Nejlepší výkony

Načítám...

Lenka Slabáková (1966)

datum závod vzdálenost čas oddíl umístění umístění v kategorii
23. 7. 2022 Běh okolo rybníka Chobot 5,3 km 00:28:55 Moravská Slávia Brno 46. 3.
12. 2. 2022 Malá cena Zlobice 7,3 km 00:38:06 110. .
22. 1. 2022 Radostická nerezová desítka 4,55 km 00:23:51 26. .
8. 1. 2022 Kuřimský kros 4,8 km 00:24:17 47. .
4. 12. 2021 Vánoční běh Rudolfa Těsnohlídka 5 km 00:34:51 32. .
17. 11. 2021 Běh o pohár Jehnic 5 km 00:30:22 62. .
13. 11. 2021 Běh Dlouhými záhony 6,8 km 00:38:13 AC Moravská Slavia Brno 67. .
16. 10. 2021 Krumlovský běh 4,5 km 00:21:19 13. .
28. 9. 2021 Svatováclavský běh Blažovicemi 10 km 00:55:45 49. .
21. 8. 2021 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:35:29 Orel - Židenice /AC Moravská Slavia Brno 81. 1.
15. 8. 2021 Krkonošský půlmaraton, Světový pohár v běhu do vrchu, MČR v horském běhu 21,097 km 02:46:16 AC Moravská Slavia Brno, spolek 104. 1.
10. 7. 2021 Nemojská devítka - memoriál Ing. Miloslava Gábra 9 km 01:04:59 AC Moravská Slavia Brno 52. .
10. 7. 2021 Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka 9,5 km 01:04:59 AC Moravská Slavia Brno 52. .
19. 6. 2021 Běh na Děvín 9,3 km 01:11:34 58. .
20. 9. 2020 Burčáková šestka 6 km 00:28:27 Orel Židenice 52. 3.
13. 9. 2020 Běh na Petřínskou rozhlednu 3,25 km 00:20:46 Orel Židenice 113. 5.
9. 9. 2020 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:28:59 AC MS BRNO 156. 3.
2. 9. 2020 Triexpert Cup - Líšeň 11 km 00:54:42 AC MS BRNO 152. 2.
22. 8. 2020 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:35:38 Orel Židenice/AC Moravská Slavia Brno 84. 2.
19. 8. 2020 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:43:11 AC MS BRNO 163. 1.
12. 8. 2020 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:36:16 AC MS BRNO 126. 1.
8. 8. 2020 Vnorovská desítka 5 km 00:26:02 Orel -Židenice 42. 16.
29. 7. 2020 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:39:16 AC MS BRNO 122. 1.
25. 7. 2020 Běh okolo rybníka Chobot 5,3 km 00:26:26 AC Moravská Slávia 41. 4.
22. 7. 2020 Triexpert Cup - Kociánka 2,7 km 00:16:49 AC MS BRNO 136. 2.
18. 7. 2020 Běh kolem Vyškova - Vyškovská 12 7,7 km 00:40:59 Orel - Židenice 20. 5.
15. 7. 2020 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:43:42 AC MS BRNO 181. 4.
8. 7. 2020 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:29:34 AC MS BRNO 175. 2.
25. 1. 2020 Rájecká desítka 5 km 00:25:53 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 37. 2.
18. 1. 2020 Radostická nerezová desítka 4,55 km 00:21:41 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 43. 3.
11. 1. 2020 Uhřické kolečko 4,23 km 00:19:46 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 14. 3.
26. 12. 2019 Štěpánský běh Syrovice 4,7 km 00:23:50 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 104. 4.
21. 12. 2019 Předvánoční běh pod Pálavou 10,1 km 00:49:56 AC Mor. Slavia Brno 58. 2.
14. 12. 2019 Vranovský žleb 6,1 km 00:25:29 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 54. 3.
7. 12. 2019 Vánoční běh Rudolfa Těsnohlídka 5 km 00:29:05 AC Moravská Slavia Brno 26. .
