# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Lukáš Pazdera (CZE) VSK Univerzita Brno M (1.) M20 (1.) 1986 01:16:48
2. 2. Václav Skála (CZE) Běžecký klub České spořitelny M (2.) M20 (2.) 1983 01:22:29
3. 3. Martin Krupička (CZE) Iron sport ELPO M (3.) M20 (3.) 1985 01:23:28
4. 4. Marek Dietl (CZE) RUN magazine team M (4.) M20 (4.) 1987 01:25:18
5. 5. Daniel Kraus (CZE) Cheznovice M (5.) M20 (5.) 1990 01:28:12
6. 6. Aleš Kule (CZE) Běžecký klub České spořitelny M (6.) M20 (6.) 1984 01:29:28
7. 7. Michael Vaněček (CZE) Vlachovo Březí (Vlachovo Březí Šumava) M (7.) M20 (7.) 1979 01:29:28
8. 8. Luboš Rákosník (CZE) TJ ČZ Strakonice M (8.) M40 (1.) 1974 01:29:32
9. 9. Tomáš Jirkal (CZE) M (9.) M20 (8.) 1987 01:31:09
10. 10. Blanka Šindelářová (CZE) žádný klub Ž (1.) Ž40 (1.) 1972 01:31:19
11. 11. Jan Němec (CZE) Rozběháme Česko M (10.) M40 (2.) 1978 01:31:44
12. 12. Jiří Vrabec (CZE) OSŽ Česká republika M (11.) M50 (1.) 1961 01:32:32
13. 13. Martin Sokol (CZE) AXON sport team M (12.) M20 (9.) 1979 01:33:20
14. 14. Zdeněk Hobza (CZE) M (13.) M20 (10.) 1985 01:33:23
15. 15. Petr Herejt (CZE) SK Žraloci z PLZNĚ M (14.) M40 (3.) 1976 01:35:48
16. 16. Petr Kolář (CZE) Gerresheimer H. Týn M (15.) M40 (4.) 1972 01:36:55
17. 17. Josef Kůstka (CZE) SKP ŠPS Domažlice M (16.) M40 (5.) 1973 01:37:15
18. 18. Janice Dubcová (CZE) Dalovice Ž (2.) Ž20 (1.) 1988 01:38:15
19. 19. David Ardamica (CZE) Dolní Bukovsko M (17.) M20 (11.) 2001 01:40:26
20. 20. Jaroslav Bambas (CZE) Plzeň - Malesice M (18.) M60 (1.) 1957 01:42:18
21. 21. Ondřej Žižka (CZE) BĚŽECKÝ KLUB ČESKÉ SPOŘITELNY - HUPKY DU M (19.) M20 (12.) 1986 01:42:45
22. 22. Martin Menza (CZE) Radčice M (20.) M40 (6.) 1976 01:42:54
23. 23. Hana Hanzlíková (CZE) Eaglovice Team/ Orlovice Ž (3.) Ž20 (2.) 1985 01:43:08
24. 24. Karel Žambůrek (CZE) Sokol Kdyně M (21.) M40 (7.) 1969 01:43:30
25. 25. David Tichota (CZE) Silence family M (22.) M20 (13.) 1981 01:43:33
26. 26. Helena Adamcová (CZE) PSP - klub koloběhu Plzeň Ž (4.) Ž40 (2.) 1975 01:43:42
27. 27. Tomáš Sýkora (CZE) RC Partizan Beograd M (23.) M40 (8.) 1977 01:43:59
28. 28. Roman Šlosar (CZE) TJ Sokol Žebrák M (24.) M40 (9.) 1974 01:44:38
29. 29. Martina Zoubková (CZE) Consulte Plzeň Ž (5.) Ž40 (3.) 1977 01:45:01
30. 30. Martin Leitl (CZE) Cross Running Plzeň M (25.) M40 (10.) 1972 01:45:58
31. 31. Marek Šplíchal (CZE) Vinotéka , Pivotéka Tři Sudy Plzeň M (26.) M40 (11.) 1974 01:46:49
32. 32. Aleš Zoubek (CZE) Consulte, z.s. M (27.) M40 (12.) 1974 01:47:17
33. 33. Zuzana Vagnerová (CZE) Joskatel Ž (6.) Ž20 (3.) 1980 01:48:31
34. 34. Josef Štefek (CZE) Wolfs Domařžlice M (28.) M40 (13.) 1971 01:48:33
35. 35. Karel Fait (CZE) Agropodnik Domažlice M (29.) M60 (2.) 1950 01:49:17
36. 36. Zuzana Požárková (CZE) Běžecký klub České spořitelny (Praha) Ž (7.) Ž20 (4.) 1987 01:49:47
37. 37. David Morávek (CZE) Rytíři M (30.) M20 (14.) 1990 01:49:54
38. 38. Milan Černý (CZE) Rebel team Blovice M (31.) M40 (14.) 1975 01:50:21
39. 39. Jiří Šuch (CZE) Plzeňák M (32.) M20 (15.) 1988 01:50:56
40. 40. Václav Gabriel (CZE) Run The World... M (33.) M40 (15.) 1975 01:51:01
41. 41. Jméno Nn (CZE) M (34.) M20 (16.) 2000 01:51:02
42. 42. Václav Svítil (CZE) PSK Olymp Praha M (35.) M50 (2.) 1959 01:51:29
43. 43. Václav Palacký (CZE) Forrest Gump team M (36.) M40 (16.) 1974 01:52:51
44. 44. Hana Žohová (CZE) Eaglovice team/ Orlovice Ž (8.) Ž20 (5.) 1979 01:54:06
45. 45. Dániel Somogyi (CZE) Hluboká nad Vltavou M (37.) M20 (17.) 1979 01:56:00
46. 46. Ondřej Pihrt (CZE) SOA Plzeň M (38.) M20 (18.) 2000 01:56:02
47. 47. Milan Havel (CZE) ZDOUŇ - HRÁDEK M (39.) M40 (17.) 1969 01:57:36
48. 48. František Jandoš (CZE) Praha M (40.) M20 (19.) 1980 01:58:17
49. 49. Daniel Otýs (CZE) Karlovy Vary M (41.) M50 (3.) 1964 01:58:26
50. 50. Světlana Raffayová (CZE) Štefko Running Team Ž (9.) Ž50 (1.) 1967 02:00:56