Bila ditelisik lebih lanjut, lahirnya PBSI berbarengan dengan revolusi sesudah kebebasan dikala itu. Indonesia berupaya keras memahat hasil di tingkatan bumi supaya lebih dapat mengokohkan identifikasi negeri Indonesia di mata bumi. Perihal ini dibantu kancap oleh kepala negara bola88 dikala itu, ada pula gelar yang beliau bagikan merupakan“ Nation Building”. Bukan tanggung- tanggung, Soekarno mematok jadi 10 besar negeri dengan hasil berolahraga di tingkatan Global. Buat menanggapi tantangan Soekarno ini hingga diusahakanlah dengan kesertaan Indonesia dalam IBF pada tahun 1953.

Walaupun dapat dikatakan Web judi bola terbesar saat ini dapat dikatakan lumayan nyaman, senantiasa aja ini merupakan dunia online agen gambling bola ialah tempat yang mempunyai efek dalam main gambling online atau mencari agen judi bola terbesar. Itu disebabkan kala kita menjajaki ataupun main agen judi bola terbesar kita bukan hendak berjumpa langsung dengan player ataupun bos lainya. Dalm perihal ini dapat aja di memakai oleh para orang per orang yang bukan bertanggung jawab serta dapat pula melaksanakan pembohongan yang mengatas namakan agen judi bola terbesar tentu perihal ini hendak mudarat untuk seluruh pemeran gambling apalagi melumangkan julukan agen judi bola terbesar. Sebab dalam permasalahan semacam ini dapat aja di natural oleh siapapun.

Semua jenis permainan dikala ini sudah hadapi perkembangan berarti. Perkembangan permainan bandar togel terpercaya ini dimulai dari terdapatnya layanan internet yang bisa diakses oleh siapa saja. Salah satu permainan yang hadapi perkembangan dan pergantian perlengkapan alal ialah permainan yang dikala ini sudah bisa diakses dengan metode online. Permainan Togel online disinyalir jauh lebih baik dari Togel konvensional. Sebabnya, hand Togel online tidak mengharuskan bettor berangkat rumah, bisa lebih berhemat, memiliki dan keuntungan yang lebih besar.

Nejlepší výkony

Sezónní výkony

# čas jméno oddíl datum závod
1. 00:28:32 Pavel Hrdina (1988) AK Perná 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
2. 00:29:32 Vítězslav Šolc (1991) Red Point 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
3. 00:30:34 Kipkorir Biwot Wycliffe (1988) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
3. 00:30:34 Michal Majoroš (1986) Police n. Metují 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
4. 00:30:45 Pavlišta Vít (1985) AC Slovan Liberec 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
4. 00:30:45 Pavlišta Vít (1985) AC Slovan Liberec 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
4. 00:30:45 Pavlišta Vít (1985) AC Slovan Liberec 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
4. 00:30:45 Pavlišta Vít (1985) AC Slovan Liberec 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
5. 00:30:47 Adéla Stránská (1991) Iscarex Česká Třebová 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
6. 00:30:51 Kipngetich Tanui Evans (1997) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
6. 00:30:51 Kipngetich Tanui Evans (1997) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
6. 00:30:51 Kipngetich Tanui Evans (1997) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
6. 00:30:51 Kipngetich Tanui Evans (1997) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
7. 00:31:28 Matheka Benard Muinde (1988) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
7. 00:31:28 Matheka Benard Muinde (1988) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
7. 00:31:28 Matheka Benard Muinde (1988) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
7. 00:31:28 Matheka Benard Muinde (1988) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
8. 00:31:40 Šinágl Viktor (1997) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
8. 00:31:40 Šinágl Viktor (1997) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
8. 00:31:40 Šinágl Viktor (1997) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
8. 00:31:40 Šinágl Viktor (1997) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
9. 00:32:22 Janů Jan (1993) Hvězda SKP Pardubice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
9. 00:32:22 Janů Jan (1993) Hvězda SKP Pardubice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
9. 00:32:22 Janů Jan (1993) Hvězda SKP Pardubice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
9. 00:32:22 Janů Jan (1993) Hvězda SKP Pardubice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
10. 00:32:30 Kovář Jáchym (1996) TJ Jiskra Litomyšl 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
10. 00:32:30 Kovář Jáchym (1996) TJ Jiskra Litomyšl 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
10. 00:32:30 Kovář Jáchym (1996) TJ Jiskra Litomyšl 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
10. 00:32:30 Kovář Jáchym (1996) TJ Jiskra Litomyšl 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
11. 00:32:35 Kubričan Pavel (1983) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
11. 00:32:35 Kubričan Pavel (1983) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
11. 00:32:35 Kubričan Pavel (1983) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
11. 00:32:35 Kubričan Pavel (1983) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
12. 00:32:53 Kreisinger Jan (1984) Adidas Boost Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
12. 00:32:53 Kreisinger Jan (1984) Adidas Boost Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
12. 00:32:53 Kreisinger Jan (1984) Adidas Boost Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
12. 00:32:53 Kreisinger Jan (1984) Adidas Boost Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
13. 00:32:58 Dušan Gajdoš (1973) Červený Kostelec 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
14. 00:33:01 Smetana Jakub (1996) SALOMON/SUUNTO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
14. 00:33:01 Smetana Jakub (1996) SALOMON/SUUNTO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
14. 00:33:01 Smetana Jakub (1996) SALOMON/SUUNTO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
14. 00:33:01 Smetana Jakub (1996) SALOMON/SUUNTO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
15. 00:33:03 Pechek Petr (1983) Kerteam 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
15. 00:33:03 Pechek Petr (1983) Kerteam 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
15. 00:33:03 Pechek Petr (1983) Kerteam 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
15. 00:33:03 Pechek Petr (1983) Kerteam 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
16. 00:33:07 Janoušek Milan (1991) Sokol Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
16. 00:33:07 Janoušek Milan (1991) Sokol Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
16. 00:33:07 Janoušek Milan (1991) Sokol Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
16. 00:33:07 Janoušek Milan (1991) Sokol Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
17. 00:33:10 Edlman Tomáš (1990) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
17. 00:33:10 Edlman Tomáš (1990) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
17. 00:33:10 Edlman Tomáš (1990) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
17. 00:33:10 Edlman Tomáš (1990) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
18. 00:33:13 Šmahel Michal (1994) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
18. 00:33:13 Šmahel Michal (1994) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
18. 00:33:13 Šmahel Michal (1994) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
18. 00:33:13 Šmahel Michal (1994) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
19. 00:33:18 Tomáš Heller (1981) Hradec Králové 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
20. 00:33:29 Budil Roman (1997) PK Vytrvalci Vodňany 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
20. 00:33:29 Budil Roman (1997) PK Vytrvalci Vodňany 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
20. 00:33:29 Budil Roman (1997) PK Vytrvalci Vodňany 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
20. 00:33:29 Budil Roman (1997) PK Vytrvalci Vodňany 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
21. 00:33:30 Exner Jakub (1983) Jihlava Pteam 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
21. 00:33:30 Kučera Ladislav (1976) ISCAREX Česká Třebová 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
21. 00:33:30 Exner Jakub (1983) Jihlava Pteam 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
21. 00:33:30 Kučera Ladislav (1976) ISCAREX Česká Třebová 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
21. 00:33:30 Exner Jakub (1983) Jihlava Pteam 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
21. 00:33:30 Kučera Ladislav (1976) ISCAREX Česká Třebová 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
21. 00:33:30 Exner Jakub (1983) Jihlava Pteam 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
21. 00:33:30 Kučera Ladislav (1976) ISCAREX Česká Třebová 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
22. 00:33:36 Požár Borek (2000) Běžecký klub F-C Kadaň 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
22. 00:33:36 Požár Borek (2000) Běžecký klub F-C Kadaň 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
22. 00:33:36 Požár Borek (2000) Běžecký klub F-C Kadaň 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
22. 00:33:36 Požár Borek (2000) Běžecký klub F-C Kadaň 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
23. 00:33:38 Auersvald Miloš (1992) SK Spartak Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
23. 00:33:38 Auersvald Miloš (1992) SK Spartak Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
23. 00:33:38 Auersvald Miloš (1992) SK Spartak Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
23. 00:33:38 Auersvald Miloš (1992) SK Spartak Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
24. 00:33:42 Vladimír Vacarda (1959) AC Slovan Liberec 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
25. 00:33:46 Martin Simon (1980) Jaroměř 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
26. 00:33:53 Csirik Jiri (1992) Atletika Písek 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
26. 00:33:53 Csirik Jiri (1992) Atletika Písek 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
27. 00:33:55 Gaisl Luboš (1985) Eleven Run Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
27. 00:33:55 Gaisl Luboš (1985) Eleven Run Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
27. 00:33:55 Gaisl Luboš (1985) Eleven Run Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
27. 00:33:55 Gaisl Luboš (1985) Eleven Run Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
28. 00:34:04 Lukáš Kligl (1997) 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
29. 00:34:07 Martin Habr (1996) TJ Sokol Olešnice 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
30. 00:34:11 Miler Jiří (1975) AC Mladá Boleslav 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
30. 00:34:11 Miler Jiří (1975) AC Mladá Boleslav 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
30. 00:34:11 Miler Jiří (1975) AC Mladá Boleslav 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
31. 00:34:12 Splítek Karel (1989) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
31. 00:34:12 Splítek Karel (1989) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
31. 00:34:12 Splítek Karel (1989) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
32. 00:34:20 Švadlenka Jan (1986) AC Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
32. 00:34:20 Srb Vladimír (1978) Jihlava Běžec Vysočiny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
32. 00:34:20 Švadlenka Jan (1986) AC Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
32. 00:34:20 Srb Vladimír (1978) Jihlava Běžec Vysočiny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
32. 00:34:20 Švadlenka Jan (1986) AC Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
32. 00:34:20 Srb Vladimír (1978) Jihlava Běžec Vysočiny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
32. 00:34:20 Švadlenka Jan (1986) AC Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
32. 00:34:20 Srb Vladimír (1978) Jihlava Běžec Vysočiny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
33. 00:34:31 Buček Petr (1994) Tě mice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
33. 00:34:31 Buček Petr (1994) Tě mice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
33. 00:34:31 Buček Petr (1994) Tě mice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
34. 00:34:33 Vokrouhlík Michal (1983) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
34. 00:34:33 Vokrouhlík Michal (1983) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
34. 00:34:33 Vokrouhlík Michal (1983) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
35. 00:34:35 Lukáš Dařbuján (1977) Pardubice 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
36. 00:34:43 Jan Friede (1977) Térová Bezděkov 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
37. 00:34:51 Pecina David (1974) TRASK 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
37. 00:34:51 Pecina David (1974) TRASK 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
37. 00:34:51 Pecina David (1974) TRASK 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
37. 00:34:51 Pecina David (1974) TRASK 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
38. 00:34:52 Beyene Genet Gashine (1995) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
38. 00:34:52 Beyene Genet Gashine (1995) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
38. 00:34:52 Beyene Genet Gashine (1995) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
38. 00:34:52 Beyene Genet Gashine (1995) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
39. 00:34:55 Videcký Jan (1985) AC ČESKÁ LÍPA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
39. 00:34:55 Videcký Jan (1985) AC ČESKÁ LÍPA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
39. 00:34:55 Videcký Jan (1985) AC ČESKÁ LÍPA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
39. 00:34:55 Videcký Jan (1985) AC ČESKÁ LÍPA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
40. 00:35:03 Jan Antl (1983) Police nad Metují 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
41. 00:35:08 Markéta Zeisková (1998) Kasper-Swix Team 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
42. 00:35:09 Muras Petr (1989) BSC TEAM 6 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
42. 00:35:09 Muras Petr (1989) BSC TEAM 6 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
42. 00:35:09 Muras Petr (1989) BSC TEAM 6 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
42. 00:35:09 Muras Petr (1989) BSC TEAM 6 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
43. 00:35:16 Ježek Přemysl (1982) AC Slovan liberec 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
43. 00:35:16 Ježek Přemysl (1982) AC Slovan liberec 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
43. 00:35:16 Ježek Přemysl (1982) AC Slovan liberec 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
44. 00:35:19 Blažek Jaroslav (1993) Havlíčkova Borová 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
44. 00:35:19 Blažek Jaroslav (1993) Havlíčkova Borová 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
44. 00:35:19 Blažek Jaroslav (1993) Havlíčkova Borová 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
45. 00:35:20 Procházka Michal (1982) SABZO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
45. 00:35:20 Procházka Michal (1982) SABZO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
45. 00:35:20 Procházka Michal (1982) SABZO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
45. 00:35:20 Procházka Michal (1982) SABZO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
46. 00:35:21 Hošna Petr (1994) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
46. 00:35:21 Hošna Petr (1994) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
46. 00:35:21 Hošna Petr (1994) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
46. 00:35:21 Hošna Petr (1994) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
47. 00:35:29 Procházka Jakub (1996) SK SKOL 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
47. 00:35:29 Procházka Jakub (1996) SK SKOL 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
47. 00:35:29 Procházka Jakub (1996) SK SKOL 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
48. 00:35:31 Honzíček Michal (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
48. 00:35:31 Honzíček Michal (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
48. 00:35:31 Honzíček Michal (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
48. 00:35:31 Honzíček Michal (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
49. 00:35:32 Kudrna Zbyněk (1980) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
49. 00:35:32 Kudrna Zbyněk (1980) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
49. 00:35:32 Kudrna Zbyněk (1980) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
49. 00:35:32 Kudrna Zbyněk (1980) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
50. 00:35:36 Vejmelka Daniel (1986) (Praha) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
50. 00:35:36 Vejmelka Daniel (1986) (Praha) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
50. 00:35:36 Vejmelka Daniel (1986) (Praha) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
51. 00:35:37 Blaha Jan (1971) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
51. 00:35:37 Blaha Jan (1971) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
52. 00:35:46 Šnábl Petr (1984) Běžecký klub České spořitelny 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
52. 00:35:46 Šnábl Petr (1984) Běžecký klub České spořitelny 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
52. 00:35:46 Šnábl Petr (1984) Běžecký klub České spořitelny 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
53. 00:35:47 Eremka Libor (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
53. 00:35:47 Eremka Libor (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
53. 00:35:47 Eremka Libor (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
53. 00:35:47 Eremka Libor (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
54. 00:35:48 Batten Thomas (1992) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
54. 00:35:48 Batten Thomas (1992) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
54. 00:35:48 Batten Thomas (1992) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
55. 00:35:55 Studnař Lukáš (1989) Vivobarefoot-cb.cz 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
55. 00:35:55 Studnař Lukáš (1989) Vivobarefoot-cb.cz 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
56. 00:35:58 Jaroslav Mazač (1968) WIKOV Hronov 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
57. 00:35:59 Rychlík Jakub (1994) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
57. 00:35:59 Rychlík Jakub (1994) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
57. 00:35:59 Rychlík Jakub (1994) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
57. 00:35:59 Rychlík Jakub (1994) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
58. 00:36:01 Brychta Jiří (2000) OB Jiskra Havlíčkův Brod 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
58. 00:36:01 Žižka Filip (1993) HK Bílina 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
58. 00:36:01 Brychta Jiří (2000) OB Jiskra Havlíčkův Brod 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
58. 00:36:01 Žižka Filip (1993) HK Bílina 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
58. 00:36:01 Brychta Jiří (2000) OB Jiskra Havlíčkův Brod 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
58. 00:36:01 Žižka Filip (1993) HK Bílina 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
58. 00:36:01 Brychta Jiří (2000) OB Jiskra Havlíčkův Brod 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
58. 00:36:01 Žižka Filip (1993) HK Bílina 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
59. 00:36:02 Štěpáník Pavel (1992) TJ Sušice 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
59. 00:36:02 Štěpáník Pavel (1992) TJ Sušice 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
60. 00:36:09 Lhota Zbyšek (1984) Huť 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
60. 00:36:09 Lhota Zbyšek (1984) Huť 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
60. 00:36:09 Lhota Zbyšek (1984) Huť 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
61. 00:36:11 Švarc Matěj (1996) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
61. 00:36:11 Keckstein Jiří (1989) SK TLUSTICE 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
61. 00:36:11 Švarc Matěj (1996) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
61. 00:36:11 Plachý Lukáš (1985) Koblížek Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
61. 00:36:11 Keckstein Jiří (1989) SK TLUSTICE 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
61. 00:36:11 Švarc Matěj (1996) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
61. 00:36:11 Keckstein Jiří (1989) SK TLUSTICE 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
61. 00:36:11 Plachý Lukáš (1985) Koblížek Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
61. 00:36:11 Švarc Matěj (1996) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
61. 00:36:11 Keckstein Jiří (1989) SK TLUSTICE 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
61. 00:36:11 Plachý Lukáš (1985) Koblížek Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
62. 00:36:14 Šolc Vítězslav (1991) Retpoint Eleven Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
62. 00:36:14 Šolc Vítězslav (1991) Retpoint Eleven Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
62. 00:36:14 Šolc Vítězslav (1991) Retpoint Eleven Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
62. 00:36:14 Šolc Vítězslav (1991) Retpoint Eleven Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
63. 00:36:17 Kabelka Jiří (1977) TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
63. 00:36:17 Kabelka Jiří (1977) TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
63. 00:36:17 Doležal Zdeněk (1974) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
63. 00:36:17 Kabelka Jiří (1977) TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
63. 00:36:17 Doležal Zdeněk (1974) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
63. 00:36:17 Kabelka Jiří (1977) TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
63. 00:36:17 Doležal Zdeněk (1974) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
64. 00:36:20 Brychta Jiří (1974) NMMOR 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
64. 00:36:20 Brychta Jiří (1974) NMMOR 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
64. 00:36:20 Brychta Jiří (1974) NMMOR 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
64. 00:36:20 Brychta Jiří (1974) NMMOR 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
65. 00:36:22 Zeman David (1992) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
65. 00:36:22 Zeman David (1992) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
65. 00:36:22 Zeman David (1992) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
65. 00:36:22 Zeman David (1992) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
66. 00:36:23 Sedláček Jan (1986) SK Svěrák 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
66. 00:36:23 Sedláček Jan (1986) SK Svěrák 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
66. 00:36:23 Sedláček Jan (1986) SK Svěrák 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
66. 00:36:23 Sedláček Jan (1986) SK Svěrák 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
67. 00:36:26 Římal Milan (1975) Sokol Kolín - atletika 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
67. 00:36:26 Římal Milan (1975) Sokol Kolín - atletika 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
67. 00:36:26 Římal Milan (1975) Sokol Kolín - atletika 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
67. 00:36:26 Římal Milan (1975) Sokol Kolín - atletika 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
