Nejlepší výkony

Načítám...

Pavel Sedláček (1953)

datum závod vzdálenost čas oddíl umístění umístění v kategorii
8. 7. 2020 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:36:53 Moravská Slavia / Orel Ži 236. 17.
1. 7. 2020 Triexpert Cup - dráha 5 km 00:30:59 252. 18.
7. 3. 2020 Modřický pohár 10 km 01:04:26 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 230. 19.
4. 1. 2020 Kuřimský kros 8,8 km 01:05:10 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 201. 17.
26. 12. 2019 Štěpánský běh Syrovice 9,4 km 01:00:35 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 226. 20.
14. 12. 2019 Vranovský žleb 9,8 km 00:58:06 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 188. 11.
30. 11. 2019 Mikulášský běh Okrouhlá 8,6 km 00:59:03 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 172. 15.
17. 11. 2019 Běh o pohár Jehnic - Běh 17.listopadu 10 km 01:11:50 Orel Židenice 359. 23.
5. 10. 2019 Roštejnské stráně 3 km 00:19:26 Orel Židenice 6. 2.
29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek 10 km 01:03:14 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2020. 53.
28. 9. 2019 Svatováclavský běh Blažovicemi 10 km 01:01:04 Orel Židenice 167. 22.
22. 9. 2019 Burčáková šestka 6 km 00:35:57 Orel Židenice 146. 6.
15. 9. 2019 Běh na Petřínskou rozhlednu 3,25 km 00:26:03 Orel Židenice 75. 13.
11. 9. 2019 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:39:04 282. 19.
7. 9. 2019 Strážný nahoru a dolů 7,5 km 00:56:52 Orel Židenice 23. 7.
4. 9. 2019 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:50:36 209. 21.
28. 8. 2019 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:56:30 253. 20.
24. 8. 2019 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:46:44 orel zidenice 151. 11.
7. 8. 2019 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:53:06 222. 15.
31. 7. 2019 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 00:53:25 218. 17.
24. 7. 2019 Triexpert Cup - Líšeň 11 km 01:20:04 226. 18.
17. 7. 2019 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:48:58 239. 16.
12. 6. 2019 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 00:56:04 232. 17.
2. 6. 2019 Běh kolem Mohyly míru 13,3 km 01:43:26 AC Moravská Slavia Brno 153. 9.
22. 5. 2019 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:54:46 228. 13.
15. 5. 2019 Triexpert Cup - Kociánka 3,6 km 00:22:56 232. 14.
24. 4. 2019 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:39:04 282. 19.
17. 4. 2019 Triexpert Cup - dráha 5 km 00:31:18 307. 17.
6. 4. 2019 Velká Morava 10 km 01:11:21 MS Brno 227. 14.
26. 1. 2019 Rájecká desítka 9,6 km 01:14:33 AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 172. 19.
5. 1. 2019 Kuřimský kros 8,8 km 01:14:10 AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 205. 16.
12. 9. 2018 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:36:13 295. 17.
5. 9. 2018 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:54:02 362. 22.
22. 8. 2018 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:46:10 245. 15.
15. 8. 2018 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 00:52:02 223. 12.
8. 8. 2018 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:54:00 203. 9.
1. 8. 2018 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:39:04 268. 13.
18. 7. 2018 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:53:08 237. 15.
11. 7. 2018 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:48:45 AC Moravská Slavia Brno 232. 10.
27. 6. 2018 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 00:50:17 AC Moravská Slavia Brno 254. 16.
13. 6. 2018 Triexpert Cup - dráha 10 km 00:59:13 283. 18.
6. 6. 2018 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:37:11 368. 22.
3. 6. 2018 Běh kolem mohyly míru 13,3 km 01:32:23 Orel Starý Lískovec 157. 10.
30. 5. 2018 Triexpert Cup - Líšeň 11 km 01:11:44 291. 18.
9. 5. 2018 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 00:53:22 287. 15.
2. 5. 2018 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:52:19 295. 14.
25. 4. 2018 Triexpert Cup - dráha 5 km 00:31:07 354. 22.
7. 4. 2018 Velká Morava 10 km 01:06:18 Orel Starý Lískovec 219. 9.
17. 2. 2018 Maraton Jana Buly 5,275 km 00:32:10 Orel Starý Lískovec 24. 23.
17. 11. 2016 Běh o pohár Jehnic 5 km 00:48:04 Orel Starý Lískovec 77. 44.
25. 9. 2016 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek 10 km 01:25:39 AC Moravská Slávia Brno 2003. 134.
17. 8. 2016 Triexpert Cup-Líšeň 11 km 01:04:15 197. 14.
20. 7. 2016 Triexpert Cup-Pisárky 6 km 00:33:46 234. 15.
7. 5. 2016 Letohradská pětka 5 km 00:28:09 Orel Starý Lískovec 74. 5.
16. 4. 2016 Veřovská desítka 10 km 00:59:50 Orel Starý Lískovec Brno 98. 9.
9. 4. 2016 Velká Morava 10 km 00:55:03 AC MS Brno 162. 9.
6. 2. 2016 Rájecká desítka 9,6 km 01:03:43 AC Mor. Slávia Brno 252. 15.
23. 1. 2016 Radostická nerezová desítka 10,55 km 01:07:26 AC Mor. Slávia Brno 183. 10.
4. 10. 2015 Běžíme na hrad Veveří 10 km 01:12:07 AC Sávia Brno 16. 1.
28. 9. 2015 Svatováclavský běh 11,25 km 00:58:45 Orel Starý Lískovec 110. 25.
9. 9. 2015 Triexpert cup-Líšeň 11 km 01:00:26 181. 9.
3. 6. 2015 Triexpert cup-Líšeň 11 km 01:02:23 185. 9.
12. 5. 2015 Hraběnka cup, Sloup - Hraběnka 4,2 km 00:38:08 Olomučany 65. 4.
2. 5. 2015 Letohradská pětka 5 km 00:27:07 Orel Starý Lískovec Brno 83. 5.
18. 4. 2015 Velká Morava 10 km 00:54:36 AC Moravská Slavia Brno 177. 16.
21. 3. 2015 Běh Drahanskou vrchovinou 14,5 km 01:31:06 Moravská Slavia 83. 14.
29. 9. 2013 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek 10 km 00:56:59 Moravská Slávia Brno 1294. 77.

provozovatel

partneři českého běžeckého klubu