Nejlepší výkony

Načítám...

Petr Jančařík (1968)

datum závod vzdálenost čas oddíl umístění umístění v kategorii
26. 2. 2022 Maraton Jana Buly 5,275 km 00:21:22 Orel Židenice 7. 5.
22. 1. 2022 Radostická nerezová desítka 10,5 km 00:47:00 42. .
8. 1. 2022 Kuřimský kros 8,8 km 00:43:08 50. .
31. 12. 2021 Silvestrovský běh - memoriál Richarda Plcha 10,25 km 00:42:55 13. .
18. 12. 2021 Běh pod Pálavou 9,9 km 00:44:24 10. .
17. 11. 2021 Běh o pohár Jehnic 10 km 00:45:22 73. .
16. 10. 2021 Krumlovský běh 10,9 km 00:45:33 9. .
28. 9. 2021 Svatováclavský běh Blažovicemi 10 km 00:46:22 19. .
21. 8. 2021 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:29:26 Orel Židenice - AAC Brno 31. 5.
7. 8. 2021 Vnorovská desítka 10 km 00:42:32 37. .
4. 7. 2021 Boskovické běhy - Běh za sedmizubým hřebenem 12 km 00:55:15 34. .
19. 6. 2021 Běh na Děvín 9,3 km 00:55:50 24. .
12. 6. 2021 Běh Drahanskou vrchovinou - memoriál Zdeňka Müllera 7,8 km 00:32:56 9. .
30. 5. 2021 Běh Filipovským údolím 10 km 00:42:14 16. .
20. 9. 2020 Burčáková šestka 6 km 00:24:10 Orel Židenice / AAC Brno 16. 2.
19. 9. 2020 Cross po lyžařských tratích 6 km 00:28:46 Orel Židenice - AAC Brno 5. 2.
22. 8. 2020 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:30:25 AAC Brno - Orel Židenice 40. 3.
8. 8. 2020 Vnorovská desítka 10 km 00:41:59 Orel Židenice - AAC Brno 40. 5.
18. 7. 2020 Běh kolem Vyškova - Vyškovská 12 12 km 00:51:06 AAC Brno - Orel Židenice 19. 3.
4. 7. 2020 Lulečská šestka - memoriál Mgr. Lenky Hoferové 6 km 00:25:34 AAC Brno 26. 4.
20. 6. 2020 Běh Moravským Pískem 6 km 00:24:15 24. .
13. 6. 2020 Zámecká pětka 5 km 00:19:40 AAC Brno 21. 2.
6. 6. 2020 Běh Drahanskou vrchovinou - memoriál Zdeňka Müllera 14 km 01:00:01 AAC Brno 27. 3.
9. 5. 2020 Běh na Děvín 9,3 km 00:55:11 15. .
7. 3. 2020 Modřický pohár 10 km 00:39:02 Orel Židenice - AAC Brno 66. 5.
22. 2. 2020 Rohálovská desítka 10 km 00:41:42 AAC Brno 103. 8.
8. 2. 2020 Malá cena Zlobice 7,3 km 00:30:54 30. .
18. 1. 2020 Radostická nerezová desítka 10,5 km 00:45:41 Orel Židenice - AAC Brno 48. 5.
11. 1. 2020 Uhřické kolečko 5,64 km 00:23:07 Orel Židenice - AAC Brno 14. 1.
4. 1. 2020 Kuřimský kros 8,8 km 00:43:38 Orel Židenice - AAC Brno 72. 8.
31. 12. 2019 Silvestrovský běh - memoriál Richarda Plcha 10,25 km 00:42:24 AAC Brno 2. .
26. 12. 2019 Štěpánský běh Syrovice 9,4 km 00:41:11 Orel Židenice - AAC Brno 74. 9.
21. 12. 2019 Předvánoční běh pod Pálavou 10,1 km 00:44:27 AAC Brno 27. 4.
14. 12. 2019 Vranovský žleb 9,8 km 00:40:25 Orel Židenice - AAC Brno 77. 7.
30. 11. 2019 Mikulášský běh Okrouhlá 8,6 km 00:38:10 Orel Židenice - AAC Brno 50. 6.
17. 11. 2019 Běh o pohár Jehnic - Běh 17.listopadu 10 km 00:45:40 AAC Brno - Orel Židenice 88. 7.
3. 11. 2019 Běh na Babí lom 3,8 km 00:19:00 Orel Židenice - AAC Brno 21. 2.
28. 10. 2019 Sokolský běh 9,3 km 00:40:47 AAC Brno 24. 2.
19. 10. 2019 Krumlovský běh 10,9 km 00:45:14 AAC Brno - Orel Židenice 16. 3.
12. 10. 2019 Běh za bořetickým burčákem 10 km 00:41:50 AAC Brno - Orel Židenice 15. .
5. 10. 2019 Bukovanský mlýn 7,5 km 00:39:29 AAC Brno - Orel Židenice 13. 3.
