Nejlepší výkony

Načítám...

Martin Řezáč (1982)

datum závod vzdálenost čas oddíl umístění umístění v kategorii
9. 7. 2022 MČR v etapovém ultramaratonu - MUM - Moravský Ultramaraton / Cimrmanova etapa 42,2 km 03:52:21 24. .
8. 7. 2022 MČR v etapovém ultramaratonu - MUM - Moravský Ultramaraton / Bystřická etapa 42,2 km 03:57:36 18. .
7. 7. 2022 MČR v etapovém ultramaratonu - MUM - Moravský Ultramaraton / Olešnická etapa 42,2 km 03:48:11 15. .
6. 7. 2022 MČR v etapovém ultramaratonu - MUM - Moravský Ultramaraton / Tišnovská etapa 42,2 km 04:10:43 24. .
5. 7. 2022 MČR v etapovém ultramaratonu - MUM - Moravský Ultramaraton / Blanenská etapa 42,195 km 04:09:09 24. .
4. 7. 2022 MČR v etapovém ultramaratonu - MUM - Moravský Ultramaraton / Boskovická etapa 42,2 km 04:18:38 23. .
3. 7. 2022 MČR v etapovém ultramaratonu - MUM - Moravský Ultramaraton / Lomnická etapa 43 km 04:30:01 27. .
19. 6. 2022 Letní Kopečkova 12,8 km 01:01:13 Mushing Team Ostrava 11. .
7. 5. 2022 Závadská desítka 10 km 00:46:04 Mushing Team Ostrava 21. .
24. 4. 2022 Štěpánkovický kros 12 km 00:52:48 Mushing team Ostrava 20. 8.
16. 4. 2022 Hasičský velikonoční čtvrtmaraton Jilešovicemi 10,548 km 00:35:43 Mushing Team Ostrava 19. .
20. 3. 2022 Jarní desítka 10 km 00:42:38 Mushing Team Ostrava 26. .
5. 3. 2022 Ludgeřovická patnáctka 15 km 01:04:32 Mushing Team Ostrava 39. .
19. 2. 2022 Memoriál Františka Ohery 21,097 km 01:37:07 Mushing team Ostrava 17. .
6. 2. 2022 Zimní šestka 6 km 00:25:59 Mushing team Ostrava 10. .
28. 10. 2021 Porubský čtvrtmaraton 10,542 km 00:46:28 Mushing Team Ostrava 41. 19.
17. 7. 2021 TMMTR - TransMoravský Masochistický Terénní Běh 161 km 21:20:04 3. .
10. 7. 2021 MUM - Moravský Ultramaraton / Cimrmanova etapa 42,2 km 04:07:06 32. .
9. 7. 2021 MUM - Moravský Ultramaraton / Bystřická etapa 42,2 km 04:29:39 34. .
8. 7. 2021 MUM - Moravský Ultramaraton / Olešnická etapa 42,2 km 04:06:53 18. .
7. 7. 2021 MUM - Moravský Ultramaraton / Tišnovská etapa 42,2 km 04:44:38 37. .
6. 7. 2021 MUM - Moravský Ultramaraton / Blanenská etapa 42,2 km 04:43:09 41. .
5. 7. 2021 MUM - Moravský Ultramaraton / Boskovická etapa 42,2 km 04:50:07 33. .
4. 7. 2021 MUM - Moravský Ultramaraton / Lomnická etapa 43 km 04:37:32 53. .
28. 4. 2021 Běh na Červený kámen 1,67 km 00:09:35 Mushing team Ostrava 23. .
20. 2. 2021 Memoriál Františka Ohery 42,195 km 03:44:22 Mushing Team Ostrava 5. .
26. 12. 2020 Běh Hlučínem 4 km 00:15:13 Mushing team Ostrava 8. .