68. 00:36:31 Staněk Martin (1986) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
68. 00:36:31 Staněk Martin (1986) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
68. 00:36:31 Von Grot Rudolf (1974) OSŽ Německo 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
68. 00:36:31 Staněk Martin (1986) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
68. 00:36:31 Von Grot Rudolf (1974) OSŽ Německo 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
68. 00:36:31 Staněk Martin (1986) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
68. 00:36:31 Von Grot Rudolf (1974) OSŽ Německo 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
69. 00:36:35 Hostička Jan (1979) Dejvice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
69. 00:36:35 Hostička Jan (1979) Dejvice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
69. 00:36:35 Hostička Jan (1979) Dejvice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
69. 00:36:35 Hostička Jan (1979) Dejvice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
70. 00:36:37 Sedláček Ondřej (1982) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
70. 00:36:37 Sedláček Ondřej (1982) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
70. 00:36:37 Sumerling Stefan (1971) Fitnes-sport Sp.N.Ves 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
70. 00:36:37 Sedláček Ondřej (1982) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
70. 00:36:37 Sumerling Stefan (1971) Fitnes-sport Sp.N.Ves 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
70. 00:36:37 Sedláček Ondřej (1982) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
70. 00:36:37 Sumerling Stefan (1971) Fitnes-sport Sp.N.Ves 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
71. 00:36:41 Mahel Tadeáš (1989) Třebíč Atletic 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
71. 00:36:41 Mahel Tadeáš (1989) Třebíč Atletic 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
71. 00:36:41 Hoffman Martin (1984) Zema-KV Jenišov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
71. 00:36:41 Mahel Tadeáš (1989) Třebíč Atletic 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
71. 00:36:41 Hoffman Martin (1984) Zema-KV Jenišov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
71. 00:36:41 Mahel Tadeáš (1989) Třebíč Atletic 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
71. 00:36:41 Hoffman Martin (1984) Zema-KV Jenišov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
72. 00:36:42 Harnoš Petr (1986) TPCA bike team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
72. 00:36:42 Harnoš Petr (1986) TPCA bike team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
72. 00:36:42 Harnoš Petr (1986) TPCA bike team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
72. 00:36:42 Harnoš Petr (1986) TPCA bike team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
73. 00:36:43 Kačírek Jiří (1974) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
73. 00:36:43 Kačírek Jiří (1974) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
73. 00:36:43 Kačírek Jiří (1974) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
73. 00:36:43 Kačírek Jiří (1974) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
74. 00:36:44 Smrčka Miloš (1954) BK Říčany 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
74. 00:36:44 Pastorová Petra (1977) Maraton klub Seitl Ostrava 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
74. 00:36:44 Smrčka Miloš (1954) BK Říčany 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
74. 00:36:44 Pastorová Petra (1977) Maraton klub Seitl Ostrava 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
74. 00:36:44 Smrčka Miloš (1954) BK Říčany 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
74. 00:36:44 Pastorová Petra (1977) Maraton klub Seitl Ostrava 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
74. 00:36:44 Smrčka Miloš (1954) BK Říčany 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
74. 00:36:44 Pastorová Petra (1977) Maraton klub Seitl Ostrava 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
75. 00:36:45 Pirkl Pavel (1979) Liberec 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
75. 00:36:45 Pirkl Pavel (1979) Liberec 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
75. 00:36:45 Kuna Alois (1988) České Budějovice 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
75. 00:36:45 Pirkl Pavel (1979) Liberec 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
75. 00:36:45 Pirkl Pavel (1979) Liberec 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
75. 00:36:45 Kuna Alois (1988) České Budějovice 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
76. 00:36:46 Punda Václav (1990) RBZ Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
76. 00:36:46 Punda Václav (1990) RBZ Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
76. 00:36:46 Punda Václav (1990) RBZ Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
76. 00:36:46 Punda Václav (1990) RBZ Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
77. 00:36:47 Brázda Richard (1975) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
77. 00:36:47 Brázda Richard (1975) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
77. 00:36:47 Brázda Richard (1975) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
78. 00:36:49 Herel Luboš (1971) Lesk Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
78. 00:36:49 Herel Luboš (1971) Lesk Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
78. 00:36:49 Herel Luboš (1971) Lesk Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
78. 00:36:49 Herel Luboš (1971) Lesk Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
79. 00:36:50 Ondřej Prokop (1962) ČAU 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
80. 00:36:53 Nevařil Lukáš (1993) Atletika Jihlava 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
80. 00:36:53 Nevařil Lukáš (1993) Atletika Jihlava 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
80. 00:36:53 Nevařil Lukáš (1993) Atletika Jihlava 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
80. 00:36:53 Nevařil Lukáš (1993) Atletika Jihlava 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
81. 00:36:55 Dietl Marek (1987) Nezdice 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
81. 00:36:55 Dietl Marek (1987) Nezdice 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
81. 00:36:55 Dietl Marek (1987) Nezdice 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
81. 00:36:55 Dietl Marek (1987) Nezdice 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
82. 00:36:58 Novák Pavel (1970) SK Chotěboř 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
82. 00:36:58 Novák Pavel (1970) SK Chotěboř 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
82. 00:36:58 Novák Pavel (1970) SK Chotěboř 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
82. 00:36:58 Novák Pavel (1970) SK Chotěboř 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
83. 00:37:00 Benko Jan (1974) LITOMYŠL 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
83. 00:37:00 Benko Jan (1974) LITOMYŠL 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
83. 00:37:00 Rokos Lukáš (1987) TJ Jiskra Třeboň 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
83. 00:37:00 Benko Jan (1974) LITOMYŠL 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
83. 00:37:00 Benko Jan (1974) LITOMYŠL 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
83. 00:37:00 Rokos Lukáš (1987) TJ Jiskra Třeboň 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
84. 00:37:02 Kočíb Jan (1979) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
84. 00:37:02 Homolková Hana (1996) TJ Nové Město na Moravě 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
84. 00:37:02 Kočíb Jan (1979) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
84. 00:37:02 Homolková Hana (1996) TJ Nové Město na Moravě 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
84. 00:37:02 Kočíb Jan (1979) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
84. 00:37:02 Homolková Hana (1996) TJ Nové Město na Moravě 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
84. 00:37:02 Kočíb Jan (1979) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
84. 00:37:02 Homolková Hana (1996) TJ Nové Město na Moravě 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
85. 00:37:03 Herda Jan (1983) SKP Nymburk 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
85. 00:37:03 Herda Jan (1983) SKP Nymburk 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
85. 00:37:03 Herda Jan (1983) SKP Nymburk 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
85. 00:37:03 Herda Jan (1983) SKP Nymburk 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
86. 00:37:10 Ježek Jan (1985) ASK SLAVIA PRAHA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
86. 00:37:10 Ježek Jan (1985) ASK SLAVIA PRAHA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
86. 00:37:10 Ježek Jan (1985) ASK SLAVIA PRAHA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
86. 00:37:10 Ježek Jan (1985) ASK SLAVIA PRAHA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
87. 00:37:12 Šeděnka Michal (1987) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
87. 00:37:12 Pešek Petr (1990) AF 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
87. 00:37:12 Šeděnka Michal (1987) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
87. 00:37:12 Pešek Petr (1990) AF 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
87. 00:37:12 Klimeš Petr (1980) SDH TŘÍSOV 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
87. 00:37:12 Pešek Petr (1990) AF 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
87. 00:37:12 Šeděnka Michal (1987) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
87. 00:37:12 Pešek Petr (1990) AF 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
87. 00:37:12 Šeděnka Michal (1987) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
87. 00:37:12 Klimeš Petr (1980) SDH TŘÍSOV 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
88. 00:37:14 Souček Jiří (1993) TTT 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
88. 00:37:14 Souček Jiří (1993) TTT 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
88. 00:37:14 Souček Jiří (1993) TTT 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
89. 00:37:15 Plevák Milan (1972) OSŽ Slovensko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
89. 00:37:15 Plevák Milan (1972) OSŽ Slovensko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
89. 00:37:15 Plevák Milan (1972) OSŽ Slovensko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
90. 00:37:21 Beshir Ervin (1967) S.K.Zdice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
90. 00:37:21 Beshir Ervin (1967) S.K.Zdice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
90. 00:37:21 Beshir Ervin (1967) S.K.Zdice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
90. 00:37:21 Beshir Ervin (1967) S.K.Zdice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
91. 00:37:22 Hrdina Jakub (1990) AC Česká Lípa 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
91. 00:37:22 Machů Erik (1998) Nedašov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
91. 00:37:22 Hrdina Jakub (1990) AC Česká Lípa 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
91. 00:37:22 Machů Erik (1998) Nedašov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
91. 00:37:22 Hrdina Jakub (1990) AC Česká Lípa 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
91. 00:37:22 Machů Erik (1998) Nedašov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
91. 00:37:22 Hrdina Jakub (1990) AC Česká Lípa 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
92. 00:37:23 Mach Ondřej (1994) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
92. 00:37:23 Starzynski Dariusz (1974) OSŽ Polsko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
92. 00:37:23 Mach Ondřej (1994) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
92. 00:37:23 Starzynski Dariusz (1974) OSŽ Polsko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
92. 00:37:23 Mach Ondřej (1994) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
92. 00:37:23 Starzynski Dariusz (1974) OSŽ Polsko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
92. 00:37:23 Mach Ondřej (1994) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
93. 00:37:26 Vichera Pavel (1978) Voda pro život 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
93. 00:37:26 Schorná Pavla (1980) Salomon team, TJ Maratons 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
93. 00:37:26 Krejčí Pavel (1983) Plzeň 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
93. 00:37:26 Vichera Pavel (1978) Voda pro život 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
93. 00:37:26 Schorná Pavla (1980) Salomon team, TJ Maratons 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
93. 00:37:26 Krejčí Pavel (1983) Plzeň 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
93. 00:37:26 Krejčí Pavel (1983) Plzeň 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
93. 00:37:26 Vichera Pavel (1978) Voda pro život 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
93. 00:37:26 Schorná Pavla (1980) Salomon team, TJ Maratons 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
93. 00:37:26 Krejčí Pavel (1983) Plzeň 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
93. 00:37:26 Vichera Pavel (1978) Voda pro život 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
93. 00:37:26 Schorná Pavla (1980) Salomon team, TJ Maratons 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
94. 00:37:27 Helus Milan (1976) Chrást 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
94. 00:37:27 Helus Milan (1976) Chrást 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
94. 00:37:27 Helus Milan (1976) Chrást 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
95. 00:37:28 Vacek Martin (1969) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
95. 00:37:28 Vacek Martin (1969) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
95. 00:37:28 Vacek Martin (1969) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
96. 00:37:29 Langr Milan (1981) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
96. 00:37:29 Nemitz Jan (1976) OSŽ Německo 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
96. 00:37:29 Langr Milan (1981) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
96. 00:37:29 Nemitz Jan (1976) OSŽ Německo 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
96. 00:37:29 Langr Milan (1981) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
96. 00:37:29 Nemitz Jan (1976) OSŽ Německo 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
96. 00:37:29 Langr Milan (1981) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
97. 00:37:30 Franc Petr (1974) Triatlon Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
97. 00:37:30 Franc Petr (1974) Triatlon Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
97. 00:37:30 Franc Petr (1974) Triatlon Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
97. 00:37:30 Franc Petr (1974) Triatlon Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
98. 00:37:32 Sunka Jan (1976) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
98. 00:37:32 Sunka Jan (1976) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
98. 00:37:32 Sunka Jan (1976) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
99. 00:37:33 Wolf Tomáš (1979) SOKOL HOŘENÍ PASEKY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
99. 00:37:33 Wolf Tomáš (1979) SOKOL HOŘENÍ PASEKY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
99. 00:37:33 Wolf Tomáš (1979) SOKOL HOŘENÍ PASEKY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
99. 00:37:33 Wolf Tomáš (1979) SOKOL HOŘENÍ PASEKY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
100. 00:37:34 Radomír Kirsch (1975) Bak SEAL G. TEAM 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
101. 00:37:36 Fořt Martin (1968) Eleven Run Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
101. 00:37:36 Fořt Martin (1968) Eleven Run Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
101. 00:37:36 Fořt Martin (1968) Eleven Run Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
102. 00:37:37 Havel Jan (1975) Maraton tým Pavla Nováka 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
102. 00:37:37 Havel Jan (1975) Maraton tým Pavla Nováka 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
102. 00:37:37 Havel Jan (1975) Maraton tým Pavla Nováka 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
102. 00:37:37 Havel Jan (1975) Maraton tým Pavla Nováka 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
103. 00:37:38 Skotálek Jan (1997) SMC Fort 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
103. 00:37:38 Skotálek Jan (1997) SMC Fort 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
103. 00:37:38 Skotálek Jan (1997) SMC Fort 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
104. 00:37:39 Kvasnička Daniel (1978) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
104. 00:37:39 Sedláček Miroslav (1999) Hořovice 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
104. 00:37:39 Brodský Vladimír (1968) Jičínští draci 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
104. 00:37:39 Kvasnička Daniel (1978) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
104. 00:37:39 Sedláček Miroslav (1999) Hořovice 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
104. 00:37:39 Sedláček Miroslav (1999) Hořovice 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
104. 00:37:39 Brodský Vladimír (1968) Jičínští draci 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
104. 00:37:39 Kvasnička Daniel (1978) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
104. 00:37:39 Josef Vondra (1971) SDH Stolín 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
104. 00:37:39 Sedláček Miroslav (1999) Hořovice 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
104. 00:37:39 Brodský Vladimír (1968) Jičínští draci 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
104. 00:37:39 Kvasnička Daniel (1978) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
105. 00:37:40 Mrázek Jiří (1985) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
105. 00:37:40 Mrázek Jiří (1985) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
105. 00:37:40 Mrázek Jiří (1985) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
106. 00:37:44 Mügl Jan (1989) Cyklo Outdoor Netolice 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
106. 00:37:44 Mügl Jan (1989) Cyklo Outdoor Netolice 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
107. 00:37:46 Kudrna David (1977) Tj Slavoj Čáslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
107. 00:37:46 Jareš Tomáš (1991) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
107. 00:37:46 Kudrna David (1977) Tj Slavoj Čáslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
107. 00:37:46 Jareš Tomáš (1991) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
107. 00:37:46 Kudrna David (1977) Tj Slavoj Čáslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
107. 00:37:46 Jareš Tomáš (1991) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
107. 00:37:46 Kudrna David (1977) Tj Slavoj Čáslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
108. 00:37:52 Pistulka Ondrej (1981) RBZ PRAHA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
108. 00:37:52 Pistulka Ondrej (1981) RBZ PRAHA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
108. 00:37:52 Pistulka Ondrej (1981) RBZ PRAHA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
108. 00:37:52 Vítězslav Šolc (1957) BKL Machov 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
108. 00:37:52 Pistulka Ondrej (1981) RBZ PRAHA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
109. 00:37:53 Píšek Jaroslav (1990) Boršov n. Vltavou 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
109. 00:37:53 Píšek Jaroslav (1990) Boršov n. Vltavou 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
109. 00:37:53 Píšek Jaroslav (1990) Boršov n. Vltavou 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
109. 00:37:53 Píšek Jaroslav (1990) Boršov n. Vltavou 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
110. 00:37:54 Hurych Jakub (1991) MARATÓN KLUB KLADNO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
110. 00:37:54 Hurych Jakub (1991) MARATÓN KLUB KLADNO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
110. 00:37:54 Hurych Jakub (1991) MARATÓN KLUB KLADNO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
110. 00:37:54 Hurych Jakub (1991) MARATÓN KLUB KLADNO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
111. 00:37:55 Šťastný Tomáš (1979) Modřany 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
111. 00:37:55 Šťastný Tomáš (1979) Modřany 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
111. 00:37:55 Šťastný Tomáš (1979) Modřany 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
111. 00:37:55 Šťastný Tomáš (1979) Modřany 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
112. 00:37:57 Kačena Štěpán (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
112. 00:37:57 Tall Pavel (1969) ČNB 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
112. 00:37:57 Kačena Štěpán (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
112. 00:37:57 Tall Pavel (1969) ČNB 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
112. 00:37:57 Kačena Štěpán (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
112. 00:37:57 Tall Pavel (1969) ČNB 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
113. 00:37:59 Koravský Roman (1969) ELEVEN TEST TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
113. 00:37:59 Koravský Roman (1969) ELEVEN TEST TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
113. 00:37:59 Koravský Roman (1969) ELEVEN TEST TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
113. 00:37:59 Koravský Roman (1969) ELEVEN TEST TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
114. 00:38:00 Malý Jan (1973) ELEVEN Run Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
114. 00:38:00 Michálek Filip (2001) Kardašova Řečice 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
114. 00:38:00 Malý Jan (1973) ELEVEN Run Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
114. 00:38:00 Malý Jan (1973) ELEVEN Run Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
114. 00:38:00 Michálek Filip (2001) Kardašova Řečice 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
115. 00:38:02 Svoboda Erik (1968) CSOB POJISTOVNA 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
115. 00:38:02 Svoboda Erik (1968) CSOB POJISTOVNA 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
115. 00:38:02 Svoboda Erik (1968) CSOB POJISTOVNA 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
116. 00:38:03 Brindley James (1987) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
116. 00:38:03 Knowles Edward (1982) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
116. 00:38:03 Brindley James (1987) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
116. 00:38:03 Knowles Edward (1982) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
116. 00:38:03 Brindley James (1987) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
116. 00:38:03 Knowles Edward (1982) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
117. 00:38:04 Lachnit Jan (1980) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
117. 00:38:04 Janoušek Hynek (1977) Husserk Čimice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
117. 00:38:04 Lachnit Jan (1980) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
117. 00:38:04 Janoušek Hynek (1977) Husserk Čimice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
117. 00:38:04 Lachnit Jan (1980) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
117. 00:38:04 Janoušek Hynek (1977) Husserk Čimice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
118. 00:38:07 Hamáček Vladimír (1985) Ac Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
118. 00:38:07 Hamáček Vladimír (1985) Ac Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
