3. 3. 2024 | Úpická desítka | 10 km | 00:32:51 | | 2. | . |
17. 11. 2023 | Běh městem Hradec Králové | 9,7 km | 00:33:00 | | 3. | . |
15. 10. 2023 | Jilemnický kros (Memoriál Oldy Hrubého) | 10 km | 00:37:44 | | 4. | . |
30. 9. 2023 | City Cross Run&Walk | 21 km | 01:13:37 | | 2. | . |
24. 6. 2023 | Běh lužanskými hvozdy | 8 km | 00:28:48 | Rybnice | 3. | . |
21. 5. 2023 | Peřimovská X | 10 km | 00:33:06 | | 1. | . |
23. 4. 2023 | Nymburský půlmaraton a čtvrtka | 21,096 km | 01:15:59 | | 1. | . |
22. 4. 2023 | Staropacký kros | 4,4 km | 00:15:12 | Semily | 1. | . |
1. 4. 2023 | Safari běh ČSOB | 10 km | 00:39:11 | | 2. | . |
6. 11. 2022 | Hruštice: Turnov-Malá Skála-Turnov | 15 km | 00:51:22 | Semily | 3. | 1. |
29. 10. 2022 | ČSOB Janovských 11 a 19 km ELEVEN | 11 km | 00:41:04 | | 1. | . |
2. 10. 2022 | Huť - Bratříkov - Huť | 10 km | 00:37:16 | | 2. | . |
10. 9. 2022 | Posvícenský koláč | 6 km | 00:22:53 | | 3. | . |
2. 6. 2022 | Semilský jelen | 5 km | 00:16:56 | | 1. | . |
29. 5. 2022 | Běh okolo Máchova jezera | 15 km | 00:51:53 | | 3. | . |
24. 4. 2022 | Nymburský půlmaraton a čtvrtka | 21,1 km | 01:15:59 | | 1. | . |
23. 4. 2022 | Vrchlabský kros | 8 km | 00:29:50 | Semily | 1. | . |
6. 3. 2022 | Úpická desítka | 10 km | 00:34:03 | SK Nové Město | 1. | . |
23. 5. 2021 | KVOK (Kolín - Velký Osek - Kolín) | 21,097 km | 01:12:53 | SK Nové Město | 3. | . |
4. 10. 2020 | Huť - Bratříkov - Huť | 10 km | 00:37:33 | Semily | 1. | 1. |
26. 9. 2020 | Havlíčkobrodský půlmaraton | 21,097 km | 01:14:44 | | 1. | 1. |
12. 9. 2020 | Posvícenský koláč | 6 km | 00:22:27 | Semily | 2. | 1. |
6. 9. 2020 | Weber City Run Jičín | 10 km | 00:34:44 | SEMILY | 2. | 1. |
8. 8. 2020 | Zátopkova 10 | 10 km | 00:34:50 | Semily | 2. | 1. |
7. 6. 2020 | Mnichovohradišťská pětadvacítka | 25 km | 01:30:52 | AK Semily | 6. | 2. |
28. 10. 2019 | Běh republiky | 5,5 km | 00:21:46 | | 3. | . |
6. 10. 2019 | Huť - Bratříkov - Huť | 10 km | 00:37:40 | AK Semily | 2. | 2. |
28. 9. 2019 | 2Hrady | 7,2 km | 00:31:08 | AK Semily | 4. | 4. |
22. 9. 2019 | Přes desenské kopce | 12 km | 00:43:59 | AK Semily | 1. | 1. |
14. 9. 2019 | Posvícenský koláč | 6 km | 00:22:37 | AK Semily | 2. | . |
18. 8. 2019 | Tyršův běh na Sokol | 2 km | 00:12:14 | Semily | 2. | 2. |
3. 8. 2019 | Sahara race | 12 km | 00:56:19 | Ak Semily | 2. | . |
25. 5. 2019 | WEBER City Run Jičín | 10 km | 00:38:56 | Semily | 3. | 3. |
19. 5. 2019 | Peřimovská desítka | 10 km | 00:34:10 | RK Semily | 2. | 1. |
27. 4. 2019 | Nutrilove Brnišťský půlmaraton | 21,098 km | 01:16:12 | AK Semily | 1. | 1. |
3. 3. 2019 | Úpická desítka | 10 km | 00:34:14 | Semily | 5. | 3. |
11. 11. 2018 | Konrádova jedenáctka | 11 km | 00:41:56 | Semily | 1. | 1. |
4. 11. 2018 | Hruštice: Turnov-Malá Skála-Turnov | 15 km | 00:53:19 | Semily | 3. | 3. |
21. 10. 2018 | Velká pardubická cross country | 10 km | 00:36:52 | | 2. | . |
28. 9. 2018 | Chrudimská vinařská desítka | 10 km | 00:35:38 | SEMILY | 1. | 1. |
23. 9. 2018 | CRAFT RunFest Ostrava | 21,097 km | 01:12:23 | SK Nové Město nad Metují | 1. | 1. |
15. 9. 2018 | City Cross Run Česká Lípa | 16 km | 00:57:39 | Semily | 1. | 1. |
30. 6. 2018 | Běh lužanskými hvozdy | 8 km | 00:28:10 | Semily | 1. | 1. |
20. 6. 2018 | T-Mobile Olympijský běh | 6 km | 00:19:36 | | 1. | . |
3. 6. 2018 | Mnichovohradišťská pětadvacítka | 25 km | 01:31:06 | BK Semily | 1. | 1. |
19. 5. 2018 | Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary | 21,098 km | 01:14:00 | SK Nové Město nad Metují | 16. | 15. |
8. 5. 2018 | Posázavský 1/2maraton | 21,6 km | 01:25:28 | | 1. | 1. |
