Nejlepší výkony

Sezónní výkony

Dlouhodobé a sezónní výkony jsou počítány pouze z certifikovaných závodů.

# čas jméno oddíl datum závod
1. 00:27:02 Koech Geoffrey (1993) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
2. 00:27:07 Kimeli Mathew (1998) Runczech Racing 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
3. 00:27:29 Kimeli Benard (1995) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
4. 00:27:33 Kipkoech Vedic (1996) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
5. 00:27:51 Kipyatich Abraham (1993) RUNCZECH RACING 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
6. 00:28:15 Mekonnen Jemal Yimer (1996) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
7. 00:29:08 Chebii Daniel Kipchumba (1985) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
8. 00:29:26 Amghar Hicham (1994) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
9. 00:29:34 Gardzielewski Arkadiusz (1986) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
10. 00:29:38 Beato Jaume Leiva (1983) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
11. 00:29:50 Pavlišta Vít (1985) AC Slovan Liberec 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
12. 00:30:31 Frere Mehdi (1996) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
13. 00:30:34 Kipkorir Biwot Wycliffe (1988) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
14. 00:30:37 Chemutai Fancy (1994) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
15. 00:30:45 Pavlišta Vít (1985) AC Slovan Liberec 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
16. 00:30:51 Kipngetich Tanui Evans (1997) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
17. 00:30:56 Shreeve Norman (1987) CAMBRIDGE UNIVERSITY HARE AND HOUNDS 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
18. 00:31:07 Samuels Nick (1981) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
19. 00:31:18 Schulze Marc (1984) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
20. 00:31:22 Navrátil Tomáš (1988) AK Kroměříž 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
21. 00:31:28 Matheka Benard Muinde (1988) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
21. 00:31:28 Vaš David (1990) TJ Sokol České Budějovice 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
22. 00:31:37 Plinke Felix (1989) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
23. 00:31:40 Šinágl Viktor (1997) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
24. 00:31:50 Janoušek Milan (1991) Sokol Kolín 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
25. 00:31:58 Ulriksen Kristian (1986) Troms? L?peklubb 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
26. 00:32:13 Demuth Lars (1997) 1.SVG Hohe Wand 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
26. 00:32:13 Heczko Robert (1978) AC SLOVAN LIBEREC,O.S 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
27. 00:32:16 Csirik Jiri (1992) Atletika Písek 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
28. 00:32:22 Janů Jan (1993) Hvězda SKP Pardubice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
29. 00:32:24 Vích Damián (1998) TJ Dukla Praha 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
30. 00:32:28 Šulc Vojtěch (1996) Třebusice 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
31. 00:32:30 Kovář Jáchym (1996) TJ Jiskra Litomyšl 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
32. 00:32:35 Kubričan Pavel (1983) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
33. 00:32:40 Zenkl Adam (1995) SSK Vítkovice 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
34. 00:32:49 Auersvald Miloš (1992) SK Spartak Praha 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
35. 00:32:53 Kreisinger Jan (1984) Adidas Boost Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
36. 00:32:55 Filingr Aleš (1992) AK Bílina 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
37. 00:33:01 Smetana Jakub (1996) SALOMON/SUUNTO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
38. 00:33:03 Pechek Petr (1983) Kerteam 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
39. 00:33:07 Janoušek Milan (1991) Sokol Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
40. 00:33:08 Bárta Vojtěch (1998) SSK Vítkovice 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
41. 00:33:10 Edlman Tomáš (1990) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
41. 00:33:10 Mika Tomáš (1987) Etriatlon Team 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
42. 00:33:13 Šmahel Michal (1994) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
43. 00:33:17 Vejmelka Daniel (1986) (Praha) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
44. 00:33:22 Hošna Petr (1994) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
45. 00:33:29 Budil Roman (1997) PK Vytrvalci Vodňany 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
46. 00:33:30 Exner Jakub (1983) Jihlava Pteam 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
46. 00:33:30 Kučera Ladislav (1976) ISCAREX Česká Třebová 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
46. 00:33:30 Schoval František (1988) KNIGHT FRANK ELITE RUNNERS 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
47. 00:33:31 Vrzala Matouš (1994) SSK Vítkovice 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
48. 00:33:36 Požár Borek (2000) Běžecký klub F-C Kadaň 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
49. 00:33:37 Mika Tomáš (1987) Etriatlon Team 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
50. 00:33:38 Auersvald Miloš (1992) SK Spartak Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
51. 00:33:39 Matthias Aust (1982) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
52. 00:33:48 Procházka Pavel (1979) AK Sokolov 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
53. 00:33:49 Splítek Karel (1989) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
54. 00:33:53 Csirik Jiri (1992) Atletika Písek 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
55. 00:33:55 Gaisl Luboš (1985) Eleven Run Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
56. 00:34:02 Valent Rene (1989) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
