# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Zdeněk Pinc (CZE) MMB Třebenice M (1.) M39 (1.) 1996 00:35:52
2. 2. Petr Zuda (CZE) Ústí nad Labem M (2.) M39 (2.) 1984 00:36:35
3. 3. Radek Steklý (CZE) Rozběháme Ústí n/L M (3.) M 40 (1.) 1977 00:39:34
4. 4. Jiří Vlček (CZE) ASK DĚČÍN M (4.) M 40 (2.) 1973 00:40:29
5. 5. Vladimír Růžička (CZE) Ústí nad Labem M (5.) M50 (1.) 1962 00:41:12
6. 6. Lukáš Eliáš (CZE) BK Běkodo Teplice M (6.) M39 (3.) 1980 00:41:37
7. 7. Vladimír Slezák (CZE) (Povrly) M (7.) M 40 (3.) 1973 00:41:50
8. 8. Luboš Sádovský (CZE) Jablonec nad Nisou M (8.) M50 (2.) 1965 00:42:32
9. 9. Jan Chott (CZE) Ústí nad Labem M (9.) M 40 (4.) 1976 00:43:02
10. 10. Zuzana Rusínová (CZE) USK PROVOD Ústí n/L. Ž (1.) Ž 39 (1.) 1983 00:43:34
11. 11. Jarmila Sobecká (CZE) USK Provod Ústí nad Labem Ž (2.) Ž 40 (1.) 1977 00:44:06
12. 12. Petr Janda (CZE) Teplice M (10.) M39 (4.) 1988 00:44:28
13. 13. Dagmar Musilová (CZE) Dobrý Fokus Ž (3.) Ž 39 (2.) 1983 00:44:45
14. 14. Jiří Masorsič (CZE) Střížák (Ústí n. Labem) M (11.) M50 (3.) 1963 00:45:43
15. 15. Filip Šimek (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek M (12.) M39 (5.) 1979 00:45:45
16. 16. Miroslav Svoboda (CZE) KOMASTAV DS Ústí nad Labem M (13.) M 40 (5.) 1971 00:46:09
17. 17. Pavel Vorlik (CZE) Řehlovice, Stadice M (14.) M50 (4.) 1966 00:46:24
18. 18. Lenka Berrouche (CZE) USK Praha Ž (4.) Ž 39 (3.) 1980 00:46:40
19. 19. Ján Lörinc (CZE) Ústí nad Labem M (15.) M 40 (6.) 1972 00:47:40
20. 20. Radek Ženíšek (CZE) TJ DOKSY M (16.) M 40 (7.) 1976 00:48:15
21. 21. Lenka Bucharová (CZE) Ústí nad Labem Ž (5.) Ž 40 (2.) 1969 00:48:28
22. 22. Miroslav Civín (CZE) SPONA Teplice M (17.) M39 (6.) 1979 00:48:57
23. 23. Vladimír Valtr (CZE) Roudnice nad Labem M (18.) M50 (5.) 1967 00:50:27
24. 24. Petra Proňková (CZE) Teplice Ž (6.) Ž 39 (4.) 1993 00:50:48
25. 25. Mirek Škarohlíd (CZE) (Ústí nad Labem) M (19.) M 40 (8.) 1977 00:51:01
26. 26. Miloš Hruška (CZE) Větruše Ústí nad Labem M (20.) M 40 (9.) 1970 00:51:09
27. 27. Michaela Kršová (CZE) Ž (7.) Ž 39 (5.) 1990 00:51:21
28. 28. Alena Hozáková (CZE) Děčín Ž (8.) Ž 39 (6.) 2004 00:51:41
29. 29. Jiřina Pecková (CZE) Ústí nad Labem Ž (9.) Ž 40 (3.) 1973 00:56:59
30. 30. Robert Malecký (CZE) Ústí nad Labem M (21.) M 40 (10.) 1970 00:59:41
31. 31. Jana Ptáčková (CZE) Běžecká škola Ústí nad Labem Ž (10.) Ž 39 (7.) 1980 01:07:15
32. 32. Petra Fiklíková (CZE) USK PROVOD Ústí nad Labem Ž (11.) Ž 40 (4.) 1970 01:07:15