28. 9. 2019 Svatováclavský běh Blažovicemi 10 km 00:40:00 AAC Brno - Orel Židenice 31. 4.
22. 9. 2019 Burčáková šestka 6 km 00:23:51 Orel Židenice / AAC Brno 33. 5.
21. 9. 2019 Cross po lyžařských tratích 6 km 00:29:29 Orel Židenice 10. 4.
7. 9. 2019 Strážný nahoru a dolů 11,25 km 00:54:45 Orel Židenice - AAC Brno 16. 4.
30. 8. 2019 Alejemi v Kněžicích 9,3 km 00:39:19 Brno - Židenice Orel 20. 1.
24. 8. 2019 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:29:24 AAC Brno - Orel Židenice 38. 3.
14. 8. 2019 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:29:47 61. 4.
10. 8. 2019 Vnorovská desítka 10 km 00:41:24 AAC Brno - Orel Židenice 47. 8.
3. 8. 2019 Králický Sněžník - potichu 13,6 km 01:41:26 AAC Brno 41. .
20. 7. 2019 Běh kolem Vyškova - Vyškovská 12 12 km 00:50:48 Orel Židenice 12. 3.
13. 7. 2019 Nemojská devítka 9 km 00:39:21 AAC Brno 19. 3.
27. 6. 2019 Memoriál MUDr. Vališe 4,8 km 00:20:11 Orel Židenice - AAC Brno 17. 2.
2. 6. 2019 Běh kolem Mohyly míru 13,3 km 01:01:04 AAC Brno - Orel Židenice 40. 15.
1. 6. 2019 Běh dobroučským krajem 10,3 km 00:51:09 Orel Židenice 21. 4.
12. 5. 2019 Běh kolem Babího lomu 8,7 km 00:37:51 Orel Židenice - AAC Brno 21. 2.
8. 5. 2019 Běh Černou Horou 9,2 km 00:40:39 AAC Brno 26. 1.
4. 5. 2019 Běh Drahanskou vrchovinou - memoriál Zdeňka Müllera 14 km 01:00:08 AAC Brno 22. 3.
1. 5. 2019 Boskovické běhy - Běh za sedmizubým hřebenem 10,4 km 00:46:38 72. .
27. 4. 2019 Jarní běh severem 5,5 km 00:22:26 AAC Brno - Orel Židenice 11. 1.
13. 4. 2019 Veřovská desítka 10 km 00:40:25 Orel Židenice 27. 5.
6. 4. 2019 Velká Morava 10 km 00:41:24 AAC Brno - Orel Židenice 56. 6.
30. 3. 2019 Aprílový maratón Kuřim - Podlesí 6,3 km 00:28:16 Orel Židenice - AAC Brno 23. 2.
16. 3. 2019 Běh kolem Myslivny 10,6 km 00:47:01 AAC Brno - Orel Židenice 57. 8.
23. 2. 2019 Malá cena Zlobice 7,3 km 00:31:08 34. .
26. 1. 2019 Rájecká desítka 9,6 km 00:44:23 AAC Brno - Orel Židenice 46. 5.
19. 1. 2019 Radostická nerezová desítka 10,5 km 00:45:29 AAC Brno - Orel Židenice 58. 6.
12. 1. 2019 Uhřické kolečko 5,64 km 00:23:31 AAC Brno - Orel Židenice 15. 3.
5. 1. 2019 Kuřimský kros 8,8 km 00:44:16 AAC Brno - Orel Židenice 63. 6.
31. 12. 2018 Silvestrovský běh - Memoriál Richarda Plcha 10,25 km 00:43:22 10. .
17. 11. 2018 Běh o pohár Jehnic 10 km 00:44:58 AAC Brno - Orel Židenice 97. 5.
20. 10. 2018 Krumlovský běh 10,9 km 00:45:14 AAC Brno – Orel Židenice 16. 3.
13. 10. 2018 Běh za bořetickým burčákem 10 km 00:42:36 AAC Brno 29. 4.
23. 9. 2018 Burčáková šestka 6 km 00:23:51 Orel Židenice, AAC Brno 31. 3.
18. 8. 2018 Běh na Svatý Hostýn, MČR veteránů v běhu do vrchu 5 km 00:29:09 AAC Brno - Orel Židenice 48. 5.
4. 8. 2018 Holba běh na Šerák, MČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek, kvalifikace na MS v běhu do vrchu 9,5 km 01:00:36 AAC Brno 52. 8.
9. 6. 2018 Knířovský běh 6,5 km 00:26:53 AAC Brno - Orel Židenice 27. 3.
3. 6. 2018 Běh kolem mohyly míru 13,3 km 00:59:04 AAC Brno - Orel Židenice 54. 9.
19. 5. 2018 Běh na Děvín 9,3 km 00:58:20 AAC Brno 21. 5.
1. 5. 2018 Boskovické běhy - Běh za sedmizubým hřebenem 12,5 km 00:52:46 AAC Brno 65. 6.
