# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jaroslav Říha (CZE) VSK Univerzita Brno M (1.) M (1.) 1999 00:39:49
2. 2. Radomír Čada (CZE) Karpatský kynologický klub (Ezro Loco M (2.) CC (1.) 1988 00:41:36
3. 3. Lukáš Sláma (CZE) Automedia M (3.) M (2.) 1984 00:41:56
4. 4. Filip Šolc (CZE) SKI Žabiny M (4.) M (3.) 1985 00:42:44
5. 5. David Gotthard (CZE) M (5.) MV (1.) 1976 00:43:35
6. 6. Štěpán Štíbner (CZE) P team M (6.) Jun (1.) 2003 00:43:36
7. 7. Kamil Kunz (CZE) Havarovaný Dozer M (7.) MV (2.) 1978 00:43:44
8. 8. Viktor Šeďa (CZE) (Riki) M (8.) CC (2.) 1976 00:45:54
9. 9. Milan Sukeník (CZE) Sanasport M (9.) MV (3.) 1970 00:46:16
10. 10. Pavla Holíková (CZE) Matonni free run Zlín (Agi) M (10.) CC (3.) 1989 00:47:45
11. 11. Peter Koptak (CZE) Klingonské Imperium M (11.) M (4.) 1979 00:48:09
12. 12. Vojtěch Sukeník (CZE) M (12.) M (5.) 1986 00:48:52
13. 13. Dalibor Maňas (CZE) M (13.) MV (4.) 1971 00:48:58
14. 14. Lenka Přikrylová (CZE) F klidu sport team Ž (1.) Z (1.) 1998 00:49:17
15. 15. Karolína Ročková (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (2.) Z (2.) 1999 00:49:18
16. 16. Tomáš Dokulil (CZE) Metro bitches M (14.) M (6.) 1988 00:49:23
17. 17. Ljuba Dušilová (CZE) Ž (3.) ZV (1.) 1969 00:50:27
18. 18. Pavel Hrubý (CZE) METRO BITCHES BRNO M (15.) M (7.) 1984 00:51:49
19. 19. Pavol Vašek (CZE) Trenčín M (16.) MV (5.) 1969 00:52:39
20. 20. Barbora Slámová (CZE) Brno Ž (4.) Z (3.) 1981 00:52:48
21. 21. Šimon Šeďa (CZE) Brno M (17.) M (8.) 2000 00:52:51
22. 22. Zdeňka Suková (CZE) (Silvermoor´s Garry) M (18.) CC (4.) 1982 00:52:55
23. 23. Adrian Štukavec (CZE) M (19.) MV (6.) 1976 00:53:45
24. 24. Lucie Fialová (CZE) Austerlitz Adventure Ž (5.) Z (4.) 1981 00:55:51
25. 25. Lubomír Šlancar (CZE) ZĹ  Nikolčice M (20.) MV (7.) 1953 00:55:58
26. 26. Miroslav Moser (CZE) M (21.) M (9.) 1983 00:56:33
27. 27. Miroslav Čtvrtníček (CZE) Rudá Hvězda Brno M (22.) MV (8.) 1972 00:56:37
28. 28. Eva Hradská (CZE) TRT, Brno Ž (6.) CC (5.) 1977 00:56:45
29. 29. Iva Hrstková (CZE) Sanasport Runners Brno Ž (7.) ZV (2.) 1976 00:57:01
30. 30. Martina Skřebská (CZE) Olomouc Ž (8.) ZV (3.) 1966 00:57:15
31. 31. Lucia Karhutová (CZE) Ž (9.) Z (5.) 1996 00:57:23
32. 32. Martina Kuncová (CZE) Orel Vyškov M (23.) Jky (1.) 2001 00:58:05
33. 33. Lenka Stránská (CZE) Zbýšov Ž (10.) ZV (4.) 1976 00:58:41
34. 34. Barbora Nevřivová (CZE) Ski Žabiny Ž (11.) Z (6.) 1998 00:59:20
35. 35. Blanka Spáčilová (CZE) (Arya) M (24.) CC (6.) 1992 01:01:40
36. 36. Josef Kunc (CZE) Orel Vyškov M (25.) MV (9.) 1960 01:02:02
37. 37. Monika Kuncová (CZE) Orel Vyškov Ž (12.) Z (7.) 1999 01:02:30
38. 38. Jarmila Šmerdová (CZE) Ž (13.) ZV (5.) 1958 01:02:32
39. 39. Klára Šmejkalová (CZE) SkiŽabiny Ž (14.) Z (8.) 1998 01:05:06
40. 40. Jaroslav Kratochvíl (CZE) Třebíč / Běžím si za svým… M (26.) CC (7.) 1965 01:33:19