30. 11. 2019 Mikulášský běh Okrouhlá 4,6 km 00:23:40 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 67. 2.
17. 11. 2019 Běh o pohár Jehnic - Běh 17.listopadu 5 km 00:29:34 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 102. 3.
9. 11. 2019 Běh Dlouhými záhony 6,8 km 00:35:04 Orel Židenice 55. 2.
3. 11. 2019 Běh na Babí lom 3,8 km 00:21:31 AC Mor. Slávie & Orel Židenice 43. 2.
19. 10. 2019 Krumlovský běh 4,5 km 00:20:16 Orel - Židenice 17. 2.
15. 9. 2019 Běh na Petřínskou rozhlednu 3,25 km 00:20:47 Orel Židenice 113. 2.
12. 9. 2019 Běh Akátkami 3,6 km 00:18:05 Orel Židenice 2. .
7. 9. 2019 Strážný nahoru a dolů 11,25 km 01:02:01 Orel Židenice 25. 3.
4. 9. 2019 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:39:07 144. 1.
31. 8. 2019 Vísecká desítka 9,05 km 00:47:25 Orel Židenice 43. 2.
30. 8. 2019 Alejemi v Kněžicích 5,5 km 00:27:48 Brno - Židenice Orel 18. 3.
28. 8. 2019 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:45:57 195. 1.
24. 8. 2019 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:35:21 Orel - Židenice 87. 3.
15. 8. 2019 Běh okolo Olympie 5,8 km 00:27:15 Orel Židenice 27. 4.
14. 8. 2019 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:35:09 152. 1.
10. 8. 2019 Vnorovská desítka 5 km 00:23:30 Orel Židenice 25. 1.
31. 7. 2019 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 00:39:21 127. 1.
27. 7. 2019 Běh kolem sněhuláka 5,7 km 00:29:22 AC Moravská Slavia Brno 7. .
20. 7. 2019 Běh kolem Vyškova - Vyškovská 12 7,7 km 00:39:54 Orel Židenice 18. 3.
13. 7. 2019 Nemojská devítka 9 km 00:46:17 AC Moravska Slavia 34. 1.
11. 7. 2019 Běh Rosničkou 5,2 km 00:27:19 Orel - Židenice 5. 4.
29. 6. 2019 Lulečská šestka 6 km 00:29:37 AC Moravska Slavia Brno 34. 2.
27. 6. 2019 Memoriál MUDr. Vališe 4,8 km 00:22:58 AC Mor. Slávie & Orel Židenice 34. 1.
26. 6. 2019 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:29:39 162. 1.
19. 6. 2019 Triexpert Cup - dráha 10 km 00:49:46 151. 1.
13. 6. 2019 Běh okolo Špilberku 3,9 km 00:21:24 Orel - Židenice 5. 5.
5. 6. 2019 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:37:30 210. 2.
15. 5. 2019 Triexpert Cup - Kociánka 3,6 km 00:16:35 147. 2.
12. 5. 2019 Běh kolem Babího lomu 8,7 km 00:44:00 AC Mor. Slávie & Orel Židenice 52. 2.
9. 5. 2019 Běh Holednou 5,5 km 00:31:45 Orel - Židenice 22. .
4. 5. 2019 Letohradská pětka 5 km 00:24:27 Orel Židenice 76. 3.
1. 5. 2019 Černovická míle 1,491 km 00:05:47 AC Moravská Slávia 19. .
27. 4. 2019 Jarní běh severem 5,5 km 00:28:01 Orel - Židenice 51. 2.
19. 4. 2019 Hanácký půlmaraton - Mistrovství Moravy a Slezska a MČR veteránů 21,1 km 01:54:35 AC Moravská Slavia Brno, spoleklogo 104. 12.
17. 4. 2019 Triexpert Cup - dráha 5 km 00:23:23 207. 2.
11. 4. 2019 Běh okolo Kraví hory 5,4 km 00:27:41 Orel - Židenice 33. 5.
7. 4. 2019 Brněnská přehrada 5 km 00:27:47 Orel Židenice / AC Moravská Slávia Brno 44. 2.