57. 00:34:11 Miler Jiří (1975) AC Mladá Boleslav 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
57. 00:34:11 Batten Tom (1992) Old Town Running 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
58. 00:34:12 Splítek Karel (1989) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
59. 00:34:13 Pecina David (1974) TRASK 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
60. 00:34:19 Stanovský Michal (1993) SSK Vítkovice 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
61. 00:34:20 Švadlenka Jan (1986) AC Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
61. 00:34:20 Srb Vladimír (1978) Jihlava Běžec Vysočiny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
62. 00:34:22 Stejskal Jakub (1984) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
63. 00:34:30 Pavlišta David (1984) AC SLOVAN LIBEREC,O.S 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
64. 00:34:31 Buček Petr (1994) Tě mice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
65. 00:34:33 Vokrouhlík Michal (1983) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
66. 00:34:34 Procházka Josef (1971) ASK DĚČÍN 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
66. 00:34:34 Poledník Michal (1989) Canicross Beskydy 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
67. 00:34:38 Moravec Martin (1984) TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
68. 00:34:40 Nevařil Lukáš (1993) Atletika Jihlava 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
69. 00:34:42 Redondo Fabian Asier (1987) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
70. 00:34:48 Frelich Martin (1971) SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
71. 00:34:51 Pecina David (1974) TRASK 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
72. 00:34:52 Beyene Genet Gashine (1995) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
73. 00:34:53 Blažek Jaroslav (1993) Havlíčkova Borová 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
74. 00:34:55 Videcký Jan (1985) AC ČESKÁ LÍPA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
75. 00:34:59 Rada Jan (1969) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
76. 00:35:04 Herel Luboš (1971) Lesk Kolín 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
77. 00:35:05 Kabelka Jiří (1977) TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
77. 00:35:05 Peřinka Filip (1988) Praha 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
78. 00:35:07 Wohl Pavel (1997) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
79. 00:35:08 Procházka Josef (1971) Děčín 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
80. 00:35:09 Muras Petr (1989) BSC TEAM 6 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
81. 00:35:10 Kudrna Zbyněk (1980) Kolín 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
82. 00:35:13 Pazdera Lukáš (1986) VSK Univerzita Brno 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
83. 00:35:15 Hradecký Jaromír (1985) Skuteč 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
84. 00:35:16 Ježek Přemysl (1982) AC Slovan liberec 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
85. 00:35:17 Šnábl Petr (1984) Běžecký klub České spořitelny 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
86. 00:35:19 Blažek Jaroslav (1993) Havlíčkova Borová 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
86. 00:35:19 Zigl Michal (1982) Jihlava 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
86. 00:35:19 Drabek Tomas (1978) UNICREDIT RUNNING TEAM 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
87. 00:35:20 Procházka Michal (1982) SABZO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
87. 00:35:20 Skotálek Jan (1997) SMC Fort 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
87. 00:35:20 Šťastný Tomáš (1979) Modřany 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
88. 00:35:21 Hošna Petr (1994) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
89. 00:35:22 Bena Petr (1969) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
90. 00:35:26 Pavlišen Petr (1999) Drtič Bezděkov 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
91. 00:35:28 Pész Attila (1977) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
92. 00:35:29 Procházka Jakub (1996) SK SKOL 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
93. 00:35:31 Honzíček Michal (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
93. 00:35:31 Mrázek Lukáš (1982) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
94. 00:35:32 Kudrna Zbyněk (1980) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
94. 00:35:32 Kuńczak Michał (1989) EDI TEAM ZGORZELEC 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
95. 00:35:36 Vejmelka Daniel (1986) (Praha) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
95. 00:35:36 Yamaguchi Nobuyuki (1967) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
96. 00:35:37 Blaha Jan (1971) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
96. 00:35:37 Burian Michal (1994) Vyběhej se 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
97. 00:35:38 Holík Michal (1990) Eleven Run Team 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
98. 00:35:45 Kačírek Jiří (1974) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
99. 00:35:46 Šnábl Petr (1984) Běžecký klub České spořitelny 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
100. 00:35:47 Eremka Libor (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
101. 00:35:48 Batten Thomas (1992) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
101. 00:35:48 Brázda Richard (1975) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
102. 00:35:51 Vocetka Tomáš (1992) Teploušci 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
103. 00:35:53 Vavrečka Martin (1991) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
104. 00:35:54 Buřil Tomáš (1989) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
104. 00:35:54 Bacílek Karel (1975) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
105. 00:35:55 Studnař Lukáš (1989) Vivobarefoot-cb.cz 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
