Nejlepší výkony

Načítám...

Josef Poduška (1962)

datum závod vzdálenost čas oddíl umístění umístění v kategorii
1. 10. 2022 Běh města Příbrami 10 km 41:00:00 AC Tepo Kladno 15. .
14. 5. 2022 Běh města Nýřany 10 km 00:38:45 6. .
24. 4. 2022 Běh o Krušovický soudek 20 km 01:23:26 13. .
13. 4. 2022 Cross Rösslera-Ořovského 5,5 km 00:25:03 6. .
15. 1. 2022 Zimní běh Iva Domanského 6 km 00:23:38 A.C. TEPO Kladno 18. 1.
2. 10. 2021 Běh města Příbrami 10 km 41:00:00 AC Tepo Kladno 15. .
28. 9. 2021 Běh Neumannovou stezkou 9,6 km 00:37:30 AC TEPO Kladno 8. .
24. 7. 2021 Městský běh Karvinou 10 km 00:38:55 MK Kladno 10. .
14. 7. 2021 Halda 5,5 km 00:22:36 A.C. TEPO Kladno 11. 1.
27. 6. 2020 Rozkvetlá Kaštanka 7,5 km 00:29:08 A.C. TEPO Kladno 4. 1.
24. 6. 2020 Cross Rösslera-Ořovského 5,5 km 00:24:41 AC Tepo Kladno 4. .
13. 6. 2020 Memoriál Huberta Šuláka 4,4 km 00:17:54 A.C. TEPO Kladno 8. 1.
10. 6. 2020 Běh na Velký vrch 2,8 km 00:13:45 Velká Dobrá 11. .
6. 6. 2020 Těškovský okruh 7,3 km 00:28:26 A.C. TEPO Kladno 6. 1.
23. 5. 2020 Žehrovický Kalspotkros 6,2 km 00:25:18 AC TEPO Kladno 8. 1.
16. 5. 2020 Běh Lapákem 10 km 00:38:54 TJ Sokol Unhošť B 20. 2.
4. 1. 2020 Zimní běh Iva Domanského 6 km 00:22:40 A.C. TEPO Kladno 17. 2.
7. 12. 2019 Čertovská 5 5,7 km 00:21:26 Velká Dobrá 17. 2.
30. 11. 2019 Slánské běhy 12 km 00:45:27 AC Tepo Kladno 7. 1.
16. 11. 2019 Závod dvojic 10 km 00:38:28 A.C. TEPO Kladno 9. 2.
9. 11. 2019 Lhotecká Kaštanka 15 km 01:02:00 AC TEPO Kladno 11. 2.
6. 10. 2019 Zichovecká 12 12,5 km 00:45:51 AC TEPO Kladno 8. 1.
28. 9. 2019 Běh Neumannovou stezkou 9,6 km 00:37:21 Velká Dobrá 7. 1.
21. 9. 2019 Běh rodným krajem Emila Zátopka 22,3 km 01:33:49 BK Říčany 28. 2.
25. 8. 2019 Rakovnická 15 15 km 01:00:32 AC TEPO Kladno 6. 1.
7. 8. 2019 Rozdělovský čtvrtmaratón 10,548 km 00:40:20 AC Tepo Kladno 6. 1.
17. 7. 2019 Halda 5,5 km 00:22:04 A.C. TEPO Kladno 9. 1.
13. 7. 2019 Libečovská 14 14,2 km 00:59:15 AC TEPO Kladno 10. 1.
7. 7. 2019 Lochovice - Plešivec 5,53 km 00:27:28 AC Tepo Kladno 15. 1.
6. 7. 2019 Třtická punčocha 8,8 km 00:34:20 TJ Sokol Unhošť B 8. 2.
15. 6. 2019 Chýňská pětka 5 km 00:19:06 5. .
12. 6. 2019 1. horský běh na Kladensku - Běh na Velký vrch 2,8 km 00:13:41 A.C.TEPO Kladno 10. 1.
8. 6. 2019 Rozkvetlá Kaštanka 7,5 km 00:29:43 A.C.TEPO Kladno 7. .
1. 6. 2019 Běh přátel piva 9,7 km 00:34:45 ACTEPO Kladno 3. 2.
