Název závodu Termín / start Místo Délka tratí / Druh závodu
Jarní běh SABZO
čtvrtek
21. března 2019
17:00
Praha 4, Krčský les, Velký altán
Praha
3,1 km
Silnice
Detail závodu
Jarní půlmaraton VAŠÍ LIGY
sobota
23. března 2019
11:00
Praha 4-Braník, cyklostezka (U Kempinku 2)
Praha
21,1 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Vysokomýtský půlmaraton
sobota
23. března 2019
10:00
Vysoké Mýto, stadion
Pardubický
21,1 km
Silnice
Detail závodu
Běh okolo Olešné
sobota
23. března 2019
10:00 (11:30)
Frýdek-Místek, přehrada Olešná, restaurace u Toma
Moravskoslezský
6 km (M) / 3 km (Ž)
Kros
Detail závodu
Běh Lužánkami
sobota
23. března 2019
08:50 (12:00)
Brno, park Lužánky, start u SVČ Brno (Lidická 50)
Jihomoravský
7,775 km (M) / 6,22 km (Ž)
Smíšený
Detail závodu
Kros Pičhorou
sobota
23. března 2019
11:00
Dobřichov, fotbalové hřiště
Pardubický
8 km
Kros
Detail závodu
Norbiho 12 aneb Krkavec je kopec
sobota
23. března 2019
11:00
Plzeň-Košutka, konečná autobusu č. 30 a 33
Plzeňský
12 km
Kros
Detail závodu
Axis Noční desítka
sobota
23. března 2019
18:30 (20:00)
Jihlava, sportovní hala TJ START (lávka za Kauflandem)
Vysočina
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Grand Prix Dříteč
sobota
23. března 2019
09:30 (11:55)
Dříteč, Golf & Spa resort Kunětická hora
Pardubický
8 km / 4 km
Smíšený
Detail závodu
Lesní běh Opatovice
sobota
23. března 2019
09:30 (10:00)
Opatovice u Hranic, Sportovní 157
Olomoucký
11,2 km (M) / 5,6 km (Ž, M60+) / 2,8 km (M, Ž)
Kros
Detail závodu
Cross Rösslera-Ořovského
sobota
23. března 2019
10:00
Unhošť, restaurace Hřebenka; prezentace: Malé Kyšice, hospoda U Kozla
Středočeský
5,5 km
Kros
Detail závodu
Běh o velkopavlovickou meruňku
sobota
23. března 2019
10:00 (12:30)
Velké Pavlovice, prezentace: v šatnách sportovní haly Základní školy Velké Pavlovice
Jihomoravský
8 km (M) / 5 km (Ž, M70+)
Smíšený
Detail závodu
Velká cena vinných sklepů Lechovice
sobota
23. března 2019
10:30
Borotice, areál firmy Vinné sklepy Lechovice
Jihomoravský
6,4 km (M) / 3,2 km (Ž)
Silnice
Detail závodu
Běh Štěpánkou
sobota
23. března 2019
09:00
Mladá Boleslav, lesopark Štěpánka
Středočeský
8,4 km
Kros
Detail závodu
Narozeninový maraton VD "60"
sobota
23. března 2019
10:00
Doudleby nad Orlicí, hospůdka "Lena" (Komenského 492)
Královéhradecký
42,195 km / 21,097 km
Silnice
Detail závodu
Jarní bahno - Linhart
sobota
23. března 2019
10:30
Karlovy Vary, rybník Linhart, srub Rybářská bašta
Karlovarský
9 km
Kros
Detail závodu
Jarní RUNdál
sobota
23. března 2019
09:00 (11:00)
Ostrava-Zábřeh, Bělský les, areál SAREZA (Svazácká 3160/1c)
Moravskoslezský
5 km
Smíšený
Detail závodu
Jarní běh (Přerov)
sobota
23. března 2019
09:30
Přerov, atletický stadion (Alšova ul.)
