Název závodu Termín / start Místo Délka tratí / Druh závodu
Okolo Hlubáku
neděle
19. května 2019
10:00
Holice, Autocamping Hluboký, okres Pardubice
Pardubický
10 km / 5 km
Kros
Detail závodu
Běh sídlištěm
neděle
19. května 2019
09:30
Police nad Metují, Gagarinova ul.
Královéhradecký
3 km (M) / 1,2 km (Ž)
Silnice
Detail závodu
360° Challenge TOUR - Chrudim
neděle
19. května 2019
11:00
Chrudim, Městský park
Pardubický
6 km
Smíšený
Detail závodu
Hostivice Run
neděle
19. května 2019
10:00
Hostivice, Na Hrázi (u Litoveckého rybníku)
Středočeský
21,1 km / 10 km / 5 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na Kašperk
neděle
19. května 2019
10:00
Kašperské hory, náměstí
Plzeňský
3,2 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Hloučela 3.6.9
neděle
19. května 2019
09:00 (10:00)
Prostějov-Hloučela, bistro U Mazánka
Olomoucký
18 km / 9 km / 6 km / 3 km
Kros
Detail závodu
Brdská 25
neděle
19. května 2019
14:00
Bohutín, fotbalové hřiště SK Litavan
Středočeský
25 km
Smíšený
Detail závodu
INOV-8 Kros Českým rájem
neděle
19. května 2019
11:00
Skokovy, Žďár
Středočeský
15 km / 10 km
Kros
Detail závodu
Peřimovská desítka
neděle
19. května 2019
10:00
Peřimov, autobusová zastávka
Královéhradecký
10 km (M) / 6 km (Ž)
Silnice
Detail závodu
Schody AŽ nahoru
neděle
19. května 2019
10:00
Brno, AZ Tower (Pražákova 1008/69)
Jihomoravský
30 pater
Jiný
Detail závodu
Štramberská desítka
neděle
19. května 2019
11:00
Štramberk, sokolovna
Moravskoslezský
10 km
Smíšený
Detail závodu
Leskros Nebílovskými sady
neděle
19. května 2019
09:00
Nebílovy u Plzně, sady
Plzeňský
8-10 km / 4-5 km
Kros
Detail závodu
Nekořský kros
neděle
19. května 2019
09:30
Nekoř, stadion
Pardubický
3,4 km (M) / 1,7 km (Ž, M70+)
Kros
Detail závodu
Brdská 12
neděle
19. května 2019
10:00 (14:05)
Bohutín, fotbalové hřiště SK Litavan
Středočeský
12 km
Smíšený
Detail závodu
Běh okolo Hvozdu
neděle
19. května 2019
10:00 (11:00)
Krompach, Dětský domov
Liberecký
9,7 km
Smíšený
Detail závodu
Listonošův krpál
neděle
19. května 2019
11:00
Jarov u Prahy, prezentace: železniční zastávka, start: pod železniční zastávkou
Praha
2,88 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Run For Help
neděle
19. května 2019
10:00 (12:00)
Poděbrady, před Hotelem Golfi (Na Kopečku 595/23)
Středočeský
10 km / 3,3 km
Silnice
Detail závodu
Hraběnka cup, Skalní mlýn - Macocha
úterý
21. května 2019
17:30
Skalní mlýn, Mostek před Hotelem Skalní Mlýn
Jihomoravský
4,8 km
Silnice
Detail závodu
Jarní neředínský kros
úterý
21. května 2019
18:00
Olomouc-Neředín, letiště, AIR BAR
Olomoucký
7 km
Smíšený
Detail závodu
Trail Modřanskou roklí - 2
středa
22. května 2019
18:00
Praha, Modřanská rokle
Praha
15 km / 8,5 km
Kros
Detail závodu
BĚKODO (Běháme kolem Doubravky)
středa