25. 5. 2019 Lišanská silniční sedmička 7 km 00:26:47 Ac Tepo 10. 3.
18. 5. 2019 Žehrovický Kalspotkros 6,2 km 00:24:52 A. C. TEPO Kladno 5. 2.
11. 5. 2019 Běh Lapákem 10 km 00:38:33 A.C. TEPO Kladno 8. 2.
4. 5. 2019 Kačický lesní běh 5 km 00:22:36 AC Tepo Kladno 10. .
1. 5. 2019 Memoriál Huberta Šuláka 4,6 km 00:17:35 TJ Sokol Unhošť B 12. 2.
28. 4. 2019 O Krušovický soudek 20 km 01:25:10 AC Tepo Kladno 27. 2.
6. 4. 2019 Jarní kros okolo Dračí studánky 6 km 00:23:47 A.C. TEPO Kladno 14. 2.
9. 3. 2019 Těškovský okruh 7,3 km 00:29:46 AC Tepo Kladno 18. 3.
5. 1. 2019 Zimní běh Iva Domanského 6 km 00:26:24 A.C. TEPO Kladno 55. 10.
18. 7. 2018 Halda 5,5 km 00:22:33 TJ Sokol Unhošť B 10. 1.
7. 7. 2018 Třtická Punčocha 8,8 km 00:33:05 TJ Sokol Unhošť B 6. 1.
13. 6. 2018 1. horský běh na Kladensku - Běh na Velký vrch 2,8 km 00:13:36 Velká Dobrá 12. 2.
9. 6. 2018 Rozkvetlá Kaštanka 7,5 km 00:29:24 AC TEPO Kladno 2. 2.
26. 5. 2018 Lišanská silniční sedmička 7 km 00:26:31 A.C. TEPO Kladno 11. 4.
12. 5. 2018 Běh Lapákem 10 km 00:38:53 A.C. TEPO Kladno 20. 2.
5. 5. 2018 Kačický lesní běh 6 km 00:22:43 A.C. TEPO Kladno 13. 2.
29. 4. 2018 Přespolní běh O krušovický soudek 20 km 01:25:27 AC Tepo Kladno 15. 2.
14. 4. 2018 Novostrašecký běh 6 km 00:22:15 AC TEPO Kladno 9. 1.
7. 4. 2018 Jarní kros Okolo Dračí studánky 6 km 00:29:49 Kročehlavy 72. 6.
24. 3. 2018 Cross Rösslera-Ořovského 5,5 km 00:24:39 A.C. TEPO Kladno 11. 1.
10. 3. 2018 Těškovský okruh 7,3 km 00:28:30 A.C. TEPO Kladno 13. 1.
2. 3. 2018 Narozeninová pětka 5 km 00:18:57 Velká Dobrá 15. 1.
3. 2. 2018 Svatojánský běh 7,5 km 00:28:45 TJ Sokol Unhošť B 16. 1.
6. 1. 2018 Zimní běh Iva Domanského 6,1 km 00:22:26 Velká Dobrá 14. 1.
26. 12. 2017 Vánoční běh 4,6 km 00:17:42 TJ Sokol Unhošť B 8. .
9. 12. 2017 Slánské běhy 12 km 00:49:25 Velká Dobrá 13. .
2. 12. 2017 Čertovská 5 5,7 km 00:21:25 TJ Sokol Unhošť B 15. .
22. 10. 2017 Jesenický surovec 12 km 00:51:36 TJ Sokol Unhošť B 7. 2.
1. 10. 2017 Zichovecká 12 12,5 km 00:44:58 TJ Sokol Unhošť B 2. .
16. 9. 2017 Běh rodným krajem Emila Zátopka 22,3 km 01:31:17 Maratonklub Kladno 30. 3.
27. 8. 2017 Rakovnická 15 15 km 00:58:16 Velká Dobrá 5. 1.
9. 8. 2017 Rozdělovský čtvrtmaratón 10,5 km 00:38:38 TJ Sokol Unhošť B 6. 1.
19. 7. 2017 Halda 5,2 km 00:20:22 TJ Sokol Unhošť B 4. 1.
18. 6. 2017 Ivčin kopeček 3,4 km 00:16:21 MK Kladno 5. 1.
