# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Tomáš Hrnčíř (CZE) Řícmanice M (1.) MV (1.) 1976 01:41:53
2. 2. Zbyněk Slautínek (CZE) M (2.) M (1.) 1987 01:42:31
3. 3. Zdeněk Hrabovský (CZE) Běžecký klub Brno M (3.) M (2.) 1985 01:43:20
4. 4. Martin Vintrlík (CZE) Triatlon Křepice M (4.) MV (2.) 1977 01:43:37
5. 5. Jana Kakáčová (CZE) ASK Blansko Ž (1.) CC (1.) 1971 01:44:51
6. 6. Zbyněk Adámek (CZE) Karpatský kynologický klub (Mia) Ž (2.) CC (2.) 1981 01:46:10
7. 7. Zbyněk Štýbnar (CZE) Jihlava Běžec Vysočiny M (5.) MV (3.) 1974 01:47:37
8. 8. Pavel Sztymon (CZE) Mushing team Ostrava (Johanka Hvězd Ž (3.) CC (3.) 1973 01:48:04
9. 9. David Hartig (CZE) Burik Running TeamPetřvald M (6.) MV (4.) 1973 01:48:38
10. 10. Igor Toman (CZE) Orel Vyškov M (7.) MV (5.) 1972 01:49:04
11. 11. Zdeněk Dokulil (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (8.) M (3.) 1980 01:49:25
12. 12. Ivan Urbánek (CZE) Hostěrádky - Rešov M (9.) M (4.) 1984 01:50:54
13. 13. Martin Bulín (CZE) PŘEROV M (10.) M (5.) 1985 01:51:49
14. 14. Taťána Straková (CZE) fKlidu Sport Team Ž (4.) Z (1.) 1983 01:52:19
15. 15. Oldřich Blecha (CZE) během proti stresu M (11.) CC (4.) 1981 01:53:02
16. 16. Aleš Liška (CZE) Universal USU Team M (12.) MV (6.) 1977 01:55:52
17. 17. Jakub Špirk (CZE) Adidas Runners Prague M (13.) M (6.) 1983 01:57:52
18. 18. Martin Šimunek (CZE) Botanka Running M (14.) MV (7.) 1966 01:58:15
19. 19. Lukáš Czerner (CZE) Canicross v Brně (Lovely Victoria of Bo Ž (5.) CC (5.) 1984 02:00:34
20. 20. Roman Kupčík (CZE) M (15.) M (7.) 1985 02:00:52
21. 21. Jan Beránek (CZE) M (16.) M (8.) 1984 02:01:34
22. 22. Lukáš Bár (CZE) Fit-online.cz M (17.) MV (8.) 1974 02:01:49
23. 23. Martin Michalek (CZE) SK Alpaka Vyškov M (18.) MV (9.) 1978 02:03:59
24. 24. Petr Komrska (CZE) Lucinky hyeny ! (Dan) Ž (6.) CC (6.) 1991 02:04:10
25. 25. Radovan Kyjovský (CZE) SK Slavkov M (19.) M (9.) 1980 02:05:06
26. 26. Jindřich Kovář (CZE) M (20.) MV (10.) 1975 02:05:06
27. 27. Martin Jiřikovský (CZE) HC Monte Bů M (21.) MV (11.) 1973 02:05:24
28. 28. Pavel Nosek (CZE) ASK SLAVKOV O.S. M (22.) MV (12.) 1965 02:05:34
29. 29. Josef Filip (CZE) AHA Vyškov M (23.) MV (13.) 1977 02:05:40
30. 30. Nina Bartoňkova (CZE) AK Drnovice Ž (7.) Z (2.) 1990 02:05:41
31. 31. Marek Lorenc (CZE) Měnín M (24.) M (10.) 1987 02:06:20
32. 32. Jan Šístek (CZE) Proti alkoholu M (25.) MV (14.) 1974 02:06:42
33. 33. Stanislav Mixa (CZE) M (26.) M (11.) 1980 02:07:59
34. 34. Lenka Venerová (CZE) Alfa Helicopter TT Ž (8.) Z (3.) 1986 02:08:00
35. 35. Pavel Straka (CZE) Vyškov M (27.) M (12.) 1980 02:08:22
36. 36. Bohumil Cechmeister (CZE) Sokol Přísnotice M (28.) MV (15.) 1974 02:13:22
37. 37. Jan Antoš (CZE) (Army) Ž (9.) CC (7.) 1970 02:13:59
38. 38. Pavel Piskač (CZE) Horizontal Brno M (29.) M (13.) 1985 02:14:14
39. 39. Petra Svobodová (CZE) (Lina) Ž (10.) CC (8.) 1984 02:14:24
40. 40. Petr Borovička (CZE) SK Slavkov M (30.) M (14.) 1979 02:15:01
41. 41. Monika Rusínová (CZE) Brno Ž (11.) ZV (1.) 1977 02:15:08
42. 42. Gabriela Uhříková (CZE) Modřice Ž (12.) ZV (2.) 1976 02:15:27
43. 43. Marek Hrubý (CZE) --- M (31.) M (15.) 1980 02:16:33
44. 44. Břetislav Rohel (CZE) Šaratice (Scorpii) Ž (13.) CC (9.) 1990 02:16:55
45. 45. Ondřej Kaláb (CZE) OPAK Běhání M (32.) M (16.) 1992 02:17:34
46. 46. Pavel Kalab (CZE) M (33.) M (17.) 1992 02:17:34
47. 47. Josef Bittner (CZE) Vitality Brno M (34.) MV (16.) 1970 02:18:13
48. 48. Tomáš Formánek (CZE) Ski Bažiny M (35.) MV (17.) 1978 02:18:22
49. 49. Zita Horniaková (CZE) SPORTISIMO HVĚZDY Ž (14.) ZV (3.) 1973 02:18:32
50. 50. Eliška Kabourková (CZE) Fitness Freedom race team Ž (15.) Z (4.) 1987 02:19:07