118. 00:38:07 Hamáček Vladimír (1985) Ac Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
118. 00:38:07 Hamáček Vladimír (1985) Ac Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
119. 00:38:08 Hlas Jakub (1989) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
119. 00:38:08 Petrášek Miloslav (1978) BK FalkenštejnKr.Lípa 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
119. 00:38:08 Jadrníček Tomáš (1977) AC Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
119. 00:38:08 Hlas Jakub (1989) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
119. 00:38:08 Petrášek Miloslav (1978) BK FalkenštejnKr.Lípa 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
119. 00:38:08 Jadrníček Tomáš (1977) AC Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
119. 00:38:08 Mocek Tomáš (1979) AC Pardubice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
119. 00:38:08 Hlas Jakub (1989) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
119. 00:38:08 Petrášek Miloslav (1978) BK FalkenštejnKr.Lípa 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
119. 00:38:08 Jadrníček Tomáš (1977) AC Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
119. 00:38:08 Mocek Tomáš (1979) AC Pardubice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
119. 00:38:08 Hlas Jakub (1989) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
119. 00:38:08 Petrášek Miloslav (1978) BK FalkenštejnKr.Lípa 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
119. 00:38:08 Jadrníček Tomáš (1977) AC Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
119. 00:38:08 Mocek Tomáš (1979) AC Pardubice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
120. 00:38:09 Špaček Luděk (1997) eXtreme Team Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
120. 00:38:09 Havránková Daniela (1982) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
120. 00:38:09 Špaček Luděk (1997) eXtreme Team Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
120. 00:38:09 Havránková Daniela (1982) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
120. 00:38:09 Klíma Martin (1982) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
120. 00:38:09 Špaček Luděk (1997) eXtreme Team Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
120. 00:38:09 Havránková Daniela (1982) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
120. 00:38:09 Klíma Martin (1982) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
120. 00:38:09 Špaček Luděk (1997) eXtreme Team Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
120. 00:38:09 Havránková Daniela (1982) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
120. 00:38:09 Klíma Martin (1982) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
121. 00:38:11 Dočkálek Libor (1973) Dobříš 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
121. 00:38:11 Dočkálek Libor (1973) Dobříš 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
121. 00:38:11 Dočkálek Libor (1973) Dobříš 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
121. 00:38:11 Dočkálek Libor (1973) Dobříš 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
122. 00:38:13 Friček Jan (1980) GE HEALTH AHEAD 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
122. 00:38:13 Friček Jan (1980) GE HEALTH AHEAD 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
122. 00:38:13 Friček Jan (1980) GE HEALTH AHEAD 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
122. 00:38:13 Friček Jan (1980) GE HEALTH AHEAD 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
123. 00:38:15 Skála Václav (1983) Běžecký klub České spořitelny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
123. 00:38:15 Černý Tomáš (1990) BĚŽECKÝ KLUB ČESKÉ SPOŘITELNY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
123. 00:38:15 Skála Václav (1983) Běžecký klub České spořitelny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
123. 00:38:15 Černý Tomáš (1990) BĚŽECKÝ KLUB ČESKÉ SPOŘITELNY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
123. 00:38:15 Skála Václav (1983) Běžecký klub České spořitelny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
123. 00:38:15 Černý Tomáš (1990) BĚŽECKÝ KLUB ČESKÉ SPOŘITELNY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
123. 00:38:15 Skála Václav (1983) Běžecký klub České spořitelny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
123. 00:38:15 Černý Tomáš (1990) BĚŽECKÝ KLUB ČESKÉ SPOŘITELNY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
124. 00:38:16 Zimola Petr (1990) TJ Nové Město 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
124. 00:38:16 Zimola Petr (1990) TJ Nové Město 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
124. 00:38:16 Zimola Petr (1990) TJ Nové Město 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
125. 00:38:18 Kamínková Petra (1973) adidas Boost team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
125. 00:38:18 Kamínková Petra (1973) adidas Boost team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
125. 00:38:18 Kožár Martin (1987) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
125. 00:38:18 Kamínková Petra (1973) adidas Boost team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
125. 00:38:18 Kožár Martin (1987) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
125. 00:38:18 Kamínková Petra (1973) adidas Boost team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
125. 00:38:18 Kožár Martin (1987) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
126. 00:38:20 Steklý Radek (1977) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
126. 00:38:20 Steklý Radek (1977) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
126. 00:38:20 Steklý Radek (1977) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
126. 00:38:20 Steklý Radek (1977) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
127. 00:38:23 Tall Pavel (1969) ČNB 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
128. 00:38:24 Dražan Jaroslav (1981) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
128. 00:38:24 Novotný Jan (1978) FG Forrest 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
128. 00:38:24 Dražan Jaroslav (1981) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
128. 00:38:24 Novotný Jan (1978) FG Forrest 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
128. 00:38:24 Dražan Jaroslav (1981) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
128. 00:38:24 Novotný Jan (1978) FG Forrest 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
128. 00:38:24 Dražan Jaroslav (1981) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
128. 00:38:24 Novotný Jan (1978) FG Forrest 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
129. 00:38:25 De Witte Tim (1988) Oostrozebeke 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
129. 00:38:25 De Witte Tim (1988) Oostrozebeke 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
129. 00:38:25 Hartuna Zenon (1964) OSŽ Polsko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
129. 00:38:25 De Witte Tim (1988) Oostrozebeke 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
129. 00:38:25 Hartuna Zenon (1964) OSŽ Polsko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
129. 00:38:25 De Witte Tim (1988) Oostrozebeke 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
129. 00:38:25 Hartuna Zenon (1964) OSŽ Polsko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
130. 00:38:27 Zelený Zbyněk (1988) HAVLÍČKOVA BOROVÁ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
130. 00:38:27 Zelený Zbyněk (1988) HAVLÍČKOVA BOROVÁ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
130. 00:38:27 Zelený Zbyněk (1988) HAVLÍČKOVA BOROVÁ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
131. 00:38:29 Frydrych Pavel (1981) ASK Děčín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
131. 00:38:29 Frydrych Pavel (1981) ASK Děčín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
131. 00:38:29 Frydrych Pavel (1981) ASK Děčín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
131. 00:38:29 Frydrych Pavel (1981) ASK Děčín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
132. 00:38:37 Polák Marek (1987) NULL 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
132. 00:38:37 Polák Marek (1987) NULL 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
132. 00:38:37 Polák Marek (1987) NULL 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
132. 00:38:37 Polák Marek (1987) NULL 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
133. 00:38:38 Van Damme Dimitri (1979) OSŽ Belgie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
133. 00:38:38 Van Damme Dimitri (1979) OSŽ Belgie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
133. 00:38:38 Van Damme Dimitri (1979) OSŽ Belgie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
134. 00:38:40 Losenský Pavel (1977) TJ Sokol Unhošť 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
134. 00:38:40 Losenský Pavel (1977) TJ Sokol Unhošť 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
134. 00:38:40 Losenský Pavel (1977) TJ Sokol Unhošť 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
134. 00:38:40 Losenský Pavel (1977) TJ Sokol Unhošť 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
135. 00:38:42 Vacarda Vladimír (1959) AC Slovan Liberec 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
135. 00:38:42 Vacarda Vladimír (1959) AC Slovan Liberec 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
135. 00:38:42 Vacarda Vladimír (1959) AC Slovan Liberec 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
136. 00:38:43 Jánošík Rudolf (1971) Vlašim 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
136. 00:38:43 Jánošík Rudolf (1971) Vlašim 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
136. 00:38:43 Jánošík Rudolf (1971) Vlašim 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
137. 00:38:46 Vaculík Jiří (1974) ELI LASER TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
137. 00:38:46 Vaculík Jiří (1974) ELI LASER TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
137. 00:38:46 Jindrák Robert (1967) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
137. 00:38:46 Vaculík Jiří (1974) ELI LASER TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
137. 00:38:46 Jindrák Robert (1967) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
137. 00:38:46 Vaculík Jiří (1974) ELI LASER TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
137. 00:38:46 Jindrák Robert (1967) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
138. 00:38:47 Kopřiva Martin (1983) Praha 20 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
138. 00:38:47 Kopřiva Martin (1983) Praha 20 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
138. 00:38:47 Kopřiva Martin (1983) Praha 20 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
138. 00:38:47 Kopřiva Martin (1983) Praha 20 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
139. 00:38:50 Bečvář Josef (1980) Plzeň 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
139. 00:38:50 Bečvář Josef (1980) Plzeň 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
139. 00:38:50 Bečvář Josef (1980) Plzeň 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
140. 00:38:51 Tůma Jan (1999) NYMBURK 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
140. 00:38:51 Tůma Jan (1999) NYMBURK 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
140. 00:38:51 Jírovec Vojtěch (1991) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
140. 00:38:51 Zdvihal Lukáš (1977) LIPNOMAN 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
140. 00:38:51 Tůma Jan (1999) NYMBURK 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
140. 00:38:51 Jírovec Vojtěch (1991) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
140. 00:38:51 Zdvihal Lukáš (1977) LIPNOMAN 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
140. 00:38:51 Tůma Jan (1999) NYMBURK 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
140. 00:38:51 Jírovec Vojtěch (1991) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
140. 00:38:51 Zdvihal Lukáš (1977) LIPNOMAN 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
141. 00:38:52 Hrdinka Jirka (1982) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
141. 00:38:52 Hrdinka Jirka (1982) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
141. 00:38:52 Hrdinka Jirka (1982) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
142. 00:38:54 Aust Martin (1973) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
142. 00:38:54 Aust Martin (1973) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
142. 00:38:54 Aust Martin (1973) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
142. 00:38:54 Aust Martin (1973) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
143. 00:38:56 Tvrdík Pavel (1986) Běžecký tým JB Polná 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
143. 00:38:56 Tvrdík Pavel (1986) Běžecký tým JB Polná 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
143. 00:38:56 Tvrdík Pavel (1986) Běžecký tým JB Polná 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
143. 00:38:56 Tvrdík Pavel (1986) Běžecký tým JB Polná 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
144. 00:38:58 Matoušek Jiří (2003) SK Radotín 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
144. 00:38:58 Hejnyš Daniel (1977) VEXTA 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
144. 00:38:58 Matoušek Jiří (2003) SK Radotín 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
144. 00:38:58 Hejnyš Daniel (1977) VEXTA 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
144. 00:38:58 Matoušek Jiří (2003) SK Radotín 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
144. 00:38:58 Hejnyš Daniel (1977) VEXTA 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
145. 00:38:59 Gyürüsi Martin (1985) VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
145. 00:38:59 Gyürüsi Martin (1985) VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
146. 00:39:01 Heller Tomáš (1981) Hradec Králové 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
146. 00:39:01 Němec Jan (1973) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
146. 00:39:01 Heller Tomáš (1981) Hradec Králové 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
146. 00:39:01 Němec Jan (1973) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
146. 00:39:01 Heller Tomáš (1981) Hradec Králové 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
146. 00:39:01 Němec Jan (1973) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
146. 00:39:01 Heller Tomáš (1981) Hradec Králové 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
146. 00:39:01 Němec Jan (1973) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
147. 00:39:02 Fix Jiří (1974) SK MAXIPES FÍK 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
147. 00:39:02 Fix Jiří (1974) SK MAXIPES FÍK 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
147. 00:39:02 Pražák Adam (1978) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
147. 00:39:02 Fix Jiří (1974) SK MAXIPES FÍK 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
147. 00:39:02 Pražák Adam (1978) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
147. 00:39:02 Fix Jiří (1974) SK MAXIPES FÍK 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
147. 00:39:02 Pražák Adam (1978) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
148. 00:39:03 Muzikář Martin (1987) Praha 10 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
148. 00:39:03 Havel Viktor (1979) Running Lotto řečička 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
148. 00:39:03 Muzikář Martin (1987) Praha 10 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
148. 00:39:03 Havel Viktor (1979) Running Lotto řečička 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
148. 00:39:03 Muzikář Martin (1987) Praha 10 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
149. 00:39:05 Hach Lukáš (1984) Praha-Letná 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
149. 00:39:05 Knap Michal (1981) Sparta Košíře 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
149. 00:39:05 Dvořák Radek (1978) HROM DO PIECKY! 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
149. 00:39:05 Hach Lukáš (1984) Praha-Letná 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
149. 00:39:05 Knap Michal (1981) Sparta Košíře 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
149. 00:39:05 Dvořák Radek (1978) HROM DO PIECKY! 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
149. 00:39:05 Matouš Pavel (1989) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
149. 00:39:05 Hach Lukáš (1984) Praha-Letná 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
149. 00:39:05 Knap Michal (1981) Sparta Košíře 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
149. 00:39:05 Dvořák Radek (1978) HROM DO PIECKY! 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
149. 00:39:05 Hach Lukáš (1984) Praha-Letná 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
149. 00:39:05 Knap Michal (1981) Sparta Košíře 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
149. 00:39:05 Dvořák Radek (1978) HROM DO PIECKY! 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
149. 00:39:05 Matouš Pavel (1989) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
150. 00:39:06 Krejčí Pavel (1981) Pečky 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
150. 00:39:06 Chlup Tomáš (1993) SKST Kam. N. Lipou 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
150. 00:39:06 Krejčí Pavel (1981) Pečky 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
150. 00:39:06 Chlup Tomáš (1993) SKST Kam. N. Lipou 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
150. 00:39:06 Krejčí Pavel (1981) Pečky 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
151. 00:39:07 Lietavec Jiří (1996) AC Čáslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
151. 00:39:07 Lietavec Jiří (1996) AC Čáslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
151. 00:39:07 Lietavec Jiří (1996) AC Čáslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
151. 00:39:07 Lietavec Jiří (1996) AC Čáslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
152. 00:39:08 Veselík Miroslav (1986) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
152. 00:39:08 Veselík Miroslav (1986) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
152. 00:39:08 Veselík Miroslav (1986) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
152. 00:39:08 Veselík Miroslav (1986) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
153. 00:39:09 Hommer Roman (1965) Děti Kletě 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
153. 00:39:09 Hommer Roman (1965) Děti Kletě 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
154. 00:39:10 Nevoral Jiří (1983) Truhlářství Nevoral 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
154. 00:39:10 Svoboda Erik (1968) CSOB POJISTOVNA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
154. 00:39:10 Nevoral Jiří (1983) Truhlářství Nevoral 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
154. 00:39:10 Nevoral Jiří (1983) Truhlářství Nevoral 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
154. 00:39:10 Nevoral Jiří (1983) Truhlářství Nevoral 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
155. 00:39:11 Potrok Peter (1973) Trisport Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
155. 00:39:11 Potrok Peter (1973) Trisport Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
155. 00:39:11 Valent Ferdinand (1981) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
155. 00:39:11 Potrok Peter (1973) Trisport Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
155. 00:39:11 Valent Ferdinand (1981) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
155. 00:39:11 Potrok Peter (1973) Trisport Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
155. 00:39:11 Valent Ferdinand (1981) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
156. 00:39:13 Ardamica David (1976) HT TEAM SPORT 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
156. 00:39:13 Ardamica David (1976) HT TEAM SPORT 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
157. 00:39:14 Masorsič Jiří (1963) Ústí nad Labem 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
157. 00:39:14 Masorsič Jiří (1963) Ústí nad Labem 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
157. 00:39:14 Masorsič Jiří (1963) Ústí nad Labem 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
158. 00:39:15 Dzian Patience (1969) BĚŽECKÝ KLUB ČESKÉ SPOŘITELNY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
158. 00:39:15 Dzian Patience (1969) BĚŽECKÝ KLUB ČESKÉ SPOŘITELNY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
158. 00:39:15 Dzian Patience (1969) BĚŽECKÝ KLUB ČESKÉ SPOŘITELNY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
158. 00:39:15 Dzian Patience (1969) BĚŽECKÝ KLUB ČESKÉ SPOŘITELNY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
159. 00:39:16 Klíma Martin (1982) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
159. 00:39:16 Klíma Martin (1982) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
159. 00:39:16 Pejša Jan (1975) Smí být prázdné 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
159. 00:39:16 Klíma Martin (1982) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
159. 00:39:16 Pejša Jan (1975) Smí být prázdné 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
159. 00:39:16 Anna Krátka (1969) Hvězda Pardubice 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
159. 00:39:16 Klíma Martin (1982) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
159. 00:39:16 Pejša Jan (1975) Smí být prázdné 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
160. 00:39:17 Kotrba Štěpán (1976) JASMÍN KH 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
160. 00:39:17 Kotrba Štěpán (1976) JASMÍN KH 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
160. 00:39:17 Kotrba Štěpán (1976) JASMÍN KH 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
160. 00:39:17 Kotrba Štěpán (1976) JASMÍN KH 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
161. 00:39:18 Polan Michal (1981) KC Kutná Hora 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
161. 00:39:18 Polan Michal (1981) KC Kutná Hora 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
161. 00:39:18 Polan Michal (1981) KC Kutná Hora 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
161. 00:39:18 Polan Michal (1981) KC Kutná Hora 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
162. 00:39:20 Hrabě Vojtěch (2000) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
162. 00:39:20 Hrabě Vojtěch (2000) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
162. 00:39:20 Hrabě Vojtěch (2000) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
163. 00:39:21 Urx Radek (1976) Třebotov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
163. 00:39:21 Urx Radek (1976) Třebotov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
163. 00:39:21 Mráz Petr (1993) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
163. 00:39:21 Urx Radek (1976) Třebotov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
163. 00:39:21 Urx Radek (1976) Třebotov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
163. 00:39:21 Mráz Petr (1993) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
164. 00:39:22 Vondrák Zbyněk (1975) Vinařství Vondrák Mělník 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
164. 00:39:22 Vondrák Zbyněk (1975) Vinařství Vondrák Mělník 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
164. 00:39:22 Ďoubal Miroslav (1974) Kolovraty 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
164. 00:39:22 Vondrák Zbyněk (1975) Vinařství Vondrák Mělník 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
164. 00:39:22 Ďoubal Miroslav (1974) Kolovraty 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
164. 00:39:22 Vondrák Zbyněk (1975) Vinařství Vondrák Mělník 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
