# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Martin Ocásek (CZE) rehabilitace Hanka Krnov M (1.) Muži A (1.) 1980 00:30:20
2. 2. Tomáš Steiner (CZE) VSK Univerzita Brno M (2.) Muži A (2.) 1986 00:31:09
3. 3. Petr Kučera (CZE) KESBUK / Otrokovice M (3.) Muži B (1.) 1975 00:31:18
4. 4. Zdeněk Krejčí (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. M (4.) Muži A (3.) 1988 00:31:30
5. 5. Jan Berger (CZE) AK Olomouc M (5.) Muži A (3.) 2000 00:31:47
6. 6. Tomáš Blaha (CZE) AK Kroměříž M (6.) Muži B (2.) 1976 00:32:02
7. 7. Josef Sedláček (CZE) AK Kroměříž M (7.) Muži B (3.) 1970 00:32:16
8. 8. Jakub Smetana (CZE) AK Olomouc M (8.) Muži A (4.) 1999 00:32:47
9. 9. Jarda Martinek (CZE) Trisk Olomouc M (9.) Muži B (4.) 1969 00:33:13
10. 10. Petr Harnoš (CZE) TPCA Bike Team (Kolín) M (10.) Muži A (5.) 1986 00:33:20
11. 11. Stanislav Krajča (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. M (11.) Muži A (6.) 1983 00:33:40
12. 12. Tomáš Langer (CZE) Velká Bystřice M (12.) Muži A (7.) 1989 00:33:44
13. 13. Ivan Elischer (CZE) AC Ústí nad Labem M (13.) Muži C (1.) 1960 00:33:46
14. 14. Libor Vysloužil (CZE) AC Prostějov M (14.) Muži A (8.) 1989 00:34:53
15. 15. Tomáš Kašpařík (CZE) SK Přerov M (15.) Muži B (5.) 1975 00:35:00
16. 16. Michal Sléčka (CZE) Atletika Zábřeh M (16.) Muži A (9.) 1983 00:35:06
17. 17. Milan Adamec (CZE) Orel Vyškov M (17.) Muži B (6.) 1977 00:35:34
18. 18. Marek Stanco (CZE) Liga stovkařů Olomouc M (18.) Muži A (10.) 1995 00:35:40
19. 19. Ondřej Popelka (CZE) Olomouc M (19.) Muži A (11.) 1981 00:35:41
20. 20. Petr Matějík (CZE) Cykloracing Team Olomouc M (20.) Muži C (2.) 1964 00:35:54
21. 21. Jiří Teplý (CZE) AK Olomouc M (21.) Muži A (12.) 1994 00:36:09
22. 22. Vitalij Cuperjok (CZE) Holešov M (22.) Muži A (13.) 1997 00:36:13
23. 23. Miroslav Štýbnar (CZE) Olomouc M (23.) Muži A (14.) 1979 00:36:21
24. 24. Matěj Lukáš (CZE) SKP Ostrava z.s. M (24.) Muži A (15.) 1980 00:36:25
25. 25. Zbyněk Jelínek (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (25.) Muži C (3.) 1963 00:36:27
26. 26. Jan Souček (CZE) TJ LIGA 100 Olomouc M (26.) Muži C (4.) 1965 00:36:42
27. 27. Svatopluk Neradil (CZE) DRACY Přerov M (27.) Muži A (16.) 1980 00:37:17
28. 28. Martin Beneš (CZE) Bašta team M (28.) Muži B (7.) 1976 00:37:24
29. 29. Max Černý (CZE) Biatlon Prostějov M (29.) Muži B (8.) 1972 00:37:44
30. 30. Tomáš Krejčí (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (30.) Muži A (17.) 1986 00:38:03
31. 31. Ondřej Němec (CZE) AK Kroměříž M (31.) Muži D (1.) 1957 00:38:16
32. 32. Adam Fritscher (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (32.) Muži B (9.) 1975 00:38:41
33. 33. Robert Lah (CZE) Cykloracing Team Olomouc M (33.) Muži B (10.) 1974 00:38:53
34. 34. Roman Pavlíček (CZE) Hlinsko pod Hostýnem M (34.) Muži A (18.) 1990 00:39:07
35. 35. Tomáš Kristek (CZE) AK Kroměříž M (35.) Muži A (19.) 1999 00:39:20
36. 36. Tomáš Sadlek (CZE) ICIK team M (36.) Muži A (20.) 1992 00:39:23
37. 37. Gamba Sedláček (CZE) Osek nad Bečvou M (37.) Muži B (11.) 1969 00:39:30
38. 38. Robert Fojt (CZE) Labe Tri club Hradec Králové M (38.) Muži B (12.) 1976 00:39:41
39. 39. Marek Zatloukal (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (39.) Muži C (5.) 1965 00:39:44
40. 40. Petr Ondryáš (CZE) TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ M (40.) Muži A (21.) 1980 00:40:07
41. 41. Radek Pavlíček (CZE) Pavlíčci M (41.) Muži A (22.) 1988 00:40:45
42. 42. Tomáš Bezucha (CZE) Pohyb a zdraví M (42.) Muži C (6.) 1962 00:40:50
43. 43. Tomáš Tvarůžka (CZE) Bez klubové příslušnosti M (43.) Muži B (13.) 1972 00:41:06
44. 44. Josef Nejezchleba (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek M (44.) Muži D (2.) 1957 00:41:12
45. 45. Richard Wós (CZE) Havířov M (45.) Muži C (7.) 1968 00:41:15
46. 46. Libor Zaťko (CZE) TJ Liga 100 Olomouc M (46.) Muži C (8.) 1968 00:41:17
47. 47. Vít Lenhart (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (47.) Muži A (23.) 1982 00:41:33
48. 48. Václav Svak (CZE) SK Almex Atletika M.B. M (48.) Muži D (3.) 1954 00:41:46
49. 49. Lubomír Kachyňa (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (49.) Muži C (9.) 1965 00:42:09
50. 50. Radomír Lichnovský (CZE) Elektrocentrum Trading Olomouc M (50.) Muži C (10.) 1964 00:42:20