6. 4. 2019 Obřanský kross 6 km 00:29:57 Židenice 23. .
30. 3. 2019 Aprílový maratón Kuřim - Podlesí 6,3 km 00:32:19 AC Mor. Slávie & Orel Židenice 58. 1.
17. 3. 2019 Běh na Nový hrad 8,3 km 00:44:10 Moravská Slavia Brno 37. 2.
16. 3. 2019 Běh kolem Myslivny 5,6 km 00:27:59 Orel Židenice / AC Moravská Slávia Brno 63. 4.
23. 2. 2019 Malá cena Zlobice 7,3 km 00:35:53 73. .
19. 1. 2019 Radostická nerezová desítka 4,55 km 00:21:21 Orel Židenice / AC Moravská Slávia Brno 56. 4.
12. 1. 2019 Uhřické kolečko 4,23 km 00:20:38 Orel Židenice / AC Moravská Slávia Brno 11. 3.
5. 1. 2019 Kuřimský kros 4,8 km 00:25:29 56. 5.
27. 12. 2018 Hraběnčino běhání - Memoriál Jaroslava Parmy 5,2 km 00:26:00 AC Moravská Slavia Brno / Brno 69. 3.
1. 12. 2018 Mikulášský běh Okrouhlá 4,6 km 00:24:46 Orel - Židenice 67. 5.
17. 11. 2018 Půlmaraton pátera Václava Kosmáka 21,097 km 01:54:17 Orel Židenice 50. .
4. 11. 2018 Běh na Babí lom 3,8 km 00:22:05 AK Olymp Brno & Orel Židenice 54. 1.
20. 10. 2018 Krumlovský běh 4,5 km 00:20:16 Orel – Židenice 17. 2.
11. 10. 2018 Běh okolo Campusu 5,6 km 00:24:38 Orel Židenice 37. .
6. 10. 2018 Běh Pístovickou riviérou 5,4 km 00:28:07 AK OLYMP Brno 4. 1.
23. 9. 2018 Burčáková šestka 6 km 00:29:12 Orel - Židenice 87. 3.
13. 9. 2018 Běh Akátkami 3,6 km 00:18:05 Orel Židenice 2. .
8. 9. 2018 Běh na Petřínskou rozhlednu 3,25 km 00:20:55 Orel Židenice 54. 1.
1. 9. 2018 Strážný nahoru a dolů 12 km 01:30:12 Orel Židenice 50. 4.
31. 8. 2018 Alejemi v Kněžicích 5,5 km 00:29:02 Brno - Židenice Orel 20. 3.
18. 8. 2018 Běh na Svatý Hostýn, MČR veteránů v běhu do vrchu 5 km 00:35:39 Orel - Židenice 137. 3.
9. 8. 2018 Běh okolo Olympie 5,8 km 00:30:24 Orel Židenice 35. .
1. 8. 2018 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:30:41 209. 4.
21. 7. 2018 Běh kolem Vyškova - Vyškovská 12 7,7 km 00:42:29 Orel Židenice 18. 2.
14. 7. 2018 Nemojská devítka 9 km 00:50:40 Orel Židenice 39. 2.
12. 7. 2018 Běh Rosničkou 5,2 km 00:29:45 Orel Židenice 8. 7.
30. 6. 2018 Lulečská šestka 6 km 00:33:53 AK OLYMP Brno 57. 5.
9. 6. 2018 Knířovský běh 6,5 km 00:33:39 Orel Židenice 70. 6.
13. 5. 2018 Hanácká kojetínská desítka 10 km 00:51:44 AK Olymp Brno 76. 2.
5. 5. 2018 Letohradská pětka 5 km 00:25:20 Orel Židenice 83. 3.
2. 5. 2018 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:40:26 198. 3.
25. 4. 2018 Triexpert Cup - dráha 5 km 00:23:51 236. 2.
21. 4. 2018 Jarní běh severem 5,5 km 00:28:24 39. .
12. 4. 2018 Běh Čertovou roklí 5 km 00:29:33 Orel Židenice 10. .