22. května 2019
18:00
Teplice-Doubravka, za tenisovými kurty na Panoramě
Ústecký
4,53 km
Kros
Detail závodu
Pětka na dráze
středa
22. května 2019
15:00 (17:00)
Frýdek-Místek, stadion TJ Slezan F-M
Moravskoslezský
5 km
Dráha
Detail závodu
Triexpert Cup - Obřany
středa
22. května 2019
18:00
Brno, Obřany, poblíž konečné tramvaje č. 4
Jihomoravský
8,8 km
Smíšený
Detail závodu
Běh napříč Petrovicemi
čtvrtek
23. května 2019
09:15
Praha 15-Petrovice, Úřad městské části (Edisonova 429)
Praha
1,4 km a kratší
Smíšený
Detail závodu
Krčská 12
čtvrtek
23. května 2019
18:00
Praha 4, Krčský les, Velký altán
Praha
12,5 km (M) / 3,125 km (Ž)
Silnice
Detail závodu
RunAut 2019 - charitativní běh pro NF AutTalk
čtvrtek
23. května 2019
18:00 (18:30)
Praha 6, Obora Hvězda, start u brány z Libocké ulice
Praha
8 km / 4 km
Smíšený
Detail závodu
Kamenická 15
pátek
24. května 2019
18:00
Kamenice, střed obce u autobusové zastávky
Vysočina
15 km
Silnice
Detail závodu
Běh ve Skalce
pátek
24. května 2019
16:00 (17:00)
Skalka u Prostějova, areál Lázní Skalka
Olomoucký
10 km
Kros
Detail závodu
Seal’s RUN Kasiopea
pátek
24. května 2019
21:30
Stod, Nový Mlýn
Plzeňský
4 km+
Kros
Detail závodu
Rock Point - Horská výzva Beskydy - long distance
pátek
24. května 2019
23:55
Trojanovice, Amfiteátr
Moravskoslezský
62,4 km
Smíšený
Detail závodu
Bahňák - noční sprint
pátek
24. května 2019
22:00
Sokolov, Jižní lom
Karlovarský
0,75 km
Kros
Detail závodu
Spokey Rainbow Run Ostrava
sobota
25. května 2019
13:30 (15:30)
Ostrava, Dolní oblast Vítkovic, Industriální park
Moravskoslezský
5 km
Smíšený
Detail závodu
Happy run ... běžíme pro Evičku
sobota
25. května 2019
14:00 (15:00)
Valeč u Třebíče
Vysočina
12 km / 6 km
Smíšený
Detail závodu
Bystřickem kolem Vírské přehrady
sobota
25. května 2019
14:30
Vír, Kulturní dům
Vysočina
28 km
Silnice
Detail závodu
Doporučujeme
NN Night Run a Avon běh za zdravá prsa Liberec
sobota
25. května 2019
17:45 (20:15)
Liberec, sportovní areál Vesec
Liberecký
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Hradecký koloběh
sobota
25. května 2019
11:00
Hradec Králové, Biřička (restaurace Pavlína)
Královéhradecký
19 km
Jiný
Detail závodu
Hannah PilsenTrail Letkovská čtyřicítka
sobota
25. května 2019
09:30
Letkov, vodní nádrž, Sportpenzion Pohoda
Plzeňský
42 km / 32 km / 20 km / 8,5 km
Smíšený
Detail závodu
6 & 12 h Self-Transcendence Race
sobota
25. května 2019
07:00 (13:00)
Praha 7, park Stromovka
Praha
12 hodin / 6 hodin
Silnice
Detail závodu
Čehovská desetitisícovka
sobota
25. května 2019
10:30
Čehovice, hřiště
Olomoucký
10 km
Kros
Detail závodu
Vršíček třikrát jinak
sobota
25. května 2019
10:00 (11:15)
Litohlavy, ve středu obce poblíž autobusové zastávky
Plzeňský
1,1 km + 635 m + 52 schodů
Běh do vrchu
Detail závodu