164. 00:39:22 Ďoubal Miroslav (1974) Kolovraty 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
165. 00:39:23 Suchý Jiří (1959) KERTEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
165. 00:39:23 Vávrová Kateřina (1985) SPARTAK PRAHA 4 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
165. 00:39:23 Suchý Jiří (1959) KERTEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
165. 00:39:23 Vávrová Kateřina (1985) SPARTAK PRAHA 4 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
165. 00:39:23 Habara Jaromír (1974) 3 Běžci 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
165. 00:39:23 Suchý Jiří (1959) KERTEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
165. 00:39:23 Vávrová Kateřina (1985) SPARTAK PRAHA 4 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
165. 00:39:23 Suchý Jiří (1959) KERTEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
165. 00:39:23 Vávrová Kateřina (1985) SPARTAK PRAHA 4 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
165. 00:39:23 Habara Jaromír (1974) 3 Běžci 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
166. 00:39:24 Beran Petr (1971) Usti nad Orlici 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
166. 00:39:24 Červený Pavel (1989) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
166. 00:39:24 Beran Petr (1971) Usti nad Orlici 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
166. 00:39:24 Červený Pavel (1989) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
166. 00:39:24 Andersen Frank (1968) OSŽ Dánsko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
166. 00:39:24 Andrlová Veronika (1990) Author Xterra team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
166. 00:39:24 Beran Petr (1971) Usti nad Orlici 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
166. 00:39:24 Červený Pavel (1989) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
166. 00:39:24 Andersen Frank (1968) OSŽ Dánsko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
166. 00:39:24 Andrlová Veronika (1990) Author Xterra team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
166. 00:39:24 Beran Petr (1971) Usti nad Orlici 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
166. 00:39:24 Červený Pavel (1989) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
166. 00:39:24 Andersen Frank (1968) OSŽ Dánsko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
166. 00:39:24 Andrlová Veronika (1990) Author Xterra team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
167. 00:39:25 Burda Tomáš (1983) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
167. 00:39:25 Verhoeven Tom (1978) OSŽ Belgie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
167. 00:39:25 Burda Tomáš (1983) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
167. 00:39:25 Verhoeven Tom (1978) OSŽ Belgie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
167. 00:39:25 Burda Tomáš (1983) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
167. 00:39:25 Verhoeven Tom (1978) OSŽ Belgie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
168. 00:39:27 Jelínek Aleš (1967) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
168. 00:39:27 Jelínek Aleš (1967) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
168. 00:39:27 Jelínek Aleš (1967) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
169. 00:39:29 Šafránek Petr (1978) Medvědi Praha 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
169. 00:39:29 Aleš Junek (1974) Hořice 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
169. 00:39:29 Šafránek Petr (1978) Medvědi Praha 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
170. 00:39:33 Elischer Radan (1987) Havířov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
170. 00:39:33 Šindelářová Veronika (1988) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
170. 00:39:33 Elischer Radan (1987) Havířov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
170. 00:39:33 Šindelářová Veronika (1988) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
170. 00:39:33 Elischer Radan (1987) Havířov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
171. 00:39:35 Polesný Martin (1980) Tri-Space 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
171. 00:39:35 Polesný Martin (1980) Tri-Space 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
171. 00:39:35 Palír Vojtěch (1991) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
171. 00:39:35 Polesný Martin (1980) Tri-Space 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
171. 00:39:35 Palír Vojtěch (1991) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
171. 00:39:35 Polesný Martin (1980) Tri-Space 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
171. 00:39:35 Palír Vojtěch (1991) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
172. 00:39:36 Barák Václav (1990) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
172. 00:39:36 Barák Václav (1990) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
172. 00:39:36 Barák Václav (1990) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
172. 00:39:36 Barák Václav (1990) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
173. 00:39:37 Krejdl Aleš (1975) - 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
173. 00:39:37 Novák Roman (1974) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
173. 00:39:37 Krejdl Aleš (1975) - 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
173. 00:39:37 Novák Roman (1974) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
173. 00:39:37 Krejdl Aleš (1975) - 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
173. 00:39:37 Novák Roman (1974) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
173. 00:39:37 Krejdl Aleš (1975) - 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
173. 00:39:37 Novák Roman (1974) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
174. 00:39:38 Vyšínský Martin (1976) MP Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
174. 00:39:38 Vyšínský Martin (1976) MP Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
174. 00:39:38 Martin Matuška (1980) Ohnišov 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
174. 00:39:38 Vyšínský Martin (1976) MP Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
175. 00:39:39 Soukup Petr (1973) BOOTCAMPS 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
175. 00:39:39 Soukup Petr (1973) BOOTCAMPS 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
175. 00:39:39 Soukup Petr (1973) BOOTCAMPS 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
175. 00:39:39 Soukup Petr (1973) BOOTCAMPS 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
176. 00:39:40 Stančík Tomáš (1976) Plzeň 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
176. 00:39:40 Stančík Tomáš (1976) Plzeň 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
176. 00:39:40 Stančík Tomáš (1976) Plzeň 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
177. 00:39:41 Hálová Hana (1991) Kyjov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
177. 00:39:41 Hálová Hana (1991) Kyjov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
177. 00:39:41 Klára Šimáková (1983) Hradec Králové 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
177. 00:39:41 Hálová Hana (1991) Kyjov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
178. 00:39:42 Dunn Edward (1982) OSŽ Velká Británie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
178. 00:39:42 Dunn Edward (1982) OSŽ Velká Británie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
178. 00:39:42 Dunn Edward (1982) OSŽ Velká Británie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
179. 00:39:44 Šíp Ondřej (1990) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
179. 00:39:44 Šíp Ondřej (1990) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
179. 00:39:44 Jadrníček Tomáš (1977) Boleslavští Běžci 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
179. 00:39:44 Čapek Lubomír (1974) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
179. 00:39:44 Šíp Ondřej (1990) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
179. 00:39:44 Jadrníček Tomáš (1977) Boleslavští Běžci 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
179. 00:39:44 Čapek Lubomír (1974) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
179. 00:39:44 Šíp Ondřej (1990) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
179. 00:39:44 Jadrníček Tomáš (1977) Boleslavští Běžci 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
179. 00:39:44 Čapek Lubomír (1974) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
180. 00:39:45 Šuranský Lubomír (1958) JH NOVÉ STAVENÍ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
180. 00:39:45 Šuranský Lubomír (1958) JH NOVÉ STAVENÍ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
180. 00:39:45 Šuranský Lubomír (1958) JH NOVÉ STAVENÍ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
181. 00:39:46 Horák Jakub (1984) RENGL,s.r.o. 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
181. 00:39:46 Horák Jakub (1984) RENGL,s.r.o. 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
181. 00:39:46 Horák Jakub (1984) RENGL,s.r.o. 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
181. 00:39:46 Horák Jakub (1984) RENGL,s.r.o. 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
182. 00:39:47 Kuna Alois (1988) České Budějovice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
182. 00:39:47 Kuna Alois (1988) České Budějovice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
182. 00:39:47 Svoboda Robert (1977) Hyundai Motor Czech 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
182. 00:39:47 Svoboda Robert (1977) Hyundai Motor Czech 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
182. 00:39:47 Svoboda Robert (1977) Hyundai Motor Czech 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
183. 00:39:50 Zdeňka Suchánková (1963) Blansko 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
184. 00:39:51 Baxa Petr (1979) ČAH 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
184. 00:39:51 Kysela Tomáš (1987) Dolní Třebonín 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
184. 00:39:51 Baxa Petr (1979) ČAH 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
184. 00:39:51 Kysela Tomáš (1987) Dolní Třebonín 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
184. 00:39:51 Baxa Petr (1979) ČAH 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
185. 00:39:53 Götz Daniel (1995) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
185. 00:39:53 Götz Daniel (1995) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
185. 00:39:53 Götz Daniel (1995) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
186. 00:39:54 Letko Zbyněk (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
186. 00:39:54 Polz Roman (1963) BRS TEAM SH 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
186. 00:39:54 Letko Zbyněk (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
186. 00:39:54 Letko Zbyněk (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
186. 00:39:54 Polz Roman (1963) BRS TEAM SH 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
186. 00:39:54 Letko Zbyněk (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
186. 00:39:54 Polz Roman (1963) BRS TEAM SH 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
187. 00:39:55 Klvaň Norbert (1972) SKC Pečky 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
187. 00:39:55 Ďoubal Miroslav (1974) Kolovraty 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
187. 00:39:55 Procházka Martin (1966) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
187. 00:39:55 Klvaň Norbert (1972) SKC Pečky 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
187. 00:39:55 Klvaň Norbert (1972) SKC Pečky 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
187. 00:39:55 Procházka Martin (1966) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
187. 00:39:55 Klvaň Norbert (1972) SKC Pečky 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
187. 00:39:55 Procházka Martin (1966) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
188. 00:39:56 Píša Ondřej (1985) SK Svěrák 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
188. 00:39:56 Píša Ondřej (1985) SK Svěrák 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
188. 00:39:56 Píša Ondřej (1985) SK Svěrák 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
188. 00:39:56 Píša Ondřej (1985) SK Svěrák 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
189. 00:39:58 Faltýnek Petr (1987) Hradešín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
189. 00:39:58 Kule Aleš (1984) Běžecký klub České spořitelny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
189. 00:39:58 Lášek Tomáš (1986) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
189. 00:39:58 Faltýnek Petr (1987) Hradešín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
189. 00:39:58 Kule Aleš (1984) Běžecký klub České spořitelny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
189. 00:39:58 Faltýnek Petr (1987) Hradešín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
189. 00:39:58 Kule Aleš (1984) Běžecký klub České spořitelny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
189. 00:39:58 Lášek Tomáš (1986) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
189. 00:39:58 Faltýnek Petr (1987) Hradešín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
189. 00:39:58 Kule Aleš (1984) Běžecký klub České spořitelny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
189. 00:39:58 Lášek Tomáš (1986) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
190. 00:39:59 Štéc Petr (1986) RBZ Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
190. 00:39:59 Štéc Petr (1986) RBZ Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
190. 00:39:59 Štéc Petr (1986) RBZ Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
190. 00:39:59 Štéc Petr (1986) RBZ Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
191. 00:40:00 Saidl Filip (1973) TJ Packa Praha 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
191. 00:40:00 Saidl Filip (1973) TJ Packa Praha 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
192. 00:40:01 Kačena Štěpán (1984) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
193. 00:40:04 Linda Martin (1980) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
193. 00:40:04 Linda Martin (1980) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
193. 00:40:04 Linda Martin (1980) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
194. 00:40:06 Mužíček Pavel (1984) TTT 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
194. 00:40:06 Mužíček Pavel (1984) TTT 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
194. 00:40:06 Mužíček Pavel (1984) TTT 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
194. 00:40:06 Mužíček Pavel (1984) TTT 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
195. 00:40:08 Věnsek Tomáš (1993) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
195. 00:40:08 Novotný Pavel (1967) SEPEKOV 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
195. 00:40:08 Věnsek Tomáš (1993) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
195. 00:40:08 Věnsek Tomáš (1993) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
195. 00:40:08 Novotný Pavel (1967) SEPEKOV 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
196. 00:40:09 Mallison Peter (1970) OSŽ Velká Británie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
196. 00:40:09 Mallison Peter (1970) OSŽ Velká Británie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
196. 00:40:09 Mallison Peter (1970) OSŽ Velká Británie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
197. 00:40:12 Maceška Otakar (1981) INTERPLAST K.Vary 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
197. 00:40:12 Maceška Otakar (1981) INTERPLAST K.Vary 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
197. 00:40:12 Maceška Otakar (1981) INTERPLAST K.Vary 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
198. 00:40:13 Hrbek Tomáš (1968) Athletic Football Academy 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
198. 00:40:13 Hrbek Tomáš (1968) Athletic Football Academy 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
198. 00:40:13 Hrbek Tomáš (1968) Athletic Football Academy 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
198. 00:40:13 Hrbek Tomáš (1968) Athletic Football Academy 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
199. 00:40:14 Lev Jan (1974) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
199. 00:40:14 Lev Jan (1974) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
199. 00:40:14 Lev Jan (1974) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
199. 00:40:14 Lev Jan (1974) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
200. 00:40:16 Jalovecký Michal (1977) TÝM MOTEJLEK.COM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
200. 00:40:16 Vaško Martin (1994) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
200. 00:40:16 Jalovecký Michal (1977) TÝM MOTEJLEK.COM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
200. 00:40:16 Jalovecký Michal (1977) TÝM MOTEJLEK.COM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
200. 00:40:16 Vaško Martin (1994) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
200. 00:40:16 Jalovecký Michal (1977) TÝM MOTEJLEK.COM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
200. 00:40:16 Vaško Martin (1994) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
201. 00:40:17 Syrovátko Jiří (1970) Kerteam 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
201. 00:40:17 Syrovátko Jiří (1970) Kerteam 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
201. 00:40:17 Syrovátko Jiří (1970) Kerteam 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
201. 00:40:17 Syrovátko Jiří (1970) Kerteam 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
202. 00:40:18 Zámiš Lukáš (1986) Běžecký klub České spořitelny 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
202. 00:40:18 Schmitt Michael (1973) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
202. 00:40:18 Sýkora František (1963) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
202. 00:40:18 Zámiš Lukáš (1986) Běžecký klub České spořitelny 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
202. 00:40:18 Schmitt Michael (1973) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
202. 00:40:18 Zámiš Lukáš (1986) Běžecký klub České spořitelny 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
202. 00:40:18 Schmitt Michael (1973) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
202. 00:40:18 Sýkora František (1963) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
203. 00:40:19 Tomčo Tomáš (1982) Sokol Vlastibořice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
203. 00:40:19 Sůsa Jakub (1988) KOKOTEAM.CZ 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
203. 00:40:19 Tomčo Tomáš (1982) Sokol Vlastibořice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
203. 00:40:19 Sůsa Jakub (1988) KOKOTEAM.CZ 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
203. 00:40:19 Tomčo Tomáš (1982) Sokol Vlastibořice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
203. 00:40:19 Sůsa Jakub (1988) KOKOTEAM.CZ 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
203. 00:40:19 Tomčo Tomáš (1982) Sokol Vlastibořice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
203. 00:40:19 Sůsa Jakub (1988) KOKOTEAM.CZ 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
204. 00:40:20 Smetana Josef (1969) Třešť Eurofoam sport 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
204. 00:40:20 Smetana Josef (1969) Třešť Eurofoam sport 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
204. 00:40:20 Smetana Josef (1969) Třešť Eurofoam sport 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
204. 00:40:20 Smetana Josef (1969) Třešť Eurofoam sport 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
205. 00:40:21 Tvrz Lukáš (1994) Dexter BSK Racing Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
205. 00:40:21 Tvrz Lukáš (1994) Dexter BSK Racing Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
205. 00:40:21 Tvrz Lukáš (1994) Dexter BSK Racing Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
205. 00:40:21 Tvrz Lukáš (1994) Dexter BSK Racing Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
206. 00:40:23 Sojka Miroslav (1975) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
206. 00:40:23 Sojka Miroslav (1975) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
206. 00:40:23 Sojka Miroslav (1975) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
207. 00:40:24 Drozd Lukas (1981) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
207. 00:40:24 Kotlíková Petra (1982) TJ Slavoj BANES Pacov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
207. 00:40:24 Suchánek Petr (1972) AC Obora Hvězda 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
207. 00:40:24 Drozd Lukas (1981) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
207. 00:40:24 Kotlíková Petra (1982) TJ Slavoj BANES Pacov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
207. 00:40:24 Suchánek Petr (1972) AC Obora Hvězda 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
207. 00:40:24 Drozd Lukas (1981) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
207. 00:40:24 Kotlíková Petra (1982) TJ Slavoj BANES Pacov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
207. 00:40:24 Suchánek Petr (1972) AC Obora Hvězda 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
207. 00:40:24 Drozd Lukas (1981) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
207. 00:40:24 Kotlíková Petra (1982) TJ Slavoj BANES Pacov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
208. 00:40:25 Mašek Zdeněk (1980) WWW.VIVOBAREFOOT-CB.CZ 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
208. 00:40:25 Mašek Zdeněk (1980) WWW.VIVOBAREFOOT-CB.CZ 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
209. 00:40:26 Rumpík Viktor (1988) Loko Beroun 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
209. 00:40:26 Rambousek Jan (1976) JOACHYM MTB 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
209. 00:40:26 Rumpík Viktor (1988) Loko Beroun 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
209. 00:40:26 Rambousek Jan (1976) JOACHYM MTB 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
209. 00:40:26 Rumpík Viktor (1988) Loko Beroun 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
209. 00:40:26 Rambousek Jan (1976) JOACHYM MTB 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
210. 00:40:27 Gazda Vítězslav (1977) TJ Jawa Divišov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
210. 00:40:27 Gazda Vítězslav (1977) TJ Jawa Divišov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
210. 00:40:27 Gazda Vítězslav (1977) TJ Jawa Divišov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
210. 00:40:27 Gazda Vítězslav (1977) TJ Jawa Divišov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
211. 00:40:29 Fejgl Michal (1980) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
211. 00:40:29 Sýkorová Radka (1982) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
211. 00:40:29 Handlíř Jan (1978) ASK Děčín 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
211. 00:40:29 Fejgl Michal (1980) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
211. 00:40:29 Sýkorová Radka (1982) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
211. 00:40:29 Handlíř Jan (1978) ASK Děčín 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
211. 00:40:29 Fejgl Michal (1980) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
211. 00:40:29 Sýkorová Radka (1982) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
211. 00:40:29 Handlíř Jan (1978) ASK Děčín 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
211. 00:40:29 Fejgl Michal (1980) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
211. 00:40:29 Sýkorová Radka (1982) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
212. 00:40:30 Pfoff Jan (1980) Kanoistika Poděbrady 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
