Nejlepší výkony

Načítám...

Lukáš Soural (1982)

datum závod vzdálenost čas oddíl umístění umístění v kategorii
13. 11. 2021 Běh Dlouhými záhony 6,8 km 00:27:28 Orel-Židenice 7. .
28. 9. 2021 Svatováclavský běh Blažovicemi 10 km 00:37:49 3. .
19. 9. 2021 Burčáková šestka 6 km 00:20:19 2. .
21. 8. 2021 Lipovská desítka 10 km 00:35:30 2. .
7. 8. 2021 Vnorovská desítka 10 km 00:36:59 13. .
31. 7. 2021 Horňácká pětadvacítka 8 km 00:27:33 2. .
10. 7. 2021 Novolhotská pětka 5 km 00:17:53 1. .
24. 6. 2021 Memoriál MUDr. Vališe 4,8 km 00:17:15 2. .
19. 6. 2021 Běh Moravským Pískem 6 km 00:21:01 3. .
12. 6. 2021 Pohoda Run Únanov 10,1 km 00:37:47 2. .
30. 5. 2021 Běh Filipovským údolím 10 km 00:38:04 3. .
22. 5. 2021 O Malansků trnku 6,2 km 00:23:04 1. .
3. 10. 2020 Běh Pístovickou riviérou 8,2 km 00:31:55 VSK UNI Brno 2. .
20. 9. 2020 Burčáková šestka 6 km 00:20:17 Orel Židenice / VSK UNI BRNO 3. 3.
19. 9. 2020 Cross po lyžařských tratích 9 km 00:37:38 Orel Židenice 2. 2.
13. 9. 2020 Běh na Petřínskou rozhlednu 3,25 km 00:14:56 Orel Židenice 2. 2.
9. 9. 2020 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:21:16 Siemens a VSK UNI BRNO 9. 7.
2. 9. 2020 Triexpert Cup - Líšeň 11 km 00:40:08 Siemens a VSK UNI BRNO 10. 9.
22. 8. 2020 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:25:55 Orel Židenice 8. 6.
5. 8. 2020 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 00:27:28 Siemens a VSK UNI BRNO 1. 1.
1. 8. 2020 Horňácká pětadvacítka 25 km 01:30:51 VSK UNI BRNO 3. .
29. 7. 2020 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:26:12 Siemens a VSK UNI BRNO 2. 2.
25. 7. 2020 Běh okolo rybníka Chobot 5,3 km 00:19:17 VSK Uni Brno 1. 1.
22. 7. 2020 Triexpert Cup - Kociánka 2,7 km 00:09:54 Siemens a VSK UNI BRNO 2. 2.
18. 7. 2020 Běh kolem Vyškova - Vyškovská 12 12 km 00:41:38 Orel Židenice a VSK UNI BRNO 1. 1.
15. 7. 2020 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:29:04 Siemens a VSK UNI BRNO 3. 3.
11. 7. 2020 Novolhotská pětka 5 km 00:16:42 VSK UNI BRNO 4. 4.
8. 7. 2020 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:20:17 Siemens a VSK UNI BRNO 6. 6.
4. 7. 2020 Lulečská šestka - memoriál Mgr. Lenky Hoferové 6 km 00:20:43 VSK UNI Brno 1. 1.
1. 7. 2020 Triexpert Cup - dráha 5 km 00:16:27 3. 3.
28. 6. 2020 Běh Filipovským údolím 10 km 00:35:49 2. .
16. 6. 2020 O Malansků trnku 5,7 km 00:21:42 3. .
6. 6. 2020 Běh Drahanskou vrchovinou - memoriál Zdeňka Müllera 14 km 00:49:30 VSK Uni Brno 3. 2.
8. 2. 2020 Malá cena Zlobice 7,3 km 00:26:20 3. .
11. 1. 2020 Uhřické kolečko 5,64 km 00:19:22 Orel Židenice - VSK UNI BRNO 2. 2.
7. 12. 2019 Vánoční běh Rudolfa Těsnohlídka 5 km 00:22:20 VSK Uni Brno 2. .
