14. 4. 2024 | Bolatická dvacítka | 20 km | 01:27:16 | VZS Ostrava | 14. | . |
10. 3. 2024 | Kobeřická dvacítka | 20 km | 01:26:10 | VZS Ostrava | 15. | 6. |
31. 12. 2023 | Silvestrovský běh Hrabovou | 9,55 km | 00:35:55 | VZS Ostrava | 21. | . |
17. 11. 2023 | Běh 17. listopadu v Hrabové | 10 km | 00:39:51 | VZS Ostrava | 18. | . |
21. 5. 2023 | Jarní Kopečkova | 12,8 km | 00:57:04 | VZS Ostrava | 11. | 1. |
16. 4. 2023 | Bolatická dvacítka | 20 km | 01:28:30 | VZS Ostrava | 16. | . |
11. 4. 2023 | Jakubův lesní běh Důlňákem | 7,8 km | 00:30:49 | VZS Ostrava | 22. | . |
12. 3. 2023 | Kobeřická dvacítka | 20 km | 01:23:14 | VZS Ostrava | 22. | 9. |
19. 6. 2022 | Letní Kopečkova | 12,8 km | 01:00:13 | VZS Ostrava | 10. | . |
21. 5. 2022 | Štramberská desítka | 10 km | 00:43:47 | VZS Ostrava | 16. | . |
15. 5. 2022 | Jarní Kopečkova | 12,8 km | 00:55:20 | VZS Ostrava | 8. | . |
12. 4. 2022 | Jakubův lesní běh Důlňákem | 7,8 km | 00:29:18 | VZS Ostrava | 11. | . |
26. 3. 2022 | První Havířovský maraton | 10,55 km | 00:43:49 | VZS Ostrava | 11. | 2. |
13. 3. 2022 | Kobeřická dvacítka | 20 km | 01:20:55 | VZS Ostrava | 14. | 6. |
11. 9. 2021 | Polanský charitativní běh | 10 km | 00:42:14 | | 11. | 5. |
4. 9. 2021 | Hrabovský půlmaraton | 21,097 km | 01:32:40 | | 16. | . |
1. 8. 2021 | Běh na Kozubovou | 5 km | 00:31:48 | VZS Ostrava | 34. | 9. |
31. 7. 2021 | Běh na Lysou horu | 8,4 km | 00:48:02 | VZS Ostrava | 29. | 13. |
24. 7. 2021 | Městský běh Karvinou | 10 km | 00:42:40 | VZS Ostrava | 24. | . |
22. 5. 2021 | Ludgeřovická patnáctka | 15 km | 01:02:29 | VZS Ostrava | 26. | 8. |
23. 6. 2020 | Jakubův lesní běh Důlňákem | 7,8 km | 00:29:54 | VZS Ostrava | 26. | . |
8. 3. 2020 | Kobeřická dvacítka | 10 km | 00:40:37 | VZS Ostrava | 4. | 4. |
26. 12. 2019 | Štěpánský běh Porubou | 14 km | 00:49:57 | VZS Ostrava | 20. | 6. |
17. 11. 2019 | Běh 17. listopadu v Hrabové | 10 km | 00:39:30 | VZS Ostrava | 15. | 4. |
10. 11. 2019 | Starobělské Lurdy | 3,2 km | 00:13:42 | Ostrava (VZS Ostrava) | 9. | 1. |
5. 10. 2019 | Memoriál Michala Pětroše | 9 km | 00:39:46 | | 5. | 4. |
7. 9. 2019 | Hrabovský půlmaraton | 21,097 km | 01:27:00 | VZS Ostrava | 10. | 2. |
27. 7. 2019 | Běh na Lysou horu a Mistrovství Moravy a Slezska v běhu do vrchu | 8,4 km | 00:48:02 | VZS Ostrava | 19. | . |
19. 6. 2019 | T-Mobile Olympijský běh | 5 km | 00:20:47 | | 1. | . |
16. 4. 2019 | Jakubův lesní běh Důlňákem | 7,8 km | 00:28:54 | VZS Ostrava | 15. | 3. |
17. 3. 2019 | Jarní desítka | 10 km | 00:39:06 | VZS Ostrava | 12. | 5. |