212. 00:40:30 Stříhavka Jindřich (2000) AC Choceň 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
212. 00:40:30 Šlégl Jan (1979) BE UNSTOPPABLE 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
212. 00:40:30 Bambas Josef (1971) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
212. 00:40:30 Pfoff Jan (1980) Kanoistika Poděbrady 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
212. 00:40:30 Stříhavka Jindřich (2000) AC Choceň 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
212. 00:40:30 Šlégl Jan (1979) BE UNSTOPPABLE 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
212. 00:40:30 Bambas Josef (1971) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
212. 00:40:30 Pfoff Jan (1980) Kanoistika Poděbrady 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
212. 00:40:30 Stříhavka Jindřich (2000) AC Choceň 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
212. 00:40:30 Šlégl Jan (1979) BE UNSTOPPABLE 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
212. 00:40:30 Bambas Josef (1971) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
212. 00:40:30 Pfoff Jan (1980) Kanoistika Poděbrady 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
212. 00:40:30 Stříhavka Jindřich (2000) AC Choceň 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
212. 00:40:30 Šlégl Jan (1979) BE UNSTOPPABLE 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
213. 00:40:31 Katsiedl Michal (1982) AC Praha 1890 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
213. 00:40:31 Skála Radek (1969) ČESKÝ BROD 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
213. 00:40:31 Katsiedl Michal (1982) AC Praha 1890 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
213. 00:40:31 Skála Radek (1969) ČESKÝ BROD 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
213. 00:40:31 Katsiedl Michal (1982) AC Praha 1890 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
213. 00:40:31 Skála Radek (1969) ČESKÝ BROD 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
213. 00:40:31 Katsiedl Michal (1982) AC Praha 1890 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
213. 00:40:31 Skála Radek (1969) ČESKÝ BROD 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
214. 00:40:33 Štella Tomáš (1991) Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
214. 00:40:33 Stančo Ladislav (1977) NULL 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
214. 00:40:33 Štella Tomáš (1991) Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
214. 00:40:33 Stančo Ladislav (1977) NULL 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
214. 00:40:33 Štella Tomáš (1991) Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
214. 00:40:33 Stančo Ladislav (1977) NULL 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
214. 00:40:33 Štella Tomáš (1991) Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
214. 00:40:33 Stančo Ladislav (1977) NULL 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
215. 00:40:34 Klimešová Jana (1970) OSK Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
215. 00:40:34 Kořínek Filip (1996) Kerberos 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
215. 00:40:34 Šimek Pavel (1978) Polná 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
215. 00:40:34 Klimešová Jana (1970) OSK Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
215. 00:40:34 Kořínek Filip (1996) Kerberos 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
215. 00:40:34 Šimek Pavel (1978) Polná 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
215. 00:40:34 Klimešová Jana (1970) OSK Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
215. 00:40:34 Kořínek Filip (1996) Kerberos 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
215. 00:40:34 Šimek Pavel (1978) Polná 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
215. 00:40:34 Klimešová Jana (1970) OSK Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
216. 00:40:35 Bašus Lubomír (1984) Kolová 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
216. 00:40:35 Kerlík Radovan (1965) Slavoj Stará Boleslav 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
216. 00:40:35 Bašus Lubomír (1984) Kolová 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
216. 00:40:35 Kerlík Radovan (1965) Slavoj Stará Boleslav 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
216. 00:40:35 Bašus Lubomír (1984) Kolová 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
216. 00:40:35 Kerlík Radovan (1965) Slavoj Stará Boleslav 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
217. 00:40:37 Jansa Jiří (1966) Atletika Písek 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
217. 00:40:37 Jansa Jiří (1966) Atletika Písek 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
217. 00:40:37 Jansa Jiří (1966) Atletika Písek 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
217. 00:40:37 Jansa Jiří (1966) Atletika Písek 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
218. 00:40:38 Zoubek Zdenek (1978) TRASK 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
218. 00:40:38 Zoubek Zdenek (1978) TRASK 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
218. 00:40:38 Zoubek Zdenek (1978) TRASK 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
218. 00:40:38 Zoubek Zdenek (1978) TRASK 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
219. 00:40:39 Hrubý Jan (1982) LAGO DI CHÝNĚ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
219. 00:40:39 Hrubý Jan (1982) LAGO DI CHÝNĚ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
219. 00:40:39 Hrubý Jan (1982) LAGO DI CHÝNĚ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
220. 00:40:40 Madron Miloš (1975) Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
220. 00:40:40 Pokorný Jiří (1985) BKČS 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
220. 00:40:40 Madron Miloš (1975) Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
220. 00:40:40 Pokorný Jiří (1985) BKČS 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
220. 00:40:40 Madron Miloš (1975) Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
220. 00:40:40 Pokorný Jiří (1985) BKČS 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
220. 00:40:40 Madron Miloš (1975) Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
221. 00:40:43 Novotný Pavel (1967) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
221. 00:40:43 Novotný Pavel (1967) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
221. 00:40:43 Novotný Pavel (1967) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
222. 00:40:44 Firman Vlastimil (1968) Nehvizdy 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
222. 00:40:44 Firman Vlastimil (1968) Nehvizdy 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
222. 00:40:44 Skalka Pavel (1970) CBC Team 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
222. 00:40:44 Firman Vlastimil (1968) Nehvizdy 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
222. 00:40:44 Skalka Pavel (1970) CBC Team 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
222. 00:40:44 Firman Vlastimil (1968) Nehvizdy 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
223. 00:40:45 Kendík Tomáš (1972) www.beerunner.cz 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
223. 00:40:45 Čížek Jan (1981) Klokan přiletí v dubnu 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
223. 00:40:45 Kendík Tomáš (1972) www.beerunner.cz 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
223. 00:40:45 Čížek Jan (1981) Klokan přiletí v dubnu 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
223. 00:40:45 Kendík Tomáš (1972) www.beerunner.cz 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
223. 00:40:45 Čížek Jan (1981) Klokan přiletí v dubnu 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
223. 00:40:45 Kendík Tomáš (1972) www.beerunner.cz 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
224. 00:40:46 Kerlík Radovan (1965) Slavoj Stará Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
225. 00:40:47 Kulhavý Václav (1975) 0 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
225. 00:40:47 Zámiš Jaroslav (1994) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
225. 00:40:47 Kulhavý Václav (1975) 0 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
225. 00:40:47 Kulhavý Václav (1975) 0 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
225. 00:40:47 Zámiš Jaroslav (1994) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
226. 00:40:48 Fuks Matan (1987) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
226. 00:40:48 Fuks Matan (1987) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
226. 00:40:48 Zdeňka Jonášová (1964) Hradec Králové 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
226. 00:40:48 Fuks Matan (1987) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
227. 00:40:51 Kohut Radek (1984) MP Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
227. 00:40:51 Kuk Petr (1981) Praha 9 - Újezd nad Lesy 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
227. 00:40:51 Kohut Radek (1984) MP Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
227. 00:40:51 Kuk Petr (1981) Praha 9 - Újezd nad Lesy 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
227. 00:40:51 Kohut Radek (1984) MP Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
227. 00:40:51 Kuk Petr (1981) Praha 9 - Újezd nad Lesy 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
228. 00:40:52 Pertlík Martin (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
228. 00:40:52 Pertlík Martin (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
228. 00:40:52 Pertlík Martin (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
229. 00:40:54 Serafin Milan (1965) SK Aritma Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
229. 00:40:54 Serafin Milan (1965) SK Aritma Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
229. 00:40:54 Serafin Milan (1965) SK Aritma Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
230. 00:40:55 Koller Daniel (1990) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
230. 00:40:55 Kovalovský Michal (1998) Běchovičtí běžci 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
230. 00:40:55 Kráčalík František (1998) SK Újezd 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
230. 00:40:55 Kujíček Tomáš (1975) Běžecký klub Spořice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
230. 00:40:55 Koller Daniel (1990) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
230. 00:40:55 Kovalovský Michal (1998) Běchovičtí běžci 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
230. 00:40:55 Kráčalík František (1998) SK Újezd 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
230. 00:40:55 Kujíček Tomáš (1975) Běžecký klub Spořice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
230. 00:40:55 Lenka Flašarová (1972) Náchod 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
230. 00:40:55 Koller Daniel (1990) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
230. 00:40:55 Kovalovský Michal (1998) Běchovičtí běžci 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
230. 00:40:55 Kráčalík František (1998) SK Újezd 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
230. 00:40:55 Kujíček Tomáš (1975) Běžecký klub Spořice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
231. 00:40:56 Prager Karel (1994) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
231. 00:40:56 Jacko Branislav (1982) BEŽECKÝ KLUB ČS 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
231. 00:40:56 Prager Karel (1994) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
231. 00:40:56 Jacko Branislav (1982) BEŽECKÝ KLUB ČS 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
231. 00:40:56 Prager Karel (1994) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
231. 00:40:56 Jacko Branislav (1982) BEŽECKÝ KLUB ČS 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
231. 00:40:56 Prager Karel (1994) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
231. 00:40:56 Jacko Branislav (1982) BEŽECKÝ KLUB ČS 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
232. 00:40:58 Fait Jan (1991) TJ karate Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
232. 00:40:58 Fait Jan (1991) TJ karate Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
232. 00:40:58 Fait Jan (1991) TJ karate Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
233. 00:41:02 Svoboda Vít (1990) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
233. 00:41:02 Svoboda Vít (1990) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
233. 00:41:02 Svoboda Vít (1990) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
234. 00:41:04 Smékal Jan (1989) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
234. 00:41:04 Smékal Jan (1989) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
234. 00:41:04 Smékal Jan (1989) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
234. 00:41:04 Smékal Jan (1989) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
235. 00:41:05 Kašpařík Tomáš (1975) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
235. 00:41:05 Kašpařík Tomáš (1975) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
235. 00:41:05 Kašpařík Tomáš (1975) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
236. 00:41:06 Randák Jiří (1981) Běžecký klub České spořitelny 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
236. 00:41:06 Randák Jiří (1981) Běžecký klub České spořitelny 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
236. 00:41:06 Randák Jiří (1981) Běžecký klub České spořitelny 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
237. 00:41:08 Svoboda Vít (1990) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
238. 00:41:09 Třasák Jan (1981) adidas Runners Prague 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
238. 00:41:09 Bradáč Jiří (1982) MPSV 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
238. 00:41:09 Folda Jan (1978) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
238. 00:41:09 Krčálová Olga (1978) Polná Běžecký tým JB 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
238. 00:41:09 Třasák Jan (1981) adidas Runners Prague 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
238. 00:41:09 Bradáč Jiří (1982) MPSV 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
238. 00:41:09 Folda Jan (1978) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
238. 00:41:09 Krčálová Olga (1978) Polná Běžecký tým JB 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
238. 00:41:09 Třasák Jan (1981) adidas Runners Prague 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
238. 00:41:09 Bradáč Jiří (1982) MPSV 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
238. 00:41:09 Folda Jan (1978) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
238. 00:41:09 Krčálová Olga (1978) Polná Běžecký tým JB 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
238. 00:41:09 Třasák Jan (1981) adidas Runners Prague 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
238. 00:41:09 Bradáč Jiří (1982) MPSV 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
239. 00:41:10 Michl Pavel (1989) Kanoistika Poděbrady 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
239. 00:41:10 Van Ouytsel Pascal (1970) OSŽ Belgie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
239. 00:41:10 Michl Pavel (1989) Kanoistika Poděbrady 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
239. 00:41:10 Van Ouytsel Pascal (1970) OSŽ Belgie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
239. 00:41:10 Michl Pavel (1989) Kanoistika Poděbrady 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
239. 00:41:10 Van Ouytsel Pascal (1970) OSŽ Belgie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
239. 00:41:10 Michl Pavel (1989) Kanoistika Poděbrady 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
240. 00:41:11 Zikán Václav (1974) Milovice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
240. 00:41:11 Zikán Václav (1974) Milovice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
240. 00:41:11 Zikán Václav (1974) Milovice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
241. 00:41:12 Seiler Lukáš (1990) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
241. 00:41:12 Seiler Lukáš (1990) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
241. 00:41:12 Seiler Lukáš (1990) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
242. 00:41:13 David Pavel (1972) Lokomotiva Nymburk 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
242. 00:41:13 David Pavel (1972) Lokomotiva Nymburk 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
242. 00:41:13 David Pavel (1972) Lokomotiva Nymburk 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
242. 00:41:13 Vojtěch Rohulán (1981) TJ Slavoj Holešovice 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
242. 00:41:13 David Pavel (1972) Lokomotiva Nymburk 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
243. 00:41:14 Vinš Pavel (1989) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
243. 00:41:14 Vinš Pavel (1989) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
243. 00:41:14 Vinš Pavel (1989) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
244. 00:41:15 Sladký Jiří (1967) KPO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
244. 00:41:15 Sladký Jiří (1967) KPO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
244. 00:41:15 Sladký Jiří (1967) KPO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
244. 00:41:15 Sladký Jiří (1967) KPO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
245. 00:41:16 Janáček Adam (1987) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
245. 00:41:16 Janáček Adam (1987) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
245. 00:41:16 Janáček Adam (1987) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
245. 00:41:16 Janáček Adam (1987) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
246. 00:41:17 Vacarda Vladimír (1959) AC Slovan Liberec 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
247. 00:41:18 Mrázek Zdeněk (1992) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
247. 00:41:18 Mrázek Zdeněk (1992) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
247. 00:41:18 Mrázek Zdeněk (1992) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
247. 00:41:18 Mrázek Zdeněk (1992) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
248. 00:41:19 Jelínek Petr (1977) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
248. 00:41:19 Jelínek Petr (1977) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
248. 00:41:19 Novák Ondřej (1996) Buštěhrad 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
248. 00:41:19 Jelínek Petr (1977) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
248. 00:41:19 Novák Ondřej (1996) Buštěhrad 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
248. 00:41:19 Jelínek Petr (1977) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
249. 00:41:21 Vinš Pavel (1989) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
250. 00:41:24 Buchlovský Petr (1971) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
250. 00:41:24 Buchlovský Petr (1971) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
251. 00:41:25 Burda Filip (1991) JSDH Kateřinky 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
251. 00:41:25 Burda Filip (1991) JSDH Kateřinky 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
251. 00:41:25 Burda Filip (1991) JSDH Kateřinky 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
252. 00:41:26 Chemčuk Miroslav (1977) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
252. 00:41:26 Van Lien Henk (1971) PROC TYM 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
252. 00:41:26 Chemčuk Miroslav (1977) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
252. 00:41:26 Van Lien Henk (1971) PROC TYM 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
252. 00:41:26 Chemčuk Miroslav (1977) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
252. 00:41:26 Van Lien Henk (1971) PROC TYM 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
252. 00:41:26 Chemčuk Miroslav (1977) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
253. 00:41:28 Broža Vojtěch (1985) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
253. 00:41:28 Lomský Tomáš (1984) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
253. 00:41:28 Broža Vojtěch (1985) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
253. 00:41:28 Broža Vojtěch (1985) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
253. 00:41:28 Lomský Tomáš (1984) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
254. 00:41:29 Vavruša Jan (1987) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
254. 00:41:29 Steininger Jan (1994) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
254. 00:41:29 Vavruša Jan (1987) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
254. 00:41:29 Vavruša Jan (1987) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
254. 00:41:29 Steininger Jan (1994) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
254. 00:41:29 Steininger Jan (1994) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
254. 00:41:29 Vavruša Jan (1987) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
255. 00:41:30 Stehlík Martin (1980) RBZ Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
255. 00:41:30 Augstenová Petra (1982) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
255. 00:41:30 Stehlík Martin (1980) RBZ Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
255. 00:41:30 Stehlík Martin (1980) RBZ Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
255. 00:41:30 Augstenová Petra (1982) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
256. 00:41:32 Makarov Aleksandr (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
256. 00:41:32 Makarov Aleksandr (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
256. 00:41:32 Makarov Aleksandr (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
257. 00:41:33 Juhás Marek (1984) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
257. 00:41:33 Juhás Marek (1984) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
257. 00:41:33 Juhás Marek (1984) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
257. 00:41:33 Juhás Marek (1984) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
258. 00:41:34 Pípal Petr (1981) Kamenice nad Lipou 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
258. 00:41:34 Pípal Petr (1981) Kamenice nad Lipou 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
258. 00:41:34 Pípal Petr (1981) Kamenice nad Lipou 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
258. 00:41:34 Pípal Petr (1981) Kamenice nad Lipou 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
259. 00:41:36 Hricov Radoslav (1990) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
259. 00:41:36 Hricov Radoslav (1990) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
259. 00:41:36 Hricov Radoslav (1990) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
259. 00:41:36 Hricov Radoslav (1990) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
260. 00:41:37 Šturmová Barbora (1985) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
260. 00:41:37 Šturmová Barbora (1985) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
260. 00:41:37 Šturmová Barbora (1985) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
260. 00:41:37 Šturmová Barbora (1985) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
261. 00:41:38 Pospíšil Milan (1989) ČS a.s. 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
261. 00:41:38 Pospíšil Milan (1989) ČS a.s. 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
261. 00:41:38 Pospíšil Milan (1989) ČS a.s. 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
262. 00:41:39 Svoboda Ondřej (1981) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
262. 00:41:39 Mach Štěpán (1980) Bohnice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
262. 00:41:39 Svoboda Ondřej (1981) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
262. 00:41:39 Svoboda Ondřej (1981) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
