Šikola Pavel

logo Trenéra kondičního běhu

Pavel Šikola je absolventem FTVS UK , trenérem kondičního běhu 1. třídy a nadšeným sportovcem. V mládí se věnoval atletice závodně v dresu AC Česká Lípa.

Nyní se živí pořádáním sportovních akcí všeho druhu a zároveň ve svém volném čase vede běžecké tréninky na dráze na Praze 8. Ty jsou určeny pro všechny od začátečníků po pokročilé běžce. Společným cílem je zvýšení kondice pomocí intervalových a tempových běhů. Každý trénink začíná společným rozklusáním a nácvikem běžecké techniky (běžecká abeceda atd.). Samotný trénink je přizpůsobený pro každého běžce zvlášť podle jeho výkonnosti a kondice. Ať už je Vaším cílem maraton, desítka, nebo se „jen“ chcete cítit lépe, rád Vás uvidí. Po tréninku není vyloučeno společné pivo a sdílení (nejen) běžeckých zážitků.
Běhá se od března do prosince, každé úterý sraz v 18:00 hod. na dráze ZŠ Burešova (Burešova 1130/14, Praha 8 – Ládví – pro poprvé se raději ujistěte e-mailem/telefonicky). Nová skupina pro začátečníky běhá ve středu od 18:00, sraz na Výletné (Letenské sady) uvnitř u stolního tenisu (k dispozici šatny, sprchy).

Rád Vám pomůže při individuálních/skupinových lekcích, především na území Prahy 7-10.

Licence: Trenér 1. třídy od 18. října 2019
Město: Praha, Kraj: Hlavní město Praha
Místo tréninku: Praze 8, každé úterý sraz v 18:00 hod. na dráze ZŠ Burešova, po domluvě Praha 7-10, středa 18:00 Letenské sady
pavelsikola@centrum.cz
606392300