5. 11. 2022 | Memoriál MUDr. Josefa Podmolíka v půlmaratonu | 21,097 km | 01:09:42 | | 1. | . |
28. 9. 2022 | Půlmaraton Moravským krasem | 21,097 km | 01:10:59 | | 1. | . |
20. 8. 2022 | Malý svratecký maraton | 32 km | 01:56:23 | | 1. | . |
30. 7. 2022 | Horňácká pětadvacítka | 8 km | 01:27:29 | | 1. | . |
30. 7. 2022 | Horňácká pětadvacítka | 25 km | 01:27:29 | | 1. | . |
12. 2. 2022 | Malá cena Zlobice | 7,3 km | 00:25:06 | | 1. | . |
31. 7. 2021 | Horňácká pětadvacítka | 25 km | 01:25:53 | | 1. | . |
4. 7. 2021 | Boskovické běhy - Běh za sedmizubým hřebenem | 12 km | 00:42:01 | | 1. | . |
12. 9. 2020 | Blanenská desítka | 10 km | 00:32:54 | FENIX SPORT BLANSKO - Atletický a triatlonový oddíl | 3. | . |
7. 3. 2020 | Modřický pohár | 10 km | 00:30:13 | VSK Univerzita Brno/Fenix sport Blansko | 2. | 2. |
25. 1. 2020 | Rájecká desítka | 9,6 km | 00:34:34 | VSK Univerzita Brno/Fenix sport Blansko | 3. | 2. |
18. 1. 2020 | Radostická nerezová desítka | 10,5 km | 00:36:04 | VSK Univerzita Brno/Fenix sport Blansko | 1. | 1. |
26. 12. 2019 | Štěpánský běh Syrovice | 9,4 km | 00:31:34 | VSK Univerzita Brno/Fenix sport Blansko | 3. | 2. |
14. 12. 2019 | Vranovský žleb | 9,8 km | 00:30:42 | VSK Univerzita Brno/Fenix sport Blansko | 1. | 1. |
30. 11. 2019 | Mikulášský běh Okrouhlá | 8,6 km | 00:29:17 | VSK Univerzita Brno/Fenix sport Blansko | 1. | 1. |
2. 11. 2019 | Memoriál MUDr. Josefa Podmolíka v půlmaratonu | 21,098 km | 01:09:01 | FENIX SPORT BLANSKO | 4. | 4. |
28. 9. 2019 | Půlmaraton Moravským krasem | 21,098 km | 01:18:47 | | 6. | . |
21. 9. 2019 | Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem | 21,098 km | 01:10:31 | Vsk Universita Brno | 13. | . |
14. 9. 2019 | Blanenská desítka | 10 km | 00:32:06 | FENIX SPORT BLANSKO / JANKOHUT.COM | 1. | 1. |
31. 8. 2019 | Vísecká desítka | 9,05 km | 00:32:49 | Tréninková skupina Jana Kohuta / Bl... | 1. | 1. |
15. 6. 2019 | Mattoni 1/2Maraton Olomouc | 21,098 km | 01:13:01 | Vsk Universita Brno | 13. | . |
18. 5. 2019 | Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary | 21,098 km | 01:11:09 | Elite Sport Boskovice | 8. | . |
1. 5. 2019 | Boskovické běhy - Běh za sedmizubým hřebenem | 10,4 km | 00:36:21 | | 1. | . |
27. 12. 2018 | Hraběnčino běhání - Memoriál Jaroslava Parmy | 5,2 km | 00:17:24 | jankohut.com / Blansko / Blansko | 5. | 3. |
25. 8. 2018 | Malý svratecký maraton | 32 km | 02:02:02 | Univerzita Brno | 1. | 1. |
4. 8. 2018 | Horňácká pětadvacítka | 25 km | 01:31:40 | | 1. | . |
25. 3. 2018 | Brněnská přehrada | 10 km | 00:36:40 | VSK Univerzita Brno | 2. | 2. |
17. 2. 2018 | Modřický pohár | 10 km | 00:30:37 | VSK Univerzita Brno | 2. | 2. |
26. 12. 2017 | Štěpánský běh | 9,4 km | 00:30:57 | | 1. | . |
2. 12. 2017 | Mikulášský běh Okrouhlá | 8,6 km | 00:30:44 | Elite Sport Team | 1. | . |
17. 11. 2017 | Běh o pohár Jehnic | 10,9 km | 00:34:40 | | 1. | . |
