Nejlepší výkony

Načítám...

Přemysl Divácký (1949)

datum závod vzdálenost čas oddíl umístění umístění v kategorii
13. 11. 2021 Běh Dlouhými záhony 6,8 km 00:43:18 Orel-Židenice 89. .
28. 9. 2021 Svatováclavský běh Blažovicemi 10 km 00:58:11 58. .
19. 9. 2021 Burčáková šestka 6 km 00:31:38 88. .
11. 9. 2021 Běh na Petřínskou rozhlednu 3,25 km 00:23:00 Orel Židenice 62. 2.
21. 8. 2021 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:40:07 Orel - Židenice / AC Moravská Slavia Brno 116. 5.
3. 8. 2021 Běh na Šance 3,1 km 00:23:00 Orel Židenice 50. .
19. 9. 2020 Cross po lyžařských tratích 6 km 00:38:12 Orel Židenice 18. 3.
16. 9. 2020 Triexpert Cup - dráha 0 km 00:00:00 100. 1.
13. 9. 2020 Běh na Petřínskou rozhlednu 3,25 km 00:22:54 Orel Židenice 82. 3.
9. 9. 2020 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:31:31 Moravská Slavia 191. 1.
2. 9. 2020 Triexpert Cup - Líšeň 11 km 00:58:00 Moravská Slavia 176. 1.
22. 8. 2020 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:38:47 Orel Židenice 116. 3.
19. 8. 2020 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:44:40 Moravská Slavia 182. 2.
12. 8. 2020 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:37:54 Moravská Slavia 147. 1.
5. 8. 2020 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 00:41:24 Moravská Slavia 138. 2.
29. 7. 2020 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:41:23 Moravská Slavia 156. 1.
8. 7. 2020 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:30:22 Moravská Slavia 187. 1.
1. 7. 2020 Triexpert Cup - dráha 5 km 00:24:51 186. 1.
7. 3. 2020 Modřický pohár 5 km 00:23:13 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 99. 4.
8. 2. 2020 Malá cena Zlobice 7,3 km 00:38:40 114. .
25. 1. 2020 Rájecká desítka 5 km 00:30:08 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 69. 2.
11. 1. 2020 Uhřické kolečko 4,23 km 00:22:08 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 23. 3.
26. 12. 2019 Štěpánský běh Syrovice 4,7 km 00:24:36 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 120. 1.
14. 12. 2019 Vranovský žleb 6,1 km 00:28:55 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 87. 1.
30. 11. 2019 Mikulášský běh Okrouhlá 4,6 km 00:26:48 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 107. 2.
29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek 10 km 00:51:27 Moravská Slavie 1088. 7.
28. 9. 2019 Svatováclavský běh Blažovicemi 10 km 00:49:46 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 123. 3.
22. 9. 2019 Burčáková šestka 6 km 00:29:23 Orel Židenice 92. 3.
15. 9. 2019 Běh na Petřínskou rozhlednu 3,25 km 00:23:14 Orel Židenice 83. 3.
11. 9. 2019 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:30:59 210. 1.
31. 8. 2019 Vísecká desítka 9,05 km 00:50:19 Orel Židenice 50. 1.
28. 8. 2019 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:46:50 201. 1.
24. 8. 2019 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:38:01 Orel Židenice 108. 2.
14. 8. 2019 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:39:27 204. 2.
10. 8. 2019 Vnorovská desítka 5 km 00:25:12 Brno Orel - Židenice 33. 4.
7. 8. 2019 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:42:34 170. 1.
31. 7. 2019 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 00:43:12 171. 1.
17. 7. 2019 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:39:32 190. 1.
10. 7. 2019 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:42:54 194. 1.
3. 7. 2019 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:44:44 186. 1.
26. 6. 2019 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:30:30 176. 1.
12. 6. 2019 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 00:42:48 164. 1.
5. 6. 2019 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:39:02 226. 1.
1. 6. 2019 Běh dobroučským krajem 7,5 km 00:45:35 OREL Židenice 28. 2.
29. 5. 2019 Triexpert Cup - Líšeň 11 km 57:54:00 210. .
22. 5. 2019 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:45:06 198. 1.
15. 5. 2019 Triexpert Cup - Kociánka 3,6 km 00:18:49 196. 1.
4. 5. 2019 Letohradská pětka 5 km 00:26:05 Orel Židenice 90. 1.
