Nejlepší výkony

Načítám...

Josef Holý (1941)

datum závod vzdálenost čas oddíl umístění umístění v kategorii
31. 7. 2022 Běh na Kozubovou 5 km 01:00:37 AC Moravska Slavia Brno 184. 12.
28. 9. 2021 Svatováclavský běh Blažovicemi 10 km 01:27:30 71. .
19. 9. 2021 Burčáková šestka 6 km 00:42:43 114. .
11. 9. 2021 Běh na Petřínskou rozhlednu 3,25 km 00:32:17 Orel Židenice 93. 9.
3. 8. 2021 Běh na Šance 3,1 km 00:32:19 Orel Židenice 67. .
10. 7. 2021 MUM - Moravský Ultramaraton / Cimrmanova etapa 42,2 km 07:23:01 131. .
8. 7. 2021 MUM - Moravský Ultramaraton / Olešnická etapa 42,2 km 07:29:56 100. .
4. 7. 2021 MUM - Moravský Ultramaraton / Lomnická etapa 43 km 07:35:40 141. .
23. 5. 2021 KVOK (Kolín - Velký Osek - Kolín) 21,097 km 02:53:11 AC Moravská Slavia Brno 81. .
20. 9. 2020 Burčáková šestka 6 km 00:41:58 Orel Židenice / Moravská Slávia 107. 6.
19. 9. 2020 Cross po lyžařských tratích 6 km 00:55:58 Orel Židenice 31. 10.
16. 9. 2020 Triexpert Cup - dráha 0 km 00:00:00 132. 6.
13. 9. 2020 Běh na Petřínskou rozhlednu 3,25 km 00:32:24 Orel Židenice 87. 8.
12. 9. 2020 Blanenská desítka 10 km 01:12:08 AC Moravská Slavia Brno 155. .
9. 9. 2020 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:45:20 AC Moravská Slávia Brno 230. 6.
2. 9. 2020 Triexpert Cup - Líšeň 11 km 01:17:30 AC Moravská Slávia Brno 220. 5.
19. 8. 2020 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 01:04:10 AC Moravská Slávia Brno 235. 6.
12. 8. 2020 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:55:40 AC Moravská Slávia Brno 197. 8.
8. 8. 2020 Vnorovská desítka 5 km 00:33:59 Orel Židenice 64. 5.
5. 8. 2020 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 01:00:07 AC Moravská Slávia Brno 177. 6.
29. 7. 2020 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:59:13 AC Moravská Slávia Brno 212. 7.
22. 7. 2020 Triexpert Cup - Kociánka 2,7 km 00:26:25 AC Moravská Slávia Brno 200. 6.
18. 7. 2020 Běh kolem Vyškova - Vyškovská 12 7,7 km 01:05:09 Orel Židenice 53. 7.
15. 7. 2020 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 01:01:12 AC Moravská Slávia Brno 249. 6.
11. 7. 2020 MUM - Moravský Ultramaraton / Cimrmanova etapa 42,2 km 07:11:52 118. .
9. 7. 2020 MUM - Moravský Ultramaraton / Olešnická etapa 42,2 km 06:48:50 91. .
8. 7. 2020 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:48:50 AC Moravská Slávia Brno 247. 8.
5. 7. 2020 MUM - Moravský Ultramaraton / Lomnická etapa 42,2 km 07:30:42 135. .
1. 7. 2020 Triexpert Cup - dráha 5 km 00:37:02 262. 7.
7. 3. 2020 Modřický pohár 5 km 00:36:46 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 193. 10.
22. 2. 2020 Rohálovská desítka 10 km 01:14:07 AC Moravská Slávia Brno 459. 13.
8. 2. 2020 Malá cena Zlobice 7,3 km 00:59:15 167. .
25. 1. 2020 Rájecká desítka 5 km 00:43:35 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 105. 7.
18. 1. 2020 Radostická nerezová desítka 4,55 km 00:36:48 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 128. 6.
11. 1. 2020 Uhřické kolečko 4,23 km 00:29:37 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 36. 9.
26. 12. 2019 Štěpánský běh Syrovice 4,7 km 00:36:39 Orel Židenice 219. 8.
21. 12. 2019 Předvánoční běh pod Pálavou 10,1 km 01:33:23 AC M.S.Brno 137. 5.
14. 12. 2019 Vranovský žleb 6,1 km 00:43:18 Orel Židenice 134. 7.
