# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jan Procházka (CZE) PSK Olymp Praha,z.s. M (1.) M39 (1.) 1984 01:11:00
2. 2. Jiří Petr (CZE) VSK Univerzita Brno M (2.) M39 (2.) 1979 01:11:54
3. 3. Radek Hübl (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. M (3.) M39 (3.) 1988 01:12:51
4. 4. Šimon Navrátil (CZE) SK Praga M (4.) M39 (4.) 1997 01:14:14
5. 5. Jakub Glonek (CZE) OOB TJ Baník Ostrava M (5.) M39 (5.) 1996 01:16:25
6. 6. Jan Vetchý (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (6.) M39 (6.) 1985 01:16:49
7. 7. Tomáš Eisner (CZE) Atletika Klatovy M (7.) M39 (7.) 1987 01:17:27
8. 8. Lukáš Pazdera (CZE) VSK Univerzita Brno M (8.) M39 (8.) 1986 01:18:10
9. 9. Aleš Sedlák (CZE) TJ Magla M (9.) M39 (9.) 1988 01:18:30
10. 10. Petr Muras (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. M (10.) M39 (10.) 1989 01:19:51
11. 11. Filip Peřinka (CZE) Praha M (11.) M39 (11.) 1988 01:21:49
12. 12. Adéla Stránská (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s Ž (1.) F39 (1.) 1991 01:22:09
13. 13. Jan Bartas (CZE) SK Babice M (12.) M39 (12.) 1983 01:22:32
14. 14. Vítek Kněžínek (CZE) Babiččina Běžecká Buňka M (13.) M39 (13.) 1991 01:22:51
15. 15. Jan Dubec (CZE) Triexpert Milt Racing Team M (14.) M39 (14.) 1984 01:22:51
16. 16. Tomáš Koutný (CZE) A. C. Sparta Praha M (15.) M40 (1.) 1977 01:23:20
17. 17. Jan Kaliberka (CZE) SK Slovan Blesk M (16.) M39 (15.) 1984 01:23:34
18. 18. Jakub Landovský (CZE) Sk Praga M (17.) M39 (16.) 1996 01:23:34
19. 19. Lukáš Přinda (CZE) TJ PACKA PRAHA M (18.) M39 (17.) 1980 01:23:49
20. 20. Jakub Makovský (CZE) OB Tretra Praha M (19.) M39 (18.) 1985 01:23:54
21. 21. Petr Šnábl (CZE) Běžecký klub České spořitelny (Praha) M (20.) M39 (19.) 1984 01:24:06
22. 22. Aleš Stránský (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (21.) M40 (2.) 1960 01:24:18
23. 23. Jan Flašar (CZE) SK Čtyři Dvory Č. Budějovice M (22.) M39 (20.) 1986 01:24:24
24. 24. Josef Rendl (CZE) TJ Packa Praha M (23.) M40 (3.) 1976 01:24:52
25. 25. Radek Dragoun (CZE) Mladá Boleslav M (24.) M39 (21.) 1993 01:24:57
26. 26. Pavel Jelen (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (25.) M39 (22.) 1991 01:25:02
27. 27. Radek Losos (CZE) Týn nad Vltavou M (26.) M39 (23.) 1986 01:25:07
28. 28. Petr Pasler (CZE) ČZU - Praha M (27.) M40 (4.) 1975 01:25:41
29. 29. Jiří Malý (CZE) Planet Toys Cycling M (28.) M40 (5.) 1977 01:25:49
30. 30. Jan Rožek (CZE) Eleven Mercedes Mitas M (29.) M39 (24.) 1987 01:26:25
31. 31. Alois Kuna (CZE) Kilpi racing team M (30.) M39 (25.) 1988 01:26:58
32. 32. Lukáš Werner (CZE) ZELENÁ LIŠKA M (31.) M39 (26.) 1985 01:27:02
33. 33. Jindrich Borovsky (CZE) Hradcany M (32.) M39 (27.) 1982 01:27:19
34. 34. Milan Černý (CZE) Ski a Bike centrum Radotín M (33.) M40 (6.) 1978 01:27:22
35. 35. Filip Saidl (CZE) TJ Packa Praha (Praha 7) M (34.) M40 (7.) 1973 01:27:40
36. 36. Jan Kasal (CZE) High Intensity Trainings Prague M (35.) M39 (28.) 1990 01:27:44
37. 37. Martin Janda (CZE) SK Aritma Praha M (36.) M39 (29.) 1980 01:27:51
38. 38. Tadeáš Mahel (CZE) SK BABICE M (37.) M39 (30.) 1989 01:28:02
39. 39. Antonín Honzík (CZE) VK Smíchov M (38.) M39 (31.) 1987 01:28:15
40. 40. Jan Němec (CZE) Sudějov M (39.) M40 (8.) 1973 01:28:35
41. 41. Petra Aschermannová (CZE) OK Kamenice Ž (2.) F39 (2.) 1986 01:28:45
42. 42. Petr Bena (CZE) Raidlight M (40.) M40 (9.) 1969 01:28:59
43. 43. Jiří Vaculík (CZE) SK BABICE M (41.) M40 (10.) 1974 01:29:07
44. 44. Ondřej Sklenář (CZE) Geokonsult M (42.) M39 (32.) 1990 01:29:08
45. 45. Jan Hušák (CZE) PIM Běžecký klub (Hostivice) M (43.) M40 (11.) 1978 01:29:09
46. 46. Petra Kotlíková (CZE) TJ Slavoj BANES Pacov Ž (3.) F39 (3.) 1982 01:29:10
47. 47. Ondřej Píša (CZE) SK Svěrák M (44.) M39 (33.) 1985 01:29:20
48. 48. Tomáš Karabinoš (CZE) CAFÉ RACERS M (45.) M39 (34.) 1983 01:29:30
49. 49. Michal Poslt (CZE) M (46.) M40 (12.) 1968 01:29:57
50. 50. Kristýna Junková (CZE) Runland team Plzen Ž (4.) F39 (4.) 1979 01:30:06