonín (1960) TJ Tlučná 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
432. 00:44:12 Čermák Lukáš (1993) PSK Olymp Praha 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
432. 00:44:12 Ďurica Jiří (1980) Havířov 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
432. 00:44:12 Kučák Tomáš (1987) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
433. 00:44:13 Okrouhlík Michal (1987) újezd.net 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
434. 00:44:14 Křikava Rostislav (1972) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
435. 00:44:15 Pokorný Michal (1986) Kolín 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
435. 00:44:15 Najdková Ivana (1985) Racing Olešná 23. 5. 2021 Májový běh
436. 00:44:16 Milesová Iva (1977) PSK Olymp Praha, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
437. 00:44:17 Švagr Lukáš (1993) Běžecký klub České spořitelny 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
438. 00:44:19 Herbst Jarmilka (1974) Herbstici Run 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
438. 00:44:19 Jeníček Antonín (1975) ROTUNDA TEAM 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
439. 00:44:21 Kovalovský Michal (1998) Běchovičtí běžci 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
439. 00:44:21 Karnet Roman (1981) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
440. 00:44:22 Šimůnek Jakub (1988) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
440. 00:44:22 Matys Tadeáš (1992) Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
441. 00:44:23 Kazmar Ondrej (1979) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
441. 00:44:23 Kára Vladimír (1962) AC-PATŘÍN 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
442. 00:44:24 Štěpánek Mirko (1972) Praha 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
443. 00:44:25 Staněk Oldřich (1982) HZS Kolín 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
443. 00:44:25 Vrabec Jiří (1961) OSŽ Česká republika 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
444. 00:44:26 Zemanová Jitka (1973) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
445. 00:44:27 Pavlík Martin (1978) Praha 4 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
445. 00:44:27 ONDRYÁŠ PETR (1980) TJ LIGA 100 OLOMOUC 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
445. 00:44:27 Talaváňa Jan (1995) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
446. 00:44:29 Tománek Stanislav (1954) TJ Nová Včelnice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
446. 00:44:29 Vltavský Petr (1978) Laky Team 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
446. 00:44:29 Didova Iva (1974) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
447. 00:44:32 Adamec Jiří (1968) ŽÁDNÝ 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
447. 00:44:32 Malý Martin (1985) Malyšáci team 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
447. 00:44:32 Jeník Martin (1971) Nymburk 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
448. 00:44:33 Svoboda Daniel (1993) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
448. 00:44:33 Bartoníček Petr (1981) Sokol Dolní Počernice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
448. 00:44:33 Bednář Zbyněk (1973) TIŠNOV 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
449. 00:44:34 Čížek Martin (1976) Klokan přiletí v dubnu 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
449. 00:44:34 Hodan Tomas (1980) Mlejn Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
449. 00:44:34 Koupílek Jiří (1966) Kolovraty 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
450. 00:44:35 Kincl Jan (1971) Vepřovky 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
451. 00:44:36 A. Sváťa (1988) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
451. 00:44:36 Hnát Miroslav (1971) OSŽ Česká republika 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
452. 00:44:37 Honka Petr (1971) Hck 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
452. 00:44:37 Líbal Martin (1978) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
453. 00:44:38 Dolejš Rudolf (1958) JIKO Čácha Sušice 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
453. 00:44:38 Hampl Martin (1989) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
454. 00:44:39 Šťovíček Martin (1974) SK Babice 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
454. 00:44:39 Ashmarin Anton (1989) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
454. 00:44:39 Křížová Libuše (2004) TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
455. 00:44:40 Fenyk Pavel (1965) SK BABICE 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
455. 00:44:40 Erik Nykl (1975) žádný klub 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
455. 00:44:40 Kec Jan (1990) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
456. 00:44:41 Rousek Jiří (1985) Run for Lupus 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
456. 00:44:41 Polanský Michal (1974) Praha 8 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
456. 00:44:41 Herrmann Jiří (1980) Praha 10 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
457. 00:44:42 Kaleta Radomír (1992) Bystřice 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
457. 00:44:42 Burian Petr (1979) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
458. 00:44:43 Migdau Jan (1987) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
459. 00:44:44 Kučera Pavel (1986) MTF 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
460. 00:44:45 Balážová Sabina (1993) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
461. 00:44:46 Strnadová Hana (1982) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
462. 00:44:47 Navrátil Marek (1993) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
463. 00:44:49 Procházka Tomáš (1979) SABZO 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
463. 00:44:49 Levý Martin (1987) RunCzech 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