Lišanská silniční sedmička
sobota
25. května 2019
11:15
Lišany, fotbalové hřiště
Středočeský
7 km
Silnice
Detail závodu
Tuháčkův běh
sobota
25. května 2019
11:00
Chrást u Příbrami, areál VALCHA
Středočeský
8,2 km
Smíšený
Detail závodu
Koko Race
sobota
25. května 2019
11:00
Vidim, okr. Mělník
Středočeský
9 km
Smíšený
Detail závodu
Seal’s RUN Tulení loket
sobota
25. května 2019
14:30
Stod, Nový Mlýn
Plzeňský
1,5 km
Kros
Detail závodu
Salomon Valašský Hrb
sobota
25. května 2019
Solanec pod Soláněm, Horský hotel Čarták
Zlínský
50 km / 30 km / 20 km / 10 km
Kros
Detail závodu
Seal’s RUN Nový Mlýn
sobota
25. května 2019
09:00
Stod, Nový Mlýn
Plzeňský
8 km+
Kros
Detail závodu
VolšoHEC run
sobota
25. května 2019
13:13 (15:00)
Jedovnice, kemp u rybníka Olšovec
Jihomoravský
21,097 km
Smíšený
Detail závodu
Rock Point - Horská výzva Beskydy - half distance
sobota
25. května 2019
09:00
Trojanovice, Amfiteátr
Moravskoslezský
43,4 km
Smíšený
Detail závodu
Rock Point - Horská výzva Beskydy - short distance
sobota
25. května 2019
10:00
Trojanovice, Amfiteátr
Moravskoslezský
13,5 km
Smíšený
Detail závodu
Excalibur Race Sky Mladé Buky
sobota
25. května 2019
14:00
Mladé Buky, Ski Areál
Královéhradecký
6 km+
Kros
Detail závodu
Excalibur Race Hell Mladé Buky
sobota
25. května 2019
09:00
Mladé Buky, Ski Areál
Královéhradecký
10 km+
Kros
Detail závodu
Večerní svěrácká 10
sobota
25. května 2019
17:30
Praha 9-Černý Most, centrum Plechárna (Bryksova 1002)
Praha
10 km / 5 km
Smíšený
Detail závodu
Janské Lázně - Černá hora
sobota
25. května 2019
09:00
Janské Lázně, kolonáda
Královéhradecký
8,6 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Smejkalovky pomáhají - běžecký miniseriál
sobota
25. května 2019
16:00 (18:00)
Plzeň, Náměstí Republiky
Plzeňský
10 km / 3 km
Smíšený
Detail závodu
Charitativní běh s Plamínkem Naděje
sobota
25. května 2019
Ústí nad Labem-Brná, Cyklokemp Loděnice Brná
Ústecký
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Krušnej seběh
sobota
25. května 2019
11:00
Nové Hamry, prezentace: parkoviště pod Velkou sjezdovkou; start: Pernink, vlaková stanice
Karlovarský
15,8 km
Kros
Detail závodu
Běh pro úsměv
sobota
25. května 2019
10:00 (13:00)
Pelhřimov, náměstí
Vysočina
5 km
Silnice
Detail závodu
Weber City Run Jičín
sobota
25. května 2019
17:00
Jičín, Lidické náměstí
Královéhradecký
21,097 km / 10 km / 5 km
Smíšený
Detail závodu
Hlučínský maratón a půlmaraton
sobota
25. května 2019
Hlučín, areál štěrkovny (Celní 1731/12a)
Moravskoslezský
40 km / 21,097 km / 7 km
Smíšený
Detail závodu
Bahňák
sobota
25. května 2019
10:00
Sokolov, Jižní lom
Karlovarský
5 km
Kros
Detail závodu
Jarní vyběhnutí se zimou
sobota
25. května 2019
14:00
Lhenice, staré hřiště
Jihočeský
9 km / 6 km / 3 km
Smíšený
Detail závodu
Běžíme na hrad Točník