28. 10. 2019 Sokolský běh 9,3 km 00:35:40 VSK Uni Brno 6. 5.
20. 10. 2019 Indiánský běh Rajhrad 10,2 km 00:35:29 VSK UNI BRNO 1. 1.
19. 10. 2019 Krumlovský běh 10,9 km 00:36:41 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 1. 1.
10. 10. 2019 Běh okolo Campusu 5,6 km 00:21:32 Orel Židenice / VSK UNI BRNO 1. 1.
7. 10. 2019 Pozořický SOPEL 11,2 km 00:44:53 2. .
5. 10. 2019 Roštejnské stráně 5 km 00:19:11 Orel Židenice 1. 1.
28. 9. 2019 Svatováclavský běh Blažovicemi 10 km 00:33:35 VSK UNI Brno / Orel Židenice 2. 2.
22. 9. 2019 Burčáková šestka 6 km 00:19:49 Orel Židenice / VSK UNI BRNO 2. 2.
21. 9. 2019 Cross po lyžařských tratích 9 km 00:36:57 Orel Židanice 1. 1.
18. 9. 2019 Hodinovka na dráze - Memoriál Františka Nemetze 0 km 00:00:00 1. .
15. 9. 2019 Běh na Petřínskou rozhlednu 3,25 km 00:14:53 Orel Židenice 2. 2.
12. 9. 2019 Běh Akátkami 5,2 km 00:19:34 Orel Židenice 1. .
7. 9. 2019 Strážný nahoru a dolů 11,25 km 00:46:00 Orel Židenice 1. 1.
4. 9. 2019 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:26:52 2. 2.
31. 8. 2019 Vísecká desítka 9,05 km 00:33:53 VSK UNI Brno / Orel Židenice 2. 2.
30. 8. 2019 Alejemi v Kněžicích 9,3 km 00:32:56 Brno - Židenice Orel 2. 2.
28. 8. 2019 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:30:08 2. 1.
24. 8. 2019 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:23:24 Orel Židenice 2. 2.
15. 8. 2019 Běh okolo Olympie 5,8 km 00:20:26 Orel Židenice / VSK UNI BRNO 1. 1.
14. 8. 2019 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:24:51 3. 3.
10. 8. 2019 Vnorovská desítka 10 km 00:35:07 Orel Židenice / VSK UNI BRNO 9. 9.
7. 8. 2019 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:27:52 3. 3.
3. 8. 2019 Horňácká pětadvacítka 7,7 km 00:27:25 VSK UNI BRNO 6. 5.
31. 7. 2019 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 00:28:53 5. 5.
27. 7. 2019 Běh kolem sněhuláka 10,7 km 00:40:48 VSK UNIVERZITA BRNO 1. .
24. 7. 2019 Triexpert Cup - Líšeň 11 km 00:39:24 2. 2.
20. 7. 2019 Běh kolem Vyškova - Vyškovská 12 12 km 00:44:35 Orel Židenice 2. 2.
17. 7. 2019 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:25:19 2. 2.
13. 7. 2019 Nemojská devítka 9 km 00:33:28 VSK Uni Brno 3. 3.
11. 7. 2019 Běh Rosničkou 7,8 km 00:30:46 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 1. 1.
10. 7. 2019 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:27:39 4. 3.
3. 7. 2019 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:31:44 4. 4.
29. 6. 2019 Lulečská šestka 6 km 00:22:05 VSK Uni Brno 6. 4.
26. 6. 2019 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:21:30 6. 4.
19. 6. 2019 Triexpert Cup - dráha 10 km 00:36:02 9. 6.
13. 6. 2019 Běh okolo Špilberku 6,5 km 00:26:48 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 1. 1.
5. 6. 2019 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:26:54 9. 5.
1. 6. 2019 Běh dobroučským krajem 10,3 km 00:44:02 OREL Židenice 5. 4.
27. 4. 2019 Jarní běh severem 5,5 km 00:22:23 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 10. 7.
13. 4. 2019 Veřovská desítka 10 km 00:34:28 Orel Židenice 1. 1.
