Opletalová Jana

logo Trenéra kondičního běhu
Atletice jsem se věnovala od žákovskych kategorií.
Studovala jsem na sportovní ZŠ a poté na Sportovním gymnáziu v Pardubicích.
Jako dorostenka a juniorka jsem v běhu na 3 km dosáhla nejlepšího výkonu 10:10 a získala jsem několik titulů na mistrovství ČR, tak i ČSSR jako jednotlivec i člen družstva.
Ve 20ti letech jsem ukončila závodní činnost (po zranění nohy) a věnovala se rodině a svým 2 dětem. Stále jsem ale aktivně sportovala a udržovala se v kondici.
Ve 45 letech jsem začala opět pravidelně trénovat běh a účastnila se závodů v rámci RunCzech série, ale i jiných běžeckých seriálů. 
Nejlepší čas na 1/2 M pod 1:45 po 2 letech běhání a na marathon za 3:58.
Před 2 lety jsem začala s triatlonem. Naučila jsem se plavat kraula, zakoupila silniční kolo a moje schopnost dobře běhat se mi velmi hodila 🙂
Po zimní přípravě v bazénu a na domácím rotopedu jsem absolvovala svůj 1. 1/2 IM , prestižní závod Czechman a hned jsem získala 2. místo v MČR v mé věkové kategorii (45+). Během 2 let jsem absolvovala  5 dlouhých  triatlonů –  tzv 1/2 IM(1,9 , 90, 21 ), ale i olympijské a sprint triatlony.
Letos v červnu 2019 jsem zkusila Moraviaman, nejdelší triatlonovÿ zavod, tzv. IM, a získala jsem titul Mistr ČR v dlouhém triatlonu ve své věkové kategorii (50+) a titul “železný muž”.
Tento závod je velmi náročný, jedná se o 3,8 km plavání, 180 km silniční kolo a na závěr běh na 42 km. 2letá příprava, kdy denně trenujete jednu ze třech disciplín, a to v rámci běžného pracovního dne, se mi tímto úspěchem vrátila 🙂
Pokud byste měli zájem, ráda Vás zasvětím do techniky nejenom běhu, ale také pomohu s tréninkem na triatlon, který je stále více populární.
Licence: Trenér 3. třídy od 19. května 2019
Město: Praha 9, Kraj: Hlavní město Praha
Místo tréninku: Praha 9
snopkova.jana1@gmail.com
774 171 405