Žaloudík Jiří

logo Trenéra kondičního běhu

Je mi 36 let a žiji v Krnově.

Jako malý jsem se věnoval různým sportům. Běžecky jsem vyrostl zejména díky orientačnímu běhu. Nyní se, na výkonnostní úrovni, věnuji silničnímu a trailovému běhu.

Absolvoval jsem sportovní gymnázium v oboru Sportovní příprava, kde jsem získal základní trenérskou licenci. Dále jsem pokračoval a úspěšně dokončil magisterské studium v oboru Sportovní management na VŠB – TU Ostrava. Vlastním certifikát trenéra kondičního běhu I. třídy vydaný Českým atletickým svazem.

Po 3 letech, kdy jsem jako trenér vedl, na dobrovolné bázi individuální a skupinové tréninky, jsem se rozhodl uplatnit své zkušenosti a profesionálně pomoci každému, kdo si klade výkonnostní, sportovní a osobní cíle v oblasti udržení a rozvoje své kondice.

Zakládám si na důkladném a vzájemném seznámení a zjištění potřeb a cílů. Mou specialitou jsou tréninkové a kondiční plány sestavené na míru každému svěřenci.

Aby byla společná cesta k cíli co nejjednodušší, doplňuji tréninkové plány o individuální tréninky, osobní konzultace a analýzu techniky běhu, důležitou nejen ze zdravotního hlediska.