# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Martin Holub (CZE) TJ Jiskra Otrokovice M (1.) MA (1.) 2002 00:11:11
2. 2. Miroslav Kolařík (CZE) Slečinky Napajedla M (2.) MB (1.) 1978 00:11:35
3. 3. Radim Holub (CZE) TJ Jiskra Otrokovice M (3.) MA (2.) 2000 00:11:39
4. 4. Jan Bečica (CZE) Trnava M (4.) MA (3.) 1993 00:12:38
5. 5. David Ml. Lavička (CZE) Ghost team M (5.) MA (4.) 2003 00:12:42
6. 6. Karel Ml. Sýkora (CZE) Česká spořitelna Speciali M (6.) MA (5.) 1999 00:12:53
7. 7. Nikos Kotopulos (CZE) Titan Trilife M (7.) MA (6.) 2010 00:12:56
8. 8. Petr Borský (CZE) JISVA Zlín M (8.) MB (2.) 1972 00:13:31
9. 9. Ondřej Hubáček (CZE) KESBUK M (9.) MA (7.) 2007 00:13:41
10. 10. Monika Železníková (CZE) Babice Ž (1.) ZA (1.) 2008 00:13:50
11. 11. Tomáš Sýkora (CZE) Sykora Running M (10.) MA (8.) 2003 00:13:59
12. 12. Michaela Hlatká (CZE) Ž (2.) ZB (1.) 1978 00:14:27
13. 13. Daniel Barnet (CZE) Zálešná M (11.) MA (9.) 1985 00:14:35
14. 14. Libor Železník (CZE) Babice M (12.) MA (10.) 2011 00:14:46
15. 15. Elišk Slovenčíková (CZE) Vizovice Ž (3.) ZA (2.) 1999 00:15:01
16. 16. Jakub Stříž (CZE) Hrobice M (13.) MA (11.) 1996 00:15:06
17. 17. Petr Páleníček (CZE) Trnava M (14.) MA (12.) 1995 00:15:06
18. 18. Pavel Macek (CZE) Zlín M (15.) MA (13.) 1979 00:15:14
19. 19. Petr Solař (CZE) Solario Team M (16.) MA (14.) 2006 00:15:22
20. 20. Markéta Laciková (CZE) Ž (4.) ZA (3.) 2003 00:15:27
21. 21. Matěj Žáček (CZE) Amenity Extrem Sport Zlín M (17.) MA (15.) 2007 00:15:42
22. 22. Mikis Kotopulos (CZE) Titan Trilife M (18.) MA (16.) 2006 00:15:44
23. 23. Michal Žáček (CZE) AMENITY EXTREM SPORT TEAM M (19.) MB (3.) 1970 00:15:45
24. 24. Jiří Havlík (CZE) Kolokroužek Zlín M (20.) MA (17.) 2008 00:15:53
25. 25. Hedvika Bláhová (CZE) PS Kroměříž Ž (5.) ZA (4.) 2005 00:16:03
26. 26. Lukáš Knebl (CZE) Běžecký klub České spořitelny M (21.) MA (18.) 1985 00:16:10
27. 27. David Zajíc (CZE) SK Louky M (22.) MA (19.) 2005 00:16:18
28. 28. Šárka Dědicová (CZE) Ž (6.) ZB (2.) 1970 00:16:35
29. 29. Kateřin Kneiflevoá (CZE) Freerun Zlín Ž (7.) ZB (3.) 1974 00:16:43
30. 30. Lubomír Borýsek (CZE) Uherský Brod M (23.) MA (20.) 1985 00:16:48
31. 31. Lucie Grešková (CZE) Zlín Ž (8.) ZA (5.) 1986 00:17:03
32. 32. Lenka Škrabanová (CZE) Trnava Ž (9.) ZA (6.) 1989 00:17:06
33. 33. Pavel Havlín (CZE) Kolokroužek Zlín M (24.) MB (4.) 1974 00:17:14
34. 34. Vojta Kovanda (CZE) TITAN TRILIFE M (25.) MA (21.) 2007 00:17:20
35. 35. Petr Riessler (CZE) Zlín M (26.) MB (5.) 1973 00:17:28
36. 36. Petr Šára (CZE) AC Praha 1890 M (27.) MA (22.) 2010 00:17:38
37. 37. Martin Valerián (CZE) M (28.) MA (23.) 2002 00:17:40
38. 38. Alice Talašová (CZE) Ž (10.) ZB (4.) 1971 00:17:42
39. 39. Zdenka Lichková (CZE) Ž (11.) ZB (5.) 1956 00:17:48
40. 40. Jan Frýdl (CZE) MONOSKIZLIN M (29.) MA (24.) 2008 00:18:09
41. 41. Josef Škrabana (CZE) Trnava M (30.) MB (6.) 1962 00:18:19
42. 42. Matěj Bludský (CZE) CZE Titan Trilife M (31.) MA (25.) 2010 00:18:24
43. 43. Ondřej Kovanda (CZE) M (32.) MA (26.) 1993 00:18:24
44. 44. Andrea Talašová (CZE) Ž (12.) ZA (7.) 1990 00:18:49
45. 45. Tatana Drybcakova (CZE) Ž (13.) ZA (8.) 1990 00:18:50
46. 46. Lukas Andonegui (CZE) M (33.) MA (27.) 2012 00:18:54
47. 47. Lucie Šikudová (CZE) Ž (14.) ZA (9.) 1999 00:18:58
48. 48. Štěpán Riessler (CZE) M (34.) MA (28.) 2005 00:19:00
49. 49. Alois Láznička (CZE) CZE SKOB Zlín M (35.) MB (7.) 1936 00:19:00
50. 50. Boris Kovanda (CZE) CZE TITAN TRILIFE M (36.) MB (8.) 1967 00:19:11