sobota
25. května 2019
11:00 (13:00)
Točník, fotbalové hřiště pod hradem
Středočeský
15 km / 5 km
Smíšený
Detail závodu
Rugged Race Hybe - Water element
sobota
25. května 2019
09:00 (10:00)
Hybe (SVK), areál fotbalového hřiště
5 km
Kros
Detail závodu
BEST 3 CEST
sobota
25. května 2019
09:00
Brno, Mariánské údolí
Jihomoravský
15 km / 10 km / 5 km
Smíšený
Detail závodu
Ježník Run 3
neděle
26. května 2019
09:30 (09:30)
Krnov-Ježník, parkoviště Tornádo
Moravskoslezský
4,2 km
Kros
Detail závodu
Doporučujeme
Mizuno Trail Running Cup 2019 - Trail Praha
neděle
26. května 2019
13:00
Praha 5-Strahov, ul. Šermířská
Praha
10 km / 5 km
Smíšený
Detail závodu
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
neděle
26. května 2019
09:20 (10:00)
Zábřeh na Moravě, plavecký areál (ul. Oborník)
Olomoucký
21,097 km
Silnice
Detail závodu
Hamelika třikrát jinak
neděle
26. května 2019
10:00 (11:30)
Mariánské Lázně, spodní část ul. Pod Panoramou
Karlovarský
1,55 km + 310 m + 120 schodů
Běh do vrchu
Detail závodu
Běh o 106
neděle
26. května 2019
12:00
Jáchymov, LC Agricola
Karlovarský
6,6 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Běh Filipovským údolím
neděle
26. května 2019
09:00 (11:00)
Javorník, obecní úřad
Jihomoravský
10 km (M) / 5 km (Ž)
Silnice
Detail závodu
Běh okolo Máchova jezera
neděle
26. května 2019
10:15
Doksy, fotbalový stadion
Liberecký
15 km
Silnice
Detail závodu
OlfinCar Trutnovský půlmaraton
neděle
26. května 2019
12:00
Trutnov, Společenské centrum UFFO
Královéhradecký
21,097 km / 10 km
Silnice
Detail závodu
Chodsko Grand Prix
neděle
26. května 2019
11:00
Klenčí pod Čerchovem, areál společnosti Hrbáček s.r.o.
Plzeňský
9,6 km
Smíšený
Detail závodu
Šamalíkova míle
neděle
26. května 2019
15:30 (16:30)
Ostrov u Macochy, prezentace: kulturní dům; start: hřiště
Jihomoravský
9,1 km
Smíšený
Detail závodu
Rugged Race Hybe - Wind element
neděle
26. května 2019
09:00 (10:00)
Hybe (SVK), areál fotbalového hřiště
10 km
Kros
Detail závodu
Čeperský běh
neděle
26. května 2019
10:00
Čeperka, obecní úřad
Pardubický
6 km
Smíšený
Detail závodu
Hraběnka cup, Ráječko Nová - Hraběnka
úterý
28. května 2019
17:30
Ráječko, u potoka vedle Restaurace Nová
Jihomoravský
6,7 km
Silnice
Detail závodu
Tempo Makers Run Plzeň
úterý
28. května 2019
18:00
Plzeň, u Baumaxu
Plzeňský
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Rock Machine Hradecký pohár
úterý
28. května 2019
18:00
Hradec Králové, hráz vodní nádrže Biřička
Královéhradecký
8 km
Kros
Detail závodu
Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (6)
středa
29. května 2019
19:00
Praha 4-Braník, cyklostezka (U Kempinku 2)
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Kolem Skalky
středa
29. května 2019
17:00
Šumperk, areál SOŠ (Zemědělská 3)