7. 12. 2019 Vánoční běh Rudolfa Těsnohlídka 5 km 00:49:30 AC Moravská Slavia Brno 55. .
30. 11. 2019 Mikulášský běh Okrouhlá 4,6 km 00:37:55 Orel Židenice 168. 5.
17. 11. 2019 Běh o pohár Jehnic - Běh 17.listopadu 5 km 00:46:21 Orel Židenice 365. 10.
9. 11. 2019 Běh Dlouhými záhony 6,8 km 00:27:32 Orel Židenice 14. 6.
3. 11. 2019 Běh na Babí lom 3,8 km 00:35:47 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 77. 1.
28. 10. 2019 Sokolský běh 9,3 km 01:12:00 AC Moravská Slavia 81. 4.
5. 10. 2019 Roštejnské stráně 3 km 00:24:02 Orel Židenice 10. 2.
28. 9. 2019 Půlmaraton Moravským krasem 21,098 km 02:46:15 369. .
22. 9. 2019 Burčáková šestka 6 km 00:39:33 Orel Židenice 157. 9.
21. 9. 2019 Cross po lyžařských tratích 6 km 00:52:59 Orel Židenice 48. 11.
18. 9. 2019 Hodinovka na dráze - Memoriál Františka Nemetze 0 km 00:00:00 34. .
15. 9. 2019 Běh na Petřínskou rozhlednu 3,25 km 00:32:29 Orel Židenice 89. 9.
11. 9. 2019 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:45:01 293. 7.
7. 9. 2019 Strážný nahoru a dolů 7,5 km 01:06:03 Orel Židenice 24. 4.
4. 9. 2019 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:51:48 211. 2.
31. 8. 2019 Vísecká desítka 9,05 km 01:15:52 Orel Židenice 78. 4.
30. 8. 2019 Alejemi v Kněžicích 5,5 km 00:39:49 Brno - Židenice Orel 48. 5.
28. 8. 2019 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:58:13 255. 3.
24. 8. 2019 Malý svratecký maraton 32 km 04:22:22 AC Moravská Slavia Brno 63. 3.
14. 8. 2019 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:49:01 244. 5.
10. 8. 2019 Vnorovská desítka 5 km 00:36:18 Orel Židenice 80. 18.
7. 8. 2019 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:55:14 226. 4.
3. 8. 2019 Horňácká pětadvacítka 25 km 03:25:26 Orel Židenice 45. 1.
31. 7. 2019 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 00:56:48 221. 3.
24. 7. 2019 Triexpert Cup - Líšeň 11 km 01:18:34 225. 2.
20. 7. 2019 Běh kolem Vyškova - Vyškovská 12 7,7 km 00:56:11 Orel Židenice 35. 6.
17. 7. 2019 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:55:49 244. 5.
10. 7. 2019 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:56:30 243. 5.
5. 7. 2019 MUM - Moravský Ultramaraton / Bystřická etapa 43 km 06:38:14 89. .
30. 6. 2019 MUM - Moravský Ultramaraton / Lomnická etapa 43 km 07:11:43 113. .
29. 6. 2019 Lulečská šestka 6 km 00:43:45 Moravská Slávia Brno 57. 6.
26. 6. 2019 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:40:48 241. 5.
19. 6. 2019 Triexpert Cup - dráha 10 km 01:11:07 218. 3.
12. 6. 2019 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 01:05:36 234. 5.
5. 6. 2019 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:51:51 293. 6.
2. 6. 2019 Běh kolem Mohyly míru 13,3 km 01:45:42 AC Moravská Slavia Brno 154. 6.
1. 6. 2019 Běh dobroučským krajem 7,5 km 01:14:45 OREL Židenice 56. 7.
29. 5. 2019 Triexpert Cup - Líšeň 11 km 78:11:00 278. .
25. 5. 2019 Bystřickem kolem Vírské přehrady 28 km 04:03:02 Moravská Slavia Brno 39. .
15. 5. 2019 Triexpert Cup - Kociánka 3,6 km 00:26:10 242. 3.
12. 5. 2019 Běh kolem Babího lomu 8,7 km 01:09:50 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 86. 2.
4. 5. 2019 Letohradská pětka 5 km 00:36:58 Orel Židenice 130. 3.
27. 4. 2019 Jarní běh severem 5,5 km 00:40:34 AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 92. 6.
