Schusterová Martina

logo Trenéra kondičního běhu
Martina Schusterová je trenérkou kondičního běhu 3.třídy.
 
Je členkou atletického oddílu AK Kuřim a trénuje již třetím rokem  skupinu dětí 2007 a starší. Skupina je tvořena 25 dětmi. Nejedná se pouze jen o čistě běžecké tréninky, ale i o tréninky atletiky. Tréninky, které vedu společně s dalším trenérem,  probíhají 3x týdně. V zimních měsících trávíme pondělky a pátky v tělocvičně ZŠ Jungmannova v Kuřimi, středy na kuřimském stadionu. Od jara do zimy probíhají tréninky  většinou na stadionu, kde můžeme využít různé sekce, které nám stadion nabízí, např. skok do dálky, hod kriketovým míčkem, oštěpem, různé běhy. ..atd. občas vyběhneme i do okolní přírody. Podrobné informace o trénincích můžete najít na našich webových stránkách AK Kuřim.

Občas se účastním i běžeckých tréninků pro dospělé, podílím se na spolupořádání běžeckých závodů v rámci seriálu Kuřimská běžecká liga.

Zajímavým zpestřením bylo několik tréninků, které byly cílené pro mladé kuřimské fotbalisty a jejich zlepšení běžeckých výkonů. Do budoucna by chtěla v této zajímavé činnosti pokračovat.