Olomoucký
6,65 km
Kros
Detail závodu
3. Pekelný kilometr
středa
29. května 2019
17:00 (17:45)
Česká Třebová, Ski areál Peklák
Pardubický
1 km
Běh do vrchu
Detail závodu
BĚKODO (Běháme kolem Doubravky)
středa
29. května 2019
18:00
Teplice-Doubravka, za tenisovými kurty na Panoramě
Ústecký
4,53 km
Kros
Detail závodu
Veteránská pětka na dráze
středa
29. května 2019
19:00
Praha 10-Vršovice, atletický stadion ASK Slavia Praha
Praha
5 km
Dráha
Detail závodu
Kunětická devítka – středeční pohár v cross-country běhu
středa
29. května 2019
18:00
Ráby, parkoviště u Staročeské hospody (pod Kunětickou horou)
Pardubický
9 km / 4,5 km
Kros
Detail závodu
Běh Hvězdou - Memoriál Vladimíra Fiřta
čtvrtek
30. května 2019
18:00
Praha 6, obora Hvězda, vchod od Petřin
Praha
6,6 km (M) / 3,3 km (Ž)
Kros
Detail závodu
Přes tři hráze Opatov
pátek
31. května 2019
17:45 (18:00)
Opatov, fotbalové hřiště
Vysočina
8,8 km (M) / 4,4 km (Ž)
Smíšený
Detail závodu
Dachovský kros
pátek
31. května 2019
18:00 (18:30)
Dachova u Hořic v Podkrkonoší
Královéhradecký
7,69 km / 3 km
Kros
Detail závodu
Kompava Beh zdravia Lučina
pátek
31. května 2019
17:00
Tvarožná Lhota, areál vodní nádrže Lučina
Jihomoravský
8 km / 4 km
Kros
Detail závodu
Malostranský triatlon
pátek
31. května 2019
06:15
Praha 1, Slavnostní nádvoří Tyršova domu (Újezd 450)
Praha
0,4 km plavání / 12 km kolo / 3 km běh
Jiný
Detail závodu
Gladiator Race Šiklův Mlýn
pátek
31. května 2019
Zvole nad Pernštejnem, Šiklův Mlýn
Vysočina
12 km+ / 7 km+ / 3 km+
Kros
Detail závodu
Doporučujeme
Běhej lesy Vysočina
sobota
1. června 2019
14:00 (15:00)
Milovy
Vysočina
21 km / 12 km
Kros
Detail závodu
Mattoni 1/2Maraton České Budějovice
sobota
1. června 2019
19:00
České Budějovice, Náměstí Přemysla Otakara II.
Jihočeský
21,097 km
Silnice
Detail závodu
Český běh žen
sobota
1. června 2019
09:30 (12:15)
Ostrava-Moravská Ostrava, Forum Nová Karolina (Náměstí biskupa Bruna)
Moravskoslezský
10 km / 5 km / 2,5 km
Silnice
Detail závodu
Mad Race Hobby
sobota
1. června 2019
09:00
Horní Lhota u Ostravy, Vaňkův kopec
Moravskoslezský
8 km
Kros
Detail závodu
Mad Race Sport
sobota
1. června 2019
Horní Lhota u Ostravy, Vaňkův kopec
Moravskoslezský
13 km
Kros
Detail závodu
Sokolská jedenáctka
sobota
1. června 2019
10:30
Karlovy Vary, lázeňské lesy-Linhart
Karlovarský
11 km
Silnice
Detail závodu
Běh na 2 míle Zlín
sobota
1. června 2019
09:00
Zlín, U Tescomy 244
Zlínský
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Běh dobroučským krajem
sobota
1. června 2019
09:30 (11:45)
Dolní Dobrouč, sportovní areál
Pardubický
10,3 km
Kros
Detail závodu
Doporučujeme
Craft Team Running 2019 - Plzeň
sobota
1. června 2019
Plzeň, Depo2015 (Presslova 14)
Plzeňský
21,097 km
Smíšený
Detail závodu
Všechny certifikované tratě ČAS