17. 11. 2018 | Běh 17. listopadu | 10 km | 00:39:02 | VZS Ostrava | 16. | 4. |
11. 11. 2018 | Starobělské Lurdy | 3,2 km | 00:13:40 | Ostrava (VZS Ostrava) | 34. | 3. |
20. 6. 2018 | T-Mobile Olympijský běh | 5,4 km | 00:20:42 | | 3. | 3. |
20. 6. 2018 | T-Mobile Olympijský běh | 5 km | 00:20:42 | | 3. | . |
17. 4. 2018 | Jakubův lesní běh Důlňákem | 7,8 km | 00:30:30 | VZS Ostrava | 24. | 8. |
15. 4. 2018 | Bolatická dvacítka | 20 km | 01:21:08 | VZS Ostrava | 10. | 5. |
18. 3. 2018 | Jarní desítka | 10 km | 00:40:06 | VZS Ostrava | 11. | 5. |
26. 12. 2017 | Štěpánský běh Porubou | 14 km | 00:53:44 | VZS Ostrava | 25. | 7. |
7. 10. 2017 | Memoriál Michala Pětroše | 9 km | 00:40:57 | VZS Ostrava | 6. | 3. |
25. 8. 2017 | Palkovice-Kubánkov-Palkovice, Memoriál Antonína Řezníčka | 17 km | 01:15:46 | VZS OStrava | 14. | 4. |
29. 7. 2017 | Běh na Lysou horu | 8,4 km | 00:47:39 | VZS Ostrava | 27. | 12. |
21. 6. 2017 | T-Mobile Olympijský běh Ostrava, Hošťálkovice – Bronzový závod | 5,4 km | 00:20:53 | | 1. | . |
20. 5. 2017 | Štramberská desítka | 10 km | 00:41:32 | VZS Ostrava | 8. | 1. |
22. 4. 2017 | Veřovská desítka | 10 km | 00:38:30 | VZS Ostrava | 13. | 4. |
18. 4. 2017 | Jakubův lesní běh Důlňákem | 7,8 km | 00:29:33 | VZS Ostrava | 13. | 3. |
3. 9. 2016 | Hrabovský půlmaraton | 21,097 km | 01:32:21 | Vodní záchranná Služba Ostrava | 16. | 4. |
9. 7. 2016 | MUM - Moravský Ultramaraton / Cimrmanova etapa | 43 km | 04:06:11 | | 39. | 39. |
8. 7. 2016 | MUM - Moravský Ultramaraton / Bystřická etapa | 43 km | 04:07:39 | | 18. | 18. |
7. 7. 2016 | MUM - Moravský Ultramaraton / Olešnická etapa | 43 km | 03:57:43 | | 13. | 13. |
6. 7. 2016 | MUM - Moravský Ultramaraton / Tišnovská etapa | 43 km | 04:04:12 | | 27. | 27. |
5. 7. 2016 | MUM - Moravský Ultramaraton / Blanenská etapa | 43 km | 03:58:35 | | 16. | 16. |
4. 7. 2016 | MUM - Moravský Ultramaraton / Boskovická etapa | 43 km | 04:06:54 | | 13. | 13. |
3. 7. 2016 | MUM - Moravský Ultramaraton / Lomnická etapa | 43 km | 04:01:25 | | 22. | 22. |
30. 4. 2016 | Kilpi Trail Running Cup - Trail Ostrava | 11 km | 00:51:57 | VZS Ostrava | 60. | 2. |
20. 3. 2016 | Jarní desítka | 10 km | 00:37:19 | VZS Ostrava | 14. | 5. |
2. 5. 2015 | Perun-SkyMarathon | 41 km | 05:34:32 | VZS Ostrava | 77. | 63. |
14. 3. 2015 | Osecký půlmaraton - Memoriál Miroslava Čmocha | 21,097 km | 01:21:13 | VZS Ostrava | 7. | 3. |
8. 3. 2015 | Kobeřická dvacítka | 20 km | 01:18:59 | VZS Ostrava | 15. | 5. |