24. 4. 2019 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:45:01 293. 7.
21. 4. 2019 Běh městem Jarmily Kratochvílové 15 km 01:52:11 ac moravská slávia brno 140. 12.
17. 4. 2019 Triexpert Cup - dráha 5 km 00:33:55 315. 5.
6. 4. 2019 Velká Morava 10 km 01:08:21 MS Brno 226. 8.
30. 3. 2019 Aprílový maratón Kuřim - Podlesí 6,3 km 00:48:45 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 104. 3.
16. 3. 2019 Běh kolem Myslivny 10,6 km 01:26:30 AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 173. 20.
26. 1. 2019 Rájecká desítka 9,6 km 01:14:45 AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 173. 20.
19. 1. 2019 Radostická nerezová desítka 10,5 km 01:22:40 AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 187. 18.
12. 1. 2019 Uhřické kolečko 5,64 km 00:39:37 AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 44. 7.
5. 1. 2019 Kuřimský kros 8,8 km 01:14:14 AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 206. 17.
1. 12. 2018 Mikulášský běh Okrouhlá 8,6 km 01:13:10 AC Moravská Slavia Brno - Orel Žide... 207. 20.
4. 11. 2018 Běh na Babí lom 3,8 km 00:36:51 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 99. 4.
20. 10. 2018 Brněnská pětadvacítka 25 km 03:06:50 AC Moravská Slavia Brno, spolek 44. 2.
6. 10. 2018 Roštejnské stráně 3 km 00:21:30 Orel Židenice 13. 4.
23. 9. 2018 Burčáková šestka 6 km 00:37:05 AC MS Brno - Orel Židenice 135. 8.
19. 9. 2018 Hodinovka na dráze - Memoriál Františka Nemetze 0 km 00:00:00 37. .
12. 9. 2018 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:40:13 308. 3.
5. 9. 2018 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:56:49 365. 3.
1. 9. 2018 Vísecká desítka 9,05 km 01:10:24 80. .
25. 8. 2018 Malý svratecký maraton 32 km 04:22:58 AC Moravská Slavia Brno 66. 1.
22. 8. 2018 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:48:39 249. 3.
18. 8. 2018 Běh na Svatý Hostýn, MČR veteránů v běhu do vrchu 5 km 00:48:50 Orel Židenice 234. 4.
15. 8. 2018 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 00:58:53 234. 3.
8. 8. 2018 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:53:55 202. 3.
1. 8. 2018 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:41:26 274. 3.
25. 7. 2018 Triexpert Cup - Líšeň 11 km 01:17:12 257. 2.
18. 7. 2018 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:57:47 242. 1.
11. 7. 2018 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:52:14 AC Moravská Slavia Brno 239. 4.
8. 7. 2018 MUM - Moravský Ultramaraton / Cimrmanova etapa 42 km 06:35:21 91. .
5. 7. 2018 MUM - Moravský Ultramaraton / Tišnovská etapa 43 km 07:04:46 106. .
2. 7. 2018 MUM - Moravský Ultramaraton / Lomnická etapa 43 km 06:33:02 123. .
27. 6. 2018 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 00:55:15 AC Moravská Slavia Brno 263. 2.
24. 6. 2018 Půlmaratón okolo Nového Veselí 21,1 km 02:36:02 Brno - Židenice Orel 61. 4.
20. 6. 2018 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:47:48 329. 4.
13. 6. 2018 Triexpert Cup - dráha 10 km 01:03:31 292. 3.
9. 6. 2018 Knířovský běh 6,5 km 00:43:20 Orel Židenice 104. 7.
6. 6. 2018 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:39:31 379. 4.
3. 6. 2018 Běh kolem mohyly míru 13,3 km 01:28:37 Orel Židenice 155. 6.
30. 5. 2018 Triexpert Cup - Líšeň 11 km 01:12:42 292. 3.
16. 5. 2018 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:47:48 329. 4.
13. 5. 2018 Běh kolem Babího lomu 8,7 km 01:05:09 AC Moravská Slavia Orel Židenice 74. 3.
9. 5. 2018 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 00:58:03 292. 2.
5. 5. 2018 Letohradská pětka 5 km 00:36:35 Orel Židenice 132. 3.
2. 5. 2018 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:53:17 297. 3.
25. 4. 2018 Triexpert Cup - dráha 5 km 00:32:09 361. 5.
