# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jiří Bouchal (CZE) KOS Slavia Plzeň M (1.) MAS (1.) 1984 00:36:36
2. 2. Jan Malý (CZE) ELEVEN Run Team M (2.) MBS (1.) 1973 00:38:54
3. 3. Jirka Hrdinka (CZE) Run4fun M (3.) MAS (2.) 1982 00:39:35
4. 4. Radek Kahánek (CZE) AC TJ Jičín M (4.) MAS (3.) 1990 00:40:21
5. 5. Stanislav Kowalczyk (CZE) VÚ 2316 PRAHA M (5.) MAS (4.) 1983 00:42:09
6. 6. Tomáš Grygera (CZE) Shinda running HK M (6.) MAS (5.) 1984 00:43:22
7. 7. Ondřej Zámečník (CZE) Šumík team M (7.) MAS (6.) 1979 00:46:05
8. 8. Martin Marek (CZE) Běžecký klub Nepolisy M (8.) MBS (2.) 1974 00:47:27
9. 9. Tomas Henych (CZE) Konecchlumí M (9.) MAS (7.) 1979 00:48:08
10. 10. Radek Kaška (CZE) RUN magazine team M (10.) MBS (3.) 1974 00:48:38
11. 11. Michal Merhaut (CZE) Sokol HK rychlostní kanoistika M (11.) MBS (4.) 1970 00:48:57
12. 12. Josef Vomáčka (CZE) M (12.) MBS (5.) 1977 00:50:32
13. 13. Dana Schejbalová (CZE) Štípnu tě jak bambus Ž (1.) ZAS (1.) 1992 00:50:55
14. 14. Jolana Tojnarová (CZE) Náchod Ž (2.) ZBS (1.) 1982 00:53:32
15. 15. Mirek Holeček (CZE) Nové Město nad Metují M (13.) MBS (6.) 1974 00:53:33
16. 16. Kateřina Baškovská (CZE) Holky Z Vršovky Ž (3.) ZAS (2.) 1994 00:53:44
17. 17. Kamil Hudský (CZE) Kajman Run Předměřice n/L M (14.) MBS (7.) 1973 00:54:24
18. 18. Věra Píšová (CZE) Hradec Králové Ž (4.) ZBS (2.) 1975 00:54:43
19. 19. Tomáš Nosek (CZE) Bežecký klub České spořitelny M (15.) MAS (8.) 1993 00:55:09
20. 20. Petra Henychova (CZE) Ž (5.) ZBS (3.) 1982 00:55:59
21. 21. Vladislav Stávek (CZE) M (16.) MAS (9.) 1994 00:56:35
22. 22. Ludmila Kotěrová (CZE) Vodáci Černožice Ž (6.) ZAS (3.) 1998 00:56:36
23. 23. Lucie Kovaříková (CZE) RYCHNOV NAD KNĚŽNOU Ž (7.) ZAS (4.) 1999 00:56:44
24. 24. Jindřich Cech (CZE) bananovekrabice.com M (17.) MBS (8.) 1956 00:57:02
25. 25. Antonín Vacek (CZE) SK Lawyer M (18.) MAS (10.) 1997 00:58:54
26. 26. Jiří Kopecký (CZE) Gomango Hradec Králové M (19.) MBS (9.) 1974 01:00:09
27. 27. Petra Přibylová (CZE) Hoky Z Vršovky Ž (8.) ZAS (5.) 1986 01:01:25
28. 28. Pavlína Trousilová (CZE) Báječné ženy v běhu Ž (9.) ZBS (4.) 1969 01:02:38
29. 29. Jakub Tremmel (CZE) Týnec nad Labem M (20.) MAS (11.) 1991 01:02:58
30. 30. Oldřich Čepelka (CZE) Hodkovice nad Mohelkou M (21.) MBS (10.) 1948 01:03:49
31. 31. Josef Tejkal (CZE) Tejkal team M (22.) MAS (12.) 1999 01:09:29
32. 32. Hana Nádherová (CZE) Hradec Králové Ž (10.) ZBS (5.) 1968 01:09:58
33. 33. Eva Beránková (CZE) Holky od plotny Ž (11.) ZBS (6.) 1971 01:14:59