11. 11. 2017 | Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka | 10,9 km | 00:35:33 | | 1. | . |
8. 10. 2017 | Běh kolem Klostermannovy studánky | 12 km | 00:40:55 | ELITE SPORT MAX TRAINING | 1. | 1. |
24. 9. 2017 | CRAFT RunFest Ostrava | 42,195 km | 02:36:54 | VSK Univerzita Brno | 1. | 1. |
16. 9. 2017 | Běh rodným krajem Emila Zátopka | 22,3 km | 01:17:24 | Max-Training .cz | 5. | 5. |
9. 9. 2017 | Birell Grand Prix | 10 km | 00:31:59 | | 35. | . |
26. 8. 2017 | Malý svratecký maraton | 32 km | 02:02:34 | MAX-TRAINING.CZ | 1. | 1. |
5. 8. 2017 | Horňácká pětadvacítka | 25 km | 01:28:29 | Max-training | 1. | 1. |
14. 6. 2017 | Memoriál Václava Čevony | 3 km | 00:08:52 | | 1. | . |
23. 5. 2017 | Hraběnka cup, Skalní mlýn - Macocha | 4,8 km | 00:17:53 | Elite Sport Team | 1. | 1. |
7. 5. 2017 | Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen | 42,195 km | 02:27:36 | | 21. | . |
15. 4. 2017 | Pardubický vinařský půlmaratón / MČR v půlmaratónu | 21,098 km | 01:08:59 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6. | 6. |
11. 3. 2017 | Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka | 10 km | 00:31:37 | Elite Sport Max Training | 6. | 6. |
9. 10. 2016 | Hradecký půlmaraton | 21 km | 01:07:15 | Elite Sport Team / Salming | 2. | 2. |
11. 6. 2016 | ABB Trutnovský půlmaraton | 21,097 km | 01:15:52 | ELITE SPORT TEAM | 1. | 1. |
5. 6. 2016 | Mnichovohradišťská pětadvacítka | 25 km | 01:27:08 | ELITE SPORT TEAM | 1. | 1. |
21. 5. 2016 | Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary | 21,098 km | 01:12:29 | | 13. | 13. |
8. 5. 2016 | Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen | 42,195 km | 02:30:56 | ELITE SPORT BOSKOVICE, Z. S. | 19. | 19. |
16. 4. 2016 | Pardubický vinařský půlmaraton, MČR v půlmaratonu mužů a žen | 21,098 km | 01:20:29 | Elite Sport Boskovice | 57. | 46. |
9. 4. 2016 | Velká Morava | 10 km | 00:31:26 | Elitesport Team | 2. | 2. |
5. 3. 2016 | PALESTRA KBELSKÁ 10 | 10 km | 00:32:32 | Elite sport team | 5. | 2. |
6. 2. 2016 | Memoriál Františka Ohery | 42,195 km | 02:39:26 | Elite Sport Team | 1. | 1. |
30. 6. 2015 | MUM - Moravský Ultramaraton / Blanenská etapa | 43 km | 03:11:15 | | 2. | . |
8. 5. 2015 | Běh vítězství Jihlava - Třešť | 14,6 km | 00:51:00 | Blansko Relax - Fit Team | 1. | 1. |
4. 4. 2015 | Svitavská desítka | 10 km | 00:32:12 | RELAX-FIT.CZ TEAM | 1. | 1. |
21. 3. 2015 | Běh Drahanskou vrchovinou | 14,5 km | 00:50:52 | RELAX Fit TEAM | 3. | 3. |
30. 8. 2014 | Půlmaraton Moravským krasem | 21,098 km | 02:00:04 | MIZUNO RELAX-FIT TEAM - Listy | 663. | 411. |
17. 5. 2014 | RunTour Plzeň - 10 km | 10 km | 00:32:08 | Mizuno- Univerzita Brno | 2. | 2. |
19. 4. 2014 | Pardubický vinařský půlmaraton, MČR v půlmaratonu | 21,098 km | 01:11:02 | VSK Univerzita Brno | 11. | 11. |
2. 11. 2013 | Hornická desítka | 10 km | 00:31:41 | Univerzita Brno Mizuno | 5. | 4. |
31. 8. 2013 | Půlmaraton Moravským krasem | 21,097 km | 01:08:17 | VSK Univerzita Brno | 1. | 1. |