Datum Název závodu / seriálu Místo Délka / typ tratě
17. března 2019 Český kros Landštejn
Landštejn
  • 8 km
    Kros
  • 12 km
    Kros
  • 20 km
    Kros
17. března 2019 Českobrodská pečeť
Český Brod
17. března 2019 Běh na Nový hrad
Adamov
17. března 2019 Jarní Kiosk
Šternberk
17. března 2019 Jarní desítka
Kravaře-Kouty
17. března 2019 DIOCHI Landštejnský kros
Landštejn
16. března 2019 Josefský běh
Zlín
16. března 2019 Ústecká VitaSport patnáctka (a pětka)
Ústí nad Labem
16. března 2019 Ottův běh
Praha 9
16. března 2019 Superlife Columbia běh přes ty tydýty
Praha 4-Háje
16. března 2019 10 jarních kilometrů
Kunčina u Moravské Třebové
16. března 2019 Běh Na Kopcích
Třebíč
16. března 2019 Josefský běh v Cerhovicích
Cerhovice
16. března 2019 Běh kolem Myslivny
Brno-Nový Lískovec
16. března 2019 Borecký půlmaraton
Velký Borek
  • 21.097 km
    Smíšený
14. března 2019 Březnový běh Smetanovými sady
Olomouc
13. března 2019 Hala SABZO
Praha 7
13. března 2019 BĚKODO (Běháme kolem Doubravky)
Teplice-Doubravka
13. března 2019 Okruh Maxičkami
Děčín
11. března 2019 Ďáblická míle
Praha 8-Kobylisy
10. března 2019 Statenice běží
Statenice
9. března 2019 Běh na Boreč
Vchynice
9. března 2019 Těškovský okruh
Těškov
9. března 2019 Leskros Tlučná
Tlučná
  • 3 km
    Kros
  • 5 km
    Kros
  • 10 km
    Kros
9. března 2019 Běh Michalským výpadem
Olomouc
9. března 2019 Modřický pohár
Modřice
9. března 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
Pečky
3. března 2019 Běh na 2 míle Olomouc
Olomouc
3. března 2019 Sri Chinmoy maraton
Zlín
3. března 2019 Sri Chinmoy 1/2maraton
Zlín
3. března 2019 Úpická desítka
Úpice
2. března 2019 Zubr Grymovská desítka
Grymov
2. března 2019 Běh na 2 míle Praha
Praha 7
2. března 2019 Ústecká VitaSport desítka
Ústí nad Labem
2. března 2019 Plzeňská padesátka / Březnový maraton, půlmaraton a běh na 10 km okolo Boleváku
Plzeň-Bolevec
2. března 2019 PALESTRA KBELSKÁ 10
Praha 9-Kbely
  • 5 km
    Silnice
  • 10 km
    Silnice
2. března 2019 Ludgeřovická patnáctka
Ludgeřovice
2. března 2019 Běh na 2 míle Zlín
Zlín
1. března 2019 Narozeninová pětka
Kladno
24. února 2019 Běh u Žida
Olomouc-Nový Svět
24. února 2019 Běžecký dvojboj
Kadaň
  • 3.8 km
    Dráha
24. února 2019 Ježník Run 3
Krnov-Ježník
  • 3.9 km
    Kros
23. února 2019 Malá cena Zlobice
Kuřim
  • 7.3 km
    Kros
23. února 2019 Běh na Kokšín
Spálené Poříčí
23. února 2019 Lotharův běh
Děčín-Krásný Studenec
  • 10 km
    Smíšený
23. února 2019 Rohálovská desítka
Prusinovice
23. února 2019 Železnohorák
Bezděkov u Chotěboře
23. února 2019 innogy Winter Run Praha
Praha 6
  • 4 km
    Silnice
  • 8 km
    Silnice
23. února 2019 Běh na Čerčanský chlum
Čerčany
23. února 2019 Maraton Jana Buly
Moravské Budějovice
  • 42.195 km
    Silnice
23. února 2019 Běh městským parkem „Ganajova stezka“