21. 4. 2018 | Bakovský půlmaraton | 21,098 km | 01:16:33 | Semily | 1. | 1. |
8. 4. 2018 | Jaroměřský kros | 9,56 km | 00:34:51 | SK Nové Město nad Metují | 4. | 4. |
31. 3. 2018 | Křížová desítka | 10 km | 00:34:03 | Semily | 5. | 4. |
7. 10. 2017 | Cena Metuje | 10 km | 00:33:52 | SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ | 5. | 2. |
20. 8. 2017 | Tyršův běh na Sokol | 2 km | 00:12:08 | Semily | 2. | 2. |
23. 7. 2017 | Šachty - Štěpánka | 6,5 km | 00:30:16 | Semily | 4. | 4. |
24. 6. 2017 | Běh lužanskými hvozdy | 8 km | 00:28:37 | Semily | 3. | 1. |
21. 6. 2017 | T-Mobile Olympijský běh Vrchlabí – Bronzový závod | 5 km | 00:17:59 | | 1. | . |
4. 6. 2017 | Mnichovohradišťská pětadvacítka | 25 km | 01:28:20 | BK Semily | 1. | 1. |
28. 5. 2017 | OlfinCar Trutnovský půlmaraton | 21,098 km | 01:14:43 | SK Nové Město nad Metují | 1. | 1. |
6. 5. 2017 | Lázeňská sedmička | 7 km | 00:24:03 | SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ | 2. | 2. |
2. 4. 2017 | Běh Babiččiným údolím | 6,4 km | 00:21:12 | SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ | 3. | . |
1. 4. 2017 | Běh Štěpánkou | 8,4 km | 00:33:55 | Semily | 3. | . |
18. 3. 2017 | Borecký půlmaraton | 21,097 km | 01:18:43 | BK Semily | 1. | 1. |
4. 3. 2017 | PALESTRA Kbelská 10 | 10 km | 00:34:02 | BK Semily | 8. | 3. |
10. 12. 2016 | ČEPS Christmas Night Run Hradec Králové | 5 km | 00:17:38 | Semily | 1. | 1. |
6. 11. 2016 | Hruštice: Turnov-Malá Skála-Turnov | 10 km | 00:52:08 | Semily | 3. | 3. |
6. 11. 2016 | Hruštice: Turnov-Malá Skála-Turnov | 15 km | 00:52:08 | Semily | 3. | 3. |
22. 10. 2016 | Silniční běh Hronov-Náchod | 10 km | 00:33:19 | BK Semily | 17. | 4. |
15. 10. 2016 | Běh okolo Lemberka | 10 km | 00:35:35 | Semily | 1. | 1. |
20. 8. 2016 | Česká pojišťovna RunTour Plzeň | 5 km | 00:16:28 | SK Nové Město nad Metují | 2. | 1. |
20. 8. 2016 | Česká pojišťovna RunTour Plzeň | 10 km | 00:35:08 | SK Nové Město nad Metují | 3. | 2. |
16. 7. 2016 | Česká pojišťovna RunTour Liberec | 5 km | 00:17:30 | SK Nové Město nad Metují | 1. | 1. |
5. 6. 2016 | Mnichovohradišťská pětadvacítka | 25 km | 01:27:37 | SK Nové Město nad Metují | 2. | 2. |
30. 4. 2016 | Česká pojišťovna RunTour Hradec Králové | 10 km | 00:33:50 | ELEVEN RUN TEAM | 3. | 2. |
9. 4. 2016 | Bakovský půlmaraton | 21,097 km | 01:14:45 | SK Nové Město nad Metují | 3. | 3. |
19. 3. 2016 | Okolo Stračova | 10 km | 00:33:36 | SK Nové Město nad Metují | 4. | 4. |
1. 11. 2015 | Běh Horními Ředicemi | 10 km | 00:34:38 | Eleven Run Team | 1. | 3. |
24. 10. 2015 | Silniční běh Hronov-Náchod | 8,85 km | 00:30:07 | Eleven Run Team | 17. | 4. |
4. 10. 2015 | Huť - Bratříkov - Huť, memoriál Zdeňka Boudy | 10 km | 00:36:27 | Eleven Run Team | 1. | 1. |
3. 10. 2015 | 2Hrady, MČR veteránů v přespolním běhu | 7,2 km | 00:29:44 | SK Nové Město nad Metují | 5. | 3. |
1. 8. 2015 | Miřejovický půlmaraton | 21,098 km | 01:14:00 | ELEVENRUNTEAM | 1. | 1. |
7. 6. 2015 | Mnichovohradišťská pětadvacítka | 25 km | 01:29:04 | Eleven Run Team | 2. | 2. |
9. 5. 2015 | Běh města Nýřany | 10 km | 00:34:12 | ELEVEN RANTEAM | 2. | 1. |
3. 5. 2015 | Lesní běh Kalichem | 10 km | 00:39:13 | ElevenRunTeam | 4. | 2. |
1. 5. 2015 | Železňák - Cidliňák | 10 km | 00:34:47 | Semily | 1. | 1. |
18. 4. 2015 | Velká Morava | 10 km | 00:33:30 | ELEVEN RUN TEAM | 8. | 8. |
4. 4. 2015 | Běh Safari | 10,8 km | 00:36:11 | Eleven Run Team | 3. | 3. |
7. 3. 2015 | Borecký půlmaraton | 21,097 km | 01:16:47 | Eleven Run Team | 2. | 2. |
29. 9. 2013 | Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek | 10 km | 00:33:04 | | 24. | 3. |