7. 4. 2018 Velká Morava 10 km 00:41:17 AAC Brno - Orel Židenice 53. 11.
1. 4. 2018 Běh městem Jarmily Kratochvílové 15 km 01:06:03 AAC Brno 40. 6.
17. 3. 2018 Běh Lužánkami 7,775 km 00:32:09 AAC Brno 31. 3.
27. 1. 2018 Rájecká desítka 9,6 km 00:45:05 AAC Brno - Orel Židenice 51. 5.
20. 1. 2018 Radostická nerezová desítka 10,5 km 00:46:02 AAC Brno - Orel Židenice 55. 9.
6. 1. 2018 Kuřimský kros 8,8 km 00:42:43 AAC Brno - Orel Židenice 69. 9.
31. 12. 2017 Silvestrovský běh - Memoriál Richarda Plcha 10,25 km 00:44:54 9. .
27. 12. 2017 Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy 5,2 km 00:21:31 23. .
26. 12. 2017 Štěpánský běh 9,4 km 00:40:06 82. .
16. 12. 2017 Běh pod Pálavou 9,8 km 00:44:53 AAC Brno 28. .
2. 12. 2017 Mikulášský běh Okrouhlá 8,6 km 00:39:11 Orel Židenice 47. .
11. 11. 2017 Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka 10,9 km 00:45:55 43. .
4. 11. 2017 Běh okolo přehrady Křetínky 14,7 km 00:59:29 21. .
29. 10. 2017 Běh na Babí lom 3,8 km 00:18:57 15. .
14. 10. 2017 Běh za bořetickým burčákem 10 km 00:41:57 AAC Brno 23. .
7. 10. 2017 Oslavanský podzimní kros 5,35 km 00:19:54 AAC Brno 3. .
1. 10. 2017 Pozořický SOPEL 11,2 km 00:53:31 AAC Brno 4. .
28. 9. 2017 Svatováclavský běh Blažovicemi 10 km 00:40:45 46. .
23. 9. 2017 5|10 mil Brnem 16,09 km 01:00:22 25. .
16. 9. 2017 Běh Moravským krasem 12,2 km 00:53:52 18. .
26. 7. 2017 Triexpert Cup 2017-Palackého vrch 7,1 km 00:29:41 AAC BRNO 56. 16.
17. 6. 2017 Spešovský kros okolo Jedle 8,5 km 00:39:54 17. .
3. 6. 2017 Běh na Děvín - MČR veteránů v běhu do vrchu 9,1 km 00:56:40 23. .
14. 5. 2017 Běh kolem Babího lomu 8,7 km 00:38:29 AAC Brno 15. 3.
8. 5. 2017 Běh Černou Horou 9,2 km 00:41:20 AAC Brno 29. 10.
1. 5. 2017 Boskovické běhy - Běh za sedmizubým hřebenem 12,5 km 00:52:54 AAC Brno 67. 14.
23. 4. 2017 Indiánský běh ve Wilsoňáku 7 km 00:34:37 14. .
22. 4. 2017 Ivanovický krosmaraton a lidový běh 7 km 00:41:05 6. .
2. 4. 2017 Brněnská přehrada 10 km 00:45:30 53. .
25. 3. 2017 Běh kolem Myslivny 10,6 km 00:46:49 AAC Brno 63. 15.
4. 3. 2017 Modřický pohár 10 km 00:39:56 AAC Brno 72. 26.
21. 1. 2017 Radostická nerezová desítka 10,5 km 00:48:30 AAC Brno 72. 17.
7. 1. 2017 Kuřimský kros 8,8 km 00:43:25 AAC Brno 57. 14.
10. 12. 2016 Vranovský žleb 10 km 00:38:41 AAC Brno 58. 15.
17. 11. 2016 Běh o pohár Jehnic 10 km 00:47:39 AAC Brno 135. 33.
8. 10. 2016 Běh za bořetickým burčákem 9,5 km 00:38:34 AAC Brno 32. 8.
28. 5. 2016 Běh na Děvín - MČR veteránů v běhu do vrchu 9,1 km 01:00:04 AAC Brno 26. 3.
9. 4. 2016 Velká Morava 10 km 00:41:03 AAC Brno 58. 20.
6. 2. 2016 Rájecká desítka 9,6 km 00:46:16 AAC Brno 109. 32.
28. 9. 2015 Svatováclavský běh 11,25 km 00:46:22 AAC Brno 38. 22.
19. 9. 2015 Craft RUNGO běh brněnskou zoo 7,3 km 00:32:11 AAC Brno 28. 7.
8. 5. 2015 Běh Černou Horou 9,2 km 00:40:27 AAC Brno 21. 10.
18. 4. 2015 Velká Morava 10 km 00:40:53 AAC Brno 66. 22.
21. 3. 2015 Běh Drahanskou vrchovinou 14,5 km 01:03:29 AAC Brno 30. 6.
28. 2. 2015 Rohálovská desítka 10 km 00:43:20 AAC Brno 157. 41.
30. 8. 2014 Půlmaraton Moravským krasem 21,098 km 01:33:30 AAC Brno 108. 31.

provozovatel

partneři českého běžeckého klubu