105. 00:35:55 Bartoš Dalibor (1975) LIAZ JABLONEC 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
106. 00:35:56 Šinka Ladislav (1997) Chebští fofři 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
107. 00:35:57 Jarolím Michal (1989) TJ VS Tábor 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
108. 00:35:58 Kratochvíl Miloš (1975) Hvězda SKP Pardubice 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
108. 00:35:58 Vinický Petr (1984) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
109. 00:35:59 Rychlík Jakub (1994) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
109. 00:35:59 Homolková Hana (1996) TJ Nové Město na Moravě 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
110. 00:36:01 Brychta Jiří (2000) OB Jiskra Havlíčkův Brod 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
110. 00:36:01 Žižka Filip (1993) HK Bílina 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
111. 00:36:02 Štěpáník Pavel (1992) TJ Sušice 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
112. 00:36:04 Krejčík Milan (1981) SK TOMAKO STRAKONICE 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
113. 00:36:05 Kvernmo Kathrine (1993) Troms? L?peklubb 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
114. 00:36:07 Smrčka Miloš (1954) BK Říčany 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
115. 00:36:08 Adamec Radek (1991) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
116. 00:36:09 Lhota Zbyšek (1984) Huť 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
116. 00:36:09 Langr Milan (1981) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
117. 00:36:11 Švarc Matěj (1996) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
117. 00:36:11 Keckstein Jiří (1989) SK TLUSTICE 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
117. 00:36:11 Plachý Lukáš (1985) Koblížek Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
118. 00:36:12 Daňko Miroslav (1977) Chotyně 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
119. 00:36:13 Kulísek Tomáš (1985) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
120. 00:36:14 Šolc Vítězslav (1991) Retpoint Eleven Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
120. 00:36:14 Staněk Martin (1986) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
120. 00:36:14 Štros David (2000) USK Praha 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
121. 00:36:17 Kabelka Jiří (1977) TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
121. 00:36:17 Doležal Zdeněk (1974) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
121. 00:36:17 Vejnar Jiří (1986) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
122. 00:36:19 Kvasnička Daniel (1978) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
123. 00:36:20 Brychta Jiří (1974) NMMOR 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
124. 00:36:21 Šinágl Filip (1988) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
124. 00:36:21 Šafránek Patrik (1992) Kolín 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
125. 00:36:22 Zeman David (1992) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
125. 00:36:22 Svoboda Erik (1968) CSOB POJISTOVNA 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
125. 00:36:22 Hlas Jakub (1989) PSK Olymp Praha 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
125. 00:36:22 Skála Václav (1983) Běžecký klub České spořitelny 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
126. 00:36:23 Sedláček Jan (1986) SK Svěrák 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
127. 00:36:24 Kreidl Ondřej (1970) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
127. 00:36:24 Korolev Aleksandr (1990) Praha 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
127. 00:36:24 Tejkal Šimon (1988) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
128. 00:36:26 Římal Milan (1975) Sokol Kolín - atletika 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
128. 00:36:26 Žítek Ondřej (1987) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
129. 00:36:27 Hrabovský Zdeněk (1985) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
129. 00:36:27 Pařízek Ondřej (1991) SK Rover 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
129. 00:36:27 Frydrych Pavel (1981) ASK Děčín 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
130. 00:36:28 Maryška Miloš (1981) Žižkovský Tygři 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
131. 00:36:29 Nemček Filip (1988) Ey 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
132. 00:36:30 Klika Petr (1979) TK NOVIS 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
132. 00:36:30 Friček Jan (1980) GE HEALTH AHEAD 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
133. 00:36:31 Staněk Martin (1986) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
133. 00:36:31 Von Grot Rudolf (1974) OSŽ Německo 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
133. 00:36:31 Hrdina Jakub (1990) AC Česká Lípa 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
133. 00:36:31 Žajdlík Pavel (1988) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
134. 00:36:34 Semenchukov Max (1985) RUNNING CHEFF 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
135. 00:36:35 Hostička Jan (1979) Dejvice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
135. 00:36:35 Slanina Martin (1980) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
135. 00:36:35 Koravský Roman (1969) ELEVEN TEST TEAM 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
136. 00:36:37 Sedláček Ondřej (1982) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
136. 00:36:37 Sumerling Stefan (1971) Fitnes-sport Sp.N.Ves 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
137. 00:36:38 Vas Gábor (1977) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
137. 00:36:38 Sedláček Cyril (1992) Fast Foot 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
138. 00:36:39 Okluský Miroslav (1989) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
139. 00:36:40 Korous Martin (1974) Tábor/E.ON Triathlon Team 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
139. 00:36:40 Steklý Radek (1977) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
