# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Petr Šnábl (CZE) Běžecký klub České spořitelny (Praha) M (1.) M20 (1.) 1984 00:36:20
2. 2. Teodora Chvalová (CZE) Forrest Gump Team Ž (1.) Ž20 (1.) 1990 00:36:54
3. 3. Jan Sedláček (CZE) TJ Sušice M (2.) M40 (1.) 1978 00:37:17
4. 4. Tomáš Stančík (CZE) Plzeň M (3.) M40 (2.) 1976 00:38:15
5. 5. Petr Pešek (CZE) AF ELITE TEAM M (4.) M20 (2.) 1990 00:38:32
6. 6. Petr Hrabák (CZE) AF Team Plzeň M (5.) M20 (3.) 1989 00:38:38
7. 7. Jaroslav Váňa (CZE) SK Plzeň Bolevec M (6.) M20 (4.) 1979 00:40:41
8. 8. Lukáš Hodaň (CZE) SAFEREX AF TEAM Plzeň M (7.) M20 (5.) 1980 00:40:45
9. 9. Pavel Jílek (CZE) cykloservis Malát Klatovy M (8.) M40 (3.) 1978 00:40:54
10. 10. Pavel Špalek (CZE) AF TEAM M (9.) M40 (4.) 1973 00:41:11
11. 11. Viktor Rumpík (CZE) TJ Lokomotiva Beroun z.s. M (10.) M20 (6.) 1988 00:41:45
12. 12. Adam Gutwirth (CZE) Plzeň M (11.) M20 (7.) 1992 00:42:23
13. 13. Karel Voráček (CZE) Sokol Dolany M (12.) M50 (1.) 1963 00:43:17
14. 14. Pavol Čučvara (CZE) Podbořany M (13.) M20 (8.) 1983 00:43:31
15. 15. Petr Hammerle (CZE) HSC CAPARTICE M (14.) M40 (5.) 1972 00:43:42
16. 16. Anna Čapíková (CZE) AF TEAM Ž (2.) Ž20 (2.) 1981 00:44:23
17. 17. Lukáš Pfeifer (CZE) SK Radbuza Renegades M (15.) M20 (9.) 1993 00:45:38
18. 18. Matěj Kraus (CZE) Gühring M (16.) M20 (10.) 1991 00:45:50
19. 19. Jan Danko (CZE) Rozběháme Tachovsko M (17.) M20 (11.) 1986 00:46:02
20. 20. Libor Kupka (CZE) Plzeň - Rozběháme Česko M (18.) M20 (12.) 1982 00:46:13
21. 21. Radek Kofroň (CZE) Dobřanští Mroži M (19.) M40 (6.) 1970 00:46:17
22. 22. Václav Král (CZE) Rozběháme Česko-Litice M (20.) M20 (13.) 1983 00:46:20
23. 23. Rudolf Podskalský (CZE) Rozběháme Tachovsko M (21.) M20 (14.) 1984 00:46:27
24. 24. Ondřej Svítil (CZE) Plzeň M (22.) M20 (15.) 1994 00:46:33
25. 25. Klára Lakajíčková (CZE) AF TEAM Ž (3.) Ž20 (3.) 2000 00:47:21
26. 26. Petr Spálenka (CZE) Dobřanští Mroži M (23.) M40 (7.) 1978 00:47:22
27. 27. Markéta Šantínová (CZE) PSC pětiboj Plzeň Ž (4.) Ž40 (1.) 1974 00:47:45
28. 28. Vít Kňourek (CZE) Rozběháme Tachovsko M (24.) M40 (8.) 1978 00:48:07
29. 29. Marek Chval (CZE) FORREST GUMP TEAM M (25.) M20 (16.) 1990 00:48:13
30. 30. Šárka Vančurová (CZE) PLZEŇ BUKOVEC Ž (5.) Ž40 (2.) 1972 00:48:32
31. 31. Gabriela Jauzísová (CZE) Ž (6.) Ž40 (3.) 1977 00:51:36
32. 32. Věra Bielková (CZE) I.PKO Praha Ž (7.) Ž40 (4.) 1976 00:51:52
33. 33. Vlastimil Kubal (CZE) Sokol Brnířov M (26.) M40 (9.) 1975 00:52:25
34. 34. Michal Šulc (CZE) Robčice M (27.) M40 (10.) 1971 00:52:40
35. 35. Viktor Šulc (CZE) Robčice M (28.) M20 (17.) 2002 00:52:50
36. 36. Kobko Komono (CZE) TTT M (29.) M20 (18.) 1988 00:52:58
37. 37. René Vysoupal (CZE) Team René Vysoupal M (30.) M20 (19.) 1988 00:52:58
38. 38. Zdeňka Pěčková (CZE) AF TEAM Plzeň Ž (8.) Ž40 (5.) 1976 00:53:02
39. 39. Marek Kubin (CZE) M (31.) M40 (11.) 1969 00:53:09
40. 40. Libuše Tichá (CZE) Sokol Brnířov Ž (9.) Ž20 (4.) 1982 00:53:45
41. 41. Lenka Dolanová (CZE) Plzeň Ž (10.) Ž40 (6.) 1976 00:54:08
42. 42. Jaroslava Pokorová (CZE) AK Škoda Plzeň Ž (11.) Ž40 (7.) 1972 00:54:22
43. 43. Petr Janový (CZE) AC- TRIAL PLZEŇ M (32.) M70 (1.) 1945 00:54:23
44. 44. Petra Hammerlová (CZE) HSC CAPARTICE Ž (12.) Ž40 (8.) 1976 00:54:26
45. 45. Milan Skála (CZE) Čenkov M (33.) M50 (2.) 1960 00:54:31
46. 46. Lucie Philippová (CZE) Plzeň Ž (13.) Ž20 (5.) 1984 00:54:31
47. 47. Oldřiška Ciprová (CZE) FORREST GUMP TEAM/ZÁLUŽÍ Ž (14.) Ž20 (6.) 1979 00:54:40
48. 48. Radka Ardamicová (CZE) BĚŽÍMPRO.CZ CENTRUM BAZALKA 3 Ž (15.) Ž20 (7.) 1981 00:56:00
49. 49. David Lukeš (CZE) Ejpovice M (34.) M40 (12.) 1970 00:56:45
50. 50. Lenka Volkmannová (CZE) SDH Křenovy Ž (16.) Ž40 (9.) 1970 00:57:00