# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Lukáš Gdula (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (1.) A (1.) 1991 00:34:34
2. 2. Pavel Hladík (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (2.) A (2.) 1996 00:35:30
3. 3. David Procházka (CZE) O-run running Team/OK Loko Pce M (3.) A (3.) 1991 00:35:44
4. 4. Jonáš Fencl (CZE) O-run running Team/OK Loko Pce M (4.) A (4.) 1999 00:36:19
5. 5. Michal Honzíček (CZE) KRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB Chrudim M (5.) A (5.) 1988 00:37:07
6. 6. Miloš Kratochvíl (CZE) Hvězda SKP Pardubice M (6.) B (1.) 1975 00:38:17
7. 7. Táňa Metelková (CZE) TJ Sokol Hradec Králové Ž (1.) Ch (1.) 1972 00:39:05
8. 8. Martin Janda (CZE) SK Aritma Praha M (7.) B (2.) 1980 00:39:25
9. 9. Ondřej Metelka (CZE) OK 99 Hradec Králové M (8.) A (6.) 2001 00:40:13
10. 10. Antonín Malatek (CZE) Pardubice M (9.) B (3.) 1977 00:40:21
11. 11. Jan Ďoubal (CZE) KOB Dobruška M (10.) A (7.) 1986 00:40:40
12. 12. Filip Haas (CZE) OK Lokomotiva Pardubice M (11.) A (8.) 2004 00:40:48
13. 13. Norbert Klvaň (CZE) SKC Pečky /Libice nad Cidlinou M (12.) C (1.) 1972 00:41:46
14. 14. Filip Lán (CZE) OOB TJ Slavia Hradec Králové M (13.) B (4.) 1980 00:41:48
15. 15. Tomáš Goga (CZE) Weber Team M (14.) A (9.) 1984 00:41:51
16. 16. Ingrid Tillmann (CZE) AC Čáslav z.s. Ž (2.) G (1.) 2000 00:41:54
17. 17. Tomáš Matras (CZE) SK Chrast M (15.) B (5.) 1980 00:42:11
18. 18. Pavel Lopour (CZE) Běžecký klub Heřmanův Městec M (16.) B (6.) 1981 00:42:37
19. 19. Marcel Jordanov (CZE) Cyklokraus author Přelouč M (17.) B (7.) 1974 00:42:42
20. 20. Jakub Kubík (CZE) TJ Sokol Vejvanovice M (18.) A (10.) 1993 00:42:58
21. 21. Michal Bubeník (CZE) HOP Pardubice M (19.) A (11.) 1991 00:43:10
22. 22. Jan Vejběra (CZE) Cyklo Pokr Hradec Králové M (20.) C (2.) 1966 00:43:20
23. 23. Libor Kříž (CZE) OK Lokomotiva Pardubice M (21.) B (8.) 1978 00:43:32
24. 24. Richard Koreček (CZE) Nepasický Cyklo Team M (22.) B (9.) 1976 00:43:43
25. 25. Aleš Lorenčík (CZE) Chrudim M (23.) C (3.) 1973 00:43:56
26. 26. Petr Karkoš (CZE) MTB Chrudim M (24.) C (4.) 1973 00:44:07
27. 27. Pavel Prchal (CZE) GP Kolín (Kutná Hora) M (25.) D (1.) 1959 00:44:10
28. 28. Karel Hausvater (CZE) Slavia OB Hradec Králové M (26.) D (2.) 1958 00:44:22
29. 29. Pavel Novák (CZE) KRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB Chrudim M (27.) B (10.) 1981 00:44:22
30. 30. Roman Dubský (CZE) SK Přibyslav M (28.) B (11.) 1978 00:44:31
31. 31. Karel Haas (CZE) Bobr Team ČSOB Pojišťovny M (29.) C (5.) 1973 00:44:44
32. 32. Filip Hejkrlík (CZE) AC Pardubice M (30.) B (12.) 1979 00:45:05
33. 33. Tomáš Dražan (CZE) Tj Dobruška M (31.) A (12.) 1988 00:45:41
34. 34. Petr Horák (CZE) Pardubice M (32.) C (6.) 1971 00:45:46
35. 35. Vladimír Vacarda (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. M (33.) D (3.) 1959 00:45:47
36. 36. Miroslav Brabenec (CZE) BKB Žďár nad Sázavou M (34.) D (4.) 1959 00:45:54
37. 37. Vladan Hanulík (CZE) Pardubice M (35.) B (13.) 1980 00:46:12
38. 38. František Hájek (CZE) FGT Stolany M (36.) E (1.) 1949 00:46:33
39. 39. Pavel Dvořák (CZE) Pardubice M (37.) C (7.) 1969 00:46:34
40. 40. Kateřina Matrasová (CZE) PSK Olymp Praha,z.s. Ž (3.) H (1.) 1983 00:46:35
41. 41. Václav Novotný (CZE) KTVS Hradec Králové M (38.) A (13.) 1990 00:46:37
42. 42. Jakub Holovský (CZE) Hradec Králové M (39.) A (14.) 1986 00:46:39
43. 43. Pavel Rybišar (CZE) Hvězda SKP Pardubice M (40.) A (15.) 1990 00:46:40
44. 44. Pavel Kocek (CZE) HO Škrovád M (41.) C (8.) 1972 00:46:43
45. 45. Aleš Jindra (CZE) Canicross Chrudim M (42.) B (14.) 1977 00:46:43
46. 46. Josef Číž (CZE) Lázně Bohdaneč M (43.) C (9.) 1971 00:46:47
47. 47. Tomáš Čihař (CZE) Chvojenec M (44.) C (10.) 1970 00:46:52
48. 48. Petr Schaffer (CZE) Mlýn Janderov spol. s r.o. M (45.) D (5.) 1960 00:46:57
49. 49. Jan Plavec (CZE) BĚŽECKÝ KLUB HEŘMANŮV MĚSTEC M (46.) B (15.) 1979 00:46:57
50. 50. Jana Peterová (CZE) OK Lokomotiva Pardubice M (47.) G (2.) 2000 00:47:04