11. 4. 2019 Běh okolo Kraví hory 5,4 km 00:19:22 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 1. 1.
7. 4. 2019 Brněnská přehrada 10 km 00:37:01 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 3. 2.
6. 4. 2019 Velká Morava 10 km 00:33:56 VSK UNI Brno 8. 8.
23. 3. 2019 Velká cena vinných sklepů Lechovice 6,4 km 00:22:31 VSK UNI BRNO 2. 2.
23. 3. 2019 Běh o velkopavlovickou meruňku 8 km 00:30:08 VSK UNI BRNO 8. 6.
26. 1. 2019 Rájecká desítka 9,6 km 00:37:44 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 3. 3.
19. 1. 2019 Radostická nerezová desítka 10,5 km 00:37:14 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 4. 4.
12. 1. 2019 Uhřické kolečko 5,64 km 00:19:09 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 2. 1.
17. 11. 2018 Běh o pohár Jehnic 10 km 00:36:12 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 6. 5.
21. 10. 2018 Indiánský běh Rajhrad 10,2 km 00:35:43 VSK UNI BRNO 2. 2.
20. 10. 2018 Krumlovský běh 10,9 km 00:36:41 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 1. 1.
11. 10. 2018 Běh okolo Campusu 5,6 km 00:17:25 Orel Židenice 6. .
23. 9. 2018 Burčáková šestka 6 km 00:20:03 VSK Uni Brno - Orel Židenice 1. 1.
19. 9. 2018 Hodinovka na dráze - Memoriál Františka Nemetze 0 km 00:00:00 1. .
13. 9. 2018 Běh Akátkami 5,2 km 00:19:34 Orel Židenice 1. .
12. 9. 2018 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:23:45 52. 31.
5. 9. 2018 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:29:59 2. 2.
1. 9. 2018 Strážný nahoru a dolů 12 km 00:46:43 Orel Židenice 2. 2.
1. 9. 2018 Vísecká desítka 9,05 km 00:34:41 1. .
31. 8. 2018 Alejemi v Kněžicích 9,8 km 00:34:39 Brno - Židenice Orel 5. 3.
22. 8. 2018 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:25:39 4. 4.
15. 8. 2018 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 00:30:12 10. 7.
11. 8. 2018 Vnorovská desítka 10 km 00:34:37 VSK UNIVERZITA BRNO - OREL Židenice 9. 6.
9. 8. 2018 Běh okolo Olympie 5,8 km 00:21:39 VSK UNI Brno - Orel Židenice 1. .
8. 8. 2018 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:28:24 2. 2.
4. 8. 2018 Horňácká pětadvacítka 25 km 01:35:43 3. .
1. 8. 2018 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:20:59 4. 4.
25. 7. 2018 Triexpert Cup - Líšeň 11 km 00:39:39 1. 1.
21. 7. 2018 Běh kolem Vyškova - Vyškovská 12 12 km 00:44:38 Orel Židenice 2. 2.
18. 7. 2018 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:34:43 42. 27.
14. 7. 2018 Nemojská devítka 9 km 00:32:09 VSK Uni Brno 2. 2.
12. 7. 2018 Běh Rosničkou 7,8 km 00:30:40 VSK Atletika 1. .
11. 7. 2018 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:27:09 VSK UNI BRNO 3. 3.
7. 7. 2018 Novolhotská pětka 5 km 00:16:58 1. .
27. 6. 2018 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 00:28:22 VSK UNI BRNO 3. 3.
20. 6. 2018 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:24:39 2. 2.
14. 6. 2018 Běh okolo Špilberku 6,5 km 00:25:45 VSK Atletika 2. .
13. 6. 2018 Triexpert Cup - dráha 10 km 00:34:03 2. 2.
6. 6. 2018 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:20:00 4. 4.
3. 6. 2018 Běh kolem mohyly míru 13,3 km 00:47:30 VSK UNI Brno / Orel Židenice 2. 2.
2. 6. 2018 Běh dobroučským krajem 10,3 km 00:43:20 Orel Židenice 3. 3.