Stříbro
23. února 2019 Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (3)
Praha 4-Braník
  • 5 km
    Silnice
  • 10 km
    Silnice
20. února 2019 Svatoňovické okruhy
Malé Svatoňovice
17. února 2019 Běh kolem Úhoště
Kadaň
16. února 2019 Excalibur Race Zimní Mayrau
Vinařice u Kladna
  • 5 km
    Kros
16. února 2019 Radíkovská patnáctka
Olomouc-Radíkov
16. února 2019 Memoriál Františka Ohery
Ostrava-Třebovice
16. února 2019 innogy Winter Run Olomouc
Olomouc
  • 4 km
    Silnice
  • 8 km
    Silnice
14. února 2019 Valentýnský běh s OC Šestka
Praha 6
14. února 2019 Únorový běh Smetanovými sady
Olomouc
13. února 2019 Bludičkový běh na cyklostezce
Děčín
13. února 2019 Zimní pohár Srchu 4. závod
Srch
11. února 2019 Ďáblická míle
Praha 8-Kobylisy
10. února 2019 Běh lesoparkem
Kadaň
10. února 2019 Chebská běžecká zima IV
Cheb
9. února 2019 Winter Hei Run
Odry
9. února 2019 Turuj Brdy - Winter Run
Trokavec
  • 13 km
    Kros
  • 19 km
    Kros
9. února 2019 Winter Gladiator Race
Jaroměř
  • 5 km
    Kros
9. února 2019 KUBÁTECKÝ BĚH
Maleč
9. února 2019 Lipno Ice Marathon
Černá v Pošumaví
9. února 2019 Běh na Posluchov
Svatý Kopeček u Olomouce
  • 5 km
    Silnice
  • 10 km
    Silnice
9. února 2019 Běh Jižními Svahy
Zlín-Jižní Svahy
8. února 2019 Night Winter Gladiator Race
Jaroměř
  • 3 km
    Kros
6. února 2019 Běh přes Vartu
Batňovice
3. února 2019 Běh přes Strážiště
Kadaň
3. února 2019 Běžecký battle
Plzeň
  • 10 km
    Smíšený
3. února 2019 Běh kolem Jedlové hory
Ústí nad Labem
3. února 2019 Běh na 2 míle Olomouc
Olomouc
2. února 2019 Charitativní závod dvojic na 6 x 1 míle
Plzeň
  • 9.654 km
    Silnice
2. února 2019 Kilpi Heroes Race Winter
Hradec nad Moravicí
2. února 2019 Svatojánský běh
Kladno-Dubí
2. února 2019 Milada Winter Run
Roudníky
2. února 2019 innogy Winter Run České Budějovice
České Budějovice
  • 4 km
    Silnice
  • 8 km
    Silnice
2. února 2019 Běh na 2 míle Praha
Praha 7
2. února 2019 Běh na 2 míle Zlín
Zlín
2. února 2019 Zimní běh Červenkou
Červenka
27. ledna 2019 Lomazická stezka
Kadaň
27. ledna 2019 Predator RACE Brutal Winter edition
Krušné hory
27. ledna 2019 Zimní šestka
Kravaře-Kouty
27. ledna 2019 Ježník Run 3
Krnov-Ježník
  • 4.2 km
    Kros
27. ledna 2019 Slavonínská desítka
Olomouc-Slavonín
26. ledna 2019 VokoBer(g)
Teplice
26. ledna 2019 Predator RACE Dril Winter edition
Krušné hory
26. ledna 2019 Rybakros
Praha 4-Krč
26. ledna 2019 Rájecká desítka
Rájec-Jestřebí
26. ledna 2019 innogy Winter Run Ostrava
Ostrava
  • 4 km
    Silnice
  • 8 km
    Silnice
26. ledna 2019 Běh Opárenským údolím
Lovosice
26. ledna 2019 Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (2)
Praha 4-Braník
  • 5 km
    Silnice
  • 10 km
    Silnice
23. ledna 2019 Běh Ratibořickým údolím
Havlovice
20. ledna 2019 Lestkovský půlmaraton
Kadaň