Název závodu Termín / start Místo Délka tratí / Druh závodu
Rasokros
středa
15. srpna 2018
18:00
Praha 4, Krčský les, u hotelu Nosál (U Michelského lesa 1157)
Praha
7,5 km (M) / 2,5 km (Ž)
Kros
Detail závodu
Triexpert Cup - Popůvky
středa
15. srpna 2018
18:00
Brno, Popůvky, na konci ulice Pod Vinohrady
Jihomoravský
7,9 km
Smíšený
Detail závodu
Večerní atletický mítink
středa
15. srpna 2018
18:30
Nové Město nad Metují, Sportovní stadion generála Klapálka (28. října 943)
Královéhradecký
5 km / 3 km / 1 km
Dráha
Detail závodu
Doporučujeme
Česká pojišťovna RunTour Liberec
sobota
18. srpna 2018
14:00 (16:00)
Liberec, Lidové sady
Liberecký
10 km / 5 km
Smíšený
Detail závodu
Běh oborou
sobota
18. srpna 2018
10:00
Kopřivnice-Mniší, kulturní dům
Moravskoslezský
10 km
Silnice
Detail závodu
Běh na Svatý Hostýn, MČR veteránů v běhu do vrchu
sobota
18. srpna 2018
13:00
Bystřice pod Hostýnem, náměstí TGM
Zlínský
5 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Kilpi Trail Running Cup - Lipenský půlmaraton
sobota
18. srpna 2018
13:45
Lipno nad Vltavou, poblíž Aquaparku
Jihočeský
21 km / 5 km
Smíšený
Detail závodu
Jesenický půlmaraton
sobota
18. srpna 2018
11:00
Červenohorské sedlo, červené turistické značení za hlavní silnicí
Olomoucký
21,097 km
Smíšený
Detail závodu
Jesenický maraton
sobota
18. srpna 2018
10:00
Ramzová, dolní stanice lanovky na Černavu
Olomoucký
42,195 km
Smíšený
Detail závodu
Panevropský půlmaraton
sobota
18. srpna 2018
11:00
Stadlern (GER), fotbalové hřiště
Plzeňský
21,097 km
Silnice
Detail závodu
Okolo Štěchovického pokladu
sobota
18. srpna 2018
11:00
Štěchovice, pravý břeh Vltavy cca 1 km za přehradou
Středočeský
2,93 km
Běh do vrchu
Detail závodu
10 lužických sedmistovek, 1. etapa
sobota
18. srpna 2018
08:00
Sloup v Čechách, Celoroční chata Eva
Liberecký
66 km
Smíšený
Detail závodu
Klamošský lesní kros
sobota
18. srpna 2018
10:00 (12:00)
Klamoš u Chlumce nad Cidlinou, hasičská zbrojnice
Královéhradecký
10 km / 5 km
Kros
Detail závodu
Veltrubská desítka
sobota
18. srpna 2018
10:00
Veltruby, hřiště SK Čechie
Středočeský
10 km / 4 km
Smíšený
Detail závodu
Běh a pochod přes Vlčí jámu
sobota
18. srpna 2018
09:00 (10:00)
Slatina nad Zdobnicí, Sportovní areál (hřiště)
Královéhradecký
42 km / 21 km / 12 km / 8 km / 4 km
Smíšený
Detail závodu
Běh podél Otavy - Memoriál Ing. Adolfa Donáta
neděle
19. srpna 2018
10:00
Sušice, stadion TJ Sušice
Plzeňský
9 km
Smíšený
Detail závodu
Lužický kros
neděle
19. srpna 2018
10:00
Sloup v Čechách, Prázdninový dům Sloup (Benešova 169)
Liberecký
7,8 km
Kros
Detail závodu
10 lužických sedmistovek, 2. etapa
neděle
19. srpna 2018
07:00
Sloup v Čechách, Celoroční chata Eva
Liberecký
43 km
Smíšený
Detail závodu
Dvořákovy Okruhy a Memoriál Zdeňka Birky
neděle
19. srpna 2018
10:30
Karlovy Vary-Tuhnický les, chata Na Skalce (vyhlídka na závodiště)
Karlovarský
6,8 km
Smíšený
Detail závodu
Bankokros
úterý
21. srpna 2018
18:00
Praha 4, opatovský cíp Milíčovského háje
Praha
3,7 km (M) / 1,6 km (Ž)
Kros
Detail závodu
Žvahov - Dívčí hrady - Ivův běh
úterý
21. srpna 2018
18:00
Praha 5, silnice pod fotbalovým hřištěm TJ Zlíchov, u žel. zast. Praha-Žvahov
Praha
3,7 km
Kros
Detail závodu
Rock Machine Hradecký pohár
úterý
21. srpna 2018
18:00
Hradec Králové, hráz vodní nádrže Biřička
Královéhradecký
8 km
Kros
Detail závodu
Malá cena Kunětické devítky
středa
22. srpna 2018
18:00
Ráby, parkoviště u Staročeské hospody
Pardubický
9 km / 4,5 km
Kros
Detail závodu
BĚKODO (Běháme kolem Doubravky)
středa
22. srpna 2018
18:00
Teplice-Doubravka, za tenisovými kurty na Panoramě
Ústecký
4 km
Kros
Detail závodu
Triexpert Cup - Palackého vrch
středa
22. srpna 2018
18:00
Brno, Palackého vrch
Jihomoravský
7,1 km
Smíšený
Detail závodu
Stříbrská hodinovka
čtvrtek
23. srpna 2018
18:00
Stříbro, městský stadion (Palackého ul.)