30. 5. 2018 Triexpert Cup - Líšeň 11 km 00:39:33 2. 2.
27. 5. 2018 Běh Filipovským údolím 10 km 00:36:27 1. .
23. 5. 2018 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:29:59 2. 2.
16. 5. 2018 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:24:39 2. 2.
12. 5. 2018 O Malansků trnku 6,4 km 00:19:25 VSK UNI Berno 1. 1.
10. 5. 2018 Běh Holednou 5,5 km 00:21:50 VSK UNI Brno / Orel Židenice 1. 1.
9. 5. 2018 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 00:28:30 2. 2.
8. 5. 2018 Rohatecká desítka 10 km 00:33:25 VSK Uni Brno 3. 3.
5. 5. 2018 Letohradská pětka 5 km 00:18:03 Orel Židanice 2. 2.
2. 5. 2018 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:27:26 2. 2.
25. 4. 2018 Triexpert Cup - dráha 5 km 00:17:22 8. 6.
22. 4. 2018 Běh Novým Lískovcem - Memoriál Milana Zoubka 6 km 00:20:35 VSK UNI BRNO – Orel Židenice 1. .
21. 4. 2018 Jarní běh severem 5,5 km 00:19:29 1. .
21. 4. 2018 MirRunCup 8,136 km 00:28:50 1. .
14. 4. 2018 Veřovská desítka 10 km 00:34:16 Orel Židenice 2. 2.
12. 4. 2018 Běh Čertovou roklí 7,5 km 00:30:52 VSK UNI Brno / Orel Židenice 2. .
7. 4. 2018 Velká Morava 10 km 00:34:30 VSK Univerzita Brno 7. 7.
1. 4. 2018 Masaryk Run 10,442 km 00:41:47 VSK Univerzita Brno 24. 15.
25. 3. 2018 Brněnská přehrada 10 km 00:39:40 VSK UNI Brno / Orel Židenice 11. 11.
24. 3. 2018 Běh o velkopavlovickou meruňku 8 km 00:26:59 VSK Uni Brno 1. 1.
17. 3. 2018 Hodonínský kros 5,6 km 00:19:09 VSK Uni Brno 4. 4.
10. 3. 2018 Běh kolem Myslivny 10,6 km 00:39:13 VSK UNI Brno / Orel Židenice 4. 4.
24. 2. 2018 Rohálovská desítka 10 km 00:35:49 VSK UNI BRNO 16. 13.
17. 2. 2018 Modřický pohár 10 km 00:32:07 VSK UNI Brno / Orel Židenice 5. 5.
27. 1. 2018 Rájecká desítka 9,6 km 00:35:56 VSK UNI Brno / Orel Židenice 3. 3.
20. 1. 2018 Radostická nerezová desítka 10,5 km 00:36:38 VSK UNI Brno / Orel Židenice 1. 1.
6. 1. 2018 Kuřimský kros 8,8 km 00:33:44 VSK UNI Brno - Orel Židenice 2. 2.
20. 12. 2017 NIGHT PARK run cup 4,65 km 00:15:26 3. .
16. 12. 2017 Běh pod Pálavou 9,8 km 00:37:59 VSK UNI BRNO - Orel ŽideniceM39 2. .
2. 12. 2017 Mikulášský běh Okrouhlá 8,6 km 00:31:26 VSK UNI Brno, orel Židenice 2. .
29. 11. 2017 NIGHT PARK run cup 4,65 km 00:15:30 3. .
22. 11. 2017 NIGHT PARK run cup 4,65 km 00:15:32 3. .
17. 11. 2017 Běh o pohár Jehnic 10,9 km 00:36:26 3. .
15. 11. 2017 NIGHT PARK run cup 4,65 km 00:15:10 2. .
11. 11. 2017 Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka 10,9 km 00:37:50 2. .
28. 10. 2017 Sokolský běh městem Bučovice 9,3 km 00:31:40 3. .
14. 10. 2017 Běh za bořetickým burčákem 10 km 00:35:43 VSK Uni Brno 2. .
7. 10. 2017 Bukovanský mlýn 10 km 00:34:39 VSK Uni Brno 1. 1.