463. 00:44:49 Merta Jonáš (1987) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
463. 00:44:49 Hofman Jan (1982) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
463. 00:44:49 Pfoff Jan (1980) Kanoistika Poděbrady 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
464. 00:44:50 Paleček Bohumil (1957) Louňovice 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
464. 00:44:50 Žižka Ondřej (1986) Běžecký Klub České Spořitelny 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
465. 00:44:51 Stavinohová Adéla (1998) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
465. 00:44:51 Štoudek Zdeněk (1982) Praha 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
466. 00:44:53 Kubišta Petr (1965) SOKOL KOLÍN 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
466. 00:44:53 Kačer Ctibor (1982) Borci od soutoku 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
466. 00:44:53 Pavlíček Michal (1979) Svépravice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
467. 00:44:54 Mizerová Michala (1995) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
468. 00:44:55 Zámostný Pavel (1970) iThinkBeer 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
468. 00:44:55 Odnoha David (1974) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
468. 00:44:55 Budáčová Simona (1972) Benátky nad Jizeou 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
469. 00:44:56 Žert Jakub (1989) SPK Cerhenice 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
469. 00:44:56 Herda Pavel (1976) Xixao 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
469. 00:44:56 Pur Václav (1955) Šumperk 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
470. 00:44:57 Pospíšil Marek (1986) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
471. 00:44:58 Pavel Janyš (1976) Praha 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
472. 00:44:59 Sítora Vojtěch (1994) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
472. 00:44:59 Bláha Jan (1974) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
472. 00:44:59 Dostál Tomáš (1981) CK VCP 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
473. 00:45:01 Matějka Josef (1973) Praha 9 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
473. 00:45:01 Bouška Patrik (2001) TJ Chyšky,z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
474. 00:45:02 Vlachová_hutová Eliška (1988) 2B Winner Team 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
474. 00:45:02 Šlechta Petr (1975) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
475. 00:45:06 Jorníček Petr (1965) MK SEITL Ostrava 23. 5. 2021 Májový běh
476. 00:45:08 Pokorná Eva (1987) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
477. 00:45:09 Horáková Jana (1971) KPA 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
478. 00:45:10 Jahoda Michal (1987) Brno 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
478. 00:45:10 Hergesell Jiří (1971) Vračkovice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
479. 00:45:11 Janek Petr (1969) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
480. 00:45:14 Hába Jan (1980) Joskatel Team 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
480. 00:45:14 Bednář Radek (1994) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
481. 00:45:15 Jirovský Jan (1973) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
481. 00:45:15 Srstka Luboš (1972) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
481. 00:45:15 Majkus Dominik (2000) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
482. 00:45:16 Venhuda Jan (1983) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
483. 00:45:17 Švorc Ondřej (1985) HC BÍLÝ ÚJEZD 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
483. 00:45:17 Kolínek František (1956) AK Perná 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
484. 00:45:18 Třísková Katarína (1971) Praha 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
485. 00:45:19 Strnadová Lucie (1984) Profesionální svině 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
486. 00:45:20 Burešová Hana (1986) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
487. 00:45:21 Čapek Josef (1987) Písková Lhota 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
488. 00:45:22 Johan Marek (1978) Trutnov 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
489. 00:45:23 Vítů Libor (1974) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
490. 00:45:24 Pachtová Iva (1970) MK SEITL Ostrava 23. 5. 2021 Májový běh
490. 00:45:24 Hemelsoet Lara (1996) OSŽ Belgie 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
491. 00:45:25 Grygar David (1974) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
492. 00:45:26 Štěpánková Eva (1981) Praha 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
492. 00:45:26 Böhm Petr (1983) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
493. 00:45:27 Roučka Štěpán (1984) Dolní Počernice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
494. 00:45:29 Vejrosta Petr (2003) SK Penštejn Nedvědice 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
495. 00:45:30 Poživilová Barbora (2000) Run4fun 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
495. 00:45:30 Prochazka David (1971) Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
496. 00:45:32 Dvorská Žofie (1990) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
497. 00:45:34 Sicard Olivier (1983) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
498. 00:45:35 Filip Martin (1976) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
498. 00:45:35 Šilhavý Pavel (1973) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
498. 00:45:35 Steiger Marek (1985) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
499. 00:45:36 Suchý Miroslav (1974) Forrest Gump 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
499. 00:45:36 Bálik Štefan (1983) Jičíněves 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