14. 6. 2017 Běh na Velký vrch 2,8 km 00:12:59 TJ Sokol Unhošť B 4. 1.
11. 6. 2017 Chýňská pětka 5 km 00:17:54 TJ Sokol Unhošť B 2. 1.
3. 6. 2017 Běh přátel piva 8,7 km 00:33:32 Sokol Unhošť 3. 2.
20. 5. 2017 Žehrovický Kalspotkros 6,2 km 00:23:32 TJ Sokol Unhošť B 5. 1.
14. 5. 2017 Běh Lapákem 10 km 00:37:08 TJ Sokol Unhošť B 6. 2.
6. 5. 2017 Kačický lesní běh 5,3 km 00:21:56 TJ Sokol Unhošť B 6. 2.
1. 5. 2017 Memoriál Huberta Šuláka 4,4 km 00:22:16 TJ Sokol Unhošť B 54. 10.
30. 4. 2017 Přespolní běh O krušovický soudek 20 km 01:21:09 A.C. TEPO Kladno 9. 9.
15. 4. 2017 Novostrašecký běh 6 km 00:21:54 Sokol Unhošť 9. 2.
8. 4. 2017 Jarní kros Okolo Dračí studánky 6 km 00:22:42 TJ Sokol Unhošť B 8. 2.
25. 3. 2017 Cross Rösslera-Ořovského 5,5 km 00:23:56 TJ Sokol Unhoš? B 2. .
11. 3. 2017 Těškovský okruh 7,3 km 00:27:44 TJ Sokol Unhošť B 12. 2.
3. 3. 2017 Narozeninová pětka 5 km 00:25:19 TJ Sokol Unhošť B 100. 16.
4. 2. 2017 Svatojánský běh 7,5 km 00:30:02 TJ Sokol Unhošť B 8. 1.
12. 11. 2016 Lhotecká Kaštanka 15 km 01:01:34 TJ Sokol Unhošť B 17. 2.
2. 7. 2016 Kilpi Trail Running Cup - Přes Motolské jamky 8 km 00:31:15 Sokol Unhošť 13. 1.
29. 5. 2016 Kilpi Trail Running Cup - Trail Praha 11 km 00:47:01 Sokol Unhošť 9. 1.
21. 5. 2016 Brdská 25 25 km 01:45:57 S okol Unhošť 8. 2.
7. 5. 2016 Běh Lapákem 10 km 00:40:50 TJ Sokol Unhošť B 15. 1.
16. 4. 2016 Novostrašecký běh 6 km 00:21:21 Sokol Unhošť 4. 1.
19. 3. 2016 Cross Rösslera-Ořovského 5,5 km 00:22:57 TJ Sokol Unhošť B 4. 1.
12. 3. 2016 Těškovský okruh 7,3 km 00:26:49 TJ Sokol Unhošť B 9. 1.
16. 1. 2016 Zimní běh Iva Domanského 5,3 km 00:21:00 TJ Sokol Unhošť B 16. 2.
28. 11. 2015 Čertovská 5 5,7 km 00:20:12 TJ Sokol Unhošť B 1. 1.
14. 11. 2015 Běh 17. listopadu a AM v přespolním běhu 6 km 00:20:23 AC Tepo Kladno 4. 1.
25. 10. 2015 Dobřichovice-Šraňk 3,75 km 00:17:49 Unhošť 4. 1.
10. 10. 2015 Běh o únětickou 10° 7 km 00:25:00 Sokol Unhošť 3. 1.
4. 10. 2015 Zichovecká 12 12,5 km 00:43:18 TJ Sokol Unhošť B 4. 1.
28. 9. 2015 Běh Neumannovou stezkou 9,6 km 00:34:39 TJ Sokol Unhošť B 2. 1.
27. 6. 2015 City trail Praha 11 km 00:45:29 TJ Sokol Unhošť 5. 1.
28. 5. 2015 Běh osvobození - Lišanská silniční sedmička 7 km 00:24:28 Sokol Unhošť 3. 1.
16. 5. 2015 Žehrovický Kalspotkros 6,2 km 00:22:47 TJ Sokol Unhošť B 1. 1.
3. 5. 2015 Kačický lesní běh 6 km 00:20:53 TJ Sokol Unhošť B 3. 1.

provozovatel

partneři českého běžeckého klubu