# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Radim Čada (CZE) AO TJ Sokol Unhošť M (1.) M40 (1.) 1976 02:49:56
2. 2. Jiří Malý (CZE) Planet Toys Cycling M (2.) M40 (2.) 1977 03:09:15
3. 3. Ivan Šarlinger (CZE) SC MARATHON PLZEŇ,Z.S. M (3.) M40 (3.) 1974 03:11:37
4. 4. Zbyněk Vondrák (CZE) Vinařství Vondrák Mělník (Lysá n. Labem) M (4.) M40 (4.) 1975 03:11:48
5. 5. Jiří Doucha (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (5.) M40 (5.) 1971 03:16:36
6. 6. Tomáš Friedl (CZE) Sám za sebe M (6.) M20 (1.) 1979 03:22:35
7. 7. Barbora Šiková (CZE) LPM Ž (1.) Ž20 (1.) 1996 03:24:49
8. 8. Julie Soukupová (CZE) AK Škoda Plzeň Ž (2.) Ž20 (2.) 1988 03:24:53
9. 9. Miroslav Štefl (CZE) Baroko maraton M (7.) M40 (6.) 1972 03:27:38
10. 10. Zdeněk Kanta (CZE) ŠTEFKO RUNNING TEAM M (8.) M20 (2.) 1986 03:28:17
11. 11. Ctibor Kačer (CZE) Borci od soutoku M (9.) M20 (3.) 1982 03:28:43
12. 12. Vojtěch Knespl (CZE) RunCzech pacemakers M (10.) M20 (4.) 1991 03:28:44
13. 13. Zenon Sliwka (CZE) Individual Praha M (11.) M20 (5.) 1979 03:31:21
14. 14. Jan Tomášek (CZE) Běžecký klub České spořitelny M (12.) M40 (7.) 1976 03:33:31
15. 15. Věra Hamplová (CZE) Plzeň Ž (3.) Ž20 (3.) 1988 03:37:37
16. 16. Jiří Cipra (CZE) FORREST GUMP TEAM/ZÁLUŽÍ M (13.) M20 (6.) 1981 03:37:45
17. 17. Ivana Vávrů (CZE) TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. Ž (4.) Ž20 (4.) 1988 03:38:43
18. 18. Miroslav Kucko (CZE) Liberec 12 (Liberec) M (14.) M60 (1.) 1958 03:40:36
19. 19. Josse Luis Driussi (CZE) TuS Gildehaus M (15.) M50 (1.) 1961 03:43:15
20. 20. Vladimír Chvátal (CZE) Úvaly M (16.) M50 (2.) 1967 03:47:12
21. 21. Anna Nosilová (CZE) BKV Holýšov Ž (5.) Ž20 (5.) 1984 03:47:34
22. 22. Petr Nejedlý (CZE) Praha 5 M (17.) M40 (8.) 1974 03:49:58
23. 23. Kazimerz Grycman (CZE) Polsko M (18.) M40 (9.) 1972 03:50:14
24. 24. Jiří Havránek (CZE) Na Sekerách Záluží M (19.) M40 (10.) 1972 03:50:56
25. 25. Arendt Brühe (CZE) STV Sörup M (20.) M40 (11.) 1969 03:51:15
26. 26. Jakub Čamek (CZE) Mattoni Free Run Kladno M (21.) M40 (12.) 1975 03:51:40
27. 27. Oliver Heider (CZE) Team Erdinger M (22.) M40 (13.) 1969 03:52:43
28. 28. Luboš Fistr (CZE) VSK Profi Plzeň M (23.) M40 (14.) 1976 03:54:48
29. 29. Vlastimil Dvořáček (CZE) DOUDLEBY nad ORLICÍ M (24.) M50 (3.) 1959 03:56:10
30. 30. Pavel Frič (CZE) Checomacoco M (25.) M60 (2.) 1955 03:56:54
31. 31. Vaclav Sykora (CZE) M (26.) M40 (15.) 1973 03:57:39
32. 32. Zdeněk Šebelka (CZE) M (27.) M20 (7.) 2000 03:59:16
33. 33. David Ardamica (CZE) BĚŽÍMPRO.CZ CENTRUM BAZALKA 13 M (28.) M40 (16.) 1976 03:59:16
34. 34. Roman Otta (CZE) Bergans of Norway M (29.) M50 (4.) 1961 04:08:41
35. 35. Jonathan Swieter (CZE) TuS Gildehaus M (30.) M20 (8.) 1995 04:10:57
36. 36. Ivan Raffay (CZE) ŠTEFKO RUNNING TEAM M (31.) M50 (5.) 1966 04:12:25
37. 37. Jan Švejkovský (CZE) Maraton klub Kladno M (32.) M40 (17.) 1970 04:17:12
38. 38. Heiko Luft (CZE) LUFT Strong M (33.) M40 (18.) 1975 04:21:39
39. 39. Frank Bollnow (CZE) Stralsund Runners M (34.) M40 (19.) 1973 04:23:05
40. 40. Heiko Luther (CZE) SV Motor Wolgast 1949 e.V M (35.) M50 (6.) 1966 04:23:05
41. 41. Petr Kyselý (CZE) TJ Zduchovice M (36.) M50 (7.) 1964 04:23:08
42. 42. Michal Rezek (CZE) PIM Kings Říčany M (37.) M50 (8.) 1965 04:37:50
43. 43. Martin Šandera (CZE) BONBON, Šneci v běhu M (38.) M40 (20.) 1976 04:42:05
44. 44. Emil Trombik (CZE) TJ TŽ TŘINEC M (39.) M70 (1.) 1946 04:43:40
45. 45. Milan Linhart (CZE) Kba - Grafitec Dobruška M (40.) M50 (9.) 1964 04:45:26
46. 46. Eliška Anna Kubičková (CZE) SK KOTLÁŘKA PRAHA Ž (6.) Ž50 (1.) 1966 04:46:50
47. 47. Tomáš Dittrich (CZE) ČAU / Klub harmonického života M (41.) M40 (21.) 1969 04:48:12
48. 48. Hana Breburdová (CZE) Maratón klub Kladno Ž (7.) Ž50 (2.) 1961 04:50:37
49. 49. Petr Pokorný (CZE) BK Dobřejovice M (42.) M40 (22.) 1974 04:51:37
50. 50. Ivana Šarlingerová (CZE) SC MARATHON PLZEŇ, z.s. Ž (8.) Ž40 (1.) 1978 04:51:43