140. 00:36:41 Mahel Tadeáš (1989) Třebíč Atletic 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
140. 00:36:41 Hoffman Martin (1984) Zema-KV Jenišov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
141. 00:36:42 Harnoš Petr (1986) TPCA bike team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
142. 00:36:43 Kačírek Jiří (1974) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
142. 00:36:43 Ulbrich Pavel (1974) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
142. 00:36:43 Vichera Pavel (1978) Voda pro život 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
143. 00:36:44 Smrčka Miloš (1954) BK Říčany 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
143. 00:36:44 Pastorová Petra (1977) Maraton klub Seitl Ostrava 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
143. 00:36:44 Štěpán Marek (1972) Sokol Týn n. Bečvou 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
143. 00:36:44 Švejdar Slávek (1971) TRIATLET K. Vary 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
144. 00:36:45 Pirkl Pavel (1979) Liberec 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
144. 00:36:45 Kuna Alois (1988) České Budějovice 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
145. 00:36:46 Punda Václav (1990) RBZ Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
145. 00:36:46 Hach Lukáš (1984) Praha-Letná 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
146. 00:36:47 Brázda Richard (1975) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
147. 00:36:48 Sunka Jan (1976) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
148. 00:36:49 Herel Luboš (1971) Lesk Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
148. 00:36:49 Opolecký Martin (1984) TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY PRAHA 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
149. 00:36:51 Štefánek Rostislav (1977) Děčín 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
150. 00:36:52 Fábera Luboš (1987) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
150. 00:36:52 Šeděnka Michal (1987) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
151. 00:36:53 Nevařil Lukáš (1993) Atletika Jihlava 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
151. 00:36:53 Špirk Jakub (1983) VELUX TEAM 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
151. 00:36:53 Hušák Jan (1978) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
152. 00:36:54 Janata Tomáš (1971) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
153. 00:36:55 Dietl Marek (1987) Nezdice 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
153. 00:36:55 Kamínková Petra (1973) adidas Boost team 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
153. 00:36:55 Walter David (1977) Blue Marlin 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
154. 00:36:56 Lau Filip (1988) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
154. 00:36:56 Čížek Jan (1996) AC Slovan Liberec 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
155. 00:36:57 Polák Marek (1987) NULL 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
156. 00:36:58 Novák Pavel (1970) SK Chotěboř 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
157. 00:36:59 Vališ Radek (1988) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
157. 00:36:59 Frelich Pavel (1971) SOKOL CESKE BUDEJOVICE 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
157. 00:36:59 Heřmánek Roman (1983) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
158. 00:37:00 Benko Jan (1974) LITOMYŠL 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
158. 00:37:00 Rokos Lukáš (1987) TJ Jiskra Třeboň 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
159. 00:37:01 Dubec Jan (1984) Triexpert 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
160. 00:37:02 Kočíb Jan (1979) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
160. 00:37:02 Homolková Hana (1996) TJ Nové Město na Moravě 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
160. 00:37:02 Zábojník Marcel (1998) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
160. 00:37:02 Píšek Jaroslav (1990) Boršov n. Vltavou 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
161. 00:37:03 Herda Jan (1983) SKP Nymburk 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
162. 00:37:04 Dragoun Radek (1993) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
163. 00:37:05 Henček Emil (1992) TJ Obal Servis Košice 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
164. 00:37:07 Chaloupecký Martin (1989) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
164. 00:37:07 Slípka Václav (1987) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
165. 00:37:09 Kořínek Filip (1996) Kerberos 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
166. 00:37:10 Ježek Jan (1985) ASK SLAVIA PRAHA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
166. 00:37:10 Suttr Pavel (1968) Mrač 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
166. 00:37:10 Helus Milan (1976) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
167. 00:37:11 Brindley James (1987) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
167. 00:37:11 Rákosník Luboš (1974) SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
168. 00:37:12 Pešek Petr (1990) AF 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
168. 00:37:12 Šeděnka Michal (1987) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
168. 00:37:12 Klimeš Petr (1980) SDH TŘÍSOV 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
169. 00:37:13 Dubják Petr (1970) Jiskra Zruč n.S. 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
170. 00:37:14 Souček Jiří (1993) TTT 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
171. 00:37:15 Plevák Milan (1972) OSŽ Slovensko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
172. 00:37:16 Wolf Tomáš (1979) SOKOL HOŘENÍ PASEKY 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
173. 00:37:17 Šonský Dominik (1993) Lhotka u Mělníka 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
173. 00:37:17 Kačena Štěpán (1984) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
173. 00:37:17 Šemotl Robin (1992) AC Mariánské Lázně 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