27. 4. 2019 Jarní běh severem 5,5 km 00:28:27 AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 55. 1.
24. 4. 2019 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:30:59 210. 1.
17. 4. 2019 Triexpert Cup - dráha 5 km 00:24:33 236. 1.
13. 4. 2019 Veřovská desítka 10 km 00:50:45 Orel Židenice 87. 6.
6. 4. 2019 Obřanský kross 6 km 00:31:42 Židenice 31. .
16. 3. 2019 Běh kolem Myslivny 10,6 km 01:01:55 Orel Židenice 150. 14.
23. 2. 2019 Malá cena Zlobice 7,3 km 00:39:46 96. .
26. 1. 2019 Rájecká desítka 9,6 km 00:47:19 Orel Židenice 78. 4.
19. 1. 2019 Radostická nerezová desítka 10,5 km 00:59:14 Orel Židenice 166. 13.
12. 1. 2019 Uhřické kolečko 5,64 km 00:30:20 AC Moravská Slavia Brno 34. 1.
20. 10. 2018 Brněnská pětadvacítka 25 km 02:18:12 34. 3.
12. 9. 2018 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:32:13 253. 10.
5. 9. 2018 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:43:24 249. 10.
20. 6. 2018 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:37:48 253. 9.
6. 6. 2018 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:30:43 287. 11.
30. 5. 2018 Triexpert Cup - Líšeň 11 km 00:55:53 202. 9.
23. 5. 2018 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:43:24 249. 10.
16. 5. 2018 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:37:48 253. 9.
25. 4. 2018 Triexpert Cup - dráha 5 km 00:24:53 269. 12.
21. 4. 2018 Jarní běh severem 5,5 km 00:27:50 36. .
31. 12. 2017 Silvestrovský běh - Memoriál Richarda Plcha 10,25 km 00:57:43 37. .
17. 11. 2017 Běh o pohár Jehnic 10,9 km 00:57:02 289. .
21. 10. 2017 Brněnská pětadvacítka 25 km 02:08:28 52. .
7. 10. 2017 Triexpert Vokolo Príglu 14,1 km 01:12:06 Moravská Slávia Brno 740. 5.
20. 9. 2017 Memoriál Františka Nemetze v hodinovce 0 km 00:00:00 36. .
9. 9. 2017 Blanenská desítka 10 km 00:51:31 M. Slavia 146. 2.
30. 8. 2017 Triexpert Cup 2017-dráha 5 km 00:24:28 AC Moravská Slavia 186. 12.
26. 8. 2017 Půlmaraton Moravským krasem 21,097 km 01:58:11 291. .
16. 8. 2017 Triexpert Cup 2017-Obřany 8,8 km 00:43:24 AC Moravská Slavia 165. 9.
9. 8. 2017 Triexpert Cup 2017-Myslivna 7 km 00:42:44 AC Moravská Slavia 153. 9.
2. 8. 2017 Triexpert Cup 2017-Líšeň 11 km 00:57:17 AC Moravská Slavia 142. 9.
26. 7. 2017 Triexpert Cup 2017-Palackého vrch 7,1 km 00:37:12 AC Moravská Slavia 165. 9.
19. 7. 2017 Triexpert Cup 2017-Pisárky 6 km 00:29:34 AC Moravská Slavia 157. 7.
21. 6. 2017 Triexpert Cup 2017-Palackého vrch 7,1 km 00:37:01 AC Moravská Slavia 126. 7.
7. 6. 2017 Triexpert Cup 2017-Pisárky 6 km 00:29:12 AC Moravská Slavia 192. 6.
31. 5. 2017 Triexpert Cup 2017-Líšeň 11 km 00:55:38 AC Moravská Slavia 156. 4.
24. 5. 2017 Triexpert Cup 2017-Obřany 8,8 km 00:42:15 AC Moravská Slavia 188. 7.
3. 5. 2017 Triexpert Cup 2017-Myslivna 7 km 00:41:44 AC Moravská Slavia 163. 6.
26. 4. 2017 Triexpert Cup 2017-Pisárky 6 km 00:29:55 AC Moravská Slavia 187. 7.
2. 4. 2017 Brněnská přehrada 10 km 00:54:17 129. .
25. 3. 2017 Běh kolem Myslivny 10,6 km 00:55:42 AC Moravská Slavia Brno 144. 8.
4. 3. 2017 Modřický pohár 10 km 00:47:26 AC Moravská Slavia Brno 177. 9.
21. 1. 2017 Radostická nerezová desítka 10,5 km 00:57:50 AC Moravská Slavia Brno 141. 7.
7. 1. 2017 Innogy Winter Run 2017 - Brno 8 km 00:41:45 AC Moravská Slavia 43. 1.
10. 12. 2016 Vranovský žleb 10 km 00:48:00 AC Moravská Slavia Brno 183. 11.
17. 11. 2016 Běh o pohár Jehnic 10 km 00:56:26 AC Moravská Slavia Brno 274. 12.
6. 11. 2016 Sport Life Run - Veletržní běh 10 km 00:51:38 M. Slavia 147. 5.
7. 9. 2016 Triexpert Cup-Pisárky 6 km 00:29:48 Mor.Slavia 187. 8.
17. 8. 2016 Triexpert Cup-Líšeň 11 km 00:55:33 Mor.Slavia 151. 6.
20. 7. 2016 Triexpert Cup-Pisárky 6 km 00:29:25 Mor.Slavia 180. 4.
28. 9. 2015 Svatováclavský běh 11,25 km 00:55:57 Tatran Kohoutovice 101. 19.
12. 9. 2015 Blanenská desítka 10 km 00:51:01 M. Slavia 174. 3.
3. 6. 2015 Triexpert cup-Líšeň 11 km 00:57:43 154. 6.
27. 5. 2015 Triexpert cup-Obřany 8,8 km 00:43:01 195. 7.
18. 4. 2015 Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 10 km 00:51:29 Brno 92. 2.

provozovatel

partneři českého běžeckého klubu