21. 4. 2018 Jarní běh severem 5,5 km 00:42:01 61. .
14. 4. 2018 Veřovská desítka 10 km 01:06:47 Orel Židenice 114. 7.
7. 4. 2018 Velká Morava 10 km 01:06:08 Orel Židenice 218. 10.
25. 3. 2018 Brněnská přehrada 10 km 01:23:00 Orel Židenice 168. 19.
24. 3. 2018 Aprílový maratón Kuřim - Podlesí 6,3 km 00:51:59 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 61. 4.
17. 3. 2018 Uhřické kolečko 5,64 km 00:33:52 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 34. 3.
10. 3. 2018 Běh kolem Myslivny 10,6 km 01:32:29 Orel Židenice 186. 19.
24. 2. 2018 Malá cena Zlobice 7,3 km 00:59:06 AC Moravská Slavia - Orel Židenice 80. 4.
17. 2. 2018 Maraton Jana Buly 5,275 km 00:35:50 Orel Židenice 26. 25.
27. 1. 2018 Rájecká desítka 9,6 km 01:24:25 Orel Židenice 171. 20.
20. 1. 2018 Radostická nerezová desítka 10,5 km 01:22:28 Orel Židenice 184. 19.
26. 12. 2017 Štěpánský běh 9,4 km 01:11:50 272. .
16. 12. 2017 Běh pod Pálavou 9,8 km 01:22:40 AC Moravská slavia Brno 129. .
3. 12. 2017 Běh na Býčí skálu 30 km 04:53:08 AC Moravská Slavia Brno 50. .
2. 12. 2017 Vánoční běh Rudolfa Těsnohlídka 4,98 km 00:45:43 AC Moravská Slavia Brno 17. .
18. 11. 2017 Půlmaraton pátera Václava Kosmáka 21,1 km 02:31:39 OREL ŽIDENICE 44. 3.
17. 11. 2017 Běh o pohár Jehnic 10,9 km 01:10:05 346. .
4. 11. 2017 Běh okolo přehrady Křetínky 14,7 km 01:41:59 142. .
21. 10. 2017 Brněnská pětadvacítka 25 km 02:47:25 69. .
7. 10. 2017 Triexpert Vokolo Príglu 14,1 km 01:29:08 AC Moravská Slávia Brno 1647. 3.
28. 9. 2017 Svatováclavský běh Blažovicemi 10 km 01:01:03 246. .
24. 9. 2017 Burčáková šestka 3 km 00:16:45 13. .
23. 9. 2017 Cross po lyžařských tratích 6 km 00:50:42 51. .
20. 9. 2017 Memoriál Františka Nemetze v hodinovce 0 km 00:00:00 44. .
13. 9. 2017 Triexpert Cup 2017-Pisárky 6 km 35:23:00 246. .
6. 9. 2017 Triexpert Cup 2017-Líšeň 11 km 01:07:25 AC Moravská Slávia Brno 188. 1.
1. 9. 2017 Alejemi v Kněžicích 9,3 km 01:04:24 Brno - Židenice Orel 66. 5.
30. 8. 2017 Triexpert Cup 2017-dráha 5 km 00:29:01 AC Moravská Slávia Brno 223. 3.
26. 8. 2017 Malý svratecký maraton 32 km 04:11:22 AC Moravská Slavia Brno 39. 1.
23. 8. 2017 Triexpert Cup 2017-Popůvky 7,9 km 00:51:47 AC Moravská Slávia Brno 181. 1.
19. 8. 2017 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:44:10 AC Moravská Slávia a Orel 169. 7.
16. 8. 2017 Triexpert Cup 2017-Obřany 8,8 km 00:51:57 AC Moravská Slávia Brno 211. 2.
12. 8. 2017 Vnorovská desítka 5 km 00:28:20 Orel Židenice 64. 9.
9. 8. 2017 Triexpert Cup 2017-Myslivna 7 km 00:54:24 AC Moravská Slávia Brno 189. 3.
5. 8. 2017 Horňácká pětadvacítka 25 km 03:04:37 AC MS Brno 43. 1.
2. 8. 2017 Triexpert Cup 2017-Líšeň 11 km 01:08:13 AC Moravská Slávia Brno 177. 2.
26. 7. 2017 Triexpert Cup 2017-Palackého vrch 7,1 km 00:45:20 AC Moravská Slávia Brno 191. 2.