174. 00:37:19 Jindrák Robert (1967) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
174. 00:37:19 Kudrna David (1977) Tj Slavoj Čáslav 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
175. 00:37:20 Kysela Pavel (1976) Liga Vyjímečných 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
176. 00:37:21 Beshir Ervin (1967) S.K.Zdice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
177. 00:37:22 Machů Erik (1998) Nedašov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
177. 00:37:22 Hrdina Jakub (1990) AC Česká Lípa 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
177. 00:37:22 Möser Lukáš (1980) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
178. 00:37:23 Starzynski Dariusz (1974) OSŽ Polsko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
178. 00:37:23 Mach Ondřej (1994) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
179. 00:37:24 Aujezdsky Jaroslav (1974) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
179. 00:37:24 Sklenář David (1989) Rakovník 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
180. 00:37:26 Krejčí Pavel (1983) Plzeň 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
180. 00:37:26 Vichera Pavel (1978) Voda pro život 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
180. 00:37:26 Schorná Pavla (1980) Salomon team, TJ Maratons 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
180. 00:37:26 Gajdorusová Markéta (1993) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
180. 00:37:26 Harčarík Jozef (1978) FRIČKOVCE 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
180. 00:37:26 Černý Tomáš (1990) BĚŽECKÝ KLUB ČESKÉ SPOŘITELNY 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
181. 00:37:27 Helus Milan (1976) Chrást 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
182. 00:37:28 Vacek Martin (1969) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
183. 00:37:29 Nemitz Jan (1976) OSŽ Německo 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
183. 00:37:29 Langr Milan (1981) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
183. 00:37:29 Valenta Karel (1974) Běžecký kroužek Varnsdorf 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
184. 00:37:30 Franc Petr (1974) Triatlon Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
184. 00:37:30 Fuksa Pavel (1992) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
185. 00:37:31 Trlica Milan (1983) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
186. 00:37:32 Sunka Jan (1976) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
187. 00:37:33 Wolf Tomáš (1979) SOKOL HOŘENÍ PASEKY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
188. 00:37:34 Skala Roman (1973) CK Bicisport 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
189. 00:37:35 Robe Karoline (1986) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
190. 00:37:36 Fořt Martin (1968) Eleven Run Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
190. 00:37:36 Lochman Petr (1973) O.B.F.S.T. Berlin 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
191. 00:37:37 Havel Jan (1975) Maraton tým Pavla Nováka 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
192. 00:37:38 Skotálek Jan (1997) SMC Fort 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
192. 00:37:38 Šíp Ondřej (1990) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
193. 00:37:39 Sedláček Miroslav (1999) Hořovice 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
193. 00:37:39 Brodský Vladimír (1968) Jičínští draci 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
193. 00:37:39 Kvasnička Daniel (1978) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
193. 00:37:39 Bobek Tomáš (1988) SK Metylovice 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
193. 00:37:39 Tall Pavel (1969) ČNB 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
194. 00:37:40 Mrázek Jiří (1985) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
195. 00:37:41 Vávrová Kateřina (1985) SPARTAK PRAHA 4 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
196. 00:37:42 Hurdich Petr (1988) Kynšperk nad Ohří 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
197. 00:37:43 Víšek Pavel (1992) Český běžecký klub, z.s. 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
198. 00:37:44 Mügl Jan (1989) Cyklo Outdoor Netolice 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
198. 00:37:44 Kasal Jan (1990) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
199. 00:37:45 Baxa Petr (1979) ČAH 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
199. 00:37:45 Hanzlová Radka (1994) Perňa System 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
200. 00:37:46 Jareš Tomáš (1991) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
200. 00:37:46 Kudrna David (1977) Tj Slavoj Čáslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
200. 00:37:46 Jirásek Tomáš (1983) Running Stones 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
201. 00:37:47 Palír Vojtěch (1991) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
202. 00:37:49 Fiedler Martin (1994) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
203. 00:37:50 Malík Jakub (1991) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
204. 00:37:51 Dočkálek Libor (1973) Dobříš 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
205. 00:37:52 Pistulka Ondrej (1981) RBZ PRAHA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
206. 00:37:53 Píšek Jaroslav (1990) Boršov n. Vltavou 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
206. 00:37:53 Taušer Josef (1977) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
207. 00:37:54 Hurych Jakub (1991) MARATÓN KLUB KLADNO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
208. 00:37:55 Šťastný Tomáš (1979) Modřany 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
208. 00:37:55 Chlup Jaroslav (1980) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
209. 00:37:56 Dobiáš Michael (1973) TRAILPOINT / SK Babice 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
210. 00:37:57 Kačena Štěpán (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
