Žaloudík Jiří

logo Trenéra kondičního běhu

Jsem nadšený sportovec a trenér kondičního běhu 2. třídy. Mým cílem je propagovat aktivní způsob života. Prostě chci, aby tě sport bavil. S kamarádem jsme založili a vedeme tréninkovou skupinu v Krnově. Skupina má 15 stálých členů, ke kterým se nárazově přidávají další nadšenci. Kondiční tréninky jsou otevřeny veřejnosti a jsou přizpůsobeny lidem všech věkových i výkonnostních kategorií. Naše tréninky nejsou jen o běhu. Věnujeme se důkladnému protažení, posilování a prevenci proti zranění.
Od května do září se tréninky konají na Cvilínských schodech, kde se kromě běhu věnujeme běžeckému posilování a koordinaci pohybu. Konají se každý čtvrtek v 17.30 a sraz je u Střediska volného času Krnov, Dobrovkého 16.
Od října do dubna pořádáme výběhy do okolí Krnova dlouhé 8 – 12 km. Sraz je opět ve čtvrtek v  17.30, ale místo startu se mění (informace o každém tréninku najdeš na Facebooku @Sportprokrnov, nebo www.sportprokrnov.cz).
Soboty patří vytrvalcům. Zájemci o tréninky dlouhé okolo 20 km se mohou opět domluvit na společný výběh prostřednictvím facebooku.