Olomoucký
2,1 km a kratší
Smíšený
Detail závodu
Carambarun Březová
neděle
24. března 2019
Březová u Vítkova, škola
Moravskoslezský
10 km
Kros
Detail závodu
Velikonoční půlmaraton Prostějovem
neděle
24. března 2019
09:30 (10:30)
Prostějov-Hloučela, bistro U Mazánka
Olomoucký
21,097 km / 10 km
Smíšený
Detail závodu
Jarní běh "Memoriál Josefa Bělky"
neděle
24. března 2019
10:00 (11:45)
Nový Bor, altán za Lesním hřbitovem
Liberecký
9,5 km / 3,1 km
Smíšený
Detail závodu
Memoriál Josefa Machta
neděle
24. března 2019
11:00 (12:05)
Tachov, louka pod Vysokou
Plzeňský
5 km
Kros
Detail závodu
Blátivý kameňák
neděle
24. března 2019
10:00 (12:00)
Kamenná u Budišova, areál koupaliště
Vysočina
7,8 km (M) / 4 km (Ž, M70+)
Kros
Detail závodu
Okolo Pravdy
neděle
24. března 2019
10:00 (11:00)
Domoušice, kraj lesa mezi Domoušicemi a Solopysky (na turistické zelené)
Ústecký
5,5 km
Smíšený
Detail závodu
Klatovská desítka
neděle
24. března 2019
10:00
Klatovy, krytý plavecký bazén směr Tajanov (Dr. Sedláka 829)
Plzeňský
10 km (M) / 4,5 km (Ž, M70+)
Silnice
Detail závodu
Forestova šestka
neděle
24. března 2019
10:00 (11:00)
Záluží u Třemošné
Plzeňský
6,1 km
Smíšený
Detail závodu
Krčská 5
úterý
26. března 2019
17:15
Praha 4, Krčský les, Velký altán
Praha
5 km (M) / 1,6 km (Ž)
Smíšený
Detail závodu
Běh Balatonem
středa
27. března 2019
17:00
Hněvkov, u hřiště
Olomoucký
11,36 km
Kros
Detail závodu
BĚKODO (Běháme kolem Doubravky)
středa
27. března 2019
18:00
Teplice-Doubravka, za tenisovými kurty na Panoramě
Ústecký
4,53 km
Kros
Detail závodu
Noční běh pro světlušku Plzeň
čtvrtek
28. března 2019
15:00
Plzeň, Depo2015 (Presslova 14)
Plzeňský
6 km / 3,3 km
Silnice
Detail závodu
Běh Čertovou roklí
čtvrtek
28. března 2019
18:00
Brno, u lanového centra Proud
Jihomoravský
7,5 km (M) / 5 km (Ž)
Smíšený
Detail závodu
Jarní běh Europlantu
čtvrtek
28. března 2019
17:00 (17:30)
Praha 6, za budovou bývalého Koospolu, dnes CUBE
Praha
4,5 km
Smíšený
Detail závodu
Běh přes Pepíkovo lávku
sobota
30. března 2019
10:00
Stříbro, městský stadion (Palackého ul.)
Plzeňský
7,8 km
Kros
Detail závodu
Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (4)
sobota
30. března 2019
11:00
Praha 4-Braník, cyklostezka (U Kempinku 2)
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Ostravský noční maraton
sobota
30. března 2019
22:00
Ostrava-Poruba, u restaurace Wagon Club (Studentská 6224/1a)
Moravskoslezský
42,195 km
Silnice
Detail závodu
Běh Kyselkou
sobota
30. března 2019
10:00 (11:45)
Bílina-Kyselka, lázeňský park
Ústecký
6,87 km (M) / 4,58 km / 2,29 km (Ž)
Kros
Detail závodu
Jarní maratón a půlmaratón v Unhošti
sobota
30. března 2019
10:00
Unhošť, sokolovna (Melicharova ul. 60)
Středočeský
42,195 km / 21,097 km
Silnice
Detail závodu
La Sportiva Prague Park Race
sobota
30. března 2019
11:00
Průhonice, parkoviště před zámkem
Středočeský
14 km
Kros
Detail závodu
Křížová desítka
sobota
30. března 2019
10:15 (12:30)
Hradec Králové, Lesní hřbitov
Královéhradecký
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Bujanovské koláčové běhy
sobota
30. března 2019
09:30 (11:10)
Bujanov, škola
Jihočeský
15 km / 5 km
Smíšený
Detail závodu
Doporučujeme
Česká pojišťovna RunTour České Budějovice
sobota
30. března 2019
09:30 (12:15)
České Budějovice, Náměstí Přemysla Otakara II.
Jihočeský
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Výběh na Milešovku
sobota
30. března 2019
14:00
Milešov, parkoviště pod Milešovkou (u hřiště)
Ústecký
2,6 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Svitavská desítka
sobota
30. března 2019
10:00 (11:00)
Svitavy, Svitavský stadion (U stadionu 17)
Pardubický
10 km / 5 km / 1,2 km a kratší
Silnice
Detail závodu
Tempo Makers Run Trail
sobota
30. března 2019
10:30
Plzeň, parkoviště u Sv. Jiří na Doubravce
Plzeňský
9,5 km
Kros
Detail závodu
Ústecký VitaSport půlmaraton
sobota
30. března 2019
11:00
Ústí nad Labem, cyklostezka u fotbalového hřiště TJ Svádov-Olšinky
Ústecký
21,097 km
Silnice
Detail závodu
Leskros Dnešice
sobota
30. března 2019
09:00
Dnešice
Plzeňský
9 km / 5 km / 3,4 km
Kros
Detail závodu
Jarní bahno - Tři Kříže
sobota
30. března 2019
10:30
Karlovy Vary, na kopci u Tří křížů (nad hotelem Thermal)
Karlovarský
5,5 km
Kros
Detail závodu
Aprílový maratón Kuřim - Podlesí
sobota
30. března 2019
10:00
Kuřim-Podlesí, u ZŠ Tyršova
Jihomoravský
6,3 km
Smíšený
Detail závodu
Náměšťský kros
sobota
30. března 2019
18:00
Náměšť na Hané, ulice Zákostelí
Olomoucký
5,2 km
Kros
Detail závodu
MČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
sobota
30. března 2019
11:00
Mladá Boleslav, lesopark Štěpánka
Středočeský
4 km / 3 km / 2 km
Kros
Detail závodu
Všechny certifikované tratě ČAS