210. 00:37:57 Tall Pavel (1969) ČNB 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
210. 00:37:57 Vitouš Pavel (1989) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
211. 00:37:58 Koller Daniel (1990) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
211. 00:37:58 Pavliš Jiří (1984) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
212. 00:37:59 Koravský Roman (1969) ELEVEN TEST TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
212. 00:37:59 Králík Petr (1985) JUST RACE 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
213. 00:38:00 Malý Jan (1973) ELEVEN Run Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
213. 00:38:00 Michálek Filip (2001) Kardašova Řečice 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
213. 00:38:00 Pospíšil Pavel (1980) Benešovský běžecký klub 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
213. 00:38:00 Šuranský Lubomír (1958) JH NOVÉ STAVENÍ 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
213. 00:38:00 Linhart Martin (1977) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
214. 00:38:01 Švácha Filip (1995) AC Česká Lípa 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
214. 00:38:01 Adamec Jan (1991) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
214. 00:38:01 Ondruch Adam (1990) PEARL iZUMi CZECH 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
215. 00:38:02 Svoboda Erik (1968) CSOB POJISTOVNA 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
215. 00:38:02 Rusňák Pavel (1981) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
216. 00:38:03 Brindley James (1987) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
216. 00:38:03 Knowles Edward (1982) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
216. 00:38:03 Burda Tomáš (1983) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
217. 00:38:04 Lachnit Jan (1980) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
217. 00:38:04 Janoušek Hynek (1977) Husserk Čimice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
217. 00:38:04 Bláha Lukáš (1997) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
217. 00:38:04 Doležel Lukáš (1985) MP PRAHA 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
218. 00:38:05 Křivánek Pavel (1971) PIM KINGS 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
219. 00:38:06 Budín Pavel (1993) Děčín 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
219. 00:38:06 Hofman Jiří (1986) KPMG 1 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
220. 00:38:07 Hamáček Vladimír (1985) Ac Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
220. 00:38:07 Vávrová Kateřina (1985) SPARTAK PRAHA 4 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
220. 00:38:07 Lášek Tomáš (1986) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
221. 00:38:08 Hlas Jakub (1989) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
221. 00:38:08 Petrášek Miloslav (1978) BK FalkenštejnKr.Lípa 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
221. 00:38:08 Jadrníček Tomáš (1977) AC Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
221. 00:38:08 Mocek Tomáš (1979) AC Pardubice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
221. 00:38:08 Hejl Tomáš (1983) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
221. 00:38:08 Frydrych Tomáš (1977) MP Praha 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
222. 00:38:09 Špaček Luděk (1997) eXtreme Team Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
222. 00:38:09 Havránková Daniela (1982) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
222. 00:38:09 Klíma Martin (1982) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
222. 00:38:09 Seidl Jan (1986) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
222. 00:38:09 Kašpařík Tomáš (1975) SK Přerov 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
223. 00:38:10 Hálová Hanka (1991) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
223. 00:38:10 Soukup Petr (1973) BOOTCAMPS 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
224. 00:38:11 Dočkálek Libor (1973) Dobříš 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
224. 00:38:11 Pojmon Ondřej (1978) RUNGO.CZ 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
224. 00:38:11 Maceška Otakar (1981) INTERPLAST K.Vary 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
225. 00:38:12 Vavrečka Martin (1991) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
225. 00:38:12 Sandecki Mark (1982) Jablonné v Podj 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
225. 00:38:12 Neumann Josef (1974) SKK Spartak Ctyrkoly 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
226. 00:38:13 Friček Jan (1980) GE HEALTH AHEAD 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
226. 00:38:13 Lebeda Dušan (1973) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
227. 00:38:14 Prager Karel (1994) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
227. 00:38:14 Serafin Oliver (2002) SK Aritma 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
227. 00:38:14 Korczyk Michael (1990) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
228. 00:38:15 Skála Václav (1983) Běžecký klub České spořitelny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
228. 00:38:15 Černý Tomáš (1990) BĚŽECKÝ KLUB ČESKÉ SPOŘITELNY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
228. 00:38:15 Heller Tomáš (1981) Hradec Králové 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
229. 00:38:16 Zimola Petr (1990) TJ Nové Město 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
229. 00:38:16 Vobnášil Martin (1974) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
229. 00:38:16 Suchý Jiří (1959) KERTEAM 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
230. 00:38:18 Kamínková Petra (1973) adidas Boost team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
230. 00:38:18 Kožár Martin (1987) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
231. 00:38:19 Borovsky Jindrich (1982) Hradcany 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
231. 00:38:19 Ashmarin Anton (1989) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