500. 00:45:37 Hejtíková Gabriela (1981) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
500. 00:45:37 Čapka František (1968) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
500. 00:45:37 Bartek Zoran (1983) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
501. 00:45:39 Koren Ales (1984) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
502. 00:45:40 Šiman Eduard (1965) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
502. 00:45:40 Nykl Matěj (1997) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
503. 00:45:41 Laur Zbyněk (1962) Praha 6 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
504. 00:45:42 Zavřelová Barbora (1992) Zavři Němčice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
505. 00:45:44 Mika Milan (1970) TJ Jiskra Otrokovice 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
506. 00:45:45 Tůma Petr (1970) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
506. 00:45:45 Třešňák Jiří (1978) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
507. 00:45:46 Samek Kamil (1978) Kostelní Hlavno 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
508. 00:45:47 Mrázová Kristina (1996) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
508. 00:45:47 Vavrich Tomas (1991) Vokurka 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
509. 00:45:48 Pichrt Lukáš (1989) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
510. 00:45:49 Velek David (1998) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
511. 00:45:50 Vildová Jana (1979) TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
512. 00:45:51 Bureš Jan (1978) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
513. 00:45:52 Martínek Pavel (1969) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
513. 00:45:52 Hrabák Petr (1983) Slowrunners Skvrnany 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
514. 00:45:53 Sedláček Tomáš (1992) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
514. 00:45:53 Frič Ivo (1966) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
515. 00:45:55 Bulis Petr (1974) CkB Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
515. 00:45:55 Teplá Jana (1979) Úvaly 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
515. 00:45:55 Marek David (1979) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
516. 00:45:56 Dušek Rostislav (1971) DATALINE 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
516. 00:45:56 Mirovsky Ondrej (1980) Rychlici 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
516. 00:45:56 Král Zdeněk (1968) VELKÉ PŘÍLEPY 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
516. 00:45:56 Svátek Lubomír (1958) Praha 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
517. 00:45:57 Hanzl Radko (1961) V LUKÁCH 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
518. 00:45:58 Černoch Jakub (1977) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
519. 00:45:59 Hruška Vít (1969) Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
520. 00:46:00 Jandus Milan (1988) My dva <3 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
521. 00:46:01 Stezka Radim (1987) Tradeshow 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
521. 00:46:01 Spudilová Michala (1979) Běžecký klub České spořitelny 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
522. 00:46:02 Olmr Miloš (1970) Poděbrady 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
522. 00:46:02 Váňa Aleš (1979) Rudná 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
522. 00:46:02 Sjarhej Smatryčenka (1900) 1. 1. 2021 Novoroční ACSPORT.CZ půlmaraton | desítka
522. 00:46:02 Brožek Radmil (1954) OSŽ Česká republika 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
522. 00:46:02 Scholtz Daniel (1993) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
523. 00:46:03 Pondělíček Michal (1995) Hořovice 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
524. 00:46:04 Hájková Eliška (1982) AC Čimelice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
525. 00:46:05 Dryák Jan (1972) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
525. 00:46:05 Rosendal Kasper (1971) OSŽ Dánsko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
526. 00:46:06 Vimr Michal (1974) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
526. 00:46:06 Maleček Petr (1972) TJ Sokol Suchdol 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
527. 00:46:07 Stoklasa Ondřej (1987) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
528. 00:46:08 Babica Milan (1981) Vsetín 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
529. 00:46:09 Vecka Michal (1981) Báječné ženy v běhu 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
529. 00:46:09 Mach František (1950) ski klub Jablonec nad Nisou 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
530. 00:46:10 Kučera Michal (1989) Havířov 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
530. 00:46:10 Graf Hermie (1975) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
531. 00:46:11 Havel Jan (1986) Pavel Havel Team 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
531. 00:46:11 Marek Ondřej (1977) Continental Brandýs nad Labem 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
532. 00:46:13 Teplý Ondřej (1981) Joskatel Kolín 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
533. 00:46:14 Vavrečka Luděk (1966) Vratimov 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
534. 00:46:15 Hudeček Tomáš (1969) Obrador 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
534. 00:46:15 Lebeda Jaroslav (1970) Benešovský běžecký klub 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
535. 00:46:16 Císař Michal (1988) Tým "NA PLNÝ PLYN" (Pražská plynárenská) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
536. 00:46:17 Burian Petr (1979) Praha 9 - Kbely 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
536. 00:46:17 Platoš Radek (1979) OOP FM 23. 5. 2021 Májový běh