7. 10. 2017 Triexpert Vokolo Príglu 14,1 km 00:48:21 VSK Univerzita Brno 6. 6.
28. 9. 2017 Svatováclavský běh Blažovicemi 10 km 00:32:30 1. .
24. 9. 2017 Burčáková šestka 6 km 00:19:10 2. .
23. 9. 2017 Cross po lyžařských tratích 9 km 00:37:37 1. .
20. 9. 2017 Memoriál Františka Nemetze v hodinovce 0 km 00:00:00 2. .
13. 9. 2017 Triexpert Cup 2017-Pisárky 6 km 19:54:00 4. .
6. 9. 2017 Triexpert Cup 2017-Líšeň 11 km 00:38:22 VSK UNI BRNO-Orel Židenic 2. 2.
2. 9. 2017 Lipovská desítka 10 km 00:33:08 VSK Uni Brno 5. 5.
1. 9. 2017 Alejemi v Kněžicích 9,3 km 00:34:55 Brno - Židenice Orel 1. 1.
30. 8. 2017 Triexpert Cup 2017-dráha 5 km 00:15:46 VSK UNI BRNO-Orel Židenic 2. 2.
23. 8. 2017 Triexpert Cup 2017-Popůvky 7,9 km 00:27:26 VSK UNI BRNO-Orel Židenic 1. 1.
16. 8. 2017 Triexpert Cup 2017-Obřany 8,8 km 00:29:09 VSK UNI BRNO-Orel Židenic 1. 1.
12. 8. 2017 Vnorovská desítka 10 km 00:32:35 VSK BRNO - Orel Židenice 6. 6.
9. 8. 2017 Triexpert Cup 2017-Myslivna 7 km 00:27:06 VSK UNI BRNO-Orel Židenic 2. 2.
5. 8. 2017 Horňácká pětadvacítka 25 km 01:32:50 VSK Uni Brno 3. 2.
2. 8. 2017 Triexpert Cup 2017-Líšeň 11 km 00:38:06 VSK UNI BRNO-Orel Židenic 2. 2.
26. 7. 2017 Triexpert Cup 2017-Palackého vrch 7,1 km 00:24:22 VSK UNI BRNO-Orel Židenic 3. 3.
19. 7. 2017 Triexpert Cup 2017-Pisárky 6 km 00:19:57 VSK UNI BRNO-Orel Židenic 2. 2.
15. 7. 2017 Nemojská devítka 9 km 00:31:22 VSK Uni Brno 3. 3.
12. 7. 2017 Triexpert Cup 2017-dráha 10 km 00:32:54 VSK UNI BRNO-Orel Židenic 2. 2.
8. 7. 2017 Novolhotská pětka 5 km 00:16:25 VSK Uni Brno 1. 1.
28. 6. 2017 Triexpert Cup 2017-Obřany 8,8 km 00:30:26 VSK UNI BRNO-Orel Židenic 2. 2.
24. 6. 2017 Běh Moravským Pískem 6 km 00:20:35 VSK Uni Brno 2. 2.
21. 6. 2017 Triexpert Cup 2017-Palackého vrch 7,1 km 00:24:27 VSK UNI BRNO-Orel Židenic 1. 1.
14. 6. 2017 Triexpert Cup 2017-Popůvky 7,9 km 00:27:38 VSK UNI BRNO-Orel Židenic 1. 1.
10. 6. 2017 Běh na Petřínskou rozhlednu 3,25 km 00:14:49 Orel Židenice 1. .
7. 6. 2017 Triexpert Cup 2017-Pisárky 6 km 00:19:49 VSK UNI BRNO-Orel Židenic 2. 2.
4. 6. 2017 Běh kolem mohyly míru 13,3 km 00:48:50 VSK Uni Brno - Orel Židenice 2. 2.
31. 5. 2017 Triexpert Cup 2017-Líšeň 11 km 00:38:17 VSK UNI BRNO-Orel Židenic 2. 2.
24. 5. 2017 Triexpert Cup 2017-Obřany 8,8 km 00:29:32 VSK UNI BRNO-Orel Židenic 4. 4.