232. 00:38:20 Steklý Radek (1977) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
233. 00:38:21 Frydrych Tomáš (1977) MP Praha 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
233. 00:38:21 Janda Martin (1980) KOB Dobruška 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
233. 00:38:21 Gdula Tomáš (1997) Hvězda SKP Pardubice 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
234. 00:38:22 Zímová Jana (1984) Maratón klub Kladno 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
235. 00:38:23 Polák Marek (1987) NULL 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
236. 00:38:24 Dražan Jaroslav (1981) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
236. 00:38:24 Novotný Jan (1978) FG Forrest 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
236. 00:38:24 Vyšínský Martin (1976) MP Praha 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
237. 00:38:25 De Witte Tim (1988) Oostrozebeke 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
237. 00:38:25 Hartuna Zenon (1964) OSŽ Polsko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
237. 00:38:25 Muzikář Martin (1987) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
238. 00:38:26 Hollick Petr (1998) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
238. 00:38:26 Dzian Patience (1969) BĚŽECKÝ KLUB ČESKÉ SPOŘITELNY 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
239. 00:38:27 Zelený Zbyněk (1988) HAVLÍČKOVA BOROVÁ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
239. 00:38:27 Nový Matěj (2000) Loko Beroun 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
240. 00:38:29 Frydrych Pavel (1981) ASK Děčín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
240. 00:38:29 Falta Ondřej (1985) OOB Kotlářka 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
241. 00:38:31 Růžička Antonín (1995) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
241. 00:38:31 Kurz Matouš (1986) - 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
242. 00:38:32 Haring Juraj (1983) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
243. 00:38:34 Dvořák Radek (1978) HROM DO PIECKY! 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
244. 00:38:35 Bret Tomáš (1975) RUN4FUN Hradec Králové 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
244. 00:38:35 Kucera Vaclav (1964) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
245. 00:38:37 Polák Marek (1987) NULL 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
245. 00:38:37 Pleskač Roman (1964) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
246. 00:38:38 Van Damme Dimitri (1979) OSŽ Belgie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
246. 00:38:38 Landovský Tomáš (1991) Pivní roztocká strana 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
247. 00:38:39 Soukup Karel (1978) TJ SPARTAK VLAŠIM 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
247. 00:38:39 Bradáč Jiří (1982) MPSV 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
248. 00:38:40 Losenský Pavel (1977) TJ Sokol Unhošť 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
248. 00:38:40 Makarov Aleksandr (1984) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
248. 00:38:40 Mičín Vojtěch (2000) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
249. 00:38:41 Hladina Tomáš (1982) Fox-klub Praha 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
249. 00:38:41 Stýblová Bára (1999) A. C. TEPO Kladno 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
250. 00:38:42 Vacarda Vladimír (1959) AC Slovan Liberec 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
250. 00:38:42 Bárta Ondřej (1990) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
250. 00:38:42 Svoboda Miroslav (1974) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
251. 00:38:43 Jánošík Rudolf (1971) Vlašim 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
251. 00:38:43 Šeratovský Jiří (1984) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
252. 00:38:46 Vaculík Jiří (1974) ELI LASER TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
252. 00:38:46 Jindrák Robert (1967) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
252. 00:38:46 Stanco Marek (1995) Liga stovkařů Olomouc 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
253. 00:38:47 Kopřiva Martin (1983) Praha 20 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
253. 00:38:47 Kozubík Jiří (1988) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
253. 00:38:47 Quittek Radim (1984) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
254. 00:38:49 Kužel Lukáš (1983) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
255. 00:38:50 Bečvář Josef (1980) Plzeň 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
255. 00:38:50 Procházka Martin (1966) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
256. 00:38:51 Tůma Jan (1999) NYMBURK 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
256. 00:38:51 Jírovec Vojtěch (1991) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
256. 00:38:51 Zdvihal Lukáš (1977) LIPNOMAN 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
256. 00:38:51 Dolíhal Luděk (1988) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
256. 00:38:51 Sláma Jiří (1976) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
257. 00:38:52 Hrdinka Jirka (1982) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
257. 00:38:52 Hach Lukáš (1984) Praha-Letná 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
258. 00:38:54 Aust Martin (1973) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
259. 00:38:55 Skala Roman (1973) CK Bicisport 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
260. 00:38:56 Tvrdík Pavel (1986) Běžecký tým JB Polná 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
260. 00:38:56 Hrubý Jan (1982) LAGO DI CHÝNĚ 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
261. 00:38:57 Klvaň Norbert (1972) SKC Pečky 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
262. 00:38:58 Matoušek Jiří (2003) SK Radotín 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
262. 00:38:58 Hejnyš Daniel (1977) VEXTA 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