262. 00:41:39 Mach Štěpán (1980) Bohnice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
262. 00:41:39 Svoboda Ondřej (1981) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
262. 00:41:39 Mach Štěpán (1980) Bohnice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
263. 00:41:40 Stoklasa Ondřej (1987) Opava 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
263. 00:41:40 Černovský Jiří (1974) Kutná Hora 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
263. 00:41:40 Stoklasa Ondřej (1987) Opava 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
263. 00:41:40 Černovský Jiří (1974) Kutná Hora 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
263. 00:41:40 Stoklasa Ondřej (1987) Opava 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
263. 00:41:40 Černovský Jiří (1974) Kutná Hora 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
264. 00:41:41 Sládeček David (1978) Běžecký klub České spořitelny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
264. 00:41:41 Píchal Tomáš (1960) RŮŽĎKA 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
264. 00:41:41 Sládeček David (1978) Běžecký klub České spořitelny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
264. 00:41:41 Sládeček David (1978) Běžecký klub České spořitelny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
264. 00:41:41 Píchal Tomáš (1960) RŮŽĎKA 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
264. 00:41:41 Sládeček David (1978) Běžecký klub České spořitelny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
264. 00:41:41 Píchal Tomáš (1960) RŮŽĎKA 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
265. 00:41:44 Keyř Patrik (2000) jednotlivec 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
265. 00:41:44 Keyř Patrik (2000) jednotlivec 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
265. 00:41:44 Keyř Patrik (2000) jednotlivec 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
266. 00:41:45 Poupa Petr (1982) Roztoky 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
266. 00:41:45 Toman Jan (1984) Brno 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
266. 00:41:45 Otradovec Martin (1978) Zeleneč 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
266. 00:41:45 Poupa Petr (1982) Roztoky 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
266. 00:41:45 Poupa Petr (1982) Roztoky 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
266. 00:41:45 Toman Jan (1984) Brno 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
266. 00:41:45 Otradovec Martin (1978) Zeleneč 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
266. 00:41:45 Poupa Petr (1982) Roztoky 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
266. 00:41:45 Toman Jan (1984) Brno 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
266. 00:41:45 Otradovec Martin (1978) Zeleneč 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
267. 00:41:47 Veselý Petr (1982) OLFINCAR TRUTNOV 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
267. 00:41:47 Veselý Petr (1982) OLFINCAR TRUTNOV 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
267. 00:41:47 Veselý Petr (1982) OLFINCAR TRUTNOV 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
268. 00:41:50 Bittner Miroslav (1973) Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
268. 00:41:50 Šedivý Radek (1988) LIPENCE 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
268. 00:41:50 Vrabec Jiří (1961) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
268. 00:41:50 Bittner Miroslav (1973) Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
268. 00:41:50 Bittner Miroslav (1973) Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
268. 00:41:50 Šedivý Radek (1988) LIPENCE 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
268. 00:41:50 Vrabec Jiří (1961) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
268. 00:41:50 Bittner Miroslav (1973) Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
268. 00:41:50 Šedivý Radek (1988) LIPENCE 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
268. 00:41:50 Vrabec Jiří (1961) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
269. 00:41:51 Červeňák Jan (1991) BC NOVÁ TROJKA 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
269. 00:41:51 Červeňák Jan (1991) BC NOVÁ TROJKA 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
269. 00:41:51 Červeňák Jan (1991) BC NOVÁ TROJKA 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
270. 00:41:52 Bidlo František (1980) VK Smíchov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
270. 00:41:52 Bidlo František (1980) VK Smíchov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
270. 00:41:52 Mikšl Rostislav (1972) Šumavský pramen 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
270. 00:41:52 Bidlo František (1980) VK Smíchov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
270. 00:41:52 Mikšl Rostislav (1972) Šumavský pramen 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
270. 00:41:52 Bidlo František (1980) VK Smíchov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
271. 00:41:54 Sperling Petr (1973) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
271. 00:41:54 Sperling Petr (1973) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
272. 00:41:55 Podolák Karel (1974) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
272. 00:41:55 Podolák Karel (1974) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
272. 00:41:55 Podolák Karel (1974) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
272. 00:41:55 Podolák Karel (1974) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
273. 00:41:56 Šulc Miroslav (1968) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
273. 00:41:56 Šulc Miroslav (1968) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
273. 00:41:56 Šulc Miroslav (1968) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
274. 00:41:57 Pechač Jan (1986) RYCHLODOBRO. 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
274. 00:41:57 Drbohlav Michal (1992) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
274. 00:41:57 Pechač Jan (1986) RYCHLODOBRO. 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
274. 00:41:57 Pechač Jan (1986) RYCHLODOBRO. 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
274. 00:41:57 Drbohlav Michal (1992) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
274. 00:41:57 Pechač Jan (1986) RYCHLODOBRO. 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
274. 00:41:57 Drbohlav Michal (1992) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
275. 00:41:58 Šteflíček Martin (1975) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
275. 00:41:58 Šteflíček Martin (1975) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
276. 00:41:59 Špringl Štěpán (1984) Praha 5 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
276. 00:41:59 Kiliján Tomáš (1984) Kladno 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
276. 00:41:59 Bednář Zbyněk (1973) SOKOL Jamné 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
276. 00:41:59 Špringl Štěpán (1984) Praha 5 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
276. 00:41:59 Špringl Štěpán (1984) Praha 5 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
276. 00:41:59 Kiliján Tomáš (1984) Kladno 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
276. 00:41:59 Bednář Zbyněk (1973) SOKOL Jamné 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
276. 00:41:59 Špringl Štěpán (1984) Praha 5 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
276. 00:41:59 Kiliján Tomáš (1984) Kladno 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
276. 00:41:59 Bednář Zbyněk (1973) SOKOL Jamné 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
277. 00:42:00 Brynda Jakub (1980) Přeštice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
277. 00:42:00 Brynda Jakub (1980) Přeštice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
277. 00:42:00 Brynda Jakub (1980) Přeštice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
278. 00:42:01 Sedlák František (1963) Praha 6 - Řepy 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
278. 00:42:01 Sedlák František (1963) Praha 6 - Řepy 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
278. 00:42:01 Sedlák František (1963) Praha 6 - Řepy 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
279. 00:42:02 Chlupová Tereza (1991) SKST Kamenice nad Lipou 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
279. 00:42:02 Chlupová Tereza (1991) SKST Kamenice nad Lipou 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
280. 00:42:03 Kovalovský Michal (1998) Běchovičtí běžci 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
280. 00:42:03 Vaňáč Michal (1982) Brno 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
280. 00:42:03 Politzer David (1997) SDH Srubec 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
280. 00:42:03 Vaňáč Michal (1982) Brno 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
280. 00:42:03 Politzer David (1997) SDH Srubec 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
280. 00:42:03 Vaňáč Michal (1982) Brno 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
281. 00:42:04 Loos Jaroslav (1981) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
281. 00:42:04 Loos Jaroslav (1981) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
282. 00:42:05 Valihrach Lukáš (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
282. 00:42:05 Burget Petr (1976) FRAJEŘI 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
282. 00:42:05 Valihrach Lukáš (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
282. 00:42:05 Burget Petr (1976) FRAJEŘI 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
282. 00:42:05 Jiří Sláma (1974) Nové Město n. M. 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
282. 00:42:05 Valihrach Lukáš (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
282. 00:42:05 Burget Petr (1976) FRAJEŘI 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
283. 00:42:06 Bečvář Patrik (1987) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
283. 00:42:06 Zralý Jan (1981) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
283. 00:42:06 Bečvář Patrik (1987) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
283. 00:42:06 Zralý Jan (1981) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
283. 00:42:06 Bečvář Patrik (1987) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
283. 00:42:06 Zralý Jan (1981) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
284. 00:42:07 Čermák Michal (1985) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
284. 00:42:07 Čermák Michal (1985) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
284. 00:42:07 Čermák Michal (1985) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
285. 00:42:08 Šik David (1971) Praha 9 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
285. 00:42:08 Šik David (1971) Praha 9 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
285. 00:42:08 Šik David (1971) Praha 9 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
286. 00:42:10 Vltavský Petr (1978) Laky Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
286. 00:42:10 Parihuzič Dušan (1977) Katastr Sokolov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
286. 00:42:10 Vltavský Petr (1978) Laky Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
286. 00:42:10 Vltavský Petr (1978) Laky Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
286. 00:42:10 Parihuzič Dušan (1977) Katastr Sokolov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
286. 00:42:10 Vltavský Petr (1978) Laky Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
286. 00:42:10 Parihuzič Dušan (1977) Katastr Sokolov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
287. 00:42:11 Bartoš Dušan (1964) Atletika Písek 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
287. 00:42:11 Bartoš Dušan (1964) Atletika Písek 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
287. 00:42:11 Bartoš Dušan (1964) Atletika Písek 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
287. 00:42:11 Bartoš Dušan (1964) Atletika Písek 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
288. 00:42:12 Kučera Vojtěch (1986) Běžecký klub České spořitelny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
288. 00:42:12 Kučera Vojtěch (1986) Běžecký klub České spořitelny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
288. 00:42:12 Kučera Vojtěch (1986) Běžecký klub České spořitelny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
288. 00:42:12 Kučera Vojtěch (1986) Běžecký klub České spořitelny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
289. 00:42:13 Nádvorník Miroslav (1981) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
289. 00:42:13 Nádvorník Miroslav (1981) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
289. 00:42:13 Nádvorník Miroslav (1981) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
290. 00:42:14 Šafránek Michal (1989) Free Tibet 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
290. 00:42:14 Šafránek Michal (1989) Free Tibet 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
290. 00:42:14 Šafránek Michal (1989) Free Tibet 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
290. 00:42:14 Šafránek Michal (1989) Free Tibet 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
291. 00:42:15 Pacholek David (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
291. 00:42:15 Žák Martin (1967) TACHLOVICE 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
291. 00:42:15 Jakoubek Aleš (1974) Mělník 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
291. 00:42:15 Pacholek David (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
291. 00:42:15 Žák Martin (1967) TACHLOVICE 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
291. 00:42:15 Pacholek David (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
291. 00:42:15 Žák Martin (1967) TACHLOVICE 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
291. 00:42:15 Jakoubek Aleš (1974) Mělník 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
291. 00:42:15 Pacholek David (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
291. 00:42:15 Žák Martin (1967) TACHLOVICE 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
291. 00:42:15 Jakoubek Aleš (1974) Mělník 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
292. 00:42:16 Vodička Josef (1980) Kedlubny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
292. 00:42:16 Šťovíček Martin (1974) SK Babice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
292. 00:42:16 Pelikán Karel (1979) Benešovský běžecký klub 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
292. 00:42:16 Soukupová Julie (1988) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
292. 00:42:16 Vodička Josef (1980) Kedlubny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
292. 00:42:16 Šťovíček Martin (1974) SK Babice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
292. 00:42:16 Pelikán Karel (1979) Benešovský běžecký klub 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
292. 00:42:16 Soukupová Julie (1988) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
292. 00:42:16 Vodička Josef (1980) Kedlubny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
292. 00:42:16 Šťovíček Martin (1974) SK Babice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
292. 00:42:16 Pelikán Karel (1979) Benešovský běžecký klub 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
292. 00:42:16 Soukupová Julie (1988) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
292. 00:42:16 Vodička Josef (1980) Kedlubny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
292. 00:42:16 Šťovíček Martin (1974) SK Babice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
292. 00:42:16 Pelikán Karel (1979) Benešovský běžecký klub 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
292. 00:42:16 Soukupová Julie (1988) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
293. 00:42:17 Machytka Matěj (1994) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
293. 00:42:17 Prchal Pavel (1959) GP Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
293. 00:42:17 Machytka Matěj (1994) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
293. 00:42:17 Prchal Pavel (1959) GP Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
293. 00:42:17 Beran Ladislav (1987) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
293. 00:42:17 Machytka Matěj (1994) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
293. 00:42:17 Prchal Pavel (1959) GP Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
293. 00:42:17 Machytka Matěj (1994) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
293. 00:42:17 Prchal Pavel (1959) GP Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
293. 00:42:17 Beran Ladislav (1987) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
294. 00:42:18 Maťátko Daniel (1986) Lodní klub Dolní Čermná 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
294. 00:42:18 Maťátko Daniel (1986) Lodní klub Dolní Čermná 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
294. 00:42:18 Maťátko Daniel (1986) Lodní klub Dolní Čermná 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
295. 00:42:19 Měchura Marek (1985) SK Svěrák 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
295. 00:42:19 Matějka Josef (1973) Praha 9 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
295. 00:42:19 Rubeš Jan (1973) Jesenice Zdiměřice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
295. 00:42:19 Měchura Marek (1985) SK Svěrák 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
295. 00:42:19 Matějka Josef (1973) Praha 9 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
295. 00:42:19 Měchura Marek (1985) SK Svěrák 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
295. 00:42:19 Matějka Josef (1973) Praha 9 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
295. 00:42:19 Rubeš Jan (1973) Jesenice Zdiměřice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
295. 00:42:19 Měchura Marek (1985) SK Svěrák 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
295. 00:42:19 Matějka Josef (1973) Praha 9 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
295. 00:42:19 Rubeš Jan (1973) Jesenice Zdiměřice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
296. 00:42:20 Hosnedl Marek (1991) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
296. 00:42:20 Keclík Martin (1976) NULL 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
296. 00:42:20 Hosnedl Marek (1991) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
296. 00:42:20 Hosnedl Marek (1991) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
296. 00:42:20 Keclík Martin (1976) NULL 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
296. 00:42:20 Hosnedl Marek (1991) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
296. 00:42:20 Keclík Martin (1976) NULL 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
297. 00:42:21 Sára Robert (1980) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
297. 00:42:21 Synek Jiří (1974) Amulet Rohozec Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
297. 00:42:21 Hora Honza (1971) AKTUÁŘ HOŘOVICE 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
297. 00:42:21 Patzák Bořek (1970) OOFEM.ORG 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
297. 00:42:21 Sára Robert (1980) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
297. 00:42:21 Synek Jiří (1974) Amulet Rohozec Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
297. 00:42:21 Sára Robert (1980) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
297. 00:42:21 Synek Jiří (1974) Amulet Rohozec Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
297. 00:42:21 Hora Honza (1971) AKTUÁŘ HOŘOVICE 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
297. 00:42:21 Patzák Bořek (1970) OOFEM.ORG 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
297. 00:42:21 Sára Robert (1980) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
297. 00:42:21 Synek Jiří (1974) Amulet Rohozec Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
297. 00:42:21 Hora Honza (1971) AKTUÁŘ HOŘOVICE 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
297. 00:42:21 Patzák Bořek (1970) OOFEM.ORG 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
298. 00:42:22 Špaček Jiří (1991) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
298. 00:42:22 Krtička Michal (1973) WIKOV 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
298. 00:42:22 Krátký Tomáš (1967) SK LOS LOBOS 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
298. 00:42:22 Špaček Jiří (1991) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
298. 00:42:22 Krtička Michal (1973) WIKOV 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
298. 00:42:22 Bouda Jan (1991) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
298. 00:42:22 Špaček Jiří (1991) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
298. 00:42:22 Krtička Michal (1973) WIKOV 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
298. 00:42:22 Krátký Tomáš (1967) SK LOS LOBOS 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
298. 00:42:22 Špaček Jiří (1991) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
298. 00:42:22 Krtička Michal (1973) WIKOV 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
298. 00:42:22 Bouda Jan (1991) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
298. 00:42:22 Krátký Tomáš (1967) SK LOS LOBOS 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
299. 00:42:24 Stříhavka Jindřich (1971) AC Choceň 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
299. 00:42:24 Bílek Jan (1992) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
299. 00:42:24 Ocelák Martin (1979) Mettler Toledo 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
299. 00:42:24 Vítů Libor (1974) Pelhřimov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
299. 00:42:24 Stříhavka Jindřich (1971) AC Choceň 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
299. 00:42:24 Stříhavka Jindřich (1971) AC Choceň 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
299. 00:42:24 Bílek Jan (1992) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
299. 00:42:24 Ocelák Martin (1979) Mettler Toledo 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
299. 00:42:24 Vítů Libor (1974) Pelhřimov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
299. 00:42:24 Stříhavka Jindřich (1971) AC Choceň 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
299. 00:42:24 Bílek Jan (1992) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
299. 00:42:24 Ocelák Martin (1979) Mettler Toledo 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
299. 00:42:24 Vítů Libor (1974) Pelhřimov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
300. 00:42:25 Jirsa Pavel (1967) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
300. 00:42:25 Štryncl Martin (1989) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
300. 00:42:25 Jirsa Pavel (1967) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
300. 00:42:25 Štryncl Martin (1989) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
300. 00:42:25 Jirsa Pavel (1967) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
301. 00:42:26 Pulec Karel (1986) MESSENGER 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
301. 00:42:26 Pulec Karel (1986) MESSENGER 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
301. 00:42:26 Pulec Karel (1986) MESSENGER 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
301. 00:42:26 Pulec Karel (1986) MESSENGER 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
302. 00:42:27 Cuc Tomáš (1980) FK Bohemia Poděbrady 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
302. 00:42:27 Cuc Tomáš (1980) FK Bohemia Poděbrady 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
302. 00:42:27 Cuc Tomáš (1980) FK Bohemia Poděbrady 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
303. 00:42:28 Czagan Jan (1971) SDH Dědek 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