17. 5. 2017 Triexpert Cup 2017-Palackého vrch 7,1 km 00:24:13 VSK UNI BRNO-Orel Židenic 3. 3.
13. 5. 2017 O Malansků trnku 6,4 km 00:21:25 VSK Uni Brno 1. 1.
10. 5. 2017 Triexpert Cup 2017-Popůvky 7,9 km 00:27:18 VSK UNI BRNO-Orel Židenic 1. 1.
8. 5. 2017 Rohatecká desítka 10 km 00:32:42 5. .
3. 5. 2017 Triexpert Cup 2017-Myslivna 7 km 00:27:01 VSK UNI BRNO-Orel Židenic 3. 3.
26. 4. 2017 Triexpert Cup 2017-Pisárky 6 km 00:20:02 VSK UNI BRNO-Orel Židenic 4. 4.
23. 4. 2017 Běh Novým Lískovcem - Memoriál Milana Zoubka 6,6 km 00:25:41 1. .
15. 4. 2017 MirRunCup 10,28 km 00:35:43 VSK UNI Brno 1. .
8. 4. 2017 Velká Morava 10 km 00:33:31 VSK Univerzita Brno 6. 6.
2. 4. 2017 Brněnská přehrada 10 km 00:36:45 4. .
1. 4. 2017 Obřanský kros 5,5 km 00:21:47 Orel Židenice 1. .
25. 3. 2017 Běh kolem Myslivny 10,6 km 00:38:08 VSK UNI Brno / Orel Židenice 5. 5.
4. 3. 2017 Modřický pohár 10 km 00:32:34 VSK UNI Brno / Orel Židenice 4. 4.
11. 2. 2017 Rájecká desítka 9,6 km 00:36:00 VSK Uni Brno - Orel Židenice 3. 2.
21. 1. 2017 Radostická nerezová desítka 10,5 km 00:37:43 VSK Univerzita Brno 1. 1.
7. 1. 2017 Kuřimský kros 8,8 km 00:34:50 VSK UNI Brno / Orel Židenice 3. 3.
10. 12. 2016 Vranovský žleb 10 km 00:31:33 VSK Univerzita Brno 4. 4.
17. 11. 2016 Běh o pohár Jehnic 10 km 00:37:03 VSK Univerzita Brno 5. 5.
7. 9. 2016 Triexpert Cup-Pisárky 6 km 00:20:14 VSK UNI BRNO 1. 1.
27. 8. 2016 Lipovská desítka 10 km 00:35:05 VSK UNI Brno 3. 3.
24. 8. 2016 Triexpert Cup-Popůvky 7,9 km 00:28:11 VSK UNI BRNO 2. 2.
17. 8. 2016 Triexpert Cup-Líšeň 11 km 00:38:13 VSK UNI BRNO 2. 2.
20. 7. 2016 Triexpert Cup-Pisárky 6 km 00:20:18 VSK UNI BRNO 5. 3.
6. 2. 2016 Rájecká desítka 9,6 km 00:36:09 VSK Univerzita Brno 5. 4.
23. 1. 2016 Radostická nerezová desítka 10,55 km 00:38:18 VSK Univerzita Brno 8. 8.
9. 1. 2016 Znovín kros 5 km 00:17:42 VSK UNI Brno 2. 1.
9. 9. 2015 Triexpert cup-Líšeň 11 km 00:38:52 VSK UNIVERZITA BRNO 4. 4.
1. 8. 2015 Horňácká pětadvacítka 8,1 km 00:27:11 VSK UNI Brno 1. 1.
3. 6. 2015 Triexpert cup-Líšeň 11 km 00:39:27 VSK UNIVERZITA BRNO 6. 4.
27. 5. 2015 Triexpert cup-Obřany 8,8 km 00:30:00 VSK UNIVERZITA BRNO 6. 5.
20. 5. 2015 Triexpert cup-Palackého vrch 7,1 km 00:24:51 VSK UNIVERZITA BRNO 5. 4.

provozovatel

partneři českého běžeckého klubu