262. 00:38:58 Machytka Matěj (1994) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
262. 00:38:58 Kudrhalt Kryštof (1994) Glash Run for Joint 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
262. 00:38:58 Pátek Ondřej (1989) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
263. 00:38:59 Gyürüsi Martin (1985) VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
263. 00:38:59 Rosenauer Michal (1969) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
264. 00:39:00 Kracman Filip (1979) PRAHA 1 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
265. 00:39:01 Heller Tomáš (1981) Hradec Králové 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
265. 00:39:01 Němec Jan (1973) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
265. 00:39:01 Syrovátko Jiří (1970) Kerteam 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
265. 00:39:01 Kovalovsky Jan (1977) Patria 25 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
266. 00:39:02 Fix Jiří (1974) SK MAXIPES FÍK 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
266. 00:39:02 Pražák Adam (1978) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
267. 00:39:03 Havel Viktor (1979) Running Lotto řečička 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
267. 00:39:03 Muzikář Martin (1987) Praha 10 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
267. 00:39:03 Fojtik Ales (1980) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
268. 00:39:04 Skokan Martin (1992) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
268. 00:39:04 Gonzalez Cepeda Carlos (1984) CLUB DEPORTIVO CULTURAL DO BLÁZINCE. 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
269. 00:39:05 Hach Lukáš (1984) Praha-Letná 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
269. 00:39:05 Knap Michal (1981) Sparta Košíře 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
269. 00:39:05 Dvořák Radek (1978) HROM DO PIECKY! 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
269. 00:39:05 Matouš Pavel (1989) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
270. 00:39:06 Chlup Tomáš (1993) SKST Kam. N. Lipou 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
270. 00:39:06 Krejčí Pavel (1981) Pečky 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
271. 00:39:07 Lietavec Jiří (1996) AC Čáslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
271. 00:39:07 Veszprémi Jenda (1990) Top4Running Club 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
272. 00:39:08 Veselík Miroslav (1986) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
273. 00:39:09 Hommer Roman (1965) Děti Kletě 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
274. 00:39:10 Nevoral Jiří (1983) Truhlářství Nevoral 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
274. 00:39:10 Nekolová Simona (1985) MK Kladno 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
275. 00:39:11 Potrok Peter (1973) Trisport Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
275. 00:39:11 Valent Ferdinand (1981) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
275. 00:39:11 Móro Ivo (1986) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
276. 00:39:13 Ardamica David (1976) HT TEAM SPORT 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
276. 00:39:13 Přibyl Aleš (1989) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
276. 00:39:13 Kuban Jiří (1984) Mr. AT Čerčany 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
277. 00:39:14 Masorsič Jiří (1963) Ústí nad Labem 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
278. 00:39:15 Dzian Patience (1969) BĚŽECKÝ KLUB ČESKÉ SPOŘITELNY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
278. 00:39:15 Pleskač Marek (1983) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
278. 00:39:15 Bönisch Radek (1977) SKANSKA 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
278. 00:39:15 Zelenka Jaroslav (1980) Holešovice 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
279. 00:39:16 Klíma Martin (1982) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
279. 00:39:16 Pejša Jan (1975) Smí být prázdné 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
279. 00:39:16 Bublík Marek (1985) AC Tepo Kladno 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
279. 00:39:16 Bogarová Adéla (1990) Černošice 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
280. 00:39:17 Kotrba Štěpán (1976) JASMÍN KH 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
281. 00:39:18 Polan Michal (1981) KC Kutná Hora 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
281. 00:39:18 Pryshchenko Bohdan (1993) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
281. 00:39:18 Bondar Grygorii (1990) Praha 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
281. 00:39:18 Charvát Jiří (1992) Jilemnice 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
282. 00:39:19 Jiřikovský Pavel (1973) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
282. 00:39:19 Stuchlík Michal (1985) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
282. 00:39:19 Čižmár Ladislav (1979) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
283. 00:39:20 Hrabě Vojtěch (2000) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
283. 00:39:20 Alonso Cuende Mikel (1985) KAIROSCORE 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
283. 00:39:20 Plachý Bohuslav (1972) OLYMP PRAHA 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
284. 00:39:21 Urx Radek (1976) Třebotov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
284. 00:39:21 Mráz Petr (1993) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
285. 00:39:22 Vondrák Zbyněk (1975) Vinařství Vondrák Mělník 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
285. 00:39:22 Ďoubal Miroslav (1974) Kolovraty 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
285. 00:39:22 Hlaváč Jiří (1979) BRONZE PIM KING 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
286. 00:39:23 Suchý Jiří (1959) KERTEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
286. 00:39:23 Vávrová Kateřina (1985) SPARTAK PRAHA 4 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka

provozovatel

partneři českého běžeckého klubu