Nejlepší výkony

Načítám...

Anett Uxová (2000)

datum závod vzdálenost čas oddíl umístění umístění v kategorii
22. 8. 2020 Běh krajem J. J. Ryby 9 km 00:48:26 TJ Sokol Unhošť 48. .
5. 8. 2020 Rozdělovský čtvrtmaratón 10,548 km 00:52:49 TJ Sokol Unhošť B 55. 4.
1. 8. 2020 Mšecká sedmička 7 km 00:36:24 TT Beroun 31. 3.
18. 7. 2020 Jarní kros okolo Dračí studánky 6 km 00:36:41 TJ Sokol Unhošť B 94. 11.
15. 7. 2020 Halda 5,5 km 00:29:19 TJ Sokol Unhošť B 62. 3.
11. 7. 2020 Libečovská 14 14,2 km 01:15:28 TJ Sokol Unhošť B 46. 2.
27. 6. 2020 Rozkvetlá Kaštanka 7,5 km 00:39:16 TJ Sokol Unhošť B 53. 3.
24. 6. 2020 Cross Rösslera-Ořovského 5,5 km 00:32:26 T.J.Sokol Unhošť 37. .
14. 6. 2020 Chaloupecký kros 7,38 km 00:47:42 URT Beroun 99. .
13. 6. 2020 Memoriál Huberta Šuláka 4,4 km 00:23:36 TT Beroun 42. 3.
10. 6. 2020 Běh na Velký vrch 2,8 km 00:18:42 T.J.Sokol Unhošť 66. .
6. 6. 2020 Těškovský okruh 7,3 km 00:35:45 TJ Sokol Unhošť B 41. 1.
24. 5. 2020 Brdská 12 12 km 01:06:05 URT Beroun 92. .
23. 5. 2020 Žehrovický Kalspotkros 6,2 km 00:32:09 TJ Sokol Unhošť B 45. 3.
16. 5. 2020 Běh Lapákem 10 km 00:48:19 TJ Sokol Unhošť B 74. 4.
6. 3. 2020 Narozeninová pětka 5 km 00:23:32 TJ Sokol Unhošť B 7. 66.
22. 2. 2020 Jarní běh Dražovkou - S čelovkou Dražovkou 6 km 00:43:04 Triatlonn 133. 14.
1. 2. 2020 Svatojánský běh 7,5 km 00:39:32 TJ Sokol Unhošť B 109. 5.
11. 1. 2020 Běh Partyzánskou stezkou 9,95 km 00:54:10 TT Loko Beroun 175. 11.
30. 11. 2019 Slánské běhy 12 km 00:59:10 Sokol Unhošť B 50. 2.
9. 11. 2019 Lhotecká Kaštanka 15 km 01:17:55 TJ Sokol Unhošť B 50. 1.
20. 10. 2019 Z Dobřichovic na Šraňk 3,7 km 00:29:38 Lokomotiva Beroun 48. 1.
12. 10. 2019 Běh Bohutínem 7,6 km 00:40:33 TT Beroun 58. 5.
6. 10. 2019 Zichovecká 12 12,5 km 00:57:47 TJ Sokol Unhošť B . 6.
28. 9. 2019 Běh Neumannovou stezkou 9,6 km 00:48:42 T.J.Sokol Unhošť 63. 6.
15. 9. 2019 Běh na Petřínskou rozhlednu 3,25 km 00:23:38 URT Beroun 92. 3.
7. 9. 2019 Běh Kovohutěmi 12 km 00:58:58 TT Loko Beroun 62. 4.
7. 8. 2019 Rozdělovský čtvrtmaratón 10,548 km 00:51:28 TJ Sokol Unhošť B 70. 6.
3. 8. 2019 Mšecká sedmička 7 km 00:36:51 TJ Sokol Unhošť 57. 4.
17. 7. 2019 Halda 5,5 km 00:28:18 TJ Sokol Unhošť B 78. 3.
13. 7. 2019 Libečovská 14 14,2 km 01:19:03 TJ Sokol Unhošť B 54. 4.
6. 7. 2019 Třtická punčocha 8,8 km 00:42:31 TT Beroun 40. 2.
12. 6. 2019 1. horský běh na Kladensku - Běh na Velký vrch 2,8 km 00:20:50 T.J. Sokol Unhošť 84. 8.
2. 6. 2019 Dobývání Dívčích hradů 2 km 00:13:12 Lokomotiva Beroun 59. 3.
18. 5. 2019 Žehrovický Kalspotkros 6,2 km 00:32:03 TJ Sokol Unhošť 46. 4.
11. 5. 2019 Běh Lapákem 10 km 00:47:03 TJ Sokol Unhošť 59. 4.
1. 5. 2019 Memoriál Huberta Šuláka 4,6 km 00:22:10 TJ Sokol Unhošť 50. 8.
21. 4. 2019 Rožmitál - Březnice 10 km 00:46:32 Triatlon Beroun 137. 12.
6. 4. 2019 Jarní kros okolo Dračí studánky 6 km 00:29:13 TJ Sokol Unhošť B 65. 7.
30. 3. 2019 Jarní maratón a půlmaratón v Unhošti 21,097 km 01:45:31 TJ Sokol Unhošť "B" 42. 2.
23. 3. 2019 Cross Rösslera-Ořovského 5,5 km 00:31:08 T.J.Sokol Unhošť 65. 6.
9. 3. 2019 Těškovský okruh 7,3 km 00:35:17 Sokol Unhošť 44. 2.