537. 00:46:18 Malý Martin (1985) Kladiváři 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
537. 00:46:18 Skalická Dita (1975) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
538. 00:46:20 Hrudník Pavel (1981) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
538. 00:46:20 Machač Vojtěch (1976) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
538. 00:46:20 Tatek Tomáš (1979) JMB 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
539. 00:46:21 Hrdina Karel (1976) Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
539. 00:46:21 Randák Ondřej (1967) TO Sprint 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
539. 00:46:21 Horák Radek (1985) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
540. 00:46:22 Mueller Jiri (1967) LVL Limbach 2000 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
540. 00:46:22 Bezděk Miroslav (1979) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
540. 00:46:22 Beneš Radek (1970) Praha 18 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
541. 00:46:23 Karnet Roman (1981) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
541. 00:46:23 Stehlíková Barbora (1983) Stehlíci 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
542. 00:46:24 Sedlecký Adam (2005) ADASTRA Sokol Veltěž 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
542. 00:46:24 Chrpa Pavel (1977) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
542. 00:46:24 Formanová Nikola (1989) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
543. 00:46:26 Jindra Štěpán (1961) Yentac Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
543. 00:46:26 Novák Lubomír (1977) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
543. 00:46:26 Turek Vojtěch (1981) SCE 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
544. 00:46:27 Kantor Roman (1977) Kbely 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
545. 00:46:28 Dubiela Halina (1962) OSŽ Polsko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
545. 00:46:28 Mareš Michael (1984) Dercsenyiho gang 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
546. 00:46:29 Novotný Vojtěch (2002) Kanoistika Poděbrady 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
546. 00:46:29 Popelková Markéta (1984) Rudná 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
547. 00:46:30 Peřichová Karolína (1977) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
547. 00:46:30 Valent Ferdinand (1981) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
547. 00:46:30 Didova Iva (1974) Běžec+ Team 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
548. 00:46:31 Hrdina Jan (1979) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
548. 00:46:31 Medvec Jaroslav (1973) Tým "NA PLNÝ PLYN" (Pražská plynárenská) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
549. 00:46:32 Vinař Daniel (1972) Praha 4 - Záběhlice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
550. 00:46:33 Vladyka Jiří (1963) AC Praha 1890 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
550. 00:46:33 Kohout Zdeněk (1981) Plánice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
551. 00:46:34 Válková Erika (1991) Café Bajer Pardubice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
551. 00:46:34 Rulíšek Lubomír (1972) VSK Přírodní vědy Praha 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
551. 00:46:34 Borovička Jiří (1970) FK Újezd nad Lesy 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
552. 00:46:35 Kusý Bohumír (1958) BK SŠTZ Nový Jičín 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
553. 00:46:36 Jiroušková Hana (1972) Znosim 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
554. 00:46:37 Zdařil Lukáš (1978) Sportovní klub MUP 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
555. 00:46:38 Maťátko Daniel (1986) Boat Club DC 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
556. 00:46:40 Staněk Oldřich Tomáš (1982) GP Kolín/ Hasiči Kolín 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
556. 00:46:40 Valášek Petr (1992) Praha 13 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
556. 00:46:40 Stejskal Tomáš (1992) TJ Sokol Žižkov 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
556. 00:46:40 Tuček Pavel (1974) Praha 3 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
557. 00:46:41 Beneš Miroslav (1973) ČMK 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
557. 00:46:41 Sako Luboš (1986) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
557. 00:46:41 Kučera Zdeněk (1978) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
558. 00:46:42 Sedlecký Radek (1976) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
558. 00:46:42 Davídková Petra (1979) Praha 9 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
559. 00:46:43 Boruvka Frantisek (1977) Mattoni free run Letná 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
559. 00:46:43 Pěkný Jan (1986) Louňovice pod Blaníkem 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
560. 00:46:44 Skalinová Kamila (1974) Kostelec n.Č.lesy 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
560. 00:46:44 Grasl Karel (1971) Postoloprty 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
561. 00:46:45 Bohdan Poc (2006) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
562. 00:46:47 Langpaul Jan (1978) CETIN 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
562. 00:46:47 Smetáček Martin (1979) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
563. 00:46:48 Cmíral Martin (1973) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
563. 00:46:48 Müller Richard (1992) Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
563. 00:46:48 Zubo Daniel (1969) OSŽ Slovensko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
564. 00:46:49 Vladyka Jan (1958) AC Praha 1890 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
564. 00:46:49 Zach Petr (1971) PARTA 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