19. 7. 2017 Triexpert Cup 2017-Pisárky 6 km 00:36:13 AC Moravská Slávia Brno 191. 2.
15. 7. 2017 Nemojská devítka 9 km 01:02:39 AC Moravska Slavia/Orel Židenice 55. 4.
12. 7. 2017 Triexpert Cup 2017-dráha 10 km 01:01:11 AC Moravská Slávia Brno 172. 3.
8. 7. 2017 MUM - Moravský Ultramaraton / Cimrmanova etapa 43 km 06:23:10 90. .
5. 7. 2017 MUM - Moravský Ultramaraton / Tišnovská etapa 43 km 06:33:21 94. .
2. 7. 2017 MUM - Moravský Ultramaraton / Lomnická etapa 43 km 06:28:47 105. .
28. 6. 2017 Triexpert Cup 2017-Obřany 8,8 km 00:53:05 AC Moravská Slávia Brno 198. 2.
25. 6. 2017 Půlmaratón okolo Nového Veselí 21,1 km 02:25:50 Brno - Židenice Orel 67. 6.
21. 6. 2017 Triexpert Cup 2017-Palackého vrch 7,1 km 00:47:07 AC Moravská Slávia Brno 178. 2.
17. 6. 2017 Běh neutronů / Otevřené MČR veteránů 10 km na silnici 10 km 00:59:34 AC Mor.Slavia Brno 81. 58.
14. 6. 2017 Triexpert Cup 2017-Popůvky 7,9 km 00:52:54 AC Moravská Slávia Brno 198. 2.
10. 6. 2017 Běh na Petřínskou rozhlednu 3,25 km 00:31:57 Orel Židenice 110. .
7. 6. 2017 Triexpert Cup 2017-Pisárky 6 km 00:37:10 AC Moravská Slávia Brno 242. 1.
4. 6. 2017 Běh kolem mohyly míru 13,3 km 01:28:58 AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 130. 5.
31. 5. 2017 Triexpert Cup 2017-Líšeň 11 km 01:10:40 AC Moravská Slávia Brno 222. 2.
24. 5. 2017 Triexpert Cup 2017-Obřany 8,8 km 00:52:36 AC Moravská Slávia Brno 246. 3.
17. 5. 2017 Triexpert Cup 2017-Palackého vrch 7,1 km 00:45:10 AC Moravská Slávia Brno 222. 3.
14. 5. 2017 Běh kolem Babího lomu 8,7 km 01:10:42 AC Moravská Slavia & Orel Židenice 57. 5.
10. 5. 2017 Triexpert Cup 2017-Popůvky 7,9 km 00:52:49 AC Moravská Slávia Brno 203. 4.
6. 5. 2017 Letohradská pětka 5 km 00:33:35 Orel Židenice 101. 7.
26. 4. 2017 Triexpert Cup 2017-Pisárky 6 km 00:36:58 AC Moravská Slávia Brno 229. 2.
16. 4. 2017 Brněnský půlmaraton 21,097 km 02:22:50 962. .
8. 4. 2017 Masaryk Run 10,442 km 01:08:02 AC Moravská Slavia Brno 557. 10.
2. 4. 2017 Brněnská přehrada 10 km 01:19:18 180. .
1. 4. 2017 Obřanský kros 5,5 km 00:40:47 Orel Židenice 64. .
25. 3. 2017 Běh kolem Myslivny 10,6 km 01:18:57 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 185. 21.
4. 3. 2017 Modřický pohár 10 km 01:02:37 Orel Židenice 241. 24.
11. 2. 2017 Rájecká desítka 9,6 km 01:15:32 Orel Židenice 203. 14.
21. 1. 2017 Radostická nerezová desítka 10,5 km 01:19:03 Orel Židenice 175. 16.
7. 1. 2017 Kuřimský kros 8,8 km 01:12:55 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 185. 14.
10. 12. 2016 Vranovský žleb 10 km 01:03:18 AC Moravská Slávia Brno - Orel Židenice 214. 23.
17. 11. 2016 Běh o pohár Jehnic 10 km 01:15:24 AC Moravská Slávia Brno - Orel Židenice 330. 28.
6. 11. 2016 Sport Life Run - Veletržní běh 10 km 01:04:45 AC Moravská Slavia Brno 201. 7.