2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10 5 km 00:24:33 Triatlon Beroun 17. 1.
2. 2. 2019 Svatojánský běh 7,5 km 00:35:53 Sokol Unhošť 65. 4.
12. 1. 2019 Běh Partyzánskou stezkou 9,95 km 00:50:28 URT Beroun 94. 5.
5. 1. 2019 Zimní běh Iva Domanského 6 km 00:29:04 Sokol Unhošť B 94. 7.
1. 12. 2018 Čertovská 5 5,7 km 00:30:12 TT Beroun 126. 13.
28. 9. 2018 Běh Neumannovou stezkou 9,6 km 00:49:16 TT Beroun 85. 7.
8. 9. 2018 Unhošťský duatlon 19 km 00:51:31 TT Beroun 27. 2.
28. 8. 2018 Běh na Červenou horu 3,71 km 00:27:18 URT Beroun 66. 1.
18. 8. 2018 Okolo Štěchovického pokladu 2,93 km 00:24:24 URT Beroun 74. 4.
26. 7. 2018 Běh za Sliveneckou saní 2,54 km 00:16:16 URT Beroun 77. 1.
18. 7. 2018 Halda 5,5 km 00:29:53 TT Beroun 71. 4.
8. 7. 2018 Lochovice - Plešivec 5,53 km 00:39:39 URT Beroun 130. 1.
24. 6. 2018 Jarov - Károv 3 km 00:18:55 URT Beroun 58. 4.
20. 6. 2018 T-Mobile Olympijský běh 5 km 00:26:39 22. .
16. 6. 2018 Chýňská pětka 5 km 00:24:08 TT Beroun 43. 2.
13. 6. 2018 1. horský běh na Kladensku - Běh na Velký vrch 2,8 km 00:18:29 TT Beroun 59. 2.
5. 5. 2018 Vrané - Zvole 3 km 00:18:47 URT Beroun 51. 3.
7. 4. 2018 Jarní kros Okolo Dračí studánky 6 km 00:33:24 Běžci Slaný 102. 10.
25. 3. 2018 Davle - Nová Březová 4,05 km 00:26:04 URT Beroun 11. 3.
24. 3. 2018 Cross Rösslera-Ořovského 5,5 km 00:34:33 TT Beroun 11. 3.
10. 3. 2018 Těškovský okruh 7,3 km 00:39:34 URT Beroun 17. 6.
3. 3. 2018 Palestra Kbelská 10 5 km 00:24:31 Triatlon Beroun 6. 3.
24. 2. 2018 Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (3) 5 km 00:25:41 11. 7.
20. 1. 2018 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7,56 km 00:43:36 URT Beroun 19. 7.
6. 1. 2018 Zimní běh Iva Domanského 6,1 km 00:33:55 URT Beroun 37. 15.
20. 8. 2017 Okolo Štěchovického pokladu 2,93 km 00:24:42 URT Beroun 15. 2.
10. 8. 2017 Běh na Červenou horu 3,71 km 00:30:22 URT Beroun 18. 1.
25. 7. 2017 Běh za Sliveneckou saní 2,54 km 00:15:49 URT Beroun 16. 3.
19. 7. 2017 Tobiášův běh Kazín - Cukrák 2,78 km 00:19:57 URT beroun 12. 1.
15. 7. 2017 Hvězdonice - Ondřejov 5,75 km 00:37:11 URT Beroun 14. 3.
11. 7. 2017 Dvě kola při zdi 4,1 km 00:20:50 URT Beroun 26. 14.
6. 7. 2017 Lochovice - Plešivec 5,6 km 00:41:02 Urt Beroun 30. 2.
11. 6. 2017 Chýňská pětka 5 km 00:26:07 TT Beroun 14. 8.
20. 5. 2017 Žehrovický Kalspotkros 6,2 km 00:34:21 TT Beroun 16. 7.
14. 5. 2017 Běh Lapákem 10 km 00:55:19 TT Beroun 28. 8.
1. 5. 2017 Memoriál Huberta Šuláka 4,4 km 00:23:59 URT Beroun 12. 5.
8. 4. 2017 Jarní kros Okolo Dračí studánky 6 km 00:33:55 TT Beroun 110. 11.
25. 3. 2017 Cross Rösslera-Ořovského 5,5 km 00:36:43 TT Beroun 10. .
4. 3. 2017 PALESTRA Kbelská 10 5 km 00:25:13 Triatlon Beroun 7. 2.
19. 3. 2016 Cross Rösslera-Ořovského 5,5 km 00:36:59 TT Beroun 16. 9.
5. 3. 2016 PALESTRA KBELSKÁ 10 5 km 00:25:59 URT Beroun 11. 3.
16. 1. 2016 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 2,77 km 00:14:16 Triatlon beroun 3. 3.
3. 10. 2015 Nučická stezka 6,1 km 00:31:49 TT Beroun 16. 6.

provozovatel

partneři českého běžeckého klubu