303. 00:42:28 Zubo Daniel (1969) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
303. 00:42:28 Czagan Jan (1971) SDH Dědek 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
303. 00:42:28 Czagan Jan (1971) SDH Dědek 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
303. 00:42:28 Zubo Daniel (1969) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
303. 00:42:28 Czagan Jan (1971) SDH Dědek 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
303. 00:42:28 Zubo Daniel (1969) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
304. 00:42:30 Novotný Michal (1977) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
304. 00:42:30 Hlaváč Jiří (1979) BRONZE PIM KING 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
304. 00:42:30 Mikolášek Arnošt (1965) Nákří 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
304. 00:42:30 Novotný Michal (1977) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
304. 00:42:30 Hlaváč Jiří (1979) BRONZE PIM KING 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
304. 00:42:30 Mikolášek Arnošt (1965) Nákří 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
304. 00:42:30 Novotný Michal (1977) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
304. 00:42:30 Hlaváč Jiří (1979) BRONZE PIM KING 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
305. 00:42:31 Hák Michal (1975) Sokol Studenec 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
305. 00:42:31 Hák Michal (1975) Sokol Studenec 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
305. 00:42:31 Hák Michal (1975) Sokol Studenec 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
306. 00:42:32 Machart Filip (1986) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
306. 00:42:32 Machart Filip (1986) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
306. 00:42:32 Machart Filip (1986) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
307. 00:42:33 Zeman Petr (1971) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
307. 00:42:33 Zeman Petr (1971) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
307. 00:42:33 Zeman Petr (1971) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
308. 00:42:34 Knápek Lubomír (1959) LK Šumperk 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
308. 00:42:34 Petrů Martin (1986) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
308. 00:42:34 Knápek Lubomír (1959) LK Šumperk 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
308. 00:42:34 Jan Peluňka (1973) 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
308. 00:42:34 Knápek Lubomír (1959) LK Šumperk 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
308. 00:42:34 Petrů Martin (1986) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
309. 00:42:35 Valtr Vladimír (1967) Roudnice n/L 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
309. 00:42:35 Valtr Vladimír (1967) Roudnice n/L 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
309. 00:42:35 Valtr Vladimír (1967) Roudnice n/L 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
310. 00:42:37 Jan Kulda (1973) Sokol Olešnice 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
311. 00:42:38 Pavlas Martin (1982) Stadler 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
311. 00:42:38 Kasal Zdeněk (1980) Bakajda Harachov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
311. 00:42:38 Pavlas Martin (1982) Stadler 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
311. 00:42:38 Kasal Zdeněk (1980) Bakajda Harachov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
311. 00:42:38 Pavlas Martin (1982) Stadler 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
311. 00:42:38 Kasal Zdeněk (1980) Bakajda Harachov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
312. 00:42:39 Sára Petr (1979) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
312. 00:42:39 Samek Kamil (1978) Kostelní Hlavno 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
312. 00:42:39 Hajek Mila (1974) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
312. 00:42:39 Sára Petr (1979) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
312. 00:42:39 Samek Kamil (1978) Kostelní Hlavno 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
312. 00:42:39 Hajek Mila (1974) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
312. 00:42:39 Sára Petr (1979) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
312. 00:42:39 Samek Kamil (1978) Kostelní Hlavno 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
312. 00:42:39 Hajek Mila (1974) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
313. 00:42:41 Kysilka Vratislav (1978) Kolín 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
313. 00:42:41 Kysilka Vratislav (1978) Kolín 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
313. 00:42:41 Kysilka Vratislav (1978) Kolín 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
314. 00:42:44 Filip Karel (1985) BŘÍZA & TRUBAČ, ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
314. 00:42:44 Strouhal Jan (1979) ŽUCH 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
314. 00:42:44 Filip Karel (1985) BŘÍZA & TRUBAČ, ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
314. 00:42:44 Strouhal Jan (1979) ŽUCH 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
314. 00:42:44 Filip Karel (1985) BŘÍZA & TRUBAČ, ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
314. 00:42:44 Strouhal Jan (1979) ŽUCH 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
315. 00:42:46 Kynclová Zuzana (1982) Velké Popovice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
315. 00:42:46 Luňáčková Michaela (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
315. 00:42:46 Kynclová Zuzana (1982) Velké Popovice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
315. 00:42:46 Luňáčková Michaela (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
315. 00:42:46 Kynclová Zuzana (1982) Velké Popovice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
315. 00:42:46 Luňáčková Michaela (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
316. 00:42:47 Fořtová Iveta (1972) Eleven Run Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
316. 00:42:47 Fořtová Iveta (1972) Eleven Run Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
316. 00:42:47 Fořtová Iveta (1972) Eleven Run Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
316. 00:42:47 Fořtová Iveta (1972) Eleven Run Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
317. 00:42:48 Klimpl Zdeněk (1998) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
317. 00:42:48 Ondrůšek Libor (1960) MOROVÉ ŠLEHY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
317. 00:42:48 Renský Michal (1979) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
317. 00:42:48 Dvořák Martin (1971) Záborná (JI) 4D 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
317. 00:42:48 Hemelsoet Lara (1996) OSŽ Belgie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
317. 00:42:48 Klimpl Zdeněk (1998) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
317. 00:42:48 Ondrůšek Libor (1960) MOROVÉ ŠLEHY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
317. 00:42:48 Klimpl Zdeněk (1998) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
317. 00:42:48 Ondrůšek Libor (1960) MOROVÉ ŠLEHY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
317. 00:42:48 Renský Michal (1979) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
317. 00:42:48 Dvořák Martin (1971) Záborná (JI) 4D 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
317. 00:42:48 Hemelsoet Lara (1996) OSŽ Belgie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
317. 00:42:48 Klimpl Zdeněk (1998) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
317. 00:42:48 Ondrůšek Libor (1960) MOROVÉ ŠLEHY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
317. 00:42:48 Renský Michal (1979) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
317. 00:42:48 Dvořák Martin (1971) Záborná (JI) 4D 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
317. 00:42:48 Hemelsoet Lara (1996) OSŽ Belgie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
318. 00:42:50 Koťátko Ondřej (1991) Bakov nad Jizerou 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
318. 00:42:50 Hvězda Roman (1977) ELI LASER TEAM 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
318. 00:42:50 Preisler Michal (1971) LIAZ Jablonec 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
318. 00:42:50 Zelenka Petr (1968) Roprachtice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
318. 00:42:50 Koťátko Ondřej (1991) Bakov nad Jizerou 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
318. 00:42:50 Koťátko Ondřej (1991) Bakov nad Jizerou 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
318. 00:42:50 Hvězda Roman (1977) ELI LASER TEAM 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
318. 00:42:50 Preisler Michal (1971) LIAZ Jablonec 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
318. 00:42:50 Zelenka Petr (1968) Roprachtice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
318. 00:42:50 Koťátko Ondřej (1991) Bakov nad Jizerou 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
318. 00:42:50 Hvězda Roman (1977) ELI LASER TEAM 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
318. 00:42:50 Preisler Michal (1971) LIAZ Jablonec 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
318. 00:42:50 Zelenka Petr (1968) Roprachtice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
319. 00:42:51 Pavlík Martin (1978) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
319. 00:42:51 Bubník Ondřej (1970) RUNGO.CZ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
319. 00:42:51 Pavlík Martin (1978) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
319. 00:42:51 Bubník Ondřej (1970) RUNGO.CZ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
319. 00:42:51 Pavlík Martin (1978) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
319. 00:42:51 Bubník Ondřej (1970) RUNGO.CZ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
320. 00:42:52 Pěkný Jan (1986) Louňovice pod Blaníkem 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
320. 00:42:52 Pěkný Jan (1986) Louňovice pod Blaníkem 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
320. 00:42:52 Pěkný Jan (1986) Louňovice pod Blaníkem 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
321. 00:42:53 Singr Martin (1987) SKP Nymburk 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
321. 00:42:53 Singr Martin (1987) SKP Nymburk 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
321. 00:42:53 Singr Martin (1987) SKP Nymburk 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
321. 00:42:53 Singr Martin (1987) SKP Nymburk 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
322. 00:42:54 Král Martin (1980) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
322. 00:42:54 Didov Daniel (1972) SENTIENT S.R.O. 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
322. 00:42:54 Král Martin (1980) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
322. 00:42:54 Král Martin (1980) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
322. 00:42:54 Didov Daniel (1972) SENTIENT S.R.O. 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
322. 00:42:54 Palivec David (1984) SPSVD Jistebnice 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
322. 00:42:54 Král Martin (1980) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
322. 00:42:54 Didov Daniel (1972) SENTIENT S.R.O. 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
322. 00:42:54 Palivec David (1984) SPSVD Jistebnice 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
323. 00:42:55 Šulc Miroslav (1968) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
323. 00:42:55 Šatra Alois (1958) TATRAN Velké Hydčice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
323. 00:42:55 Šatra Alois (1958) TATRAN Velké Hydčice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
323. 00:42:55 Šatra Alois (1958) TATRAN Velké Hydčice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
324. 00:42:56 Kára Vladimír (1962) AC PATŘÍN 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
324. 00:42:56 Kára Vladimír (1962) AC PATŘÍN 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
324. 00:42:56 Kára Vladimír (1962) AC PATŘÍN 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
324. 00:42:56 Kára Vladimír (1962) AC PATŘÍN 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
325. 00:42:57 Pavlů Dušan (1974) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
325. 00:42:57 Pavlů Dušan (1974) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
325. 00:42:57 Bilek Lukas (1983) 2200 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
325. 00:42:57 Pavlů Dušan (1974) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
325. 00:42:57 Bilek Lukas (1983) 2200 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
326. 00:42:58 Březina David (1989) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
326. 00:42:58 Březina David (1989) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
326. 00:42:58 Březina David (1989) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
326. 00:42:58 Růžička Jindřich (1976) TJ Sokol ČB 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
326. 00:42:58 Březina David (1989) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
326. 00:42:58 Růžička Jindřich (1976) TJ Sokol ČB 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
327. 00:42:59 Čermák Lukáš (1993) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
327. 00:42:59 Štella Lukáš (1989) Praha 5 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
327. 00:42:59 Drobný Zdeněk (1977) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
327. 00:42:59 Čermák Lukáš (1993) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
327. 00:42:59 Štella Lukáš (1989) Praha 5 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
327. 00:42:59 Čermák Lukáš (1993) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
327. 00:42:59 Štella Lukáš (1989) Praha 5 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
327. 00:42:59 Drobný Zdeněk (1977) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
327. 00:42:59 Čermák Lukáš (1993) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
327. 00:42:59 Štella Lukáš (1989) Praha 5 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
327. 00:42:59 Drobný Zdeněk (1977) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
328. 00:43:00 Adolf Petr (1980) Gml Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
328. 00:43:00 Khol Tomáš (1974) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
328. 00:43:00 Adolf Petr (1980) Gml Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
328. 00:43:00 Khol Tomáš (1974) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
328. 00:43:00 Adolf Petr (1980) Gml Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
328. 00:43:00 Khol Tomáš (1974) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
329. 00:43:01 Kracman Filip (1979) PRAHA 1 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
329. 00:43:01 Zámostný Pavel (1970) iThinkBeer 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
329. 00:43:01 Kracman Filip (1979) PRAHA 1 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
329. 00:43:01 Kracman Filip (1979) PRAHA 1 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
329. 00:43:01 Zámostný Pavel (1970) iThinkBeer 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
329. 00:43:01 Kracman Filip (1979) PRAHA 1 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
329. 00:43:01 Zámostný Pavel (1970) iThinkBeer 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
330. 00:43:02 Medlík Jan (1991) NWOW 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
330. 00:43:02 Ptáčník Jiří (1990) Ptačí letka 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
330. 00:43:02 Čížek Martin (1976) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
330. 00:43:02 Medlík Jan (1991) NWOW 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
330. 00:43:02 Ptáčník Jiří (1990) Ptačí letka 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
330. 00:43:02 Čížek Martin (1976) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
330. 00:43:02 Medlík Jan (1991) NWOW 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
330. 00:43:02 Ptáčník Jiří (1990) Ptačí letka 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
330. 00:43:02 Čížek Martin (1976) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
331. 00:43:04 Šmehlík Ondřej (1977) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
331. 00:43:04 Šmehlík Ondřej (1977) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
331. 00:43:04 Šmehlík Ondřej (1977) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
332. 00:43:05 Hlaváč Jakub (1987) Hostivař 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
332. 00:43:05 Eichler Ivo (1961) USK PRAHA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
332. 00:43:05 Hlaváč Jakub (1987) Hostivař 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
332. 00:43:05 Eichler Ivo (1961) USK PRAHA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
332. 00:43:05 Hlaváč Jakub (1987) Hostivař 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
332. 00:43:05 Eichler Ivo (1961) USK PRAHA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
332. 00:43:05 Hlaváč Jakub (1987) Hostivař 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
332. 00:43:05 Eichler Ivo (1961) USK PRAHA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
333. 00:43:06 Pulkrábek Martin (1980) ASMAT 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
333. 00:43:06 Thomas Alexander (1989) Fontainebleau 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
333. 00:43:06 Primus Josef (1978) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
333. 00:43:06 Slánský David (1976) KPMG RUNNING CLUB 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
333. 00:43:06 Pulkrábek Martin (1980) ASMAT 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
333. 00:43:06 Pulkrábek Martin (1980) ASMAT 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
333. 00:43:06 Thomas Alexander (1989) Fontainebleau 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
333. 00:43:06 Primus Josef (1978) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
333. 00:43:06 Slánský David (1976) KPMG RUNNING CLUB 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
333. 00:43:06 Pulkrábek Martin (1980) ASMAT 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
333. 00:43:06 Thomas Alexander (1989) Fontainebleau 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
333. 00:43:06 Primus Josef (1978) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
333. 00:43:06 Slánský David (1976) KPMG RUNNING CLUB 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
334. 00:43:07 Kacířová Svatoslava (1981) TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
334. 00:43:07 Pergl Ondřej (1986) - 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
334. 00:43:07 Arsov Luboslav (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
334. 00:43:07 Kacířová Svatoslava (1981) TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
334. 00:43:07 Kacířová Svatoslava (1981) TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
334. 00:43:07 Pergl Ondřej (1986) - 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
334. 00:43:07 Arsov Luboslav (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
334. 00:43:07 Kacířová Svatoslava (1981) TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
334. 00:43:07 Pergl Ondřej (1986) - 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
334. 00:43:07 Arsov Luboslav (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
335. 00:43:09 Šmída Pavel (1987) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
335. 00:43:09 Šmída Pavel (1987) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
335. 00:43:09 Šmída Pavel (1987) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
336. 00:43:10 Hritz Peter (1966) Sport team Nova Lesna 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
336. 00:43:10 Hritz Peter (1966) Sport team Nova Lesna 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
336. 00:43:10 Hritz Peter (1966) Sport team Nova Lesna 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
337. 00:43:12 Hanousek Jakub (1991) Police nad Metují 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
337. 00:43:12 Hanousek Jakub (1991) Police nad Metují 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
337. 00:43:12 Hanousek Jakub (1991) Police nad Metují 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
337. 00:43:12 Hanousek Jakub (1991) Police nad Metují 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
338. 00:43:13 Urban Tomáš (1980) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
338. 00:43:13 Hanousek Jan (1963) IthinkBeer.com 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
338. 00:43:13 Hess Jiří (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
338. 00:43:13 Urban Tomáš (1980) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
338. 00:43:13 Hanousek Jan (1963) IthinkBeer.com 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
338. 00:43:13 Urban Tomáš (1980) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
338. 00:43:13 Hanousek Jan (1963) IthinkBeer.com 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
338. 00:43:13 Hess Jiří (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
338. 00:43:13 Jana Rudolfová (1971) BAKSEAL SIX TEAM 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
338. 00:43:13 Urban Tomáš (1980) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
338. 00:43:13 Hanousek Jan (1963) IthinkBeer.com 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
338. 00:43:13 Hess Jiří (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
339. 00:43:15 Kubíčková Tereza (1990) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
339. 00:43:15 Jelínek Petr (1984) Lendy club 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
339. 00:43:15 Klusák Petr (1977) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
339. 00:43:15 Kubíčková Tereza (1990) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
339. 00:43:15 Kubíčková Tereza (1990) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
339. 00:43:15 Jelínek Petr (1984) Lendy club 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
339. 00:43:15 Klusák Petr (1977) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
339. 00:43:15 Kubíčková Tereza (1990) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
339. 00:43:15 Jelínek Petr (1984) Lendy club 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
339. 00:43:15 Klusák Petr (1977) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
340. 00:43:16 Berky Jiří (1962) Havlíčkův Brod SDH Termesivy 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
340. 00:43:16 Babicová Eva (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
340. 00:43:16 Hanzl Filip (1980) ETDORFIN 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
340. 00:43:16 Franěk Vladimír (1959) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
340. 00:43:16 Berky Jiří (1962) Havlíčkův Brod SDH Termesivy 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
340. 00:43:16 Babicová Eva (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
340. 00:43:16 Berky Jiří (1962) Havlíčkův Brod SDH Termesivy 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
340. 00:43:16 Babicová Eva (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
340. 00:43:16 Hanzl Filip (1980) ETDORFIN 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
340. 00:43:16 Franěk Vladimír (1959) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
340. 00:43:16 Berky Jiří (1962) Havlíčkův Brod SDH Termesivy 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
340. 00:43:16 Babicová Eva (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
340. 00:43:16 Hanzl Filip (1980) ETDORFIN 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