7. 9. 2016 Triexpert Cup-Pisárky 6 km 00:36:23 AC Moravská Slávia Brno 240. 2.
24. 8. 2016 Triexpert Cup-Popůvky 7,9 km 00:52:43 AC Moravská Slávia Brno 172. 2.
17. 8. 2016 Triexpert Cup-Líšeň 11 km 01:09:35 AC Moravská Slávia Brno 202. 2.
20. 7. 2016 Triexpert Cup-Pisárky 6 km 00:36:45 AC Moravská Slávia Brno 243. 3.
9. 7. 2016 MUM - Moravský Ultramaraton / Cimrmanova etapa 43 km 06:18:58 80. 80.
6. 7. 2016 MUM - Moravský Ultramaraton / Tišnovská etapa 43 km 06:15:26 83. 83.
3. 7. 2016 MUM - Moravský Ultramaraton / Lomnická etapa 43 km 06:22:22 86. 86.
7. 5. 2016 Letohradská pětka 5 km 00:33:04 Orel Židenice 84. 8.
9. 4. 2016 Velká Morava 10 km 00:58:49 AC MS Brno 174. 8.
5. 3. 2016 Zubr Grymovská 10 10 km 00:59:59 AC Moravská Slavia Brno 113. 4.
27. 2. 2016 Rohálovská desítka 10 km 01:02:05 AC Mor. Slávia Brno 443. 9.
6. 2. 2016 Rájecká desítka 9,6 km 01:10:44 AC Moravská Slávia Brno - Orel Žideni 259. 20.
23. 1. 2016 Radostická nerezová desítka 10,55 km 01:08:17 AC Moravská Slávia Brno - Orel Židenice 185. 12.
1. 1. 2016 Tuřanský novoroční půlmaraton 21,097 km 02:19:24 123. 1.
28. 9. 2015 Svatováclavský běh 11,25 km 01:06:42 Orel Židenice 122. 4.
26. 9. 2015 Cross po lyžařských tratích 6 km 00:44:39 Orel Židenice 21. 8.
9. 9. 2015 Triexpert cup-Líšeň 11 km 01:05:19 MORAVSKÁ SLAVIA 198. 2.
1. 8. 2015 Horňácká pětadvacítka 25 km 02:39:47 AC Mor. Slávia Brno 41. 2.
4. 7. 2015 MUM - Moravský Ultramaraton / Cimrmanova etapa 43 km 06:00:47 75. .
1. 7. 2015 MUM - Moravský Ultramaraton / Tišnovská etapa 43 km 06:02:15 86. .
28. 6. 2015 MUM - Moravský Ultramaraton / Lomnická etapa 43 km 06:16:09 103. .
7. 6. 2015 Běh kolem mohyly míru 12,3 km 01:17:10 AC Moravská Slávia Brno 140. 5.
3. 6. 2015 Triexpert cup-Líšeň 11 km 01:09:49 MORAVSKÁ SLAVIA 198. 2.
27. 5. 2015 Triexpert cup-Obřany 8,8 km 00:50:41 MORAVSKÁ SLAVIA 222. 1.
20. 5. 2015 Triexpert cup-Palackého vrch 7,1 km 00:45:00 MORAVSKÁ SLAVIA 214. 1.
8. 5. 2015 Běh Černou Horou 9,2 km 01:02:52 AC Moravská Slavia 72. 5.
2. 5. 2015 Tučapská desítka 10,4 km 00:32:20 Moravská Slavia 3. 3.
18. 4. 2015 Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 21,097 km 02:16:04 AC Moravská Slavia Brno 938. 19.
28. 2. 2015 Rohálovská desítka 10 km 01:00:25 AC Mor. Slávia Brno 446. 6.
21. 2. 2015 Maraton Jana Buly 42,195 km 05:05:54 AC Moravská Slavia Brno 40. 3.
1. 1. 2015 Tuřanský novoroční půlmaraton 21,098 km 02:21:18 128. 1.
11. 10. 2014 Triexpert Vokolo príglu 14,1 km 01:25:22 AC Moravská Slávia Brno 1493. 4.
30. 8. 2014 Půlmaraton Moravským krasem 21,098 km 02:02:39 AC Moravská Slávia Brno 697. 1.
31. 8. 2013 Půlmaraton Moravským krasem 21,097 km 02:01:15 AC Moravská Slávia Brno 582. 1.

provozovatel

partneři českého běžeckého klubu