# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Vítek Fiala (CZE) SKP UNION CHEB M (1.) M20 (1.) 2000 00:14:31
2. 2. Karel Tyrpekl (CZE) M (2.) M20 (2.) 1999 00:15:02
3. 3. David Špindler (CZE) DREAM TEAM! M (3.) M20 (3.) 1994 00:15:22
4. 4. Radek Krummer (CZE) Triatlet Karlovy Vary M (4.) M20 (4.) 1988 00:16:06
5. 5. Michal Štefec (CZE) Mariánské Lázně M (5.) M20 (5.) 1986 00:16:21
6. 6. Jan Balej (CZE) Eska Cheb M (6.) M20 (6.) 1996 00:16:36
7. 7. Petr Hurdich (CZE) Kynšperk nad Ohří M (7.) M20 (7.) 1988 00:16:39
8. 8. Dušan Parihuzič (CZE) AK Sokolov M (8.) M40 (1.) 1977 00:17:04
9. 9. David Suchý (CZE) CUBE Karlovy Vary M (9.) M20 (8.) 1989 00:17:26
10. 10. Jindřich Kovář (CZE) KČT Aš M (10.) M50 (1.) 1968 00:17:27
11. 11. Filip Křížek (CZE) KČT Aš M (11.) M40 (2.) 1978 00:17:45
12. 12. Zdeněk Jüptner (CZE) USK AKADEMIK CHEB M (12.) M40 (3.) 1973 00:18:39
13. 13. Jaroslav Jirásek (CZE) ROB a OB Cheb M (13.) M40 (4.) 1971 00:19:04
14. 14. Jaroslav Kroupa (CZE) Sport klub Chodová Planá M (14.) M50 (2.) 1964 00:19:19
15. 15. Khalid Mouhafidi (CZE) USK Akademik M (15.) M20 (9.) 1989 00:19:33
16. 16. Roman Pjenčák (CZE) KČT Aš M (16.) M40 (5.) 1975 00:19:39
17. 17. Ivan Masopust (CZE) Usk Akademik o.s. Cheb M (17.) M60 (1.) 1958 00:19:43
18. 18. Tereza Fryšová (CZE) Ž (1.) D40 (1.) 1976 00:20:04
19. 19. Tomáš Stehlík (CZE) ELEVEN Mercedes Mitas M (18.) M20 (10.) 1991 00:20:16
20. 20. Jaroslav Nový (CZE) AK Sokolov M (19.) M40 (6.) 1976 00:20:19
21. 21. Tereza Patočková (CZE) Cheb Ž (2.) D40 (2.) 1976 00:20:20
22. 22. Tomáš Krejčí (CZE) Topper M (20.) M40 (7.) 1973 00:20:33
23. 23. Jiří Královec (CZE) AK Sokolov M (21.) M60 (2.) 1957 00:20:35
24. 24. Václava Molcarová (CZE) Rozběhni to CZ Cheb Ž (3.) D40 (3.) 1969 00:20:40
25. 25. Vilém Řepa (CZE) Rozbehni.to M (22.) M50 (3.) 1965 00:20:41
26. 26. Petr Navrátil (CZE) Rozběhnito.cz M (23.) M40 (8.) 1975 00:20:56
27. 27. Marie Sopčáková (CZE) Ž (4.) D20 (1.) 1989 00:21:06
28. 28. Marcela Bečvářová (CZE) SKP Union Cheb Ž (5.) D40 (4.) 1971 00:21:15
29. 29. Karel Pilař (CZE) KČT Aš M (24.) M60 (3.) 1955 00:21:24
30. 30. Miroslav Chlad (CZE) Rozběhnito.cz M (25.) M40 (9.) 1975 00:21:53
31. 31. Renata Šalátová (CZE) Run Go pro ženy Ž (6.) D40 (5.) 1972 00:22:24
32. 32. Oliwia Tomczak (CZE) Ž (7.) D20 (2.) 1997 00:22:47
33. 33. Petra Šliková (CZE) M.Lázně Ž (8.) D20 (3.) 1984 00:23:01
34. 34. Svitlana Kostanecka (CZE) USK Akademik Ž (9.) D20 (4.) 1979 00:23:11
35. 35. Andrea Mázdrová (CZE) Ž (10.) D20 (5.) 1980 00:24:34
36. 36. Stanislava Mandzáková (CZE) Kynšperk nad Ohří Ž (11.) D20 (6.) 1991 00:24:39
37. 37. Matěj Novotný (CZE) ROB a OB Cheb M (26.) M20 (11.) 1980 00:25:43
38. 38. Kristýna Novotná (CZE) ROB a OB Cheb Ž (12.) D20 (7.) 2006 00:25:56
39. 39. Jana Matoušková (CZE) Kynšperk nad Ohří Ž (13.) D40 (6.) 1977 00:26:12
40. 40. Petra Klierová (CZE) Libavské Údolí Ž (14.) D40 (7.) 1975 00:26:12
41. 41. Jana Mouhafidi (CZE) USK Akademik Ž (15.) D20 (8.) 1989 00:27:11
42. 42. Petr Brož (CZE) USK Akademik Cheb M (27.) M50 (4.) 1961 00:27:11
43. 43. Jaroslav Jirásek (CZE) ROB a OB Cheb M (28.) M60 (4.) 1947 00:29:05