8. 4. 2018 Hořická osmička 8 km 00:44:28 63. .
25. 3. 2018 Brněnská přehrada 5 km 00:29:37 Orel Židenice 42. 3.
24. 3. 2018 Aprílový maratón Kuřim - Podlesí 6,3 km 00:36:11 AK Olymp Brno & Orel Židenice 18. 2.
17. 3. 2018 Uhřické kolečko 4,23 km 00:21:44 Orel Židenice, AK OLYMP Brno 10. 3.
17. 2. 2018 Maraton Jana Buly 5,275 km 00:28:04 Orel Židenice 12. 11.
20. 1. 2018 Radostická nerezová desítka 4,55 km 00:25:32 Orel Židenice 55. 7.
27. 12. 2017 Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy 5,2 km 00:29:52 91. .
26. 12. 2017 Štěpánský běh 4,7 km 00:27:03 199. .
29. 10. 2017 Běh na Babí lom 3,8 km 00:25:35 48. .
24. 9. 2017 Burčáková šestka 6 km 00:32:28 134. .
23. 9. 2017 Cross po lyžařských tratích 6 km 00:38:12 33. .
1. 9. 2017 Alejemi v Kněžicích 5,5 km 00:33:28 Brno - Židenice Orel 23. 6.
12. 8. 2017 Vnorovská desítka 5 km 00:27:25 Orel - Židenice 59. 8.
9. 8. 2017 Triexpert Cup 2017-Myslivna 7 km 00:50:37 AK OLYMP BRNO 50. 8.
15. 7. 2017 Nemojská devítka 9 km 00:55:03 AK OLYMP Brno 16. 5.
1. 7. 2017 Lulečská šestka 6 km 00:34:59 AK OLYMP Brno 26. 9.
10. 6. 2017 Běh na Petřínskou rozhlednu 3,25 km 00:24:57 Orel Židenice 88. .
21. 5. 2017 Hanácká kojetínská desítka 10 km 00:57:17 AK Olymp Brno 18. 4.
14. 5. 2017 Běh kolem Babího lomu 8,7 km 00:51:28 AK Olymp Brno & Orel Židenice 13. 4.
2. 4. 2017 Brněnská přehrada 5 km 00:32:52 121. .
1. 4. 2017 Obřanský kros 5,5 km 00:37:05 Orel Židenice 59. .
25. 3. 2017 Běh kolem Myslivny 5,6 km 00:34:30 AK Olymp Brno 118. 8.
4. 3. 2017 Modřický pohár 5 km 00:29:05 AK Olymp Brno 145. 9.
11. 2. 2017 Rájecká desítka 5 km 00:35:14 AK Olymp Brno 114. 8.
21. 1. 2017 Radostická nerezová desítka 4,55 km 00:26:03 AK Olymp Brno 83. 5.
7. 1. 2017 Kuřimský kros 4,8 km 00:28:16 AK Olymp Brno 72. 6.
10. 12. 2016 Vranovský žleb 5 km 00:28:41 AK Olymp Brno 76. 8.
17. 11. 2016 Běh o pohár Jehnic 5 km 00:34:04 AK Olymp Brno 114. 8.
7. 9. 2016 Triexpert Cup-Pisárky 6 km 00:33:50 AK OLYMP BRNO 51. 6.
25. 6. 2016 Nemojanský kros 5,3 km 00:34:10 AK OLYMP Brno 13. 3.
22. 5. 2016 Hanácká kojetínská desítka 10 km 00:51:58 AK Olymp Brno 11. 4.
26. 9. 2015 Cross po lyžařských tratích 6 km 00:35:48 Orel Židanice 14. 4.
20. 6. 2015 Knířovský běh 6,5 km 00:33:35 Orel Židenice 13. 3.
27. 5. 2015 Triexpert cup-Obřany 8,8 km 00:46:51 AK OLYMP BRNO 46. 9.
2. 5. 2015 Letohradská pětka 5 km 00:25:50 Orel Židenice 19. 5.

provozovatel

partneři českého běžeckého klubu