11. 7. 2020 MUM - Moravský Ultramaraton / Cimrmanova etapa 42,2 km 04:00:46 29. .
10. 7. 2020 MUM - Moravský Ultramaraton / Bystřická etapa 42,2 km 04:42:20 35. .
9. 7. 2020 MUM - Moravský Ultramaraton / Olešnická etapa 42,2 km 04:16:16 39. .
8. 7. 2020 MUM - Moravský Ultramaraton / Tišnovská etapa 42,2 km 05:02:08 67. .
7. 7. 2020 MUM - Moravský Ultramaraton / Blanenská etapa 42,2 km 04:22:42 37. .
6. 7. 2020 MUM - Moravský Ultramaraton / Boskovická etapa 42,2 km 04:11:38 28. .
5. 7. 2020 MUM - Moravský Ultramaraton / Lomnická etapa 42,2 km 04:45:12 53. .
28. 6. 2020 Repechy 22K RUN 22 km 01:55:10 7. 6.
8. 3. 2020 Kobeřická dvacítka 20 km 01:25:40 Mushing Team Ostrava 32. 13.
29. 2. 2020 Ludgeřovická patnáctka 15 km 01:05:39 Mushing team Ostrava 32. .
15. 2. 2020 Memoriál Františka Ohery 42,195 km 03:25:12 Mushing team Ostrava 8. .
26. 1. 2020 Zimní šestka 6 km 00:23:57 Mushing team Ostrava 7. .
5. 1. 2020 Zimní běh Kobeřicemi 9,4 km 00:39:21 MUSHING TEAM OSTRAVA 17. 8.
4. 1. 2020 Zimní běh přes Kosíř 9 km 00:45:42 38. 19.
26. 12. 2019 Štěpánský běh Porubou 14 km 00:53:27 Mushing Team Ostrava 39. 17.
10. 11. 2019 Starobělské Lurdy 3,2 km 00:14:10 Ostrava (Mushing team Ostrava) 24. 14.
9. 11. 2019 Ludgeřovická krosová desítka 10 km 00:43:05 Mushing team Ostrava 25. 10.
2. 11. 2019 Hornická desítka 10 km 00:40:43 Mushing Team Ostrava 123. 13.
28. 10. 2019 Porubský čtvrtmaraton 10,542 km 00:43:09 32. 16.
5. 10. 2019 Zlatý podzim 10 km 00:41:26 MUSHING Team Ostrava 36. 19.
22. 9. 2019 CRAFT RunFest Ostrava 10,54 km 00:43:58 Mushing Team Ostrava 8. 7.
27. 7. 2019 Běh na Lysou horu a Mistrovství Moravy a Slezska v běhu do vrchu 8,4 km 00:50:34 Mushing Team Ostrava 32. .
8. 5. 2019 Běh osvobození Ostravy 14 km 00:57:45 Mushing Team Ostrava 14. 6.
25. 4. 2019 Kateřinský běh Hrabovou 5 km 00:20:00 Mushing team 16. 6.
2. 3. 2019 Ludgeřovická patnáctka 15 km 01:04:30 Mushing team Ostrava 30. 13.
23. 2. 2019 Rohálovská desítka 10 km 00:41:09 Mushing team Ostrava 89. 45.
16. 2. 2019 Memoriál Františka Ohery 42,195 km 03:25:49 7. 3.
27. 1. 2019 Zimní šestka 6 km 00:24:14 Mushing team Ostrava 7. 3.
26. 12. 2018 Štěpánský běh Porubou 14 km 00:56:52 Mushing Team Ostrava 39. 17.
14. 10. 2018 Kateřinický trail 11,5 km 00:53:13 Mushing Team 7. 2.
23. 6. 2018 Mattoni 1/2Maraton Olomouc 21,098 km 01:32:15 Mushing Team Ostrava 381. .
17. 6. 2018 Běh zámeckým parkem 8,7 km 00:35:56 Mushing team Ostrava 33. 15.