564. 00:46:49 Trojková Darina (1985) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
565. 00:46:50 Staveník Petr (1988) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
565. 00:46:50 Svátek Lubomír (1958) Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
566. 00:46:51 Šlais Václav (1982) ČBK 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
567. 00:46:52 Lukeš Miroslav (1975) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
568. 00:46:53 Přibyl Tomáš (1960) Gapp System Kolofix MTB racing team 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
568. 00:46:53 Philip Jan (1972) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
568. 00:46:53 Dušek Rostislav (1971) DataLine 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
569. 00:46:54 Šulc Jaroslav (1974) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
570. 00:46:56 Novotná Andrea (1978) Poříčany 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
570. 00:46:56 Kučera Petr (1986) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
570. 00:46:56 Mrazik Marek (1989) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
570. 00:46:56 Lipenský Petr (1986) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
570. 00:46:56 Pachtová Iva (1970) Ostrava 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
570. 00:46:56 Ernst Tomáš (1973) TJ TŽ Třinec 23. 5. 2021 Májový běh
571. 00:46:57 Mráček Ondřej (1990) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
571. 00:46:57 Pazderová Renata (1971) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
571. 00:46:57 Hildprandtová Simona (2001) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
572. 00:46:58 Řehoř Michal (1974) Komerční banka 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
572. 00:46:58 Špacír Ladislav (1955) TJ Lokomotiva Břeclav 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
573. 00:46:59 Zuppello Eleonora (1972) OSŽ Švýcarsko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
574. 00:47:00 Horák Luděk (1970) Turbo Chotěboř 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
575. 00:47:01 Trnková Hana (1979) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
575. 00:47:01 Houdek Vojtěch (1996) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
576. 00:47:02 Scharfen Vojtěch (1987) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
576. 00:47:02 Blažek Petr (1980) Mizuno Czech 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
577. 00:47:03 Cechel Radovan (1966) Capreman 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
577. 00:47:03 Fataciunová Jana (1990) KS IKEM 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
577. 00:47:03 Kysilka Vratislav (1978) Kolín 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
578. 00:47:04 Jindra Jiří (1973) BŽB 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
578. 00:47:04 Brachtlová Iveta (1987) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
578. 00:47:04 Černovský Radek (1982) Kutná Hora 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
578. 00:47:04 Krůžela Stanislav (1984) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
579. 00:47:05 Avignon Didier (1971) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
579. 00:47:05 Huječek Adam (1989) Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
580. 00:47:06 Píchal Tomáš (1960) Růžďka 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
580. 00:47:06 Jiránek Václav (1980) buggymoje.cz 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
580. 00:47:06 Oczadla Karolína (2003) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
581. 00:47:07 Vacula Richard (1975) Rotunda Team 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
582. 00:47:08 Činátl Pavel (1979) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
583. 00:47:09 Novák Vojtěch (2001) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
584. 00:47:10 Kesner Radek (1970) Kolín 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
584. 00:47:10 Venhuda Lukáš (1985) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
585. 00:47:11 Tite Barbora (1988) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
585. 00:47:11 Kučera Jan (1993) Havířov 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
586. 00:47:12 Guerrero David (1978) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
586. 00:47:12 Juřena Petr (1989) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
586. 00:47:12 Pauer Martin (1979) Campanarii Pragenses Sancti Viti 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
587. 00:47:13 Kubala František (1973) Komerční banka 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
588. 00:47:15 Dvořáková Renáta (1971) Znosim 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
588. 00:47:15 Losík Leonard (2006) AK Olomouc 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
589. 00:47:16 Bayerová Lenka (1968) TJ Sokol Unhošť 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
590. 00:47:17 Regnerová Jana (1973) Biatlon Liberec 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
590. 00:47:17 Němeček Michal (1970) Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
590. 00:47:17 Hudák Martin (1978) Chrášťany 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
591. 00:47:21 Máchová Markéta (1977) BĚŽECKÝ SPOLEK HUKVALDY 23. 5. 2021 Májový běh
591. 00:47:21 Žalud Ladislav (1972) Dobrovice 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
591. 00:47:21 Slovák Tomáš (1969) Traged Team 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
592. 00:47:22 Chvátal Vladimír (1967) Úvaly 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
592. 00:47:22 Sedlák Martin (1968) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
593. 00:47:23 Trávníčková Ludmila (1973) Pepa Team Frýdek Místek 23. 5. 2021 Májový běh

pozn: zobrazujeme prvních 1000 záznamů

provozovatel

partneři českého běžeckého klubu