# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Martin Ocásek (CZE) rehabilitace Hanka Krnov M (1.) MA (1.) 1980 00:32:57
2. 2. Jiří Petr (CZE) VSK Univerzita Brno M (2.) MA (2.) 1979 00:33:09
3. 3. Jan Kolárik (CZE) Edhouse.cz M (3.) MA (3.) 1990 00:33:12
4. 4. Radoslav Šíbl (CZE) EKODRILL Zlín M (4.) MA (4.) 1980 00:33:17
5. 5. Tomáš Navrátil (CZE) AK Kroměříž M (5.) MA (5.) 1988 00:33:29
6. 6. Filip Vabroušek (CZE) AK Zlín M (6.) MA (6.) 1999 00:34:16
7. 7. Svatopluk Janečka (CZE) TJ SKI-Turist Velké Karlo M (7.) MB (1.) 1972 00:34:25
8. 8. Petr Kučera (CZE) KESBUK / Otrokovice M (8.) MB (2.) 1975 00:35:02
9. 9. Radek Sadil (CZE) skvělémísto.cz M (9.) MA (7.) 1993 00:35:25
10. 10. Přema Žaludek (CZE) Cyklogat Malenovice M (10.) MB (3.) 1977 00:35:39
11. 11. Libor Černocký (CZE) TJ Rumpál Švihák luhačovice M (11.) MA (8.) 1998 00:36:00
12. 12. Martin Hečko (CZE) Valachybajk Team M (12.) MA (9.) 1987 00:36:10
13. 13. Lukáš Koudelka (CZE) AK Drnovice/AC Okrouhlá/SK Olšany M (13.) MA (10.) 1983 00:36:13
14. 14. Josef Sedláček (CZE) AK Kroměříž M (14.) MB (4.) 1970 00:36:23
15. 15. Milan Zvonek (CZE) ZVONEK SPORT Valašské Klobouky M (15.) MA (11.) 1984 00:36:28
16. 16. Daniel Čáň (CZE) FENIX SKI TEAM Jeseník M (16.) MA (12.) 1993 00:36:55
17. 17. Jan Kábela (CZE) SP Malenovice M (17.) MB (5.) 1978 00:37:36
18. 18. Bronislav Matouch (CZE) JISVA Zlínn M (18.) MC (1.) 1965 00:37:47
19. 19. František Dosoudil (CZE) Solario Team M (19.) MB (6.) 1970 00:38:02
20. 20. Josef Barot (CZE) Tj Slavkov pod Hostýnem M (20.) MA (13.) 1982 00:38:10
21. 21. Petr Vabroušek (CZE) Ak Zlín M (21.) MB (7.) 1973 00:38:12
22. 22. Marek Chmela (CZE) Prakšice M (22.) MB (8.) 1974 00:38:13
23. 23. Jiří Kozubík (CZE) SLUMEKO Kopřivnice M (23.) MA (14.) 1988 00:38:23
24. 24. Tomáš Minařík (CZE) Valachbajk team - Kašavský kros M (24.) MA (15.) 1981 00:38:36
25. 25. Josef Hubáček (CZE) Slovan Luhačovice M (25.) MB (9.) 1973 00:38:39
26. 26. Michal Vaculík (CZE) Štítná nad Vláří M (26.) MA (16.) 1982 00:38:40
27. 27. Pavel Trňáček (CZE) JISVA Zlín M (27.) MB (10.) 1977 00:38:43
28. 28. Jan Pražan (CZE) TRIMILL CYKLO TEAM M (28.) MB (11.) 1978 00:38:50
29. 29. Zdeněk Ohnůtek (CZE) Luco klima running team M (29.) MB (12.) 1975 00:38:55
30. 30. Jiří Kalousek (CZE) ZVONEK SPORT Valašské Klobouky M (30.) MA (17.) 1981 00:39:05
31. 31. David Lavička (CZE) NILFISK ALTO PRO CYCLING M (31.) MB (13.) 1973 00:39:55
32. 32. Lukáš Zvonek (CZE) Mattoni freerun Zlín M (32.) MB (14.) 1975 00:40:01
33. 33. Radim Derka (CZE) Přerov M (33.) MA (18.) 1991 00:40:02
34. 34. Michal Krejčí (CZE) Valachbajk team M (34.) MB (15.) 1975 00:40:03
35. 35. Antonín Tomeček (CZE) Blatnice p.sv.Antonínk M (35.) MC (2.) 1968 00:40:04
36. 36. Martina Novotná (CZE) AK Kroměříž Ž (1.) ZA (1.) 1988 00:40:25
37. 37. Robin Martinec (CZE) Luhačovice M (36.) MA (19.) 1981 00:40:31
38. 38. Svatopluk Neradil (CZE) DRACY Přerov M (37.) MA (20.) 1980 00:40:41
39. 39. Marek Lettava (CZE) Run Magazine Team M (38.) MA (21.) 1991 00:40:42
40. 40. Adam Gajdůšek (CZE) Mattoni FreeRun Zlín M (39.) MJ (1.) 2000 00:40:45
41. 41. Oldřich Jasenský (CZE) AK Kroměříž M (40.) MA (22.) 1982 00:40:54
42. 42. Petr Bečica (CZE) Valachbajk team M (41.) MA (23.) 1990 00:41:11
43. 43. Michal Ocásek (CZE) New Balance Aspire Sports M (42.) MA (24.) 1988 00:41:14
44. 44. Miloslav Foret (CZE) Titan Trilife M (43.) MC (3.) 1967 00:41:14
45. 45. Miroslav Dřímal (CZE) Maraton Tým Pavla Nováka M (44.) MB (16.) 1976 00:41:15
46. 46. Jan Kubečka (CZE) Maraton tým Pavla Nováka M (45.) MB (17.) 1975 00:41:25
47. 47. Ondřej Němec (CZE) AK Kroměříž M (46.) MD (1.) 1957 00:41:26
48. 48. Igor Kraváček (CZE) Continental Barum- SKÁJ team M (47.) MA (25.) 1979 00:41:28
49. 49. Lukáš Synek (CZE) Vacenovice M (48.) MA (26.) 1988 00:41:34
50. 50. Miroslav Švihel (CZE) BS Slopné M (49.) MD (2.) 1958 00:41:35