8. 5. 2018 Běh osvobození Ostravy 14 km 00:58:00 Mushing Team Ostrava 16. 5.
26. 4. 2018 Kateřinský běh Hrabovou 5 km 00:19:57 Mushing team 26. 15.
17. 3. 2018 Osecký půlmaraton - Memoriál Miroslava Čmocha 21,097 km 01:41:22 Mushing Team Ostrava 42. 16.
11. 3. 2018 Kobeřická dvacítka 10 km 00:44:32 Mushing Team Ostrava 5. 5.
14. 1. 2018 Zimní běh kolem Bečvy 10 km 00:41:33 Mushing Team Ostrava 30. 15.
26. 12. 2017 Štěpánský běh Porubou 14 km 00:58:34 Mushing Team Ostrava 53. 25.
22. 10. 2017 Kobeřický půlmaraton 21,097 km 01:41:56 Mushing team Ostrava 40. 10.
30. 7. 2017 Běh na Kozubovou 5 km 00:33:28 Mushing team Ostrava 57. 20.
29. 7. 2017 Běh na Lysou horu 8,4 km 00:51:53 Mushing Team Ostrava 45. 15.
21. 6. 2017 T-Mobile Olympijský běh Ostrava, Komenského sady – Bronzový závod 10 km 00:43:07 6. .
17. 6. 2017 Běh neutronů / Otevřené MČR veteránů 10 km na silnici 10 km 00:43:03 Mushing Team Ostrava 34. 32.
11. 6. 2017 Běh zámeckým parkem 8,7 km 00:36:55 Mushing team Ostrava 53. 30.
30. 4. 2017 Lesní kros 12 km 00:58:37 Mushing team Ostrava 13. 4.
20. 4. 2017 Kateřinský běh Hrabovou 5 km 00:19:16 Mushing Team Ostrava 3. 3.
18. 4. 2017 Jakubův lesní běh Důlňákem 7,8 km 00:28:23 Mushing Team Ostrava 6. 5.
9. 4. 2017 Bolatická dvacítka 20 km 01:26:08 Mushing Team Ostava 30. 9.
8. 4. 2017 Craft RUNGO razovitý běh 6,6 km 00:28:15 Mushing Team Ostrava 5. 5.
12. 3. 2017 Kobeřická dvacítka 20 km 01:29:21 Musching team Ostrava 51. 18.
4. 3. 2017 Ludgeřovická patnáctka 15 km 01:06:48 MTO 31. 15.
11. 2. 2017 Memoriál Františka Ohery 10,55 km 00:45:22 OSTRAVA-Výškovice 3. 3.
10. 8. 2016 Seitlova relativní desítka 8 km 00:33:19 Mushing Team Ostrava 6. 6.
9. 7. 2016 Městský běh Karvinou, MČR veteránů v běhu na 10 km 10 km 00:43:05 Mushing Team Ostrava 46. 9.
17. 6. 2016 Mezinárodní Večerní běh Bruntálem 10 km 00:40:21 Mushing Team Osrava 18. 11.
5. 3. 2016 Ludgeřovická patnáctka 15 km 01:07:07 Mushing Team Ostrava 48. 27.
6. 2. 2016 Memoriál Františka Ohery 42,195 km 03:37:58 Mushing Team Ostrava 20. 13.
9. 1. 2016 Memoriál Jaroslava Dubničky-půlmaraton, čtvrtmaraton 10,55 km 00:44:23 MT Ostrava 1. 1.
22. 8. 2015 Noční běh Hlučínem 9 km 00:44:07 Mushing team Ostrava 16. 13.
2. 5. 2015 Perun-SkyMarathon 41 km 06:04:54 Mushing team Ostrava 141. 113.
14. 3. 2015 Osecký půlmaraton - Memoriál Miroslava Čmocha 21,097 km 01:33:00 Mushing team Ostrava 37. 17.

provozovatel

partneři českého běžeckého klubu