# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jiří Homoláč (CZE) AK KROMĚŘÍŽ M (1.) MUŽI (1.) 1990 00:25:33
2. 2. Roman Paulík (CZE) TJ Lokomotiva Břeclav M (2.) MUŽI (2.) 1988 00:27:09
3. 3. Tomáš Navrátil (CZE) AK Kroměříž M (3.) MUŽI (3.) 1988 00:27:19
4. 4. Jakub Valachovič (SVK) AC Malacky M (4.) MUŽI (4.) 1985 00:28:00
5. 5. Jakub Kopiar (CZE) AC Malacky M (5.) MUŽI (5.) 1999 00:28:09
6. 6. Milan Piktora (CZE) Dukla Praha M (6.) MUŽI (6.) 1990 00:28:23
7. 7. Pavel Šedík (CZE) HKB Kyjov M (7.) MUŽI (7.) 1985 00:29:06
8. 8. Ondrej Marenčík (SVK) Ak Junior Holíč M (8.) MUŽI (8.) 1996 00:29:07
9. 9. Martin Vintrlík (CZE) Triatlon Křepice M (9.) MUŽI 40 (1.) 1977 00:29:36
10. 10. Petr Buček (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (10.) MUŽI (9.) 1994 00:29:46
11. 11. Andrej Psota (CZE) AŠK Grafobal Skalica M (11.) MUŽI 40 (2.) 1970 00:29:46
12. 12. Lubomír Rehuš (SVK) AŠK Grafobal Skalica M (12.) MUŽI (10.) 1985 00:29:47
13. 13. Luděk Durďák (CZE) SDH Rohatec M (13.) MUŽI 40 (3.) 1977 00:30:02
14. 14. Martin Žigo (SVK) Behame.sk M (14.) MUŽI (11.) 1989 00:30:18
15. 15. Josef Sedláček (CZE) AK Kroměříž M (15.) MUŽI 40 (4.) 1970 00:30:32
16. 16. Jozef Jurčík (SVK) Skalica M (16.) MUŽI 40 (5.) 1977 00:30:38
17. 17. Tomáš Skala (CZE) Záhorácký Frišký Team M (17.) MUŽI (12.) 1995 00:30:47
18. 18. Pavel Kratochvíl (CZE) Atletic Třebíč Ž (1.) MUŽI 50 (1.) 1960 00:31:00
19. 19. Pavel Tvrdík (CZE) Wlach Transport Polná M (18.) MUŽI (13.) 1986 00:31:00
20. 20. Pavol Masaryk (CZE) ZFT Dojč M (19.) MUŽI (14.) 1980 00:31:14
21. 21. Peter Bellay (SVK) TriVelo Rohatec/Skalica M (20.) MUŽI (15.) 1988 00:31:21
22. 22. Petr Šnajdr (CZE) Milotice M (21.) MUŽI (16.) 1997 00:31:44
23. 23. Roman Stejskal (CZE) Práh jižní Morava M (22.) MUŽI (17.) 1991 00:32:06
24. 24. Radim Derka (CZE) Přerov M (23.) MUŽI (18.) 1991 00:32:07
25. 25. Tereza Korvasová (CZE) USK PRAHA Ž (2.) ŽENY (1.) 1996 00:32:10
26. 26. Petr Kadlec (CZE) obec Milotice M (24.) MUŽI 50 (2.) 1965 00:32:17
27. 27. Dušan Tomčal (CZE) Lipov M (25.) MUŽI 40 (6.) 1973 00:32:18
28. 28. Petr Horák (CZE) DódaTeam M (26.) MUŽI (19.) 1991 00:32:19
29. 29. Jaroslav Bárta (CZE) SBK WIKY Kyjov M (27.) MUŽI (20.) 1982 00:32:22
30. 30. Petr Hanák (CZE) Sokol Bučovice M (28.) MUŽI (21.) 1994 00:32:26
31. 31. Martin Neumann (CZE) Orel Strážnice M (29.) MUŽI (22.) 1986 00:32:47
32. 32. Martina Novotná (CZE) AK Kroměříž Ž (3.) ŽENY (2.) 1988 00:32:48
33. 33. Erik Blaha (CZE) Blázni z Popudin M (30.) MUŽI (23.) 1991 00:32:56
34. 34. Dalibor Nosek (CZE) Holíč SCHAEFFLER Skalica M (31.) MUŽI 40 (7.) 1977 00:32:58
35. 35. Roman Komárek (CZE) Schaeffler DHZ Skalica M (32.) MUŽI 40 (8.) 1977 00:32:58
36. 36. Martin Kollár (CZE) Gbelski Strýci M (33.) MUŽI 40 (9.) 1974 00:33:01
37. 37. Antonín Tomeček (CZE) Blatnice p.sv.Antonínk M (34.) MUŽI 50 (3.) 1968 00:33:03
38. 38. Pavlína Poláčková (CZE) AK Olymp Brno Ž (4.) ŽENY (3.) 1996 00:33:09
39. 39. Petr Hromek (CZE) AK Drnovice M (35.) MUŽI (24.) 1982 00:33:10
40. 40. Oldřich Jasenský (CZE) AK Kroměříž M (36.) MUŽI (25.) 1982 00:33:10
41. 41. Jiří Selucký (CZE) KYJOV M (37.) MUŽI 50 (4.) 1965 00:33:13
42. 42. Václav Dobeš (CZE) Tým Mazda M (38.) MUŽI (26.) 1989 00:33:14
43. 43. Hana Hálová (CZE) AK Kyjov Ž (5.) ŽENY (4.) 1991 00:33:25
44. 44. David Vodička (CZE) SDH Svatobořice M (39.) MUŽI (27.) 1994 00:33:28
45. 45. Michal Hošík (CZE) Kanoistika Veselí M (40.) MUŽI (28.) 1995 00:33:36
46. 46. Lukáš Synek (CZE) Vacenovice M (41.) MUŽI (29.) 1988 00:33:37
47. 47. Ctibor Kubáň (CZE) Uherský Brod M (42.) MUŽI (30.) 1979 00:33:39
48. 48. Petr Halas (CZE) Orel Vyškov M (43.) MUŽI 40 (10.) 1973 00:33:50
49. 49. Vladimír Hyránek (CZE) Kúty / VW slovakia M (44.) MUŽI (31.) 1979 00:33:57
50. 50. Ján Bellay (CZE) Skalica M (45.) MUŽI (32.) 1982 00:33:59