# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Martin Moravec (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. M (1.) MA (1.) 1984 00:16:14
2. 2. Tomáš Fliedr (CZE) ATLETIKA Polička, spolek M (2.) MB (1.) 1976 00:16:25
3. 3. Martin Vacek (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (3.) MB (2.) 1969 00:16:43
4. 4. Bonifác Boháč (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. M (4.) MJ (1.) 2001 00:16:47
5. 5. Jan Chlubna (CZE) TJ Nové Město na Moravě M (5.) MA (2.) 1984 00:16:56
6. 6. Lukáš Adamec (CZE) Cycling Team Brandýs M (6.) MA (3.) 1987 00:17:00
7. 7. Aleš Stránský (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (7.) MC (1.) 1960 00:17:01
8. 8. Karel Radiměřský (CZE) ATLETIKA Polička, spolek M (8.) MA (4.) 1987 00:17:22
9. 9. Roman Buriánek (CZE) ISCAREX Česká Třebová M (9.) MC (2.) 1965 00:17:28
10. 10. Petr Nechvíl (CZE) AC Choceň, spolek M (10.) MA (5.) 1991 00:17:35
11. 11. Michal Šebek (CZE) FORT SMC Ústí nad Orlicí M (11.) MA (6.) 1984 00:17:58
12. 12. Pavel Krunčík (CZE) Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. M (12.) MA (7.) 1985 00:18:01
13. 13. Eliška Kalousová (CZE) AK Olymp Brno Ž (1.) ZA (1.) 1998 00:18:04
14. 14. Libor Motl (CZE) Hněvkov M (13.) MA (8.) 1984 00:18:09
15. 15. Jakub Ptáček (CZE) Anenská Studánka M (14.) MA (9.) 1996 00:18:18
16. 16. Tadeáš Kuschner (CZE) Šumperk M (15.) MJ (2.) 2006 00:18:49
17. 17. Roman Sedláček (CZE) Activity Lanškroun M (16.) MC (3.) 1964 00:18:53
18. 18. Lenka Dušková (CZE) Iscarex team Česká Třebová Ž (2.) ZB (1.) 1980 00:18:58
19. 19. Václav Ožana (CZE) TJ Nové Město na Moravě M (17.) MC (4.) 1964 00:19:04
20. 20. Jan Kalousek (CZE) Hvězda SKP Pardubice M (18.) MB (3.) 1971 00:19:11
21. 21. Lubomír Knápek (CZE) LK Šumperk M (19.) MC (5.) 1959 00:19:12
22. 22. Jana Klinecká (CZE) MK Hlinsko Ž (3.) ZB (2.) 1981 00:19:20
23. 23. Barbora Nováková (CZE) T.J. Sokol Kunvald Ž (4.) ZB (3.) 1983 00:19:27
24. 24. Michal Vacek (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (20.) MJ (3.) 2004 00:19:31
25. 25. Kristýna Škrabalová (CZE) AK Olymp Brno Ž (5.) ZJ (1.) 2002 00:19:35
26. 26. Jaromír Šrámek (CZE) KVS Šumperk OB M (21.) MD (1.) 1958 00:19:37
27. 27. Milan Moravec (CZE) Activity Lanškroun M (22.) MA (10.) 1984 00:19:45
28. 28. Tomáš Polák (CZE) 'Čerti'' Kunčina M (23.) MB (4.) 1972 00:19:50
29. 29. Miroslav Krupička (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí M (24.) MD (2.) 1953 00:19:50
30. 30. Jiří Vacek (CZE) Dlouhá Třebová M (25.) MB (5.) 1977 00:19:51
31. 31. Petr Simon (CZE) Polička M (26.) MB (6.) 1972 00:19:52
32. 32. Miroslav Fistr (CZE) Šumperk Dolomiten M (27.) MC (6.) 1968 00:20:08
33. 33. Markéta Černá (CZE) ISCAREX Česká Třebová M (28.) ZB (4.) 1970 00:20:09
34. 34. Michal Kačerovský (CZE) ACTIVITY Lanškroun M (29.) MB (7.) 1969 00:20:12
35. 35. Matěj Šípek (CZE) TJ Damníkov M (30.) MJ (4.) 2002 00:20:39
36. 36. Jan Hruban (CZE) Česká Třebová M (31.) MC (7.) 1966 00:21:04
37. 37. Lenka Flídrová (CZE) Iscarex team Česká Třebová Ž (6.) ZA (2.) 1984 00:21:10
38. 38. Lucie Kotěrová (CZE) Luková Ž (7.) ZA (3.) 1990 00:21:24
39. 39. Sylva Fabová (CZE) Lanškroun Ž (8.) ZB (5.) 1979 00:21:26
40. 40. Carlos Bočkaj (CZE) SRTG Česká Třebová M (32.) MB (8.) 1972 00:21:34
41. 41. Eliška Launerová (CZE) TJ Luková Ž (9.) ZA (4.) 1989 00:21:40
42. 42. Ondřej Doleček (CZE) Sokol Damníkov M (33.) MJ (5.) 2002 00:21:42
43. 43. Michal Moravec (CZE) SRTG Česká Třebová M (34.) MA (11.) 1993 00:21:49
44. 44. Michaela Šilarová (CZE) Activity Lanškroun Ž (10.) ZJ (2.) 2002 00:22:02
45. 45. Anna Kujínková (CZE) TJ Sokol Brandýs nad Labem Ž (11.) ZA (5.) 1985 00:22:16
46. 46. Eva Nokolezová (CZE) SRGT Česká Třebová Ž (12.) ZA (6.) 1987 00:22:21
47. 47. Jindřich Sadílek (CZE) Activity Lanškroun M (35.) MB (9.) 1973 00:22:29
48. 48. Oldřich Klusoň (CZE) Dannyho smečka M (36.) MA (12.) 1980 00:22:30
49. 49. Eva Jirásková (CZE) TJ Maratonstav Úpice Ž (13.) ZB (6.) 1964 00:22:41
50. 50. Zdeněk Kunčár (CZE) ACTIVITY LANŠKROUN M (37.) MB (10.) 1973 00:22:52