340. 00:43:16 Franěk Vladimír (1959) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
341. 00:43:17 Fenyk Pavel (1965) SK BABICE 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
341. 00:43:17 Herbst Luboš (1979) EKA TEAM 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
341. 00:43:17 Fenyk Pavel (1965) SK BABICE 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
341. 00:43:17 Fenyk Pavel (1965) SK BABICE 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
341. 00:43:17 Herbst Luboš (1979) EKA TEAM 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
341. 00:43:17 Jan Brož (1968) Rtyně- Náměrka 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
341. 00:43:17 Fenyk Pavel (1965) SK BABICE 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
341. 00:43:17 Herbst Luboš (1979) EKA TEAM 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
342. 00:43:18 Hájek Lukáš (1991) Zruč n.S. 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
342. 00:43:18 Müller Richard (1992) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
342. 00:43:18 Fogl Marek (1972) Jablonné nad Orlicí 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
342. 00:43:18 Beneš Jan (1972) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
342. 00:43:18 Slovák Tomáš (1969) Traged Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
342. 00:43:18 Battle Steve (1963) OSŽ Velká Británie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
342. 00:43:18 Hájek Lukáš (1991) Zruč n.S. 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
342. 00:43:18 Hájek Lukáš (1991) Zruč n.S. 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
342. 00:43:18 Müller Richard (1992) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
342. 00:43:18 Fogl Marek (1972) Jablonné nad Orlicí 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
342. 00:43:18 Beneš Jan (1972) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
342. 00:43:18 Slovák Tomáš (1969) Traged Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
342. 00:43:18 Battle Steve (1963) OSŽ Velká Británie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
342. 00:43:18 Hájek Lukáš (1991) Zruč n.S. 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
342. 00:43:18 Müller Richard (1992) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
342. 00:43:18 Fogl Marek (1972) Jablonné nad Orlicí 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
342. 00:43:18 Beneš Jan (1972) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
342. 00:43:18 Slovák Tomáš (1969) Traged Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
342. 00:43:18 Battle Steve (1963) OSŽ Velká Británie 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
343. 00:43:19 Hergesell Jiří (1971) Vračkovice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
343. 00:43:19 Hergesell Jiří (1971) Vračkovice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
343. 00:43:19 Hergesell Jiří (1971) Vračkovice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
344. 00:43:20 Mertová Michaela (1976) Activity Lanškroun 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
344. 00:43:20 Beneš Petr (1984) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
344. 00:43:20 Mertová Michaela (1976) Activity Lanškroun 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
344. 00:43:20 Mertová Michaela (1976) Activity Lanškroun 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
344. 00:43:20 Beneš Petr (1984) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
344. 00:43:20 Mertová Michaela (1976) Activity Lanškroun 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
344. 00:43:20 Beneš Petr (1984) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
345. 00:43:21 Hrbáček Jan (1977) Ústí nad Labem 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
345. 00:43:21 Adamcová Andrea (1973) Spartak Vlašim 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
345. 00:43:21 Hrbáček Jan (1977) Ústí nad Labem 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
345. 00:43:21 Adamcová Andrea (1973) Spartak Vlašim 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
345. 00:43:21 Hrbáček Jan (1977) Ústí nad Labem 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
345. 00:43:21 Adamcová Andrea (1973) Spartak Vlašim 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
346. 00:43:22 Bláha Jakub (1999) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
346. 00:43:22 Jeništa Daniel (1986) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
346. 00:43:22 Bláha Jakub (1999) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
346. 00:43:22 Jeništa Daniel (1986) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
346. 00:43:22 Bláha Jakub (1999) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
346. 00:43:22 Jeništa Daniel (1986) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
347. 00:43:23 Chmatal Martin (1974) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
347. 00:43:23 Chmatal Martin (1974) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
347. 00:43:23 Martin Kubín (1970) Trutnov 19. 10. 2019 Silniční běh Hronov-Náchod
347. 00:43:23 Chmatal Martin (1974) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
348. 00:43:24 Hanžl Richard (1967) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
348. 00:43:24 Hanžl Richard (1967) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
349. 00:43:25 Skopal Vladimír (1983) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
349. 00:43:25 Hřebíček Jan (1971) BECHOVICE RUNNERS 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
349. 00:43:25 Skopal Vladimír (1983) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
349. 00:43:25 Skopal Vladimír (1983) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
349. 00:43:25 Hřebíček Jan (1971) BECHOVICE RUNNERS 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
349. 00:43:25 Skopal Vladimír (1983) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
349. 00:43:25 Hřebíček Jan (1971) BECHOVICE RUNNERS 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
350. 00:43:26 Hejzlar Jaroslav (1957) Praha 10 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
350. 00:43:26 Šrajer Michal (1982) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
350. 00:43:26 Červenka Ondřej (1979) Červenka architekti 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
350. 00:43:26 Hejzlar Jaroslav (1957) Praha 10 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
350. 00:43:26 Hejzlar Jaroslav (1957) Praha 10 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
350. 00:43:26 Šrajer Michal (1982) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
350. 00:43:26 Červenka Ondřej (1979) Červenka architekti 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
350. 00:43:26 Hejzlar Jaroslav (1957) Praha 10 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
350. 00:43:26 Šrajer Michal (1982) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
350. 00:43:26 Červenka Ondřej (1979) Červenka architekti 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
351. 00:43:27 Tománek Stanislav (1954) Nová Včelnice TJ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
351. 00:43:27 Hejtíková Gabriela (1981) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
351. 00:43:27 Janková Magda (1980) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
351. 00:43:27 Tománek Stanislav (1954) Nová Včelnice TJ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
351. 00:43:27 Hejtíková Gabriela (1981) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
351. 00:43:27 Janková Magda (1980) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
351. 00:43:27 Tománek Stanislav (1954) Nová Včelnice TJ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
351. 00:43:27 Hejtíková Gabriela (1981) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
351. 00:43:27 Janková Magda (1980) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
352. 00:43:28 Budáčová Simona (1972) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
352. 00:43:28 Budáčová Simona (1972) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
352. 00:43:28 Budáčová Simona (1972) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
353. 00:43:29 Hulovec Tomas (1980) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
353. 00:43:29 Pazdirek Marcus (1975) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
353. 00:43:29 Hulovec Tomas (1980) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
353. 00:43:29 Pazdirek Marcus (1975) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
353. 00:43:29 Diviš Jiří (1975) Cyklo Extra Č.B. 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
353. 00:43:29 Diviš Jiří (1975) Cyklo Extra Č.B. 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
353. 00:43:29 Hulovec Tomas (1980) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
353. 00:43:29 Pazdirek Marcus (1975) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
354. 00:43:30 Turek Martin (1986) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
354. 00:43:30 Brada Jaroslav (1995) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
354. 00:43:30 Havel Michal (1983) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
354. 00:43:30 Jann Václav (1977) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
354. 00:43:30 Štěpánek Mirko (1972) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
354. 00:43:30 Brada Jaroslav (1995) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
354. 00:43:30 Turek Martin (1986) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
354. 00:43:30 Brada Jaroslav (1995) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
354. 00:43:30 Turek Martin (1986) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
354. 00:43:30 Havel Michal (1983) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
354. 00:43:30 Jann Václav (1977) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
354. 00:43:30 Štěpánek Mirko (1972) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
354. 00:43:30 Turek Martin (1986) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
354. 00:43:30 Brada Jaroslav (1995) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
354. 00:43:30 Havel Michal (1983) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
354. 00:43:30 Jann Václav (1977) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
354. 00:43:30 Štěpánek Mirko (1972) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
355. 00:43:32 Broža Vojtěch (1985) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
355. 00:43:32 Číp Roman (1970) Hluboš 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
355. 00:43:32 Číp Roman (1970) Hluboš 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
355. 00:43:32 Číp Roman (1970) Hluboš 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
356. 00:43:33 Hnát Miroslav (1971) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
356. 00:43:33 Hnát Miroslav (1971) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
356. 00:43:33 Hnát Miroslav (1971) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
357. 00:43:34 Divišová Kristýna (1990) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
357. 00:43:34 Horáková Jana (1971) Cafe Bajer Pardubice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
357. 00:43:34 Divišová Kristýna (1990) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
357. 00:43:34 Divišová Kristýna (1990) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
357. 00:43:34 Horáková Jana (1971) Cafe Bajer Pardubice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
357. 00:43:34 Krejcar Pavel (1984) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
357. 00:43:34 Krejcar Pavel (1984) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
357. 00:43:34 Divišová Kristýna (1990) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
357. 00:43:34 Horáková Jana (1971) Cafe Bajer Pardubice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
358. 00:43:35 Nováček Jakub (1983) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
358. 00:43:35 Kubala Frantisek (1973) RACE TEAM URIÁŠ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
358. 00:43:35 Nováček Jakub (1983) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
358. 00:43:35 Kubala Frantisek (1973) RACE TEAM URIÁŠ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
358. 00:43:35 Nováček Jakub (1983) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
358. 00:43:35 Kubala Frantisek (1973) RACE TEAM URIÁŠ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
359. 00:43:37 Rudolf Stepan (1980) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
359. 00:43:37 Rudolf Stepan (1980) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
359. 00:43:37 Stejskal Pavel (1974) SK 4 Dvory ČB 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
359. 00:43:37 Stejskal Pavel (1974) SK 4 Dvory ČB 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
359. 00:43:37 Rudolf Stepan (1980) Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
360. 00:43:38 Hofman Jan (1982) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
360. 00:43:38 Řehoř Michal (1974) Komerční banka 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
360. 00:43:38 Hofman Jan (1982) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
360. 00:43:38 Řehoř Michal (1974) Komerční banka 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
360. 00:43:38 Souček Milan (1953) Sokol Plavsko 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
360. 00:43:38 Souček Milan (1953) Sokol Plavsko 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
360. 00:43:38 Hofman Jan (1982) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
360. 00:43:38 Řehoř Michal (1974) Komerční banka 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
361. 00:43:39 Fehér Marek (1990) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
361. 00:43:39 Macháč Jan (1977) DGP 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
361. 00:43:39 Fehér Marek (1990) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
361. 00:43:39 Fehér Marek (1990) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
361. 00:43:39 Macháč Jan (1977) DGP 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
361. 00:43:39 Tomášová Gabriela (1969) Relax Běhny 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
361. 00:43:39 Fehér Marek (1990) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
361. 00:43:39 Tomášová Gabriela (1969) Relax Běhny 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
361. 00:43:39 Macháč Jan (1977) DGP 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
362. 00:43:40 Křivánek Petr (1980) Pelhřimov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
362. 00:43:40 Šafr Milan (1977) Metropolitní univerzita Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
362. 00:43:40 Bařinka Martin (1969) Zlín 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
362. 00:43:40 Křivánek Petr (1980) Pelhřimov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
362. 00:43:40 Šafr Milan (1977) Metropolitní univerzita Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
362. 00:43:40 Bařinka Martin (1969) Zlín 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
362. 00:43:40 Křivánek Petr (1980) Pelhřimov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
362. 00:43:40 Šafr Milan (1977) Metropolitní univerzita Praha 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
362. 00:43:40 Bařinka Martin (1969) Zlín 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
363. 00:43:41 Prager Karel (1963) CK Vinohradské Šlapky 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
363. 00:43:41 Prager Karel (1963) CK Vinohradské Šlapky 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
363. 00:43:41 Prager Karel (1963) CK Vinohradské Šlapky 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
364. 00:43:43 Sláviková Lujza (1988) Mzjava 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
364. 00:43:43 Dušková Jitka (1975) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
364. 00:43:43 Sláviková Lujza (1988) Mzjava 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
364. 00:43:43 Sláviková Lujza (1988) Mzjava 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
364. 00:43:43 Dušková Jitka (1975) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
364. 00:43:43 Sláviková Lujza (1988) Mzjava 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
364. 00:43:43 Dušková Jitka (1975) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
365. 00:43:44 Rys Jiří (1964) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
365. 00:43:44 Rys Jiří (1964) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
365. 00:43:44 Dubský Roman (1978) Přibyslav 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
365. 00:43:44 Dubský Roman (1978) Přibyslav 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
365. 00:43:44 Rys Jiří (1964) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
366. 00:43:45 Žert Jakub (1989) SPK Cerhenice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
366. 00:43:45 Mašita Jakub (1990) Horoušany 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
366. 00:43:45 Žert Jakub (1989) SPK Cerhenice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
366. 00:43:45 Žert Jakub (1989) SPK Cerhenice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
366. 00:43:45 Mašita Jakub (1990) Horoušany 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
366. 00:43:45 Žert Jakub (1989) SPK Cerhenice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
366. 00:43:45 Mašita Jakub (1990) Horoušany 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
367. 00:43:46 Matyášová Jana (1965) Dolní Dobrouč 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
367. 00:43:46 Slechta Petr (1975) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
367. 00:43:46 Macej Patrik (1990) Flamengo HK 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
367. 00:43:46 Slechta Petr (1975) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
367. 00:43:46 Matyášová Jana (1965) Dolní Dobrouč 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
367. 00:43:46 Slechta Petr (1975) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
367. 00:43:46 Matyášová Jana (1965) Dolní Dobrouč 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
367. 00:43:46 Macej Patrik (1990) Flamengo HK 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
367. 00:43:46 Slechta Petr (1975) 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
367. 00:43:46 Matyášová Jana (1965) Dolní Dobrouč 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
367. 00:43:46 Macej Patrik (1990) Flamengo HK 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
368. 00:43:48 Vanek Vladimir (1980) Litovel 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
368. 00:43:48 Raus Karel (1992) Praha 20 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
368. 00:43:48 Kysilka Vratislav (1978) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
368. 00:43:48 Mlích Jiří (1974) HunikOff 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
368. 00:43:48 Vanek Vladimir (1980) Litovel 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
368. 00:43:48 Raus Karel (1992) Praha 20 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
368. 00:43:48 Vanek Vladimir (1980) Litovel 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
368. 00:43:48 Raus Karel (1992) Praha 20 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
368. 00:43:48 Mlích Jiří (1974) HunikOff 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
368. 00:43:48 Vanek Vladimir (1980) Litovel 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
368. 00:43:48 Raus Karel (1992) Praha 20 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
368. 00:43:48 Mlích Jiří (1974) HunikOff 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
369. 00:43:49 Procházka Tomáš (1998) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
369. 00:43:49 Procházka Tomáš (1998) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
369. 00:43:49 Procházka Tomáš (1998) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
370. 00:43:50 Milan Ivan (1964) OSŽ Slovensko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
370. 00:43:50 Milan Ivan (1964) OSŽ Slovensko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
370. 00:43:50 Milan Ivan (1964) OSŽ Slovensko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
371. 00:43:51 Procházková Kateřina (1995) Dobřichov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
371. 00:43:51 Vaniš Martin (1976) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
371. 00:43:51 Procházková Kateřina (1995) Dobřichov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
371. 00:43:51 Procházková Kateřina (1995) Dobřichov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
371. 00:43:51 Vaniš Martin (1976) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
371. 00:43:51 Procházková Kateřina (1995) Dobřichov 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
371. 00:43:51 Vaniš Martin (1976) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
372. 00:43:52 Dobrovodský Michal (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
372. 00:43:52 Kolář Jan (1980) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
372. 00:43:52 Dobrovodský Michal (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
372. 00:43:52 Kolář Jan (1980) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
372. 00:43:52 Dobrovodský Michal (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
372. 00:43:52 Kolář Jan (1980) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
373. 00:43:53 Pham Thi Linh (1989) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
373. 00:43:53 Říha Karel (1969) Soběhrdy 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
373. 00:43:53 Pham Thi Linh (1989) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
373. 00:43:53 Říha Karel (1969) Soběhrdy 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
373. 00:43:53 Pham Thi Linh (1989) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
373. 00:43:53 Říha Karel (1969) Soběhrdy 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
373. 00:43:53 Pham Thi Linh (1989) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
374. 00:43:54 Čihař Tomáš (1970) Chojenec 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
374. 00:43:54 Slovák Tomáš (1969) Traged Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
374. 00:43:54 Čihař Tomáš (1970) Chojenec 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
374. 00:43:54 Čihař Tomáš (1970) Chojenec 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
374. 00:43:54 Čihař Tomáš (1970) Chojenec 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
375. 00:43:55 Kašparová Kateřina (1986) Kladno 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
375. 00:43:55 Kříž Tomáš (1989) Praha 6 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
375. 00:43:55 Jadrný Petr (1975) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
375. 00:43:55 Marušák Róbert (1971) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
375. 00:43:55 Kašparová Kateřina (1986) Kladno 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
375. 00:43:55 Kříž Tomáš (1989) Praha 6 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
375. 00:43:55 Jadrný Petr (1975) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
375. 00:43:55 Marušák Róbert (1971) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
375. 00:43:55 Kašparová Kateřina (1986) Kladno 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
375. 00:43:55 Kříž Tomáš (1989) Praha 6 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
375. 00:43:55 Jadrný Petr (1975) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
375. 00:43:55 Marušák Róbert (1971) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
375. 00:43:55 Kašparová Kateřina (1986) Kladno