Plzeňský
1 hodina
Dráha
Detail závodu
Palkovice-Kubánkov, Memoriál Antonína Řezníčka
pátek
24. srpna 2018
17:00
Palkovice, tělocvična
Moravskoslezský
17 km
Smíšený
Detail závodu
Večerní závody
pátek
24. srpna 2018
18:00 (19:00)
Děčín, stadion ASK Děčín (ul. Práce)
Ústecký
1,609 km
Dráha
Detail závodu
Běh na Vysoký kámen
pátek
24. srpna 2018
17:45 (18:00)
Jihlava, Nový Pávov, autokempink
Vysočina
10,4 km
Smíšený
Detail závodu
3. Zemská míle
pátek
24. srpna 2018
17:00 (18:30)
Lanškroun, Stadion Romana Šebrleho (ul. Za Střelnicí)
Pardubický
1,609 km
Dráha
Detail závodu
Cross Parkmaraton
sobota
25. srpna 2018
11:30
Krásná Lípa, náměstí
Ústecký
42,195 km / 21,097 km / 10 km
Kros
Detail závodu
Jizerská 50 RUN
sobota
25. srpna 2018
Bedřichov v Jizerských horách, lyžařský stadion
Liberecký
50 km / 23 km / 12 km
Smíšený
Detail závodu
Malý svratecký maraton
sobota
25. srpna 2018
09:30 (14:30)
Vír, Kulturní dům
Vysočina
32 km
Silnice
Detail závodu
Urban Challenge Ostrava
sobota
25. srpna 2018
Ostrava
Moravskoslezský
5 km
Jiný
Detail závodu
Běžecký mítink Bohuňovice
sobota
25. srpna 2018
10:00
Bohuňovice, hřiště TJ Sokol Bohuňovice
Olomoucký
12,2 km (M) / 6,1 km (Ž, M60+)
Kros
Detail závodu
Spokey Rainbow Run Brno
sobota
25. srpna 2018
Brno, Veletrhy Brno BVV
Jihomoravský
5 km
Smíšený
Detail závodu
Chotýšanský kopcovák
sobota
25. srpna 2018
12:00
Chotýšany, obecní les „Dubiny“, vjezd po cestě u „Hostince na Chotýšce"
Středočeský
9 km / 5,4 km
Smíšený
Detail závodu
Běh hostince Pod Radnicí
sobota
25. srpna 2018
11:00
Vrané nad Vltavou, restaurace Pod Radnicí
Středočeský
5 km
Kros
Detail závodu
Běžecký festival Rozběháme Česko
sobota
25. srpna 2018
Plzeň, Borský park
Plzeňský
10 km / 5 km
Smíšený
Detail závodu
Hei Run
sobota
25. srpna 2018
Odry, areál HEIPARK Tošovice
Moravskoslezský
5 km+
Kros
Detail závodu
Běh Plzeňské teplárenské kolem Boleveckých rybníků
sobota
25. srpna 2018
09:30 (11:00)
Plzeň, pláž Ostende u Boleveckého rybníka
Plzeňský
5,5 km / 3,5 km
Kros
Detail závodu
Horský běh do vrchu Jablonné nad Orlicí - Suchý vrch
sobota
25. srpna 2018
10:30
Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště (ul. Hradisková)
Pardubický
10,1 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Team Running Challenge Lipno
sobota
25. srpna 2018
13:45 (14:00)
Lipno nad Vltavou, Marina, pod Aquacentrem
Jihočeský
21,097 km
Jiný
Detail závodu
Chodovská vlečka
sobota
25. srpna 2018
17:00 (18:00)
Chodov u Sokolova, přírodní koupaliště Bílá voda
Karlovarský
10 km
Kros
Detail závodu
Breda City Trail Opava
sobota
25. srpna 2018
11:15 (14:00)
Opava, OC Breda & Weinstein (Nákladní ul.)
Moravskoslezský
10 km / 5 km
Kros
Detail závodu
Běh Teplickými skalami
neděle
26. srpna 2018
09:30
Teplice nad Metují, Infocentrum
Královéhradecký
11 km
Kros
Detail závodu
Rakovnická 15
neděle
26. srpna 2018
10:30
Křivoklát, areál Kolečko
Středočeský
15 km
Silnice
Detail závodu
Podlesácká desítka
neděle
26. srpna 2018
09:30 (13:00)
Grygov, hospůdka v Podlesí
Olomoucký
10 km
Kros
Detail závodu
Kolínská desítka
neděle
26. srpna 2018
09:30 (10:00)
Kolín, poblíž atletického stadionu Mirka Tučka
Středočeský
10 km
Silnice
Detail závodu
Valdštejnova desítka
neděle
26. srpna 2018
15:00 (16:30)
Cheb, náměstí Krále Jiřího z Poděbrad
Karlovarský
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Všechny certifikované tratě ČAS